Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 2,450 TL Starting Bid: 2,450 TL Estimated: TL Losing Winning

Yüksek sütünlu, ahşap kaideli pirinç tartı. Takriben 1870'ler.

Mükemmel durumda, Dolgun pirinç aksamı ince detaylar ve iyi bir işçilikle şekillendirilmiş, pirinç aksamı sökülüp katlanabilr, Boyutlar 46x40x20cm. Takrben 187'ler.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Yüksek sütünlu, ahşap kaideli pirinç tartı. Takriben 1870'ler. -Mükemmel durumda, Dolgun pirinç aksamı ince detaylar ve iyi bir işçilikle şekillendirilmiş, pirinç aksamı sökülüp katlanabilr, Boyutlar 46x40x20cm. Takrben 187'ler.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Yüksek sütünlu, ahşap kaideli pirinç tartı. Takriben 1870'ler. -Mükemmel durumda, Dolgun pirinç aksamı ince detaylar ve iyi bir işçilikle şekillendirilmiş, pirinç aksamı sökülüp katlanabilr, Boyutlar 46x40x20cm. Takrben 187'ler.

  TLSold
 • Pirinç kefeleri ve ağırlıkları ile dökme demir Librasco mutfak terazisi -30x9x16cm

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Pirinç kefeleri ve ağırlıkları ile dökme demir Librasco mutfak terazisi -30x9x16cm

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Pirinç Minyatür Tartı Takriben 1890'lar. -Çok iyi ve temiz durumda.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Ahşap Kutusunda Pirinç Minyatür Tartı Takriben 1890'lar. -Çok iyi ve temiz durumda.

  TLSold
 • Ahşap Kaideli Pirinç Aksamlı Terazi ve Orijinal Ağırlıkları -İyi durumda ve temiz. Ahşap kaide yeniden verniklenebilir, vernikte solma ve yıpranma var.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Ahşap Kaideli Pirinç Aksamlı Terazi ve Orijinal Ağırlıkları -İyi durumda ve temiz. Ahşap kaide yeniden verniklenebilir, vernikte solma ve yıpranma var.

  TLSold
 • Ahşap Kaideli Pirinç Aksamlı Hassas Terazi ve ağırlıkları-Çok iyi durumda. Taban: 33x18, yükseklik 28cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Ahşap Kaideli Pirinç Aksamlı Hassas Terazi ve ağırlıkları-Çok iyi durumda. Taban: 33x18, yükseklik 28cm.

  TLSold
 • Edison Gem Fonograf ve Orijinal Hunisi. 1899-Meşe kasasında orijinal Edison Gem 2 dakikalık silindirler için fonograf. Seri no 266611, model c ses ünitesi. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, sesi gayet iyi, fakat genel anlamda mekanizması eski gücünde değil, bakım görmesi düşünülebilir.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Edison Gem Fonograf ve Orijinal Hunisi. 1899-Meşe kasasında orijinal Edison Gem 2 dakikalık silindirler için fonograf. Seri no 266611, model c ses ünitesi. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, sesi gayet iyi, fakat genel anlamda mekanizması eski gücünde değil, bakım görmesi düşünülebilir.

  TLSold
 • Edison Ambreola Model 30 4 Dakika Fonograf - Takriben 1915-Fonografın mucidi Thomas Edison'dan, Edison Ambreola Model 30 Fonograf. 4 dakikalık silindirleri çalar. Orijinal meşe kasasında, gizli büyük boy hunisiyle harika bir örnek. Meşe kaplamada yer yer parça eksikleri, genel vernik yıpranması olmakla birlikte çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Yanında 2 silindir hediye verilecektir.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Edison Ambreola Model 30 4 Dakika Fonograf - Takriben 1915-Fonografın mucidi Thomas Edison'dan, Edison Ambreola Model 30 Fonograf. 4 dakikalık silindirleri çalar. Orijinal meşe kasasında, gizli büyük boy hunisiyle harika bir örnek. Meşe kaplamada yer yer parça eksikleri, genel vernik yıpranması olmakla birlikte çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Yanında 2 silindir hediye verilecektir.

  TLSold
 • Müzik Kutusu/Laterna- "Concert Roller Organ" - Takriben 1897 -Ahşap Kasası İçinde Elle Çevirmeli Mekanizma. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Silindiri/Melodisi değiştirilebilir, önü cam kapaklı, ceviz kasalı, elle çevirmeli müzik kutusu/organette. Tek silndiri ile birlikte.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Müzik Kutusu/Laterna- "Concert Roller Organ" - Takriben 1897 -Ahşap Kasası İçinde Elle Çevirmeli Mekanizma. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Silindiri/Melodisi değiştirilebilir, önü cam kapaklı, ceviz kasalı, elle çevirmeli müzik kutusu/organette. Tek silndiri ile birlikte.

  TLSold
 • Colibri Minyatür Taşınabilir Gramofon. Takriben 1926. -Kapalı halde 12x9x9 cm boyutlarındaki bu minyatür gramofon, normal boyutlardaki taş plakları çalabilmektedir. Söküldüğünde parçaları kasasının içine koyularak saklanmakta, hiçbir parça dışarıda kalmamaktadır. Bu örnek çok iyi, tam ve çalışır durumdadır. Hız ayarını doğru yere getirmek için ayar topuzu ile biraz uğraşmak gerekebilir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Colibri Minyatür Taşınabilir Gramofon. Takriben 1926. -Kapalı halde 12x9x9 cm boyutlarındaki bu minyatür gramofon, normal boyutlardaki taş plakları çalabilmektedir. Söküldüğünde parçaları kasasının içine koyularak saklanmakta, hiçbir parça dışarıda kalmamaktadır. Bu örnek çok iyi, tam ve çalışır durumdadır. Hız ayarını doğru yere getirmek için ayar topuzu ile biraz uğraşmak gerekebilir.

  TLSold
 • Thorens Excelda Minyatür Gramofon - Takriben 1932. -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, harika bir minyatür gramofon. Normal boydaki taşplakları çalabilmektedir. Sesi ve hız ayarı çok iyi durumdadır. Söküldüğünde parçaları kasanın içine koyularak kapak kapanır ve vidalanır, hiçbir parça dışarıda kalmaz. Kapalıyken 28x12.5x5 cm boyutlarındadır.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Thorens Excelda Minyatür Gramofon - Takriben 1932. -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, harika bir minyatür gramofon. Normal boydaki taşplakları çalabilmektedir. Sesi ve hız ayarı çok iyi durumdadır. Söküldüğünde parçaları kasanın içine koyularak kapak kapanır ve vidalanır, hiçbir parça dışarıda kalmaz. Kapalıyken 28x12.5x5 cm boyutlarındadır.

  TLSold
 • Edward Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa ve gümüş, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Edward Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa ve gümüş, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  TLSold
 • Atmos - Jaeger Le Coultre Pirinç Masa Saati - 1950'ler.-Jaeger Le Coultre'un efsanevi klasik tasarımı Atmos saat, elle kurmaya ihtiyaç durmadan, hava sıcaklığındaki değişimle kendisini kurabilen bir tasarıma sahiptir. 15-30 dereceler arasında sıcaklıktaki her 1 santigrad derecelik değişim, bu saati iki gün çalışacak kadar kurmaya yeterlidir. Bu çalışma biçimini mümkün kılabilmek için Atmos neredeyse hiç sürtünme yratmayacak şekilde tasarlanmıştır ve Atmos saatler bakım sırasında yağlanmaz. Bu örnek çok iyi ve çalışır durumdadır, pirinç gövde ve kadranda geçen zamana bağlı bir miktar solma/kararma farkedilebilir, resimlede görüldüğü gibidir. Seri numarası 71619. 23x18x14cm

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Atmos - Jaeger Le Coultre Pirinç Masa Saati - 1950'ler.-Jaeger Le Coultre'un efsanevi klasik tasarımı Atmos saat, elle kurmaya ihtiyaç durmadan, hava sıcaklığındaki değişimle kendisini kurabilen bir tasarıma sahiptir. 15-30 dereceler arasında sıcaklıktaki her 1 santigrad derecelik değişim, bu saati iki gün çalışacak kadar kurmaya yeterlidir. Bu çalışma biçimini mümkün kılabilmek için Atmos neredeyse hiç sürtünme yratmayacak şekilde tasarlanmıştır ve Atmos saatler bakım sırasında yağlanmaz. Bu örnek çok iyi ve çalışır durumdadır, pirinç gövde ve kadranda geçen zamana bağlı bir miktar solma/kararma farkedilebilir, resimlede görüldüğü gibidir. Seri numarası 71619. 23x18x14cm

  TLSold
 • Smiths's Pirinç Masa Saati . Takriben 1960'lar-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Smiths's Pirinç Masa Saati . Takriben 1960'lar-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Philip Niedermeier Kurmalı Teneke Araba ve Pplis Motosikleti-Batı Almanya-Takriben 1960'lar-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette teneke oyuncak araba. Kurulup bırakıldığında, araba ilerlerken polis motosikleti de etrafında onu takip ederek manevra yapmaktadır. Tavan arka ve ön kısmında bir miktar sürtünme izi dışında mükemmel durumdadır. Üretici kodu PN-320'dir. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Philip Niedermeier Kurmalı Teneke Araba ve Pplis Motosikleti-Batı Almanya-Takriben 1960'lar-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette teneke oyuncak araba. Kurulup bırakıldığında, araba ilerlerken polis motosikleti de etrafında onu takip ederek manevra yapmaktadır. Tavan arka ve ön kısmında bir miktar sürtünme izi dışında mükemmel durumdadır. Üretici kodu PN-320'dir. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet - Çin - Takriben 1970-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette kurmalı motosiklet. Seri no MS282.Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet - Çin - Takriben 1970-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette kurmalı motosiklet. Seri no MS282.Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Huki HK41 Teneke Kurmalı Motosiklet - US Zone Germany - Takriben 1950'ler.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Huki HK41 Teneke Kurmalı Motosiklet - US Zone Germany - Takriben 1950'ler.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Juguetes Roman (İspanya) Motosprint Sürtmeli Hareketli Teneke Oyuncak Polis Motosikleti. Takriben 1970'ler. -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Juguetes Roman (İspanya) Motosprint Sürtmeli Hareketli Teneke Oyuncak Polis Motosikleti. Takriben 1970'ler. -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kellerman CKO No:341 Kurmalı, Yan Sepetli Teneke Motosiklet-Takriben 1930'lar. Kurmalı mekanizma çalışır durumda ve oyuncağı yavaş da olsa hareket ettirmekle birlikte esasen tepede bulunan makineli tüfeğin çakmaktaşından kıvılcım çıkarmak içindir. Bu örnekte yan yolcunun önündeki makineli tüfek eksiktir. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Kellerman CKO No:341 Kurmalı, Yan Sepetli Teneke Motosiklet-Takriben 1930'lar. Kurmalı mekanizma çalışır durumda ve oyuncağı yavaş da olsa hareket ettirmekle birlikte esasen tepede bulunan makineli tüfeğin çakmaktaşından kıvılcım çıkarmak içindir. Bu örnekte yan yolcunun önündeki makineli tüfek eksiktir. Standart kurma anahtarı ile çalışır, anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Arnold Candidat Sürtmeli Hareketli Teneke Oyuncak Araba - US zone Germany - Takriben 1960'lar-Sürücü ve bir yolcusu ile çok iyi ve çalışır durumda. Ön camı sonradan improvice olarak eklenmiştir, orijinal camı değildir.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Alman Arnold Candidat Sürtmeli Hareketli Teneke Oyuncak Araba - US zone Germany - Takriben 1960'lar-Sürücü ve bir yolcusu ile çok iyi ve çalışır durumda. Ön camı sonradan improvice olarak eklenmiştir, orijinal camı değildir.

  TLSold
 • Japon Bandai Plymouth Fury Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba - 1958-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette nadir Bandai.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Japon Bandai Plymouth Fury Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba - 1958-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette nadir Bandai.

  TLSold
 • Schuco 3000 Kurmalı Oyuncak Araba -İyi durumda fakat kurma mekanizması sorunlu. Ayrıca anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Schuco 3000 Kurmalı Oyuncak Araba -İyi durumda fakat kurma mekanizması sorunlu. Ayrıca anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Arnold Bluebird Hız Rekoru Arabası Teneke Kurmalı Oyuncak- Takriben 1940'lar.-Genel olarak iyi durumda fakat kurma mekanizması sorunlu, ayrıca anahtarı mevcut değil.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Alman Arnold Bluebird Hız Rekoru Arabası Teneke Kurmalı Oyuncak- Takriben 1940'lar.-Genel olarak iyi durumda fakat kurma mekanizması sorunlu, ayrıca anahtarı mevcut değil.

  TLSold
 • Franklin Mint 1:24 Model Araba - 1930 Duesenberg Tourster-Mükemmel durumda, kutusunda muhafaza edilmiş harika bir model. 1930 Duesenberg J Derham Tourster, bordo renk.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Franklin Mint 1:24 Model Araba - 1930 Duesenberg Tourster-Mükemmel durumda, kutusunda muhafaza edilmiş harika bir model. 1930 Duesenberg J Derham Tourster, bordo renk.

  TLSold
 • Kavisli ahşap kutusunda Grain Çocuk/Minyatür Dikş Makinası -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette, harika bir örnek.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Kavisli ahşap kutusunda Grain Çocuk/Minyatür Dikş Makinası -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette, harika bir örnek.

  TLSold
 • Japon Minetta Subminyatür "Casus" Fotoğraf Makinası ve Orijinal Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Japon Minetta Subminyatür "Casus" Fotoğraf Makinası ve Orijinal Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  TLSold
 • Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Maximar 207/3 Körüklü Metal Gövdeli Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Zeiss Ikon Maximar 207/3 Körüklü Metal Gövdeli Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Sarı Renk Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Sarı Renk Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Kimyasal Pozometre - Işıkölçer-Orijinal deri kılıfındai çok iyi durumda, kullanma kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Zeiss Ikon Kimyasal Pozometre - Işıkölçer-Orijinal deri kılıfındai çok iyi durumda, kullanma kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Antika Ahşap Deklanşör-İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Antika Ahşap Deklanşör-İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda.

  TLSold
 • Ensign Ful Vue Antika Fotoğraf Makinası ve Orijinal Taşıma Çantası -Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Ensign Ful Vue Antika Fotoğraf Makinası ve Orijinal Taşıma Çantası -Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak 8mm ScopeEight Turret Movie Camera -İyi durumda, çalışır vaziyette. Objektifin metal çerçevesinde oksitlenme mevcut.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Kodak 8mm ScopeEight Turret Movie Camera -İyi durumda, çalışır vaziyette. Objektifin metal çerçevesinde oksitlenme mevcut.

  TLSold
 • Ensign Klito Körüklü Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Plutar Ekstra Rapid Aplanat Mercek

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Ensign Klito Körüklü Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Plutar Ekstra Rapid Aplanat Mercek

  TLSold
 • Sinemalara dağıtımdan alınmış film parçası - Drew Barrymore, Whoopi Goldberg - Boys on the Side-Çok iyi durumda sinema filmi kesiti. Muhtemelen 1-2 dakikalık 35mm film kesiti

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Sinemalara dağıtımdan alınmış film parçası - Drew Barrymore, Whoopi Goldberg - Boys on the Side-Çok iyi durumda sinema filmi kesiti. Muhtemelen 1-2 dakikalık 35mm film kesiti

  TLSold
 • Kodak Brownie Six20 Kutu Tipi Fotoğraf Makinası ve Çantası-Orijinal çantasında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Kodak Brownie Six20 Kutu Tipi Fotoğraf Makinası ve Çantası-Orijinal çantasında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak No3a Folding Model B2 Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinası Orijinal Deri Çantasında -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kaplama yüzeyde yaşıyla uyumlu yıpranma izleri, arka kapakta kaplama altında hafif oksitlenmeden kaynaklı pürüz ve kabarmalar. Deklanşör çalışıyor, en ön mercek eksik.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Kodak No3a Folding Model B2 Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinası Orijinal Deri Çantasında -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kaplama yüzeyde yaşıyla uyumlu yıpranma izleri, arka kapakta kaplama altında hafif oksitlenmeden kaynaklı pürüz ve kabarmalar. Deklanşör çalışıyor, en ön mercek eksik.

  TLSold
 • İngiliz Sanderson "Regular" Hand&Stand Ahşap Kasa Körüklü Fotoğraf Makinesi. 1895 -Mükemmel durumda, çalışır vaziyettei orijinal plakaları ve çantası ile birlikte. Goerz Berlin mercek, Unicum deklanşör mekanizması ile birlilte. Deklanşör tertemiz ve çalışır vaziyette. Deri çantaı yıpranmış, kurumuş, haldedir. Kırmızı körük mükemmel durumdadır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  İngiliz Sanderson "Regular" Hand&Stand Ahşap Kasa Körüklü Fotoğraf Makinesi. 1895 -Mükemmel durumda, çalışır vaziyettei orijinal plakaları ve çantası ile birlikte. Goerz Berlin mercek, Unicum deklanşör mekanizması ile birlilte. Deklanşör tertemiz ve çalışır vaziyette. Deri çantaı yıpranmış, kurumuş, haldedir. Kırmızı körük mükemmel durumdadır.

  TLSold
 • Kodascope Movie Viewer Masaüstü Film Kontrol/İzleme Cihazı -8mm siname filmlerini projeksiyon kurmadan pratik biçimde vizorden izlemeye yarayan cihazdır. Eksilsz ve çok iyi durumda, çalşması test edilmedi.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Kodascope Movie Viewer Masaüstü Film Kontrol/İzleme Cihazı -8mm siname filmlerini projeksiyon kurmadan pratik biçimde vizorden izlemeye yarayan cihazdır. Eksilsz ve çok iyi durumda, çalşması test edilmedi.

  TLSold
 • 8 mm çizgi film - Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler-Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  8 mm çizgi film - Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler-Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  TLSold
 • 8 mm çizgi film- Disneyland -Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  8 mm çizgi film- Disneyland -Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  TLSold
 • 8 mm çizgi film-Bambi-Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  8 mm çizgi film-Bambi-Orijinal Fransız Basımı Kutusunda, Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Kodak Six20 Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Kodak Six20 Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak No3A Autograhic Folding Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Kodak No3A Autograhic Folding Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak No:8 Folding Bownie Yatay Katlanır Fotoğraf Makinesi-Kusursuz durumda ve çalışır vaziyette. Körükleri kırmızı renk.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Kodak No:8 Folding Bownie Yatay Katlanır Fotoğraf Makinesi-Kusursuz durumda ve çalışır vaziyette. Körükleri kırmızı renk.

  TLSold
 • Orijinal Kodak Ahşap Film Banyo Tankı ve Orijinal Ekipmanı-Üzerinde Kodak logosu, içinde makaraları ve mekanik alsamı ile birlikte.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Orijinal Kodak Ahşap Film Banyo Tankı ve Orijinal Ekipmanı-Üzerinde Kodak logosu, içinde makaraları ve mekanik alsamı ile birlikte.

  TLSold
 • Eastman Kodak Plaka Film ve yanında Rulo Film Banyo Tankı -Mükemmel Durumda, Orijinal Kodak Kabartması, zaman göstergesi ve diğer apartaları ile.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Eastman Kodak Plaka Film ve yanında Rulo Film Banyo Tankı -Mükemmel Durumda, Orijinal Kodak Kabartması, zaman göstergesi ve diğer apartaları ile.

  TLSold
 • Kodak Vest Pocket Körüklü Minyatür Fotoğraf Makinası-İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Kodak Vest Pocket Körüklü Minyatür Fotoğraf Makinası-İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Körüklü Ahşap Emil Busch Fotoğraf Makinası, Orijinal Çantası ve Aksesuarları ile-Mükemmel durumda Emil Busch ahşap katlanır kröüklü fotoğraf makinası. Ahşap saklama kutusu çok iyi durumda, içinde 2 adet ahşap film kutusu ve çekim perdesi ile.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Antika Körüklü Ahşap Emil Busch Fotoğraf Makinası, Orijinal Çantası ve Aksesuarları ile-Mükemmel durumda Emil Busch ahşap katlanır kröüklü fotoğraf makinası. Ahşap saklama kutusu çok iyi durumda, içinde 2 adet ahşap film kutusu ve çekim perdesi ile.

  TLSold
 • Orijinal Taşıma Çantasında Corona Katlanır Daktilo. Takriben 1917.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 10 Temmuz 1917 tarihinde patentlenmiş modeldir. Çantasına koyarken ikiye katlanır, çok az yer kaplar. Çanta iyi durumda fakat zamana bağlı yıpranmaya maruz kalmış. Çanta ölçüleri 12x25x28cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Orijinal Taşıma Çantasında Corona Katlanır Daktilo. Takriben 1917.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 10 Temmuz 1917 tarihinde patentlenmiş modeldir. Çantasına koyarken ikiye katlanır, çok az yer kaplar. Çanta iyi durumda fakat zamana bağlı yıpranmaya maruz kalmış. Çanta ölçüleri 12x25x28cm.

  TLSold
 • Orijinal Odhner No 14110 Mekanik Hesap Makinası . Takriben 1900'ler. -1890 yılında St Petersburg'da bir İsveç göçmeni tarafından kurulan Odhner, mekanik hesap makinaları alanında kısa zamanda ün yapmış ve büyük başarı yakalamıştır. 1917'de Rus devrimi sırasında fabrikanın kapatılmasının ardından, dünyanın birçok yerinde markanın kopyaları/taklitleri çeşitli markalar altında üretilmeye devam etmiştir. Bu örnek St Peterburg'daki asıl fabrika tarafaından üretilmiş erken ve nadir örneklerdendir. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Ojijinal ahşap kaidesinin geçmişte bir ahşap kapakla kapatıldığı açktır, fakat kapak şu an mevcut değildir. İşlemler sırasında uyarı vermeye yarayan bir zili de mevcuttur. Taban ölçüleri 38x26cm

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Orijinal Odhner No 14110 Mekanik Hesap Makinası . Takriben 1900'ler. -1890 yılında St Petersburg'da bir İsveç göçmeni tarafından kurulan Odhner, mekanik hesap makinaları alanında kısa zamanda ün yapmış ve büyük başarı yakalamıştır. 1917'de Rus devrimi sırasında fabrikanın kapatılmasının ardından, dünyanın birçok yerinde markanın kopyaları/taklitleri çeşitli markalar altında üretilmeye devam etmiştir. Bu örnek St Peterburg'daki asıl fabrika tarafaından üretilmiş erken ve nadir örneklerdendir. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Ojijinal ahşap kaidesinin geçmişte bir ahşap kapakla kapatıldığı açktır, fakat kapak şu an mevcut değildir. İşlemler sırasında uyarı vermeye yarayan bir zili de mevcuttur. Taban ölçüleri 38x26cm

  TLSold
 • Lilliput Daktilo ve Orijinal Ahşap Saklama Çantası . Takriben 1950-Çok iyi durumda, tertemiz. Tek harfi eksik, harfler çalışır durumda, fakat silindiri hareket ettiren tel yerinden çıkmış vaziyette, bu yüzden harf basıldığında ilerlemiyor.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Lilliput Daktilo ve Orijinal Ahşap Saklama Çantası . Takriben 1950-Çok iyi durumda, tertemiz. Tek harfi eksik, harfler çalışır durumda, fakat silindiri hareket ettiren tel yerinden çıkmış vaziyette, bu yüzden harf basıldığında ilerlemiyor.

  TLSold
 • İsveç Odhner Mekanik Hesap Makinası . Takriben 1940. -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Boyutlar yaklaşık 20x14cm . Üretiimi 1890'da Rusya St Petersburg'da bir İsveç firması tarafından başlamış olan Odhner'in daha sonraki dönemde İsveç'te üretilmiş bir örneğidir.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  İsveç Odhner Mekanik Hesap Makinası . Takriben 1940. -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Boyutlar yaklaşık 20x14cm . Üretiimi 1890'da Rusya St Petersburg'da bir İsveç firması tarafından başlamış olan Odhner'in daha sonraki dönemde İsveç'te üretilmiş bir örneğidir.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Lightning USA Mekanik Hesap Makinesi - Takriben 1948-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Orijinal Kutusunda Lightning USA Mekanik Hesap Makinesi - Takriben 1948-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Orijinal Bakalit Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Orijinal Bakalit Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  TLSold
 • Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektrikli, mekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektrikli, mekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  TLSold
 • Amerikan Blickensderfer No7 Daktilo ve Orijinal Kavisli Ahşap Taşıma Çantası. Takriben 1897. -İlk patentini 1891 yılında alan George D. Blickensderfer, küçük boyutlarda, taşınabilir ve uygun fiyatlı ve istenildiğinde fontları değiştirilebilen bir daktilo yapma amacıyla yola çıkmış ve sonraki yaklaşık 30 yıl boyunca dünya çapında başarı yakalamıştır. llk 3 modelden çok kısıtlı sayıda üretilmiş olduğu tahmin edilmektedir ve bugüne ulaşan örnekleri yoktur. Bugün en çok bilinen modellerden no6 1893'de, no7 ise 1897'de satışa çıkarılmıştır. Bu örnek genel olarak iyi ve çalışır durumdadır. Ahşap kutusunun verniği yaşına uygun olarak yıpranmış ve solgundur. Çantası hasarsız olmakla birlikte taşıma kulpu/kayışı eksiktir.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Amerikan Blickensderfer No7 Daktilo ve Orijinal Kavisli Ahşap Taşıma Çantası. Takriben 1897. -İlk patentini 1891 yılında alan George D. Blickensderfer, küçük boyutlarda, taşınabilir ve uygun fiyatlı ve istenildiğinde fontları değiştirilebilen bir daktilo yapma amacıyla yola çıkmış ve sonraki yaklaşık 30 yıl boyunca dünya çapında başarı yakalamıştır. llk 3 modelden çok kısıtlı sayıda üretilmiş olduğu tahmin edilmektedir ve bugüne ulaşan örnekleri yoktur. Bugün en çok bilinen modellerden no6 1893'de, no7 ise 1897'de satışa çıkarılmıştır. Bu örnek genel olarak iyi ve çalışır durumdadır. Ahşap kutusunun verniği yaşına uygun olarak yıpranmış ve solgundur. Çantası hasarsız olmakla birlikte taşıma kulpu/kayışı eksiktir.

  TLSold
 • German WALTHER WSR 160 Mekanik Hesap Makinesi - Takriben 1956-Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  German WALTHER WSR 160 Mekanik Hesap Makinesi - Takriben 1956-Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Sikes Hidrometre, Orijinal Ahşap Kutusu ve Cam Numune Kabı. Takriben 1890'lar-T.O Blake Ltd Hatton Garden Üretici Etiketi ile. Çok iyi durumda ve temiz. İnce uzun boi gözünde önceden varolan termometresi eksik.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Sikes Hidrometre, Orijinal Ahşap Kutusu ve Cam Numune Kabı. Takriben 1890'lar-T.O Blake Ltd Hatton Garden Üretici Etiketi ile. Çok iyi durumda ve temiz. İnce uzun boi gözünde önceden varolan termometresi eksik.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Elektrik Ölçüm Aleti Voltmetre-Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Ahşap Kasasında Elektrik Ölçüm Aleti Voltmetre-Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Çantasında Watson Binoküler Mikroskop -Çok iyi durumda ve temiz.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Orijinal Ahşap Çantasında Watson Binoküler Mikroskop -Çok iyi durumda ve temiz.

  TLSold
 • Ahşap Tabanlı Küçük Boy Duvar Barometresi -Çok iyi ve çalışır durumda. Taban çapı 10cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Ahşap Tabanlı Küçük Boy Duvar Barometresi -Çok iyi ve çalışır durumda. Taban çapı 10cm.

  TLSold
 • El Matkabı-Takriben 1950'ler.-İyi durumda.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  El Matkabı-Takriben 1950'ler.-İyi durumda.

  TLSold
 • Depose Harita Ölçer - Opisometre-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Haritalar üzerinde mesafe ölçümü için kullanılır. Ölçülmek istenilen yol üzerine yürütülen opisometre sayesinde yolun gerçek mesafesi ölçülür.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Depose Harita Ölçer - Opisometre-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Haritalar üzerinde mesafe ölçümü için kullanılır. Ölçülmek istenilen yol üzerine yürütülen opisometre sayesinde yolun gerçek mesafesi ölçülür.

  TLSold
 • Minyatür Teknik El Kitabı-İyi durumda.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Minyatür Teknik El Kitabı-İyi durumda.

  TLSold
 • PirinçTekerlekli Abanoz Cetvel - Mimari çizim cetveli - Takriben 1890 -Çok iyi durumda, tertemiz

  Lot No: 65

  Lot: 65

  PirinçTekerlekli Abanoz Cetvel - Mimari çizim cetveli - Takriben 1890 -Çok iyi durumda, tertemiz

  TLSold
 • Pelikan Graphos Mimari Çizim Uçları -Orijnal Kutusunda

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Pelikan Graphos Mimari Çizim Uçları -Orijnal Kutusunda

  TLSold
 • Orijinal Vintage Norton Motosiklet Reklam Afişi -45x33 cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Orijinal Vintage Norton Motosiklet Reklam Afişi -45x33 cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  TLSold
 • Orijnal Vintage Motosiklet KLG Smiths Buji Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Orijnal Vintage Motosiklet KLG Smiths Buji Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  TLSold
 • Orijinal Vintage Norton Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, çerçeve camı çatlak, poster ve çeçeve iyi durumda.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Orijinal Vintage Norton Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, çerçeve camı çatlak, poster ve çeçeve iyi durumda.

  TLSold
 • Orijinal Vintage Matchless Clubman Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Orijinal Vintage Matchless Clubman Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  TLSold
 • Orijinal Vintage Douglas Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Orijinal Vintage Douglas Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  TLSold
 • Orijinal Vintage AJS Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Orijinal Vintage AJS Motosiklet Afişi -33x24cm çerçevesi içinde, iyi durumda.

  TLSold
 • Orijnal Deri Kaplama Kutusunda Antika Çizim Seti - Takriben 1900'ler. -Genel olarak iyi durumda fakat metal parçalardan bazılarında oksitlenme/pas izleri mevcut. Çantası iyi durumda fakat iç kısım kadifelerin renkleri yıllar içinde solmuş.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Orijnal Deri Kaplama Kutusunda Antika Çizim Seti - Takriben 1900'ler. -Genel olarak iyi durumda fakat metal parçalardan bazılarında oksitlenme/pas izleri mevcut. Çantası iyi durumda fakat iç kısım kadifelerin renkleri yıllar içinde solmuş.

  TLSold
 • Jules Verne - The English at the North Pole -Takriben 1875 -Orijinal cildi ve yaklaşık 129 ilüstrasyonu ile George Routledge and Sons, London tarafından basılmış kitap. Çok iyi durumda ve tam.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Jules Verne - The English at the North Pole -Takriben 1875 -Orijinal cildi ve yaklaşık 129 ilüstrasyonu ile George Routledge and Sons, London tarafından basılmış kitap. Çok iyi durumda ve tam.

  TLSold
 • Charles Dickens - Pickwick Papers Antika Kitap. İlüstrasyonlar Frank Reynolds. Basım yılı takriben 1910-20. -Renkli iüstrasyonlarla dolu harika bir Charles Dickens kitabı, çok iyi durumda.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Charles Dickens - Pickwick Papers Antika Kitap. İlüstrasyonlar Frank Reynolds. Basım yılı takriben 1910-20. -Renkli iüstrasyonlarla dolu harika bir Charles Dickens kitabı, çok iyi durumda.

  TLSold
 • Baedeker's Italy Antika Seyahat Rehber Kitabı - Takriben 1910-Çok iyi durumda, temiz.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Baedeker's Italy Antika Seyahat Rehber Kitabı - Takriben 1910-Çok iyi durumda, temiz.

  TLSold
 • Antika Harita-Galler'deki Montgomeryshire'a ait antika harita. Harrod's mağazası tarafından yapılmış ambalajı üzerinde 100 yıldan eski olduğu belirtilmiştir, ambalaj açılmamıştır.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Antika Harita-Galler'deki Montgomeryshire'a ait antika harita. Harrod's mağazası tarafından yapılmış ambalajı üzerinde 100 yıldan eski olduğu belirtilmiştir, ambalaj açılmamıştır.

  TLSold
 • Antika Harita-İyi durumda, muhafazası içinde.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Antika Harita-İyi durumda, muhafazası içinde.

  TLSold
 • 1973 Baskısı Örümcek Adam -No:34 Ekim 1973 İngltere Baskısı

  Lot No: 79

  Lot: 79

  1973 Baskısı Örümcek Adam -No:34 Ekim 1973 İngltere Baskısı

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 80

  Lot: 80

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 2 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1973 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 81

  Lot: 81

  2 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1973 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 82

  Lot: 82

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 83

  Lot: 83

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 84

  Lot: 84

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • Örümcek Adam Özel Sayı: No100-1975 Yılı Ocak Sayısı, Yıldönümü Sayısı No:100

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Örümcek Adam Özel Sayı: No100-1975 Yılı Ocak Sayısı, Yıldönümü Sayısı No:100

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 86

  Lot: 86

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 87

  Lot: 87

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • 10 Adet Bilimsel/Teknik Konulu Gravür -1764-1764 Basımı "Dictionay of Arts and Sciences" kitabından çıkma 10 adet orijinal antika gravür.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  10 Adet Bilimsel/Teknik Konulu Gravür -1764-1764 Basımı "Dictionay of Arts and Sciences" kitabından çıkma 10 adet orijinal antika gravür.

  TLSold
 • Yağlıboya tablo - Ev ve Bahçesi-Orijinal Antika Ahşap Çerçevesinde Yaplıboya Tablo-Ev ve Bahçesi-55x75cm

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Yağlıboya tablo - Ev ve Bahçesi-Orijinal Antika Ahşap Çerçevesinde Yaplıboya Tablo-Ev ve Bahçesi-55x75cm

  TLSold
 • Otomobil Temali Festival Afişi-İngiltere 1989-Vintage Otomobil Temalı Afiş - Çerçeveli 80*50cm

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Otomobil Temali Festival Afişi-İngiltere 1989-Vintage Otomobil Temalı Afiş - Çerçeveli 80*50cm

  TLSold
 • Orijina Pirelli 1991 Takvimi-Tam ve mükemmel durumda efsanevi Pirelii takvimlerinin 1991 basımı.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Orijina Pirelli 1991 Takvimi-Tam ve mükemmel durumda efsanevi Pirelii takvimlerinin 1991 basımı.

  TLSold
 • Orijinal Pirelli 1998 Takvimi-10090 seri numaralı 1998 Pirelli takvimi, fotğraflar Bruce Weber imzalı.Tam ve mükemmel durumda.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Orijinal Pirelli 1998 Takvimi-10090 seri numaralı 1998 Pirelli takvimi, fotğraflar Bruce Weber imzalı.Tam ve mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal Pirelli 1988 Takvimi-Mükemmel durumda ve tam, efsanevi koleksiyoner parçası Pirelli takvimlerinin 1988 basımı.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Orijinal Pirelli 1988 Takvimi-Mükemmel durumda ve tam, efsanevi koleksiyoner parçası Pirelli takvimlerinin 1988 basımı.

  TLSold
 • Pirelli 1990 Takvimi-Mükemmel durumda ve tam, efsanevi koleksiyoner parçası Pirelli takvimlerinin 1990 basımı.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Pirelli 1990 Takvimi-Mükemmel durumda ve tam, efsanevi koleksiyoner parçası Pirelli takvimlerinin 1990 basımı.

  TLSold
 • Magic Lantern Slaytlar
 Renkli-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Magic Lantern Slaytlar Renkli-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  TLSold
 • Magic Lantern Slaytlar
 Renkli-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Magic Lantern Slaytlar Renkli-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  TLSold
 • Magic Lantern Slaytlar
 Siyah Beyaz-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Magic Lantern Slaytlar Siyah Beyaz-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  TLSold
 • Magic Lantern Slaytlar
 Siyah Beyaz-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Magic Lantern Slaytlar Siyah Beyaz-Orijinal kutusunda iyi durumda yaklaşık 10 ince tip projektör slaytı.

  TLSold
 • Danbury Mint "Cats of Character" Sitting Pretty Seramik Kedi Biblo-Mükemmel durumda. Yükseklik yaklaşık 8cm

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Danbury Mint "Cats of Character" Sitting Pretty Seramik Kedi Biblo-Mükemmel durumda. Yükseklik yaklaşık 8cm

  TLSold
 • Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet-İngiliz yapımı Goodmans hoparlor markasına ait resmi patent evrakı ve dosyası. 3 adet 40*50cm ahşap çerçeve içinde orijinal evrak seti

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet-İngiliz yapımı Goodmans hoparlor markasına ait resmi patent evrakı ve dosyası. 3 adet 40*50cm ahşap çerçeve içinde orijinal evrak seti

  TLSold
 • Life in London Kitap-1823 basımı-Londra'da yaşamı anlatan 1823 basımı orijinal antika kitap. Deri cilti, yaşına göre iyi durumda ve tam. Gerçek yaşamdan aınmış 36 Londra hilayesinden oluşmaktadır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Life in London Kitap-1823 basımı-Londra'da yaşamı anlatan 1823 basımı orijinal antika kitap. Deri cilti, yaşına göre iyi durumda ve tam. Gerçek yaşamdan aınmış 36 Londra hilayesinden oluşmaktadır.

  TLSold
 • Red Kit Orijinal Matbaa Çizimleri-İki tam hikaye.-Red Kit Orijinal Matbaa Öncesi Çizimler. Yurtdışından hak sahibi basımevi tarafından boş konuşma balonlarıyla göndeirlip, burada Türkçeleştirilerek basımevine giden asetatlar olması muhtemel. Satınalma referansı mevcuttur, alıcıyla bilgisi paylaşılacaktır. Bir büyük hikaye "Dikenli Teller" 3 parça halinde yayınlanmış, 90 sayfa, tam. Sayfaların uçlarında ufak tefek yıpranmalar, kırpılmalar, bazı yerlerde şeffaf bant izleri olmakla birlikte genel olarak çok iyi durumdadır.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Red Kit Orijinal Matbaa Çizimleri-İki tam hikaye.-Red Kit Orijinal Matbaa Öncesi Çizimler. Yurtdışından hak sahibi basımevi tarafından boş konuşma balonlarıyla göndeirlip, burada Türkçeleştirilerek basımevine giden asetatlar olması muhtemel. Satınalma referansı mevcuttur, alıcıyla bilgisi paylaşılacaktır. Bir büyük hikaye "Dikenli Teller" 3 parça halinde yayınlanmış, 90 sayfa, tam. Sayfaların uçlarında ufak tefek yıpranmalar, kırpılmalar, bazı yerlerde şeffaf bant izleri olmakla birlikte genel olarak çok iyi durumdadır.

  TLSold
 • Brahms Erstes Konzert Nota Kitabı-Antika Kitap. İyi durumda ve tam. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Brahms Erstes Konzert Nota Kitabı-Antika Kitap. İyi durumda ve tam. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Kitap - 1914 (James Cameron)-İyi durumda 1959 basımı kitap.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Kitap - 1914 (James Cameron)-İyi durumda 1959 basımı kitap.

  TLSold
 • Kitap - 1940 - Seven Pillars of Wisdom - T.E: Lawrance (Arabistanlı Lawrance)-Arabistanlı Lawrance adıyla bilinen İngiliz istishbarat subayı TE Lawrance'ın Ortadoğu'daki faaliyetlerini anlattığı kitabı. Çok iyi durumda.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Kitap - 1940 - Seven Pillars of Wisdom - T.E: Lawrance (Arabistanlı Lawrance)-Arabistanlı Lawrance adıyla bilinen İngiliz istishbarat subayı TE Lawrance'ın Ortadoğu'daki faaliyetlerini anlattığı kitabı. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Papuan Pictures Kitap - HM Dauncey - 1913-Resim ve illustrasyonlarla Papua'da yaşamı anlatan İngilizce kitap. İç kısımda 1946'da hediye edlildiği kşiye hitaben bir not vardır. Çok iyi durumda.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Papuan Pictures Kitap - HM Dauncey - 1913-Resim ve illustrasyonlarla Papua'da yaşamı anlatan İngilizce kitap. İç kısımda 1946'da hediye edlildiği kşiye hitaben bir not vardır. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Antika Kitap - Picture Fables By Otto Speckler - 1858 Londra-Çok iyi durumda antika kitap. 20x14cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Antika Kitap - Picture Fables By Otto Speckler - 1858 Londra-Çok iyi durumda antika kitap. 20x14cm.

  TLSold
 • Antika Seyahat Kitabı 
 London and Its Environs
 1911-Çok iyi durumda, içnde orijinal haritaları ile birlikte.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Antika Seyahat Kitabı London and Its Environs 1911-Çok iyi durumda, içnde orijinal haritaları ile birlikte.

  TLSold
 • Antika Kitap - Beethoven 3. Senfoni Nota Kitabı - Eroica-Çok iyi durumda. İçinde daha önce ait olduğu halk kütüphanesine ait kart ve kayıtlar ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Antika Kitap - Beethoven 3. Senfoni Nota Kitabı - Eroica-Çok iyi durumda. İçinde daha önce ait olduğu halk kütüphanesine ait kart ve kayıtlar ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika Kitap 
 Haydn's Oratorio 
 The Creation
 Nota Kitabı-Çok iyi durumda. Takriben 1910'lar.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Antika Kitap Haydn's Oratorio The Creation Nota Kitabı-Çok iyi durumda. Takriben 1910'lar.

  TLSold
 • Kitap-High Score-The Illustrated History of Electronic Games-Mükemmel durumda tertemiz.25x20cm

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Kitap-High Score-The Illustrated History of Electronic Games-Mükemmel durumda tertemiz.25x20cm

  TLSold
 • Asia Minor-Asia Minor Çerçeveli Harita. 70x56cm

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Asia Minor-Asia Minor Çerçeveli Harita. 70x56cm

  TLSold
 • Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695)-Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695) Orijinal Antika Harita - Mercator'un orijinal haritasının bir edisyonu. İlk basım 1578'de yapılmıştır, 1695den başlayarak da farklı basımları mevcuttur. Bu örnek çok iyi durumda, yeni ve sade bir çerçevenin içinde muhafaza edilmektedir.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695)-Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695) Orijinal Antika Harita - Mercator'un orijinal haritasının bir edisyonu. İlk basım 1578'de yapılmıştır, 1695den başlayarak da farklı basımları mevcuttur. Bu örnek çok iyi durumda, yeni ve sade bir çerçevenin içinde muhafaza edilmektedir.

  TLSold
 • Mercator - Hondius 
 Natoliae Sive Asia Minor [1606 or later]-"Mercator (G.) - Hondius (H.) Natoliae Sive Asia Minor, nd. [1606 or later], hand-coloured map,

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Mercator - Hondius Natoliae Sive Asia Minor [1606 or later]-"Mercator (G.) - Hondius (H.) Natoliae Sive Asia Minor, nd. [1606 or later], hand-coloured map,

  TLSold
 • Back to the Future DeLorean Model Araba-İyi durumda, yüksek kalite, metal döküm 1/18 Ölçekli Model. Tekerlekleri fiilmdeki gibi uçuş için yana yatmaktadır. Çok iyi ve temiz durumdadur, bir tekerleği yerinden çıktığı için tamir görmüştür. Yan aynaları yoktur.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Back to the Future DeLorean Model Araba-İyi durumda, yüksek kalite, metal döküm 1/18 Ölçekli Model. Tekerlekleri fiilmdeki gibi uçuş için yana yatmaktadır. Çok iyi ve temiz durumdadur, bir tekerleği yerinden çıktığı için tamir görmüştür. Yan aynaları yoktur.

  TLSold
 • Stunt plane kırmızı plastik pilli uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Stunt plane kırmızı plastik pilli uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  TLSold
 • Orijinal Bingo (Tombala) Makinesi-60x60x50cm. Metal gövde. Eğlence merkezleri, fuarlar, lunaparklarda kullanılmış orijinal Bingo (tombala) aleti. İşler vaziyette fakat topları tek tek sayılmadı.Takriben 1970'ler. Kargosu zor bir parçadır, buna göre değerlendiriniz.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Orijinal Bingo (Tombala) Makinesi-60x60x50cm. Metal gövde. Eğlence merkezleri, fuarlar, lunaparklarda kullanılmış orijinal Bingo (tombala) aleti. İşler vaziyette fakat topları tek tek sayılmadı.Takriben 1970'ler. Kargosu zor bir parçadır, buna göre değerlendiriniz.

  TLSold
 • Nintendo Pinball game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Pinball" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Nintendo Pinball game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Pinball" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kutuda Uzun Saplı Pusula-Ahşap kutuda uzun saplı askeri amaçlı pusula gri renk temiz ve çalışır durumda.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Ahşap Kutuda Uzun Saplı Pusula-Ahşap kutuda uzun saplı askeri amaçlı pusula gri renk temiz ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Magneto Elektrik Şok Makinesi / Magnetic Electric shock machine in mahogany case-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Magneto Elektrik Şok Makinesi / Magnetic Electric shock machine in mahogany case-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  TLSold
 • Metal Kasalı Güvercin Saati-Metal Kasalı Güvercin Saati

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Metal Kasalı Güvercin Saati-Metal Kasalı Güvercin Saati

  TLSold
 • W J Harris & Co Dikiş Makinesi-W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  W J Harris & Co Dikiş Makinesi-W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Busson, Paris Fransız Flutina/Concertina - 1860lar-Viktorya dönemi Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina (akordeonun erken versiyonu) Genel olarak yaşına göre iyi durumda. Sedef basma tuşlarından bazıları tamir görmüş, ahşap yüzeylerde eskime izleri, hafif çizikler. Körük iyi durumda. Ses çıkarır/çalışır vaziyette. Takriben 1860lar.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Busson, Paris Fransız Flutina/Concertina - 1860lar-Viktorya dönemi Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina (akordeonun erken versiyonu) Genel olarak yaşına göre iyi durumda. Sedef basma tuşlarından bazıları tamir görmüş, ahşap yüzeylerde eskime izleri, hafif çizikler. Körük iyi durumda. Ses çıkarır/çalışır vaziyette. Takriben 1860lar.

  TLSold
 • Tam salon gramofon-Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Tam salon gramofon-Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  TLSold
 • İngiliz Beswick Border Collie Seramik Köpek Biblo-İngiliz Beswick Border Collie Hayvan Figürü - Tertemiz ve Mükemmel durumda, ünlü İngiliz seramik atölyesi Beswick'in çok sevilen hayvan figürleri serisinden. Yükseklik yaklaşık 9 cm. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  İngiliz Beswick Border Collie Seramik Köpek Biblo-İngiliz Beswick Border Collie Hayvan Figürü - Tertemiz ve Mükemmel durumda, ünlü İngiliz seramik atölyesi Beswick'in çok sevilen hayvan figürleri serisinden. Yükseklik yaklaşık 9 cm. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Beswick Korgi Seramik Köpek Biblo-İngiliz Beswick Corgi Hayvan Figürü - Tertemiz ve Mükemmel durumda, ünlü İngiliz seramik atölyesi Beswick'in çok sevilen hayvan figürleri serisinden. Yükseklik yaklaşık 9 cm. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  İngiliz Beswick Korgi Seramik Köpek Biblo-İngiliz Beswick Corgi Hayvan Figürü - Tertemiz ve Mükemmel durumda, ünlü İngiliz seramik atölyesi Beswick'in çok sevilen hayvan figürleri serisinden. Yükseklik yaklaşık 9 cm. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Ayaklı telefon-Ayaklı çevirmeli telefon. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Ayaklı telefon-Ayaklı çevirmeli telefon. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Krupps Mutfak Tartısı-Krupps Plastik Mutfak Duvar Tartısı. İyi ve temiz durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Krupps Mutfak Tartısı-Krupps Plastik Mutfak Duvar Tartısı. İyi ve temiz durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Edney Swing Higrometre Sturtevant Eng. Co. Ltd Orijinal Ahşap Kutusunda-Orijinal Ahşap Kutusunda Sturtevant Engineering Co. London "Edney" Swing Hygrometer Nem Ölçme Aleti. Bu alet üzerindeki biri ıslak diğeri kuru iki termometrenin belli bir süre hızlıca çevrilmesi ve sonrasında üzerlerindeki değerlerin önceden hazırlanmış bir tablodan okunması ile havadaki nem oranının ölçülmesine yarar. Çok iyi, temiz ve çalışır durumdadır. Takriben 1920ler.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Antika Edney Swing Higrometre Sturtevant Eng. Co. Ltd Orijinal Ahşap Kutusunda-Orijinal Ahşap Kutusunda Sturtevant Engineering Co. London "Edney" Swing Hygrometer Nem Ölçme Aleti. Bu alet üzerindeki biri ıslak diğeri kuru iki termometrenin belli bir süre hızlıca çevrilmesi ve sonrasında üzerlerindeki değerlerin önceden hazırlanmış bir tablodan okunması ile havadaki nem oranının ölçülmesine yarar. Çok iyi, temiz ve çalışır durumdadır. Takriben 1920ler.

  TLSold
 • Beyaz Mutfak Tartısı-Vintage Tartı. "Foretop-Ball Bearing Movement-Made in England" Mutfak Tartısı. Yaşına göre temiz ve çalışır durumda. Takriben 1970ler.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Beyaz Mutfak Tartısı-Vintage Tartı. "Foretop-Ball Bearing Movement-Made in England" Mutfak Tartısı. Yaşına göre temiz ve çalışır durumda. Takriben 1970ler.

  TLSold
 • Sievert model 223 Pürmüz ve Orijial Kutusu-Sievert model 223 Pürmüz ve Orijial Kutusu. Tertemiz, yepyeni ve kullanılmamış vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Sievert model 223 Pürmüz ve Orijial Kutusu-Sievert model 223 Pürmüz ve Orijial Kutusu. Tertemiz, yepyeni ve kullanılmamış vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. İyi ve çalışır durumda.-Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. İyi ve çalışır durumda.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. İyi ve çalışır durumda.-Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. İyi ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Bakalit Elektrikli Projeksiyon-Bakalit yuvarlak siyah elektrikli projeksiyon

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Bakalit Elektrikli Projeksiyon-Bakalit yuvarlak siyah elektrikli projeksiyon

  TLSold
 • Bakalit siyah, döneme özenilmiş Alman kartalı amblemli tuşlu telefon-Bakalit siyah, döneme özenilmiş Alman kartalı amblemli tuşlu telefon, tuş takımı katlanıyor

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Bakalit siyah, döneme özenilmiş Alman kartalı amblemli tuşlu telefon-Bakalit siyah, döneme özenilmiş Alman kartalı amblemli tuşlu telefon, tuş takımı katlanıyor

  TLSold
 • Bakır kapaklı Termograf. / Copper cased thermograph.-Bakır kapaklı Termograf. Takriben 1960lar. Temiz ve çalışır durumda.
 Termograflar, bir termometre ve bir saat mekanizmasına bağlı tamburları sayesinde sıcaklık değerlerini sürekli olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Bakır kapaklı Termograf. / Copper cased thermograph.-Bakır kapaklı Termograf. Takriben 1960lar. Temiz ve çalışır durumda. Termograflar, bir termometre ve bir saat mekanizmasına bağlı tamburları sayesinde sıcaklık değerlerini sürekli olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  TLSold
 • Vintage Masa Futbol Oyunu-Vintage Masa Futbol Oyunu - İyi durumda fakat az sayıda futbolcu figürü eksik

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Vintage Masa Futbol Oyunu-Vintage Masa Futbol Oyunu - İyi durumda fakat az sayıda futbolcu figürü eksik

  TLSold
 • Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi-Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi-Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi

  TLSold
 • Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi-Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi-Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  TLSold
 • El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm-El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm. Oldukça iyi ve temiz durumda. Aksesuarlarda ve halatlarda ufak tefek bakım ve tamir isteyen yerler mevcut.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm-El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm. Oldukça iyi ve temiz durumda. Aksesuarlarda ve halatlarda ufak tefek bakım ve tamir isteyen yerler mevcut.

  TLSold
 • Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  TLSold
 • Maelzel Metronom Açık Kahve Renk-Maelzel Metronom Açık Kahve Renk. Kapak sabitleme halkası yerinde değil, kapak gevşek duruyor.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Maelzel Metronom Açık Kahve Renk-Maelzel Metronom Açık Kahve Renk. Kapak sabitleme halkası yerinde değil, kapak gevşek duruyor.

  TLSold
 • "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  TLSold
 • "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  TLSold