Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 2,000 TL Starting Bid: 2,000 TL Estimated: TL Losing Winning

D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography

İyi durumda, eksiksiz.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • Orijinal Fiat 600 satış noktası afişi -Çerçevesinde, iyi durumda. Takriben 1960.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Orijinal Fiat 600 satış noktası afişi -Çerçevesinde, iyi durumda. Takriben 1960.

  TLSold
 • Life in London Kitap-1823 Basımı Antika Kitap-Londra'da yaşamı anlatan 1823 basımı orijinal antika kitap. Deri cilti, yaşına göre iyi durumda ve tam. Gerçek yaşamdan aınmış 36 Londra hikayesinden oluşmaktadır. İçinde çok sayıda illüstrasyon, şarkı notaları, şarkı sözleri vs vardır. Genel yıpranma ve hafif kararmalarla birlikte yaşına göre iyi durumdadır. 1823.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Life in London Kitap-1823 Basımı Antika Kitap-Londra'da yaşamı anlatan 1823 basımı orijinal antika kitap. Deri cilti, yaşına göre iyi durumda ve tam. Gerçek yaşamdan aınmış 36 Londra hikayesinden oluşmaktadır. İçinde çok sayıda illüstrasyon, şarkı notaları, şarkı sözleri vs vardır. Genel yıpranma ve hafif kararmalarla birlikte yaşına göre iyi durumdadır. 1823.

  TLSold
 • Roma rakamı kadranlı cep saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Roma rakamı kadranlı cep saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Edward Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa ve gümüş, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Edward Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa ve gümüş, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  TLSold
 • Alman Yapımı Ahşap ve Plastik Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Alman Yapımı Ahşap ve Plastik Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960

  TLSold
 • Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • His Master's Voice - Sahibinin Sesi Gramofon -Meşe kasası içine İngiliz Sahibinin Sesi gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Vernikte yer yer kuruma ve leker mevcut. Takriben 1910.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  His Master's Voice - Sahibinin Sesi Gramofon -Meşe kasası içine İngiliz Sahibinin Sesi gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Vernikte yer yer kuruma ve leker mevcut. Takriben 1910.

  TLSold
 • Meşe kasasında büyük gövdeli Pathe Orpheus gramofon -Sıradışı tasarımı ve alışlmışın biraz üzerindeki büyüklüğüyle çok yi durumda ve çalışır vaziyette gramofon. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Meşe kasasında büyük gövdeli Pathe Orpheus gramofon -Sıradışı tasarımı ve alışlmışın biraz üzerindeki büyüklüğüyle çok yi durumda ve çalışır vaziyette gramofon. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Edison Gem Fonograf ve 10 adet Silindir-İyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında orijinal kutularında 10 adet silindir (plak) ile birlikte.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Edison Gem Fonograf ve 10 adet Silindir-İyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında orijinal kutularında 10 adet silindir (plak) ile birlikte.

  TLSold
 • İngiliz Otomatik "Seraphone", Maxfield&Sons London Kağıt Rulolu Oganette (Laterna)-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette, fakat yanında herhangi bir nota rulosu mevcut değil. Takriben 1890

  Lot No: 13

  Lot: 13

  İngiliz Otomatik "Seraphone", Maxfield&Sons London Kağıt Rulolu Oganette (Laterna)-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette, fakat yanında herhangi bir nota rulosu mevcut değil. Takriben 1890

  TLSold
 • Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Meşe Mobilyası İçinde Mükemmel Durumda Tam Salon Gramofon -Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Meşe Mobilyası İçinde Mükemmel Durumda Tam Salon Gramofon -Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Symphonion Diskli Müzik Kutusu -Symphonion Kurmalı Diskli Müzik Kutusu - Değiştirilebilir diski ile çok sayıda melodi çalabilen müzik kutusu. Bu örnek yalnız 1 adet diski ile satılmaktadır. Mekanizma çok iyi ve çalışır durumda. Ahşap kasa sağlam ve iyi durumda fakat geçmişte oldukça yıpranmış ve parazitlere maruz kalmış. Sonrasında restore edilip elden geçirilmiş olması muhtemel. Takriben 1890'lar

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Ahşap Kutusunda Symphonion Diskli Müzik Kutusu -Symphonion Kurmalı Diskli Müzik Kutusu - Değiştirilebilir diski ile çok sayıda melodi çalabilen müzik kutusu. Bu örnek yalnız 1 adet diski ile satılmaktadır. Mekanizma çok iyi ve çalışır durumda. Ahşap kasa sağlam ve iyi durumda fakat geçmişte oldukça yıpranmış ve parazitlere maruz kalmış. Sonrasında restore edilip elden geçirilmiş olması muhtemel. Takriben 1890'lar

  TLSold
 • Intona Çinko Diskli Organertte-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Intona Çinko Diskli Organertte-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Ariston Table Organette (Laterna)-Paul Ehrlich, Leipzig yapımı, 13 inç mukavva diskleri çalar. Diskleri değişilerek melodisi de değiştirilebilir. Yanında bir adet diski ile birlikte. Çalarken bazı notaları atlamaktadır. Krank kolu eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Ariston Table Organette (Laterna)-Paul Ehrlich, Leipzig yapımı, 13 inç mukavva diskleri çalar. Diskleri değişilerek melodisi de değiştirilebilir. Yanında bir adet diski ile birlikte. Çalarken bazı notaları atlamaktadır. Krank kolu eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  TLSold
 • Çift Taraklı Symphonion Müzik Kutusu ve 5 adet Orijinal Melodi Diski -60 dişli, çift taraklı. Siyah ahşap kasası içinde yaşıyla uygun makul ölçüde yıpranma ile iyi durumda ve çalışır vaziyette. 21cm'lik metal dikleri çalar, yanında 5 adet orijinal diski ile birlikte. Takriben 1890.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Çift Taraklı Symphonion Müzik Kutusu ve 5 adet Orijinal Melodi Diski -60 dişli, çift taraklı. Siyah ahşap kasası içinde yaşıyla uygun makul ölçüde yıpranma ile iyi durumda ve çalışır vaziyette. 21cm'lik metal dikleri çalar, yanında 5 adet orijinal diski ile birlikte. Takriben 1890.

  TLSold
 • Ariston Table Organette (Laterna)-Paul Ehrlich, Leipzig yapımı, 13 inç mukavva diskleri çalar. Diskleri değişilerek melodisi de değiştirilebilir. Yanında bir adet diski ile birlikte. İyi durumda, çalışır vaziyette, bazı notalarda atlama yapıyor.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Ariston Table Organette (Laterna)-Paul Ehrlich, Leipzig yapımı, 13 inç mukavva diskleri çalar. Diskleri değişilerek melodisi de değiştirilebilir. Yanında bir adet diski ile birlikte. İyi durumda, çalışır vaziyette, bazı notalarda atlama yapıyor.

  TLSold
 • Reuge Müzik Kutusu -İsviçre'nin ünlü mekanik müzik kutuları üreticisi Reuge'dan yakın dönemde üretilmiş şeffaf kasa içinde müzik kutusu. Titanic filminin "My Heart Will Go On" şarkısının melodisini çalar. Kurmalı mekanizma bir kez sağa sola oynatıldığında çalmaya başlar, hareket tekrarlandığında susar. Çok iyi ve çalışır durumdadır. Şeffaf kasasında 3cm uzunluğunda ince bir çatlak vardır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Reuge Müzik Kutusu -İsviçre'nin ünlü mekanik müzik kutuları üreticisi Reuge'dan yakın dönemde üretilmiş şeffaf kasa içinde müzik kutusu. Titanic filminin "My Heart Will Go On" şarkısının melodisini çalar. Kurmalı mekanizma bir kez sağa sola oynatıldığında çalmaya başlar, hareket tekrarlandığında susar. Çok iyi ve çalışır durumdadır. Şeffaf kasasında 3cm uzunluğunda ince bir çatlak vardır.

  TLSold
 • Orijinal Bakalit Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Orijinal Bakalit Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  TLSold
 • Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektrikli, mekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektrikli, mekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, öercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, öercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Farrow&Co. Tedavi Amaçlı Elektroşok Cihazı-Orijinal ahşap kutusunda, amper göstergesi ile sıradığı bir örnek. Aksesuarları tam, mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Bu cihazlar 1860'lardan 1920'lere kadar büyük ilgi görmüş, kol çevrildiğinde verdikleri küçük elektrik şokları sayesinde bir takım rahatsızlıkları tedavi ettiklerine inanılmıştır. Varsayılan bu etki çok da gerçekçi olmadığından, zamanla kuıllanımdan silinmişlerdir. Takriben 1910.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Farrow&Co. Tedavi Amaçlı Elektroşok Cihazı-Orijinal ahşap kutusunda, amper göstergesi ile sıradığı bir örnek. Aksesuarları tam, mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Bu cihazlar 1860'lardan 1920'lere kadar büyük ilgi görmüş, kol çevrildiğinde verdikleri küçük elektrik şokları sayesinde bir takım rahatsızlıkları tedavi ettiklerine inanılmıştır. Varsayılan bu etki çok da gerçekçi olmadığından, zamanla kuıllanımdan silinmişlerdir. Takriben 1910.

  TLSold
 • Ahşap Çerçeve İçinde Çizim Seti -Çok iyi durumda, iyi hazırlanmış bir dekoratif parça. Çerçeve içinde kullanılan çiziö seti pirinç ve çelikten antika bir settir. Takriben1900'ler.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Ahşap Çerçeve İçinde Çizim Seti -Çok iyi durumda, iyi hazırlanmış bir dekoratif parça. Çerçeve içinde kullanılan çiziö seti pirinç ve çelikten antika bir settir. Takriben1900'ler.

  TLSold
 • Alman FW Hens Çelik Buz Pateni Bıçaklaroı-Normal çizme veya botların altına takılmak üzere yapılmış buz patenleri. Çok iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1930.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Alman FW Hens Çelik Buz Pateni Bıçaklaroı-Normal çizme veya botların altına takılmak üzere yapılmış buz patenleri. Çok iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1930.

  TLSold
 • Alman Pelikan Çelik Buz Pateni Bıçakları. -Normal çizme veya botların altına takılmak üzere yapılmış buz patenleri. Metal üzerinde kararma izleri olmakla birlikte iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1930.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Alman Pelikan Çelik Buz Pateni Bıçakları. -Normal çizme veya botların altına takılmak üzere yapılmış buz patenleri. Metal üzerinde kararma izleri olmakla birlikte iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1930.

  TLSold
 • Qualcast Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Qualcast Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir.

  TLSold
 • Ransomes Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Ransomes Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir.

  TLSold
 • İngiliz Raleigh Magnum Yarış Bisikleti-Bakımları yapılmış, iyi durumda vintage yarış bisikleti. Takriben 1980.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  İngiliz Raleigh Magnum Yarış Bisikleti-Bakımları yapılmış, iyi durumda vintage yarış bisikleti. Takriben 1980.

  TLSold
 • Kömürlü ütü için metal altlık

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Kömürlü ütü için metal altlık

  TLSold
 • Kömürlü ütü için metal altlık

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Kömürlü ütü için metal altlık

  TLSold
 • Kömürlü ütü için metal altlık

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Kömürlü ütü için metal altlık

  TLSold
 • Kömürlü ütü için metal altlık

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Kömürlü ütü için metal altlık

  TLSold
 • Madenci Emniyet Lambası -Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Madenci Emniyet Lambası -Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Kömürlü ütü için büyük boy dökme demir altlık

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kömürlü ütü için büyük boy dökme demir altlık

  TLSold
 • Kömürlü ütü için büyük boy dökme demir altlık

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Kömürlü ütü için büyük boy dökme demir altlık

  TLSold
 • Aluminyum gövdeli, elektrikli, vintage minyatür expresso makinesi -Basınçlı/buharlı kahve/espresso makinesi. Çok temiz ve çalışır durudmda. Takriben 1970

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Aluminyum gövdeli, elektrikli, vintage minyatür expresso makinesi -Basınçlı/buharlı kahve/espresso makinesi. Çok temiz ve çalışır durudmda. Takriben 1970

  TLSold
 • Antika mekanik tamir aleti

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Antika mekanik tamir aleti

  TLSold
 • Sikes Hidrometre, Orijinal Ahşap Kutusu ve Cam Numune Kabı. Takriben 1900-T.O Blake Ltd Hatton Garden Üretici Etiketi ile. Çok iyi durumda ve temiz. İnce uzun boş gözünde önceden varolan termometresi eksik. Takriben 1920.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Sikes Hidrometre, Orijinal Ahşap Kutusu ve Cam Numune Kabı. Takriben 1900-T.O Blake Ltd Hatton Garden Üretici Etiketi ile. Çok iyi durumda ve temiz. İnce uzun boş gözünde önceden varolan termometresi eksik. Takriben 1920.

  TLSold
 • İngiliz P.G: No:3 Dökme Demir Ütü ve İşlemeli Dökme Demir Altlık

  Lot No: 42

  Lot: 42

  İngiliz P.G: No:3 Dökme Demir Ütü ve İşlemeli Dökme Demir Altlık

  TLSold
 • İngiliz "The Boudoir" Katı Yakıtlı Seyahat Ütüsü -Bu ütü katı yakıt ile ısınır. Yakıt haznesi dışarı çekilerek buraya yerleştirilen yakıt ateşlenir ve bir süre sonra ütünün ısınmasını sağlar. Bu örnek çok iyi durumdadır fakat yakıt haznesinin alt kapağıeksiktir.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  İngiliz "The Boudoir" Katı Yakıtlı Seyahat Ütüsü -Bu ütü katı yakıt ile ısınır. Yakıt haznesi dışarı çekilerek buraya yerleştirilen yakıt ateşlenir ve bir süre sonra ütünün ısınmasını sağlar. Bu örnek çok iyi durumdadır fakat yakıt haznesinin alt kapağıeksiktir.

  TLSold
 • "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  TLSold
 • İngiliz Minor Ahşap Saplı Seyahat Ütüsü

  Lot No: 45

  Lot: 45

  İngiliz Minor Ahşap Saplı Seyahat Ütüsü

  TLSold
 • Emaye Kaplı Gazla Çalışan Ütü ve Altlık

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Emaye Kaplı Gazla Çalışan Ütü ve Altlık

  TLSold
 • Husqvarna No:5 Sıcak Demir Ütüsü -Arka taraftaki kapakla açılan haznesine ağır ve sıcak bir demir külçe konıularak ısınır, gerektiğinde soğuyan külçe yenisiyle değiştirilerek çalışmaya devam edilir. İsveç yapımı.1900'ler.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Husqvarna No:5 Sıcak Demir Ütüsü -Arka taraftaki kapakla açılan haznesine ağır ve sıcak bir demir külçe konıularak ısınır, gerektiğinde soğuyan külçe yenisiyle değiştirilerek çalışmaya devam edilir. İsveç yapımı.1900'ler.

  TLSold
 • CH Crane Wolwerhapton Bacalı Ütü -Kömürle çalışan, bacalı dökme demir İngiliz yapımı ütü.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  CH Crane Wolwerhapton Bacalı Ütü -Kömürle çalışan, bacalı dökme demir İngiliz yapımı ütü.

  TLSold
 • Fransız Richard Freres Pirinç Barograf-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette zarif, pirinç bargofraf. Muhafaza kafesinin camları bizoteli. Barograflar, bir kaide üzerine yerleştirilmiş barometre ve "8Day" tipi, yani yaklaşık 8 günde bir kurulan mekanizmaya sahip bir saate sarılı bir tamburdan oluşurlar. Saat tamburu üzerine yerleştirilen ölçekli bir kağıda anlık olarak barometre değerleri, mürekkepli bir uç yardımıyla kaydedilir. Takriben 1890.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Fransız Richard Freres Pirinç Barograf-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette zarif, pirinç bargofraf. Muhafaza kafesinin camları bizoteli. Barograflar, bir kaide üzerine yerleştirilmiş barometre ve "8Day" tipi, yani yaklaşık 8 günde bir kurulan mekanizmaya sahip bir saate sarılı bir tamburdan oluşurlar. Saat tamburu üzerine yerleştirilen ölçekli bir kağıda anlık olarak barometre değerleri, mürekkepli bir uç yardımıyla kaydedilir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  TLSold
 • AW Kitchen Vintage Elma Soyma Aparatı -İngiliz üretimi mekanik elma soyma aparatı. Masaya sabitlenerek kullanılır. İyi durumda ve çalışır vaziette fakat yüzeyinde yer yer kararma ve oksitlenme var.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  AW Kitchen Vintage Elma Soyma Aparatı -İngiliz üretimi mekanik elma soyma aparatı. Masaya sabitlenerek kullanılır. İyi durumda ve çalışır vaziette fakat yüzeyinde yer yer kararma ve oksitlenme var.

  TLSold
 • Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Easiwork London Aluminyum Gövdeli Düdüklü Tencere-İyi durumda. Tepede bulunması gereken basınç valfi dışında parçaları tam. Kapak sıkıştırma kolunda ve iç hacim süzgeç aparatlarında paslanma mevcut. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Easiwork London Aluminyum Gövdeli Düdüklü Tencere-İyi durumda. Tepede bulunması gereken basınç valfi dışında parçaları tam. Kapak sıkıştırma kolunda ve iç hacim süzgeç aparatlarında paslanma mevcut. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Dökme Demir Üzeri Emaye "The Chilly" Gaz Ocağı -İngiliz yapımı antika az ocağı. Dökme demir üzeri zümrüt yeşili emaye kaplama ayakları ile zarif ve nadiir bir örnek. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Dökme Demir Üzeri Emaye "The Chilly" Gaz Ocağı -İngiliz yapımı antika az ocağı. Dökme demir üzeri zümrüt yeşili emaye kaplama ayakları ile zarif ve nadiir bir örnek. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Plastik Malzemeden 6'lı Akord Düdüğü-Müzik aletlerini akord ederken kullanılır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Plastik Malzemeden 6'lı Akord Düdüğü-Müzik aletlerini akord ederken kullanılır.

  TLSold
 • Orijinal kutusunda Antika Masa Oyunu -Kullanma kılavuzu ve oyun tarifleri ile birlikte orijinal kutusunda antika masa oyunu. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Orijinal kutusunda Antika Masa Oyunu -Kullanma kılavuzu ve oyun tarifleri ile birlikte orijinal kutusunda antika masa oyunu. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Orijinal Deri Çantasında Fowler's Universal Dairesel Mekanik Hesap Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri çantası içinde kullanma kılavuzu ile birlikte. Takriben 1920.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Orijinal Deri Çantasında Fowler's Universal Dairesel Mekanik Hesap Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri çantası içinde kullanma kılavuzu ile birlikte. Takriben 1920.

  TLSold
 • Negretti&Zambra Islak/Kuru - Çevirmeli Termometre -Ünlü İngiliz Bilimsel Gereç Üreticisi Negretti&Zambra'dan bir ıslak kuru termometre örneği. Bu aletin içinde 2 termometre bulunur. Biri kuru diğeri ise üzerindeki bezin ıslatılması sayesinde ıslak olarak ölçüm yapar. Termometrelerden biri ıslatıldıktan sonra alet kısa bir süre havada çevrilir ve ortam sıcaklığına alışması sağlanır. Sonrasında iki termometredeki farlı değerler okunup ilgili tabloya işlenerek havadaki nem miktarı vb değerler aradaki farka bağlı olarak hesaplanabilir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Negretti&Zambra Islak/Kuru - Çevirmeli Termometre -Ünlü İngiliz Bilimsel Gereç Üreticisi Negretti&Zambra'dan bir ıslak kuru termometre örneği. Bu aletin içinde 2 termometre bulunur. Biri kuru diğeri ise üzerindeki bezin ıslatılması sayesinde ıslak olarak ölçüm yapar. Termometrelerden biri ıslatıldıktan sonra alet kısa bir süre havada çevrilir ve ortam sıcaklığına alışması sağlanır. Sonrasında iki termometredeki farlı değerler okunup ilgili tabloya işlenerek havadaki nem miktarı vb değerler aradaki farka bağlı olarak hesaplanabilir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Askeri Pusula -İyi durumda.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Askeri Pusula -İyi durumda.

  TLSold
 • Pirinç Muhafazasında Silva System Aynalı Pusula

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Pirinç Muhafazasında Silva System Aynalı Pusula

  TLSold
 • Plastik kadranlı harita ölçer

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Plastik kadranlı harita ölçer

  TLSold
 • Lastik basınç ölçüm aleti

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Lastik basınç ölçüm aleti

  TLSold
 • İngiliz Salter Seyahat Tartısı -Kusursuz durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  İngiliz Salter Seyahat Tartısı -Kusursuz durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Japon "Lead" Minyatür Dikiş Makinesi -Makine çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap kutuda bir yerde 2 cm'lik bir göçük kısım macunla kapatılmış, taşıma sapı eksik. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Ahşap Kutusunda Japon "Lead" Minyatür Dikiş Makinesi -Makine çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap kutuda bir yerde 2 cm'lik bir göçük kısım macunla kapatılmış, taşıma sapı eksik. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kasasında Singer Dikiş Makinesi -Zarif ahşap işçiliği ile çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Orijinal Ahşap Kasasında Singer Dikiş Makinesi -Zarif ahşap işçiliği ile çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Çocuk dikiş makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Çocuk dikiş makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Deri Çantasında Vintage Pens Ampermetre-Çok iyi durumda ve orijinal çantasıyla. Ferranti Clip on Ampermeter. Cihaz test edilmemiştir. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Orijinal Deri Çantasında Vintage Pens Ampermetre-Çok iyi durumda ve orijinal çantasıyla. Ferranti Clip on Ampermeter. Cihaz test edilmemiştir. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Ryland&Son Ahşap Tripodlu Pirinç Teleskop-Askeri amaçlı üretilmiş, üzerinde "Tel FA (MkIV) & Gen Staff. Ryland & Son Ltd, London,1917. No 1.183" damgası. Ana tüp 53cm, iç tüpler açıldığında 130cm civarı. Teleskop gövdesi pirinç, etrafı deri kaplı. Koruma kapağı mevcut. Teleskop açıldığında oldukça uzun olduğundan, tripod ile teleskop gövdesi arasında denge ağırlığı mevcut. Mercekleri tam, bazılarında ufak çentikler var. Vizörden bakıldığında görüntü alınabiliyor, güncel amaçlı kullanım için uygun olmayabilir.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  İngiliz Ryland&Son Ahşap Tripodlu Pirinç Teleskop-Askeri amaçlı üretilmiş, üzerinde "Tel FA (MkIV) & Gen Staff. Ryland & Son Ltd, London,1917. No 1.183" damgası. Ana tüp 53cm, iç tüpler açıldığında 130cm civarı. Teleskop gövdesi pirinç, etrafı deri kaplı. Koruma kapağı mevcut. Teleskop açıldığında oldukça uzun olduğundan, tripod ile teleskop gövdesi arasında denge ağırlığı mevcut. Mercekleri tam, bazılarında ufak çentikler var. Vizörden bakıldığında görüntü alınabiliyor, güncel amaçlı kullanım için uygun olmayabilir.

  TLSold
 • Ekco Bakalit Radyo -Göründüğü haliyle, çalışması test edilmedi. Genel olarak iyi durumda, ön ızgara içindeki kumaşta yıpranma.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Ekco Bakalit Radyo -Göründüğü haliyle, çalışması test edilmedi. Genel olarak iyi durumda, ön ızgara içindeki kumaşta yıpranma.

  TLSold
 • Philips Plakçalar-Test edilmedi

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Philips Plakçalar-Test edilmedi

  TLSold
 • Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Mermer kaideli pirinç posta tartısı -Mükemmel durumda.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Mermer kaideli pirinç posta tartısı -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • İngiliz Avery emaye kaplama, metal gövdeli, göstergeli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  İngiliz Avery emaye kaplama, metal gövdeli, göstergeli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  TLSold
 • Ahşap ve camekanlı koruması içinde çekmeceli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Ahşap ve camekanlı koruması içinde çekmeceli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  TLSold
 • Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  TLSold
 • Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  TLSold
 • Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Orijinal ahşap taşıma çantası ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette, fakat kağıt takma silindiri ve bazı harfler zaman zaman tutukluk yapıyor, bakıma ihtiyacı vardır. Blickensderfer o zaman için benzerlerine kıyasla oldukça hafif ve taşınabilir daktiloları ile ünlüdür. Bazı modelleri katlanarak iyice küçülebilmektedir. Bu modelde harfler tek bir tekerleğin üzerine yerleştirilmiştir. İlgili harfin tuşuna basıldığında, tekerlek dönerek bu harfi kağıdın hizasına getirir ve basar. Takriben 1907.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Orijinal ahşap taşıma çantası ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette, fakat kağıt takma silindiri ve bazı harfler zaman zaman tutukluk yapıyor, bakıma ihtiyacı vardır. Blickensderfer o zaman için benzerlerine kıyasla oldukça hafif ve taşınabilir daktiloları ile ünlüdür. Bazı modelleri katlanarak iyice küçülebilmektedir. Bu modelde harfler tek bir tekerleğin üzerine yerleştirilmiştir. İlgili harfin tuşuna basıldığında, tekerlek dönerek bu harfi kağıdın hizasına getirir ve basar. Takriben 1907.

  TLSold
 • İngiliz Salter Büyük Boy Posta Terazisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  İngiliz Salter Büyük Boy Posta Terazisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Fairbanks 165-16 Manav Tartısı -Sıradışı tasarımlı bu tartı orijinal ağırlık seri ile birliktedir. Yaşı itibariyle üzerindeki boya tamamen gitmiş, demir yüzey kararmıştr. Bunun dışında, eksiksiz, tam ve çalışır durumdadır. Kanada yapımıdır.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  İngiliz Fairbanks 165-16 Manav Tartısı -Sıradışı tasarımlı bu tartı orijinal ağırlık seri ile birliktedir. Yaşı itibariyle üzerindeki boya tamamen gitmiş, demir yüzey kararmıştr. Bunun dışında, eksiksiz, tam ve çalışır durumdadır. Kanada yapımıdır.

  TLSold
 • Rus yapımı hesap makinesi beyz renk-Rus yapımı hesap makinesi beyz renk

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Rus yapımı hesap makinesi beyz renk-Rus yapımı hesap makinesi beyz renk

  TLSold
 • Adler No. 7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Adler No. 7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  TLSold
 • Hammond No:12 Antika Daktilo -Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Klavye üzerinde bulunması gereken marka logolu plaka eksiktiktir. Daktilonun bakıma ihtiyacı vardır, yaşına göre iyi durumdadır. Seri no: 124492. Takriben 1908.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Hammond No:12 Antika Daktilo -Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Klavye üzerinde bulunması gereken marka logolu plaka eksiktiktir. Daktilonun bakıma ihtiyacı vardır, yaşına göre iyi durumdadır. Seri no: 124492. Takriben 1908.

  TLSold
 • Amerikan Oliver No. 9 Daktilo -Daktilo koleksiyonerlerinin yakından tanıdığı bu enteresan tasarımlı daktilo, iki yanda uzun kulaklar gibi yerleştirilmiş harf bloklarının görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Tuşlara basıldığında alışılmış yatay tip daktilolardan farklı olarak, harfler bu kulelerden yanal olarak çıkarak kağıda basmaktadır. Seri numarası: 694946. Bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1915.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Amerikan Oliver No. 9 Daktilo -Daktilo koleksiyonerlerinin yakından tanıdığı bu enteresan tasarımlı daktilo, iki yanda uzun kulaklar gibi yerleştirilmiş harf bloklarının görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Tuşlara basıldığında alışılmış yatay tip daktilolardan farklı olarak, harfler bu kulelerden yanal olarak çıkarak kağıda basmaktadır. Seri numarası: 694946. Bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1915.

  TLSold
 • Antika Hammond No:12 Daktilo ve Orijinal Ahşap Çantası -Seri no: 101841. Yaşına göre iyi durumda, fakat düzgün çalışması için bakıma ihtiyacı vardır.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Antika Hammond No:12 Daktilo ve Orijinal Ahşap Çantası -Seri no: 101841. Yaşına göre iyi durumda, fakat düzgün çalışması için bakıma ihtiyacı vardır.

  TLSold
 • Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Ahşap kaidesi üzerinde temiz durumda fakat eksikleri var. Ahşap kapağı yanında değildir, harf tekerleği ve 4 harfin tepeleri eksiktir. Takriben 1907.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Ahşap kaidesi üzerinde temiz durumda fakat eksikleri var. Ahşap kapağı yanında değildir, harf tekerleği ve 4 harfin tepeleri eksiktir. Takriben 1907.

  TLSold
 • Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  TLSold
 • Nippon Mechanical Calculator-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Nippon Mechanical Calculator-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Çantasında Erika Daktilo-Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1950ler.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Orijinal Çantasında Erika Daktilo-Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1950ler.

  TLSold
 • Brunsviga Vintage Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Brunsviga Vintage Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Magneto Elektrik Şok Makinesi-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Magneto Elektrik Şok Makinesi-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  TLSold
 • Original Odhner İsveç yapımı mekanik hesap makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Original Odhner İsveç yapımı mekanik hesap makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Rus Yapımı Vintage Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Rus Yapımı Vintage Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Dev Boyutlu Vintage Cantabrian Duvar veya Tezgah Saati -Oldukça iri boyutlardaki bu endüstriyel mekan saati, duvarda veya ayakları yana açılarak bir tezgah veya sert zemin üstünde kullanılabilmektedir. Çalışması test edilmemiştir.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Dev Boyutlu Vintage Cantabrian Duvar veya Tezgah Saati -Oldukça iri boyutlardaki bu endüstriyel mekan saati, duvarda veya ayakları yana açılarak bir tezgah veya sert zemin üstünde kullanılabilmektedir. Çalışması test edilmemiştir.

  TLSold
 • 3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  Lot No: 97

  Lot: 97

  3 adet Örümcek Adam Çizgi Roman -1974 yılından, İngiltere Baskısı

  TLSold
 • Schuco 2095 El Yapımı Modifikasyon Model Araba-Schuco 2095 Mercedes 190SL kasası üzerine elle boyama ralli aracı modellemesi. Aynı zamanda araç üzeri aksesuarlar, armalar ve ön ızgara da da tamamen değiştirilerek araç tamamen farklılaştırılmıştır. Emprovize bir amatör çalışma veya Schuco fabrika teknisyenleri tarafından yapılmış bir prototip çalışması olduğu tahmin edilmektedir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Schuco 2095 El Yapımı Modifikasyon Model Araba-Schuco 2095 Mercedes 190SL kasası üzerine elle boyama ralli aracı modellemesi. Aynı zamanda araç üzeri aksesuarlar, armalar ve ön ızgara da da tamamen değiştirilerek araç tamamen farklılaştırılmıştır. Emprovize bir amatör çalışma veya Schuco fabrika teknisyenleri tarafından yapılmış bir prototip çalışması olduğu tahmin edilmektedir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası. Tüm mekanik ve elektronik aksamı yerinde fakat çalışmıyor. Müzayede tarihinden önce nedeni tespit edilir veya kusur giderilirse burada güncellenecektir.. Çalıştığında bu oyuncak önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahiil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası. Tüm mekanik ve elektronik aksamı yerinde fakat çalışmıyor. Müzayede tarihinden önce nedeni tespit edilir veya kusur giderilirse burada güncellenecektir.. Çalıştığında bu oyuncak önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahiil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  TLSold
 • Schuco Studio 1050 Kırmızı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut değil. Mekanizma yaşı itibariyle biraz güçsüz.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Schuco Studio 1050 Kırmızı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut değil. Mekanizma yaşı itibariyle biraz güçsüz.

  TLSold
 • Alman Schuco 3000 Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda çalışır vaziyette. Anahtarı yoktur.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Alman Schuco 3000 Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda çalışır vaziyette. Anahtarı yoktur.

  TLSold
 • Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  TLSold
 • Alman Schuco Sport Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Bu modelde gerçekten işlevsel bir vites kolu, 4 ileri, bir geri vites, işlevsel direksiyon ve el freni vardır. Araç farklı viteslerde farklı hızlarda gitmekte, geri viteste de gerçekten geri gitmektedir. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Alman Schuco Sport Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Bu modelde gerçekten işlevsel bir vites kolu, 4 ileri, bir geri vites, işlevsel direksiyon ve el freni vardır. Araç farklı viteslerde farklı hızlarda gitmekte, geri viteste de gerçekten geri gitmektedir. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Schuco Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -İyi durumda, çalışır vaziyette. Ön camı eksik, el freni zaman zaman gevşek kalıyor. Normalde bu modelde ön tekerlekler direksiyon aracılığı ile çevrilebilir, fakat bu örneğin tamir görmüş olması muhtemel, bu fonksiyonu çalışmıyor. 4 ileri, bir geri vites, çalışır durumda. Bu modelde ayrıca sürücü tarafında ön camın al hizasındaki küçük kol aşağı çekildiğinde zemberek olduğu yerde boşalır. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Alman Schuco Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -İyi durumda, çalışır vaziyette. Ön camı eksik, el freni zaman zaman gevşek kalıyor. Normalde bu modelde ön tekerlekler direksiyon aracılığı ile çevrilebilir, fakat bu örneğin tamir görmüş olması muhtemel, bu fonksiyonu çalışmıyor. 4 ileri, bir geri vites, çalışır durumda. Bu modelde ayrıca sürücü tarafında ön camın al hizasındaki küçük kol aşağı çekildiğinde zemberek olduğu yerde boşalır. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Schuco 1010 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Bu modelin özelliği, kurulup bırakıldığında, alt kısımdaki yan olarak yerleştirilmiş tekerlek sayesinde kendine has bir rotada gidiyor olmasıdır. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Alman Schuco 1010 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Bu modelin özelliği, kurulup bırakıldığında, alt kısımdaki yan olarak yerleştirilmiş tekerlek sayesinde kendine has bir rotada gidiyor olmasıdır. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Marklin 19801 Junkers JU52 Kurmalı Metal Oyuncak Uçak -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.6 numara saat anahtarı ile kurulur, anahtarı mevcut değildir. Yüksek kaliteli metal kurmalı oyuncakların yapımcısı Marklin'den detaylı bir model. ALışılmışın aksine Marklin teneke yerine daha sert ve ağır metallerden de model ouuncaklar üretmiştir. Bu modelin ağırlığı 2 kg civarındadır. Kurulu iken emniyet kolu serbest bırakıldığında perveneler dönmeye başlar. Ayrıca tüm flaplar küçük kollar aracılığı ile gerçekten hareket ettiriebilmektedir.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Alman Marklin 19801 Junkers JU52 Kurmalı Metal Oyuncak Uçak -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.6 numara saat anahtarı ile kurulur, anahtarı mevcut değildir. Yüksek kaliteli metal kurmalı oyuncakların yapımcısı Marklin'den detaylı bir model. ALışılmışın aksine Marklin teneke yerine daha sert ve ağır metallerden de model ouuncaklar üretmiştir. Bu modelin ağırlığı 2 kg civarındadır. Kurulu iken emniyet kolu serbest bırakıldığında perveneler dönmeye başlar. Ayrıca tüm flaplar küçük kollar aracılığı ile gerçekten hareket ettiriebilmektedir.

  TLSold
 • İngiltere El Yapımı Metal Oyuncak Otobüs-41 cm uzunluğundai bu üstü aöık metal oyuncak otobüs 070848 seri numarasıyla Limited Edition Vintage Cars etiketi taşımaktadır. Kurma mekanizması olmayan bu sade fakat görsel olarak detaylı modelde direksiyon tekerlekleri çevirebilmektedir. Mükemmel durumdadır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  İngiltere El Yapımı Metal Oyuncak Otobüs-41 cm uzunluğundai bu üstü aöık metal oyuncak otobüs 070848 seri numarasıyla Limited Edition Vintage Cars etiketi taşımaktadır. Kurma mekanizması olmayan bu sade fakat görsel olarak detaylı modelde direksiyon tekerlekleri çevirebilmektedir. Mükemmel durumdadır.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • İngiliz Dinky MG Midget Dökme Demir Model Araba-Gerçek vintage Dinky'dir, sonraki yıllar üretimi değildir. Sürücüsü içinde oturmaktadır. Yaşıyla uygun olarak yıpranmış durumdadır. Ön camı eksiktir.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  İngiliz Dinky MG Midget Dökme Demir Model Araba-Gerçek vintage Dinky'dir, sonraki yıllar üretimi değildir. Sürücüsü içinde oturmaktadır. Yaşıyla uygun olarak yıpranmış durumdadır. Ön camı eksiktir.

  TLSold
 • İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çalışır vaziyette fakat zayıftır. Genel olarak yaşına uygun yıpranmış durumdadır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çalışır vaziyette fakat zayıftır. Genel olarak yaşına uygun yıpranmış durumdadır.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • Orijinal Vintage Dinky Toys MG Midget Mode Araba-İyi durumda, orıjinal kutusu içinde Dinky Meccano dökme demir oyuncak model araba. Geç dönem üretimi değil, koleksiyon değeri yüksek vintage Dinky'dir.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Orijinal Vintage Dinky Toys MG Midget Mode Araba-İyi durumda, orıjinal kutusu içinde Dinky Meccano dökme demir oyuncak model araba. Geç dönem üretimi değil, koleksiyon değeri yüksek vintage Dinky'dir.

  TLSold
 • İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  TLSold
 • Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  TLSold
 • Gescha Express Kofferboy Kurmalı Teneke Oyuncak -Bavul taşıyan üniformalı çocuk, kurmalı teneke oyuncak . Alman Gescha. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Gescha Express Kofferboy Kurmalı Teneke Oyuncak -Bavul taşıyan üniformalı çocuk, kurmalı teneke oyuncak . Alman Gescha. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  TLSold
 • El yapımı ahşap büyük boy gemi maketi. -İyi yapılmış, son derece detaylı bir el yapımı ahşap maket çalışması. Direkler, halatlar ve aksesuarların bakıma ve bazı kısımlarda tamire ihtiyacı var. Yükseklik yaklaşık 80cm.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  El yapımı ahşap büyük boy gemi maketi. -İyi yapılmış, son derece detaylı bir el yapımı ahşap maket çalışması. Direkler, halatlar ve aksesuarların bakıma ve bazı kısımlarda tamire ihtiyacı var. Yükseklik yaklaşık 80cm.

  TLSold
 • El yapımı ahşap büyük boy gemi maketi. -İyi yapılmış, son derece detaylı bir el yapımı ahşap maket çalışması. Direkler, halatlar ve aksesuarların bakıma ve bazı kısımlarda tamire ihtiyacı var. Yükseklik yaklaşık 60cm.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  El yapımı ahşap büyük boy gemi maketi. -İyi yapılmış, son derece detaylı bir el yapımı ahşap maket çalışması. Direkler, halatlar ve aksesuarların bakıma ve bazı kısımlarda tamire ihtiyacı var. Yükseklik yaklaşık 60cm.

  TLSold
 • El yapımı ahşap küçük boy gemi maketi. -İyi durumda, küçük boy sade bir ahşap maket çalışması.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  El yapımı ahşap küçük boy gemi maketi. -İyi durumda, küçük boy sade bir ahşap maket çalışması.

  TLSold
 • Orijinal Dev Boy Bingo (Tombala) Makinesi -Orijinal Vintage Bingo Makinesi. Yaklaşık ölçüler 100x100x80cm

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Orijinal Dev Boy Bingo (Tombala) Makinesi -Orijinal Vintage Bingo Makinesi. Yaklaşık ölçüler 100x100x80cm

  TLSold
 • Oxford Military Series 1:76 Ölçek Austin Tilly Model Araç-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Oxford Military Series 1:76 Ölçek Austin Tilly Model Araç-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Commercials Serisi Austin 18 Ambulance -1:76 ölçek dökme demir model araç. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Oxford Commercials Serisi Austin 18 Ambulance -1:76 ölçek dökme demir model araç. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Green Wyvern E Series-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Oxford 1:76 Ölçek Green Wyvern E Series-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Jowett Javelin -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Oxford 1:76 Ölçek Jowett Javelin -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Jaguar MK7 Birch Grey -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Oxford 1:76 Ölçek Jaguar MK7 Birch Grey -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Fleet Support -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Oxford 1:76 Ölçek Fleet Support -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Morris Oxford III -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Oxford 1:76 Ölçek Morris Oxford III -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Fleet Support Southdown Mini -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Oxford 1:76 Ölçek Fleet Support Southdown Mini -Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:43 Ölçek Austin Campervan-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Oxford 1:43 Ölçek Austin Campervan-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Oxford 1:43 Ölçek MrWhippy Dondurma Arabası-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Oxford 1:43 Ölçek MrWhippy Dondurma Arabası-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Buick Special 1950 Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Buick Special 1950 Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  TLSold
 • Mercedes 300SL Martıkanat Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Mercedes 300SL Martıkanat Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  TLSold
 • Dinky Toys England Ferrari -Çok iyi durumda orijinal vintage Meccano Dinky Ferrari yarış arabası.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Dinky Toys England Ferrari -Çok iyi durumda orijinal vintage Meccano Dinky Ferrari yarış arabası.

  TLSold
 • Pusula ve harita ölçer birarada. -Muhtemelen askeri amaçlı üretim pusula ve harita ölçer birarada.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Pusula ve harita ölçer birarada. -Muhtemelen askeri amaçlı üretim pusula ve harita ölçer birarada.

  TLSold
 • Del Prado 1:64 Dökme Demir İtfaiye Arabası -Orijinal Kutusunda DelPrado "Marins Pompiers Toulon" itfaiye arabası. 2000 FMOGP IVECO Mükemmel durumda.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Del Prado 1:64 Dökme Demir İtfaiye Arabası -Orijinal Kutusunda DelPrado "Marins Pompiers Toulon" itfaiye arabası. 2000 FMOGP IVECO Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Del Prado 1:43 Dökme Demir İtfaiye Arabası 1939 Bedford-Orijinal Kutusunda DelPrado "City of Liverpool" itfaiye arabası. 1939 Bedford. Mükemmel durumda.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Del Prado 1:43 Dökme Demir İtfaiye Arabası 1939 Bedford-Orijinal Kutusunda DelPrado "City of Liverpool" itfaiye arabası. 1939 Bedford. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Vintage Ahşap Çocuk Scooter -Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. Takriben 1950'ler. Üzerinde orijinal süslemeleri kısmen duruyor. Yaşına göre iyi durumda. Metal kısımlarda yer yer paslanma izleri. Yaklaşık boyutlar, 62x71x10cm

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Vintage Ahşap Çocuk Scooter -Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. Takriben 1950'ler. Üzerinde orijinal süslemeleri kısmen duruyor. Yaşına göre iyi durumda. Metal kısımlarda yer yer paslanma izleri. Yaklaşık boyutlar, 62x71x10cm

  TLSold
 • İspanyol Jugetes Roman Teneke Oyuncak Motosiklet -Sürtmeli Mekanizma.Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  İspanyol Jugetes Roman Teneke Oyuncak Motosiklet -Sürtmeli Mekanizma.Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Japon Daiya Teneke Oyuncak Tren -Friction Drive (Sürtmeli) Mekanizma. Genel olarak iyi durumda , mekanizma çalışır vaziyette fakat sadece ses çıkarıyori hareket ettirmiyor.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Japon Daiya Teneke Oyuncak Tren -Friction Drive (Sürtmeli) Mekanizma. Genel olarak iyi durumda , mekanizma çalışır vaziyette fakat sadece ses çıkarıyori hareket ettirmiyor.

  TLSold
 • Dinky Toys Forklift-Orijinal Vintage Dinky Meccano'dur. Yaşı itibariyle çok yıpranmış durumdadır fakat eksiksizdir.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Dinky Toys Forklift-Orijinal Vintage Dinky Meccano'dur. Yaşı itibariyle çok yıpranmış durumdadır fakat eksiksizdir.

  TLSold
 • Stunt plane kırmızı plastik pilli uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Stunt plane kırmızı plastik pilli uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası "Ford Thunderbird"-Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Mağaza reklam levhası "Ford Thunderbird"-Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Kitap-High Score-The Illustrated History of Electronic Games-Mükemmel durumda tertemiz.25x20cm

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Kitap-High Score-The Illustrated History of Electronic Games-Mükemmel durumda tertemiz.25x20cm

  TLSold
 • Milton Bradley Elektronik Mantık Bulmacası -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Milton Bradley Elektronik Mantık Bulmacası -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  TLSold
 • Japon Grandstand Astro Wars Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Japon Grandstand Astro Wars Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Vintage Stylopnhone Müzikal Oyuncak -Gövdesinde bulunan özel işaret çubuğu ile notalara dokunarak çalınan, döneminin popüler bir elektronik bir müzik aleti/oyuncağıdır. Elektronik müziğin temel cihazlarından synthesizer'ların eğlenceli ve basit ve taşınabilir bir örneğidir. İlk kez 1967'de üretilmiş bu ikonik cihazın üretim ve satışı bugün hala devam etmetedir. Takriben 1970.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Vintage Stylopnhone Müzikal Oyuncak -Gövdesinde bulunan özel işaret çubuğu ile notalara dokunarak çalınan, döneminin popüler bir elektronik bir müzik aleti/oyuncağıdır. Elektronik müziğin temel cihazlarından synthesizer'ların eğlenceli ve basit ve taşınabilir bir örneğidir. İlk kez 1967'de üretilmiş bu ikonik cihazın üretim ve satışı bugün hala devam etmetedir. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Little Tots - Sunshine Book - Çocuk Gramofunu için hikaye plakları -Minyatür boy çocuk gramofonlarına özel üretilmiş, küçük boy taş plaklar kendi özel albümünde, illüstrasyonlar ve şarkı sözleri ile birlkte.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Little Tots - Sunshine Book - Çocuk Gramofunu için hikaye plakları -Minyatür boy çocuk gramofonlarına özel üretilmiş, küçük boy taş plaklar kendi özel albümünde, illüstrasyonlar ve şarkı sözleri ile birlkte.

  TLSold
 • MPH Models 1:43 Talbot Lago 1955 T14 LS Dökme Demir Model Araba -Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model. Model araç koleksiyoncuları için efsane bir isim olan Tim Dyke tarafından üretilen ve kutulanan bu araçlar, özellikle müthiş detay seviyesi ve az sayıda üretilmeleri ile öne çıkmaktadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  MPH Models 1:43 Talbot Lago 1955 T14 LS Dökme Demir Model Araba -Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model. Model araç koleksiyoncuları için efsane bir isim olan Tim Dyke tarafından üretilen ve kutulanan bu araçlar, özellikle müthiş detay seviyesi ve az sayıda üretilmeleri ile öne çıkmaktadır.

  TLSold
 • Neo Scale Models 1:43 Plymouth Fury Hardtop "Moby Dick" Massachusetts 1960 Dökme Demir Model Araba-Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Neo Scale Models 1:43 Plymouth Fury Hardtop "Moby Dick" Massachusetts 1960 Dökme Demir Model Araba-Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model.

  TLSold
 • MPH Models Frazer Nash Sebring Le Mans 1957-Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model. Model araç koleksiyoncuları için efsane bir isim olan Tim Dyke tarafından üretilen ve kutulanan bu araçlar, özellikle müthiş detay seviyesi ve az sayıda üretilmeleri ile öne çıkmaktadır.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  MPH Models Frazer Nash Sebring Le Mans 1957-Akrilik standı üzerinde, orijinal kutusunda akrilik model. Model araç koleksiyoncuları için efsane bir isim olan Tim Dyke tarafından üretilen ve kutulanan bu araçlar, özellikle müthiş detay seviyesi ve az sayıda üretilmeleri ile öne çıkmaktadır.

  TLSold
 • Corinthian Bagatelle - Pinball Oyun tahtası-Orijinal kutusunda ve mükemmel durumda Corinthian pinball/bagatelle oyun. Kutusu oldukça yıpranmış durumdadır. Oyun çubuğu mevcut fakat topları eksiktir. Herhangi bir cam veya metal bilye ile oynananabilir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Corinthian Bagatelle - Pinball Oyun tahtası-Orijinal kutusunda ve mükemmel durumda Corinthian pinball/bagatelle oyun. Kutusu oldukça yıpranmış durumdadır. Oyun çubuğu mevcut fakat topları eksiktir. Herhangi bir cam veya metal bilye ile oynananabilir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Ahşap kasa içinde antika masa futbol oyunu -Genel olarak yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda. Katlanabilir tasarıma sahip.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Ahşap kasa içinde antika masa futbol oyunu -Genel olarak yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda. Katlanabilir tasarıma sahip.

  TLSold
 • "Foreign" Teneke, Sürtmeli Mekanizma JAguar XK120-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  "Foreign" Teneke, Sürtmeli Mekanizma JAguar XK120-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Tippco Hudson Commodore/Hornet Teneke Sürtmeli Araba -US Zone Germany. İyi durumdadır, fakar sürtmeli mekanizmasında sorun vardır.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Tippco Hudson Commodore/Hornet Teneke Sürtmeli Araba -US Zone Germany. İyi durumdadır, fakar sürtmeli mekanizmasında sorun vardır.

  TLSold
 • Back to the Future DeLorean Model Araba-İyi durumda, yüksek kalite, metal döküm 1/18 Ölçekli Model. Tekerlekleri fiilmdeki gibi uçuş için yana yatmaktadır. Çok iyi ve temiz durumdadur, bir tekerleği yerinden çıktığı için tamir görmüştür. Yan aynaları yoktur.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Back to the Future DeLorean Model Araba-İyi durumda, yüksek kalite, metal döküm 1/18 Ölçekli Model. Tekerlekleri fiilmdeki gibi uçuş için yana yatmaktadır. Çok iyi ve temiz durumdadur, bir tekerleği yerinden çıktığı için tamir görmüştür. Yan aynaları yoktur.

  TLSold
 • Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  TLSold
 • Vintage Manuel Çevirmeli "Magica" Film Projeksiyon Makinesi -Açık yeşil renk, manuel çevirme kollu projeksiyon/film makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Vintage Manuel Çevirmeli "Magica" Film Projeksiyon Makinesi -Açık yeşil renk, manuel çevirme kollu projeksiyon/film makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Paterson Tank Sysyem4 Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Paterson Tank Sysyem4 Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  TLSold
 • Paterson Tank Sysyem4 Küçük Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Paterson Tank Sysyem4 Küçük Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  TLSold
 • Johnsons Hendon Küçük Banyo Tankı (İngiltere)-Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Johnsons Hendon Küçük Banyo Tankı (İngiltere)-Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  TLSold
 • Johnsons Hendon Küçük Banyo Tankı (İngiltere)-Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Johnsons Hendon Küçük Banyo Tankı (İngiltere)-Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. İyi durumda.

  TLSold
 • İngiliz Envoy Şerit Fİlm Banyo Tankı -Bakalit malzemeden, iyi durumda.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  İngiliz Envoy Şerit Fİlm Banyo Tankı -Bakalit malzemeden, iyi durumda.

  TLSold
 • Johnson Universal Ayarlanabilir Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Johnson Universal Ayarlanabilir Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Meopta Fotoğraf Rötuş Merceği -Mükemmel durumda.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Orijinal Kutusunda Meopta Fotoğraf Rötuş Merceği -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal kutusunda Fotoğraf Baskı Aksesuarı-İngiliz Johnson Fotoğraf Baskı Aksesuarı - Plastic Printing Frame

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Orijinal kutusunda Fotoğraf Baskı Aksesuarı-İngiliz Johnson Fotoğraf Baskı Aksesuarı - Plastic Printing Frame

  TLSold
 • Kodak Cam Film Plakaları -Orijinal Kutusunda Kullanılmamış 8.2x8.2 Ham Fotoğraf Plakası .

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Kodak Cam Film Plakaları -Orijinal Kutusunda Kullanılmamış 8.2x8.2 Ham Fotoğraf Plakası .

  TLSold
 • Fotoğraf Laboratuarı Kırmızı Işık Lambası -Mumla çalışır, yıpranmış durumdadır.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Fotoğraf Laboratuarı Kırmızı Işık Lambası -Mumla çalışır, yıpranmış durumdadır.

  TLSold
 • MPP Microcord England TLR Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  MPP Microcord England TLR Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Yapımı Düşen Plakalı Fotoğraf Makinesi -Deri kaplaması soyulmuş, ahşap kasa tamamen açığa çıkarılmış. Üretici markası mevcut değil, İngiltere yapımı düşen plakalı kutu fotoğraf makinesi. Bu tip makineler çok sayıda fotoğraf plakasını aynı anda alır, her çekimden sonra ilgili kol çekilerek iç haznede kullanılmış olan plakanın yataya devrilmesi ile yeni plaka açığa çıkar ve makine yeniden çekime hazır olur. Oldukça yıpranmış fakat ilginç bir örnek, vizör camları kısmen kırılmış. Takriben 1910.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  İngiliz Yapımı Düşen Plakalı Fotoğraf Makinesi -Deri kaplaması soyulmuş, ahşap kasa tamamen açığa çıkarılmış. Üretici markası mevcut değil, İngiltere yapımı düşen plakalı kutu fotoğraf makinesi. Bu tip makineler çok sayıda fotoğraf plakasını aynı anda alır, her çekimden sonra ilgili kol çekilerek iç haznede kullanılmış olan plakanın yataya devrilmesi ile yeni plaka açığa çıkar ve makine yeniden çekime hazır olur. Oldukça yıpranmış fakat ilginç bir örnek, vizör camları kısmen kırılmış. Takriben 1910.

  TLSold
 • Ross London Körüklü Profesyonel Fotoğraf Makinesi Set-Mükemmel durumda Ross London körüklü reflex 6inç plaka fotopgraf makinesi, orijinal deri çantası, plaka tutucuları, açılmamış iki kutu Kodak plaka filmi basım sırasında fotoğrafa çerçeve yapmaya yarayan baskı maske setleri ile birlikte. Deklanşör çalışıyor, dış yüzeyler tertemiz, çanta çok iyi durumda. Takriben 1930.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Ross London Körüklü Profesyonel Fotoğraf Makinesi Set-Mükemmel durumda Ross London körüklü reflex 6inç plaka fotopgraf makinesi, orijinal deri çantası, plaka tutucuları, açılmamış iki kutu Kodak plaka filmi basım sırasında fotoğrafa çerçeve yapmaya yarayan baskı maske setleri ile birlikte. Deklanşör çalışıyor, dış yüzeyler tertemiz, çanta çok iyi durumda. Takriben 1930.

  TLSold
 • MPP Agrandizör-Ross Resolux 5&6/16 Mercek ile tam ve çalışır vaziyete agrandizör.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  MPP Agrandizör-Ross Resolux 5&6/16 Mercek ile tam ve çalışır vaziyete agrandizör.

  TLSold
 • Yashica 44-A TLR Fotoğraf Makinesi -Orijinal Deri Kılıfında, mavi gövdeli Yashica 44-A. 4x4 film kullanır. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Yashica 44-A TLR Fotoğraf Makinesi -Orijinal Deri Kılıfında, mavi gövdeli Yashica 44-A. 4x4 film kullanır. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • İngiliz Coronet 3-D Stereo Fotoğraf Makinesi-127 makara fim ile kullanılan İngiliz yapımı Coronet Stereo Footğraf Makinesi. Çok iyi durumda çalışır vaziyette

  Lot No: 181

  Lot: 181

  İngiliz Coronet 3-D Stereo Fotoğraf Makinesi-127 makara fim ile kullanılan İngiliz yapımı Coronet Stereo Footğraf Makinesi. Çok iyi durumda çalışır vaziyette

  TLSold
 • Lledo England Kodak Model Kamyon -Kodak Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Mükemmel durumda.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Lledo England Kodak Model Kamyon -Kodak Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Lledo England Kodak Model Kamyon -Kodak Films & Cameras Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Lledo England Kodak Model Kamyon -Kodak Films & Cameras Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Lledo England Kodak Model Minibüs-Kodak Logolu Dağıtım Minibüsü. Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Lledo England Kodak Model Minibüs-Kodak Logolu Dağıtım Minibüsü. Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Lledo England Kodak Ektachrome Panther Dağıtım Minibüsü -Kodak Ektachrome Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Lledo England Kodak Ektachrome Panther Dağıtım Minibüsü -Kodak Ektachrome Logolu Dağıtım Arabası Dökme Demir Modeli. Days Gone Serisi Lledo. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • C.O.I.L England Film Negatif Kesme Birleştirme Tezgahı-Alt kısımdan gelen ışık ve sol tarafında bulunan giyotin sayesinde filmleri düzgün şekilde kesip birleştirmeye yarayan masaüstü aparatı. Mükemmel durumda. Lambası test edilmedi.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  C.O.I.L England Film Negatif Kesme Birleştirme Tezgahı-Alt kısımdan gelen ışık ve sol tarafında bulunan giyotin sayesinde filmleri düzgün şekilde kesip birleştirmeye yarayan masaüstü aparatı. Mükemmel durumda. Lambası test edilmedi.

  TLSold
 • API London Stereax Film İnceleme Aparatı-Negatif film veya diaları incelemek için kulanılan dürbün görünümlü aparat. Çok iyi durumda. Yer yer boyası aşınmış.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  API London Stereax Film İnceleme Aparatı-Negatif film veya diaları incelemek için kulanılan dürbün görünümlü aparat. Çok iyi durumda. Yer yer boyası aşınmış.

  TLSold
 • İngiliz Mappin&Webb Fotoğraf Lens/Filtre Kiti -Orijinal güderi kaplama, iç kısmı kadife çantasında lens/filtre kiti. Çok iyi ve temiz durumda az bulunur bir fotoğrafçılık aksesuar kiti. Yaklaşık 20 parça, setin 4 gözü boş,

  Lot No: 188

  Lot: 188

  İngiliz Mappin&Webb Fotoğraf Lens/Filtre Kiti -Orijinal güderi kaplama, iç kısmı kadife çantasında lens/filtre kiti. Çok iyi ve temiz durumda az bulunur bir fotoğrafçılık aksesuar kiti. Yaklaşık 20 parça, setin 4 gözü boş,

  TLSold
 • Kodak Kodisk Lens Aparatları Teşhir Seti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Kodak Kodisk Lens Aparatları Teşhir Seti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  TLSold
 • Kodak Kodisk Lens Aparatları Teşhir Seti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Kodak Kodisk Lens Aparatları Teşhir Seti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Ceneiplan Fotoğraf Filtre Teşhir Kiti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Orijinal Ahşap Kutusunda Ceneiplan Fotoğraf Filtre Teşhir Kiti -Fotoğrafçılık mağazaları için üretilmiş, lens/filtre satış teşhir kiti. İçinde çok sayıda çeşitli özelliklerde mercek veya filtreler vardır.

  TLSold
 • Lorelo Stereo Pan Focus Fotoğraf Makinesi -Plastik gövde, çift mercek stereo fotoğraf makinesi. 35 mm film üzerine 3 boyutlu fotoğraf çeker. Pilli, pil yerinde oksitlenme var, pille denendi, çalışmıyor. Görsel olarak durumu iyi. Takriben 90'lar.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Lorelo Stereo Pan Focus Fotoğraf Makinesi -Plastik gövde, çift mercek stereo fotoğraf makinesi. 35 mm film üzerine 3 boyutlu fotoğraf çeker. Pilli, pil yerinde oksitlenme var, pille denendi, çalışmıyor. Görsel olarak durumu iyi. Takriben 90'lar.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Contaflex II SLR Fotoğraf Makinesi ve Steritar 812 Stereo Çekim Aparatı -Pozometresi kullanılmadığı zaman korunması için inip kalkan bir kapağa sahiptir. Üzerindeki srereo çekim aparatı ile 3 boyutlu fotoğraflar çekilebildiği gibi, aparat istendiği zaman çıkarılarak normal br SLR (Reflex) fotoğraf makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Zeiss Ikon Contaflex II SLR Fotoğraf Makinesi ve Steritar 812 Stereo Çekim Aparatı -Pozometresi kullanılmadığı zaman korunması için inip kalkan bir kapağa sahiptir. Üzerindeki srereo çekim aparatı ile 3 boyutlu fotoğraflar çekilebildiği gibi, aparat istendiği zaman çıkarılarak normal br SLR (Reflex) fotoğraf makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • İngiliz Ensign Midget 33 Körüklü Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette minyatür fotopraf makinesi ve orijinal kutusu, kullanma kılavuzu, deri kılıfı. Takriben 1920

  Lot No: 194

  Lot: 194

  İngiliz Ensign Midget 33 Körüklü Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette minyatür fotopraf makinesi ve orijinal kutusu, kullanma kılavuzu, deri kılıfı. Takriben 1920

  TLSold
 • Ensign Midget55 Körüklü Katlanır Minyatğr Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İngiliz Houghton Butcher'dan zarif ve detalı bir minyatğr fotoğraf makinesi. Katlandğında nerdeyse bir karvizit boyutundaki bu fotoğraf makinesi mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Takriben 1920

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Ensign Midget55 Körüklü Katlanır Minyatğr Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İngiliz Houghton Butcher'dan zarif ve detalı bir minyatğr fotoğraf makinesi. Katlandğında nerdeyse bir karvizit boyutundaki bu fotoğraf makinesi mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Takriben 1920

  TLSold
 • Alman ICA Dresden Victrix Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, cep tipi katlanır fotoğraf makinesi. 6*4.5cm plaka kullanır. 1912-25 arasında ICA tarafındna üretilen bu kolay taşınabilen arif fotoğraf makinesi, 1926-31 yılları arasında ise Zeiss Ikon tarafından üretlimiştir. Bu örnek takriben 1920'dendir.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Alman ICA Dresden Victrix Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, cep tipi katlanır fotoğraf makinesi. 6*4.5cm plaka kullanır. 1912-25 arasında ICA tarafındna üretilen bu kolay taşınabilen arif fotoğraf makinesi, 1926-31 yılları arasında ise Zeiss Ikon tarafından üretlimiştir. Bu örnek takriben 1920'dendir.

  TLSold
 • Alman ICA BEBE Körüklü Katlanır Yataksız Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Alman ICA firması tarafında 1906'dan itibaren çeşitli varyasyonları üretllmiş olan bu fotoğraf makinesi 6x4.5cm plaka ile çalışmaktadır. Bu örnek, yanında bir adet orijinal plaka ile birliktedir. Takriben 1910.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Alman ICA BEBE Körüklü Katlanır Yataksız Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Alman ICA firması tarafında 1906'dan itibaren çeşitli varyasyonları üretllmiş olan bu fotoğraf makinesi 6x4.5cm plaka ile çalışmaktadır. Bu örnek, yanında bir adet orijinal plaka ile birliktedir. Takriben 1910.

  TLSold
 • DBP DelMonta TLR Fotoraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette Alman Yapımı Delmonta TLR.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  DBP DelMonta TLR Fotoraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette Alman Yapımı Delmonta TLR.

  TLSold
 • Yashica Atoron Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. 9.5mm film kullanır. Küçük boyutlarına rağmen detaylı diyafram ve zamanlama ayarlarına ve pozometreye sahip hoş bir tasarım. Geniişlik yaklaşık 10cm. Takriben 1960.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Yashica Atoron Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. 9.5mm film kullanır. Küçük boyutlarına rağmen detaylı diyafram ve zamanlama ayarlarına ve pozometreye sahip hoş bir tasarım. Geniişlik yaklaşık 10cm. Takriben 1960.

  TLSold
 • Minolta16 Rokkor Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Minolta16 Rokkor Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Bera 2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Kutusu ve kullanma kılauzu yanında. İçinde orijinal fim kaseti ile birlikte. Takriben 1960.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Orijinal Kutusunda Bera 2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Kutusu ve kullanma kılauzu yanında. İçinde orijinal fim kaseti ile birlikte. Takriben 1960.

  TLSold
 • Fransız Damaria Lapiere Jumelle Kartuşlu Stereo Fotoğraf Makinesi -Top madeni alaşımı metal gövde, kartuşlu plaka mekanizması, mükemmel durumda, çalışır vaziyette stereo fotoğraf makinesi. Kartışlu plaka fotoğraf makineleri birden fazla film plakasını arka tarafta silah şarjörü benzeri kutunun içinde tutarlar. Her çekim sonrası bu kartuş sağ sol yapıldığında kullanılan film alta düşer, yerine yenisi gelir Takriben 1910

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Fransız Damaria Lapiere Jumelle Kartuşlu Stereo Fotoğraf Makinesi -Top madeni alaşımı metal gövde, kartuşlu plaka mekanizması, mükemmel durumda, çalışır vaziyette stereo fotoğraf makinesi. Kartışlu plaka fotoğraf makineleri birden fazla film plakasını arka tarafta silah şarjörü benzeri kutunun içinde tutarlar. Her çekim sonrası bu kartuş sağ sol yapıldığında kullanılan film alta düşer, yerine yenisi gelir Takriben 1910

  TLSold
 • Agilux Croydon Agiflash Fotoğraf Makinesi-İngiliz Agilux Bakalit Kasalı Fotoğraf Makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Agilux Croydon Agiflash Fotoğraf Makinesi-İngiliz Agilux Bakalit Kasalı Fotoğraf Makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Ernemann Liliput Körüklü Yataksız Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette cep tipi körüklü fotoğrag makinesi. 6x45cm plaka. 1914-26 yıllarında üretilmiş olan bu mini katlanır fotoğraf makineleri, bugün için bile oldukça pratik ve küçük boyutlardadır. Takriebn 1920.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Alman Ernemann Liliput Körüklü Yataksız Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette cep tipi körüklü fotoğrag makinesi. 6x45cm plaka. 1914-26 yıllarında üretilmiş olan bu mini katlanır fotoğraf makineleri, bugün için bile oldukça pratik ve küçük boyutlardadır. Takriebn 1920.

  TLSold
 • Berning Robot II Otomatik Sarmalı Mekanik Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kılıfında. Alman yapımı Berning'ler oldukça detaylı ve güvenilir mekanik aksama sahiptir. Bu modelin özelliği, filmi ileri sarma işleminin kurmalı bir mekanizma tarafından otomatik olarak yapılmasıdır. Fotoğraf çekildiğinde makine otomatik olarak ve hızlı bir şekilde filmi bir ileri sarar. Berning'lerin üretime 1936 yılında girdiği düşünüldüğünde, bu o zaman için oldukça sıradışı bir özelliktir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Berning Robot II Otomatik Sarmalı Mekanik Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kılıfında. Alman yapımı Berning'ler oldukça detaylı ve güvenilir mekanik aksama sahiptir. Bu modelin özelliği, filmi ileri sarma işleminin kurmalı bir mekanizma tarafından otomatik olarak yapılmasıdır. Fotoğraf çekildiğinde makine otomatik olarak ve hızlı bir şekilde filmi bir ileri sarar. Berning'lerin üretime 1936 yılında girdiği düşünüldüğünde, bu o zaman için oldukça sıradışı bir özelliktir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Bolex Paillard Cine Projektör-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Bolex Paillard Cine Projektör-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  TLSold
 • Cine Kodak 8 Model 60 Kamera-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Cine Kodak 8 Model 60 Kamera-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  TLSold
 • Gilbert Kutu Kamera -İyi durumda, çalışır vaziyette.Deri kaplamasında lekeler var.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Gilbert Kutu Kamera -İyi durumda, çalışır vaziyette.Deri kaplamasında lekeler var.

  TLSold
 • Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak

  TLSold
 • Mükemmel durumda Polarid 100 Land Camera Full Set

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Mükemmel durumda Polarid 100 Land Camera Full Set

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Wynn's Hunter Meter

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Wynn's Hunter Meter

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Vintage Pozometre-Işık Ölçer

  TLSold
 • Kodak No.3 A Folding Pocket Kodak model B-5

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Kodak No.3 A Folding Pocket Kodak model B-5

  TLSold
 • Prontor II Mercekli EHO TLR Fotoğraf Makinesi -Genel olarak iyi durumda, yaşına uygun yıpranma izleri, oksitleneme/kararmalar mevcut. Çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Prontor II Mercekli EHO TLR Fotoğraf Makinesi -Genel olarak iyi durumda, yaşına uygun yıpranma izleri, oksitleneme/kararmalar mevcut. Çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Kodak Brownie Flash IV Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Kodak Brownie Flash IV Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi

  TLSold
 • Kodak No:1 Autographic Junior Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1915.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Kodak No:1 Autographic Junior Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1915.

  TLSold
 • Pruma Special Panoramik Fotoğraf Makinesi -İngilz yapımı, bakalt gövdeli, pratik amaçlı fotoğraf makinesi. İyi durumda ve çalışır vaziyette. Panaromik fotoğraf makineleri film şeridini normal kameralarda olduğu gibi düz değil, dışbükey kavisli bir yüzey üzerinde tutarlar. Böylece mercekten film üzerine gerçek görüntünün daha geniş açılı bir yansımasını düşürmek mümkün olur, bu sayede de panoramik filmler çeklebilir. Fotoğraflardan makinenin arkasında film tabakasının yerleştiği yüzeyin eğimini inceleyebilirsiniz. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Pruma Special Panoramik Fotoğraf Makinesi -İngilz yapımı, bakalt gövdeli, pratik amaçlı fotoğraf makinesi. İyi durumda ve çalışır vaziyette. Panaromik fotoğraf makineleri film şeridini normal kameralarda olduğu gibi düz değil, dışbükey kavisli bir yüzey üzerinde tutarlar. Böylece mercekten film üzerine gerçek görüntünün daha geniş açılı bir yansımasını düşürmek mümkün olur, bu sayede de panoramik filmler çeklebilir. Fotoğraflardan makinenin arkasında film tabakasının yerleştiği yüzeyin eğimini inceleyebilirsiniz. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Falcon Miniature USA Fotoğraf Makinesi -Amerincan MFG Utily Co. üretimi Falcon Miniature pratik amaçlı fotoğaf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Genel yıpranma izleri ve metal kısımlarda kararam/oksitlenme. Takriben 1960.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Falcon Miniature USA Fotoğraf Makinesi -Amerincan MFG Utily Co. üretimi Falcon Miniature pratik amaçlı fotoğaf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Genel yıpranma izleri ve metal kısımlarda kararam/oksitlenme. Takriben 1960.

  TLSold
 • V.P. Twin England Bakalit Mini Fotoğraf Makinesi-Bloomed "Bolco" Lens Bakalit Pratik Fotoğraf Makinesi. Çok iyi ve çalışır durumda. Takriben 1930.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  V.P. Twin England Bakalit Mini Fotoğraf Makinesi-Bloomed "Bolco" Lens Bakalit Pratik Fotoğraf Makinesi. Çok iyi ve çalışır durumda. Takriben 1930.

  TLSold
 • Jules Richard Verascope Stereo Fotoğraf Makinesi -Stereo fotoğraf makineleri, yanyana ve birbirinin aynı iki adet objektifleri sayesinde tek bir film tabakası üzerine, çok küçük bir açı farkıyla iki kere kaydederler, bu sayede insan gözünün 3 boyutlu olarak algılayacaı görüntüler elde edilir. Jules Richard markası bu alanın öncülerindendir. 45x107mm film plakası kullanır. Orijinal deri çantasında, çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1910.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Jules Richard Verascope Stereo Fotoğraf Makinesi -Stereo fotoğraf makineleri, yanyana ve birbirinin aynı iki adet objektifleri sayesinde tek bir film tabakası üzerine, çok küçük bir açı farkıyla iki kere kaydederler, bu sayede insan gözünün 3 boyutlu olarak algılayacaı görüntüler elde edilir. Jules Richard markası bu alanın öncülerindendir. 45x107mm film plakası kullanır. Orijinal deri çantasında, çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1910.

  TLSold
 • Japon Kiku 16 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Japon fotoğraf makinesi üreticisi Morita Shokai'den orijinal deri kılıfında çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Kiku 16. Deri kılıfın birleşme yeri kopuktur, ayrı iki parça halindedir Makine kusursuz durumdadır. Küçük boyutlarına rağmen ince detayları, normal boy kameraya yakın kullanım hissi ve yapım kalitesi ile harika bir subminyatür/casus fotoğraf makinesi. Takriben 1957.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Japon Kiku 16 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Japon fotoğraf makinesi üreticisi Morita Shokai'den orijinal deri kılıfında çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Kiku 16. Deri kılıfın birleşme yeri kopuktur, ayrı iki parça halindedir Makine kusursuz durumdadır. Küçük boyutlarına rağmen ince detayları, normal boy kameraya yakın kullanım hissi ve yapım kalitesi ile harika bir subminyatür/casus fotoğraf makinesi. Takriben 1957.

  TLSold
 • Masif ceviz Grapfoskop- Stereo fotoğraf gösterici-Ceviz ağacıdan yapılma bu şık garfoskop, stereo fotoğraf makineleri ile çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemek için kullanılır. Çok iyi durumda. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Masif ceviz Grapfoskop- Stereo fotoğraf gösterici-Ceviz ağacıdan yapılma bu şık garfoskop, stereo fotoğraf makineleri ile çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemek için kullanılır. Çok iyi durumda. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  TLSold
 • Maun ve pirinç W.Watson&Son Yarım Plaka Körüklü Fotoğraf Makinesi -"Tailboard" tipi, yani körük kısmı geriye doğru açılan tiptir. İyi durumda, ipli ahşap deklanşör çalışır vaziyettedir. Arka kısım camlı kapak parçası eksiktir. Takriben 1890.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Maun ve pirinç W.Watson&Son Yarım Plaka Körüklü Fotoğraf Makinesi -"Tailboard" tipi, yani körük kısmı geriye doğru açılan tiptir. İyi durumda, ipli ahşap deklanşör çalışır vaziyettedir. Arka kısım camlı kapak parçası eksiktir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Kodak No3A Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Körüklerde delik yoktur. Takriben 1915.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Kodak No3A Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Körüklerde delik yoktur. Takriben 1915.

  TLSold
 • Orijinal Çantasında Seagull TLR Fotoğraf Makinesi ve Aksesuarları-Tüm parçalar tertemiz durumda, makinenin çalışması sorunsuz.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Orijinal Çantasında Seagull TLR Fotoğraf Makinesi ve Aksesuarları-Tüm parçalar tertemiz durumda, makinenin çalışması sorunsuz.

  TLSold
 • Minolta Rokkor 76QT Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orihinal deri çantası içinde. Takriben 1970.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Minolta Rokkor 76QT Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orihinal deri çantası içinde. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Yashica 44 Copal-SV TLR Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında Japon Yashica 44. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Japon Yashica 44 Copal-SV TLR Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında Japon Yashica 44. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold