Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,350 TL Starting Bid: 1,350 TL Estimated: TL Losing Winning

Ahşap kasa içinde antika masa futbol oyunu

Genel olarak yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda. Katlanabilir tasarıma sahip.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Ahşap kasa içinde antika masa futbol oyunu -Genel olarak yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda. Katlanabilir tasarıma sahip.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Ahşap kasa içinde antika masa futbol oyunu -Genel olarak yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda. Katlanabilir tasarıma sahip.

  TLSold
 • Corinthian Bagatelle - Pinball Oyun tahtası-Orijinal kutusunda ve mükemmel durumda Corinthian pinball/bagatelle oyun. Kutusu oldukça yıpranmış durumdadır. Oyun çubuğu mevcut fakat topları eksiktir. Herhangi bir cam veya metal bilye ile oynananabilir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Corinthian Bagatelle - Pinball Oyun tahtası-Orijinal kutusunda ve mükemmel durumda Corinthian pinball/bagatelle oyun. Kutusu oldukça yıpranmış durumdadır. Oyun çubuğu mevcut fakat topları eksiktir. Herhangi bir cam veya metal bilye ile oynananabilir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Buick Special 1950 Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Buick Special 1950 Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  TLSold
 • Mercedes 300SL Martıkanat Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Mercedes 300SL Martıkanat Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba -Çok iyi durumda. Bastırıp itildiğinde yürümeye devam eden mekanizma. Parlak metal kısımlarda oksitlenme. Muhtemelen Japonya üretimi, fakat üzerinde logo/marka mevcut değil.

  TLSold
 • Schuco Studio 1050 Kırmızı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut değil. Mekanizma yaşı itibariyle biraz güçsüz.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Schuco Studio 1050 Kırmızı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut değil. Mekanizma yaşı itibariyle biraz güçsüz.

  TLSold
 • Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  TLSold
 • Alman Schuco Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -İyi durumda, çalışır vaziyette. Ön camı eksik, el freni zaman zaman gevşek kalıyor. Normalde bu modelde ön tekerlekler direksiyon aracılığı ile çevrilebilir, fakat bu örneğin tamir görmüş olması muhtemel, bu fonksiyonu çalışmıyor. 4 ileri, bir geri vites, çalışır durumda. Bu modelde ayrıca sürücü tarafında ön camın al hizasındaki küçük kol aşağı çekildiğinde zemberek olduğu yerde boşalır. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Alman Schuco Examico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -İyi durumda, çalışır vaziyette. Ön camı eksik, el freni zaman zaman gevşek kalıyor. Normalde bu modelde ön tekerlekler direksiyon aracılığı ile çevrilebilir, fakat bu örneğin tamir görmüş olması muhtemel, bu fonksiyonu çalışmıyor. 4 ileri, bir geri vites, çalışır durumda. Bu modelde ayrıca sürücü tarafında ön camın al hizasındaki küçük kol aşağı çekildiğinde zemberek olduğu yerde boşalır. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Alman Marklin 1092 Mercedes 300SL Gullwing (Martı Kanat) Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -1992 yapımı Limited Edition modelidir. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Anahtarı mevcuttur.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Alman Marklin 1092 Mercedes 300SL Gullwing (Martı Kanat) Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -1992 yapımı Limited Edition modelidir. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Anahtarı mevcuttur.

  TLSold
 • Orijinal Vintage Dinky Toys MG Midget Mode Araba-İyi durumda, orıjinal kutusu içinde Dinky Meccano dökme demir oyuncak model araba. Geç dönem üretimi değil, koleksiyon değeri yüksek vintage Dinky'dir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Orijinal Vintage Dinky Toys MG Midget Mode Araba-İyi durumda, orıjinal kutusu içinde Dinky Meccano dökme demir oyuncak model araba. Geç dönem üretimi değil, koleksiyon değeri yüksek vintage Dinky'dir.

  TLSold
 • İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  TLSold
 • Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  TLSold
 • İspanyol Jugetes Roman Teneke Oyuncak Motosiklet -Sürtmeli Mekanizma.Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  İspanyol Jugetes Roman Teneke Oyuncak Motosiklet -Sürtmeli Mekanizma.Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Japon Daiya Teneke Oyuncak Tren -Friction Drive (Sürtmeli) Mekanizma. Genel olarak iyi durumda , mekanizma çalışır vaziyette fakat sadece ses çıkarıyori hareket ettirmiyor.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Japon Daiya Teneke Oyuncak Tren -Friction Drive (Sürtmeli) Mekanizma. Genel olarak iyi durumda , mekanizma çalışır vaziyette fakat sadece ses çıkarıyori hareket ettirmiyor.

  TLSold
 • Dinky Toys Forklift-Orijinal Vintage Dinky Meccano'dur. Yaşı itibariyle çok yıpranmış durumdadır fakat eksiksizdir.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Dinky Toys Forklift-Orijinal Vintage Dinky Meccano'dur. Yaşı itibariyle çok yıpranmış durumdadır fakat eksiksizdir.

  TLSold
 • İngiliz Scalex Jolly Boat -Orijinal kutusunda plastik yelkenli oyuncak. Yelkenli mükemmel durumda, kutu iyi fakat yer yer hasarlı, karton kapakçıklarda bir parça eksik.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  İngiliz Scalex Jolly Boat -Orijinal kutusunda plastik yelkenli oyuncak. Yelkenli mükemmel durumda, kutu iyi fakat yer yer hasarlı, karton kapakçıklarda bir parça eksik.

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası "Ford Thunderbird"-Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Mağaza reklam levhası "Ford Thunderbird"-Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Mağaza reklam levhası -Çok iyi durumda teneke levha. Muhtemel replika veya yeniden üretim.

  TLSold
 • Milton Bradley Elektronik Mantık Bulmacası -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Milton Bradley Elektronik Mantık Bulmacası -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  TLSold
 • Japon Grandstand Astro Wars Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Japon Grandstand Astro Wars Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  TLSold
 • Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası, çalışır vaziyette. Önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası, çalışır vaziyette. Önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  TLSold
 • Gescha Express Kofferboy Kurmalı Teneke Oyuncak -Bavul taşıyan üniformalı çocuk, kurmalı teneke oyuncak . Alman Gescha. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Gescha Express Kofferboy Kurmalı Teneke Oyuncak -Bavul taşıyan üniformalı çocuk, kurmalı teneke oyuncak . Alman Gescha. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Del Prado 1:64 Dökme Demir İtfaiye Arabası -Orijinal Kutusunda DelPrado "Marins Pompiers Toulon" itfaiye arabası. 2000 FMOGP IVECO Mükemmel durumda.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Del Prado 1:64 Dökme Demir İtfaiye Arabası -Orijinal Kutusunda DelPrado "Marins Pompiers Toulon" itfaiye arabası. 2000 FMOGP IVECO Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Del Prado 1:43 Dökme Demir İtfaiye Arabası 1939 Bedford-Orijinal Kutusunda DelPrado "City of Liverpool" itfaiye arabası. 1939 Bedford. Mükemmel durumda.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Del Prado 1:43 Dökme Demir İtfaiye Arabası 1939 Bedford-Orijinal Kutusunda DelPrado "City of Liverpool" itfaiye arabası. 1939 Bedford. Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Metal 1:43 Ölçek Model İtfaiye Arabası -Vehicules de Pompiers - Villa de Dijon armalı. Mükemel durumda, orijinal kutusunda

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Orijinal Kutusunda Metal 1:43 Ölçek Model İtfaiye Arabası -Vehicules de Pompiers - Villa de Dijon armalı. Mükemel durumda, orijinal kutusunda

  TLSold
 • İngiliz Tri-ang Minic Oyuncak Tren ve Orijinal Kutusu -Sürtme ile hareket (friction drive), plastik gövde, iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  İngiliz Tri-ang Minic Oyuncak Tren ve Orijinal Kutusu -Sürtme ile hareket (friction drive), plastik gövde, iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Teneke Kamyon ve Orijinal Kutusu-Genel olarak iyi durumda ve çalışıyor, fakat lastik tekerlekler yumuşamış ve deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Teneke Kamyon ve Orijinal Kutusu-Genel olarak iyi durumda ve çalışıyor, fakat lastik tekerlekler yumuşamış ve deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  TLSold
 • İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Tractor ve Orijinal Kutusu-İyi durumda ve çalışıyor. Anahtarı mevcut değil.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Tractor ve Orijinal Kutusu-İyi durumda ve çalışıyor. Anahtarı mevcut değil.

  TLSold
 • İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Yarış Arabası-İyi durumda ve çalışıyor. ALt kısım metal, üst kısım plastik malzemeden. Gövde üst kısımda ince bir çatlak kısım mevcut.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  İngiliz Tri-ang Minic Kurmalı Yarış Arabası-İyi durumda ve çalışıyor. ALt kısım metal, üst kısım plastik malzemeden. Gövde üst kısımda ince bir çatlak kısım mevcut.

  TLSold
 • Orijinal Eski Seri Dinky Dökme Demir Ferrari-Formula Ferrari 23H kodlu eski seri vintage Dinky. Hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda. Yanında emprovize, sonradan uyarlama karton kutusu ile.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Orijinal Eski Seri Dinky Dökme Demir Ferrari-Formula Ferrari 23H kodlu eski seri vintage Dinky. Hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda. Yanında emprovize, sonradan uyarlama karton kutusu ile.

  TLSold
 • Orijinal Eski Seri Meccano Dinky Formula Arabası -Genel yıpranma mevcut, tekerlekler tam ve iyi durumda.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Orijinal Eski Seri Meccano Dinky Formula Arabası -Genel yıpranma mevcut, tekerlekler tam ve iyi durumda.

  TLSold
 • Çocuk Gramofonları için 3 adet Victory Plak-Çok iyi durumda.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Çocuk Gramofonları için 3 adet Victory Plak-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:43 Ölçek MrWhippy Dondurma Arabası-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Oxford 1:43 Ölçek MrWhippy Dondurma Arabası-Orijinal kutusunda mükemmel durumda, dökme demir model araç.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Pil boyutu nedeniyle alışması henüz test edilemedi.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Pil boyutu nedeniyle alışması henüz test edilemedi.

  TLSold
 • Japon Nomura Pilli Teneke Oyuncak Araba-Nomura "Old Fashioned" Pilli Teneke Araba. Çalışmıyor, tekerlekleri gevşek. Çalışan örneklerde bu oyuncak araba çeşitli yönlerde giderken, koltuk altındaki mekanizma sayesinde bir yandan da şoförü yerinde zıplamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Japon Nomura Pilli Teneke Oyuncak Araba-Nomura "Old Fashioned" Pilli Teneke Araba. Çalışmıyor, tekerlekleri gevşek. Çalışan örneklerde bu oyuncak araba çeşitli yönlerde giderken, koltuk altındaki mekanizma sayesinde bir yandan da şoförü yerinde zıplamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • "Foreign" Teneke, Sürtmeli Mekanizma JAguar XK120-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  "Foreign" Teneke, Sürtmeli Mekanizma JAguar XK120-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Tippco Hudson Commodore/Hornet Teneke Sürtmeli Araba -US Zone Germany. İyi durumdadır, fakar sürtmeli mekanizmasında sorun vardır.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Tippco Hudson Commodore/Hornet Teneke Sürtmeli Araba -US Zone Germany. İyi durumdadır, fakar sürtmeli mekanizmasında sorun vardır.

  TLSold
 • D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-Fransız Kartograf Jean Baptiste D'anville'in 12 haritasından oluşan bu büyük boy atlas 1821 İngiltere basımıdır. İç kapakta listesi yeralan 12 haritadan 2 ve 3 numaralı haritalar dışında hepsi yerinde ve iyi durumdadır. Boyutlar 55x40cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-Fransız Kartograf Jean Baptiste D'anville'in 12 haritasından oluşan bu büyük boy atlas 1821 İngiltere basımıdır. İç kapakta listesi yeralan 12 haritadan 2 ve 3 numaralı haritalar dışında hepsi yerinde ve iyi durumdadır. Boyutlar 55x40cm.

  TLSold
 • Birinci Dünya Savaşı Türkiye - Efemera/Tarihi Belge/Fotoğraf-Birinci Dünya Savaşı'nda görev yapmış bir İngiliz subayın, birliğine ait fotoğraflar, Türkiye'de çeşitli yerlerde çekmiş olduğu fotoğraflar, İngiliz Ordusu'nun İstanbul işgali sırasında kullanmış olduğu çeşitli izin belgeleri, makbuzlar, subayın sonrasında sivil hayatta silah edinmek/bulundurmak üzere almış olduğu evraklar, vermiş olduğu dilekçeler, tegraflar vs'den oluşan son derece ilgi çekici bir efemera/belge lotu. Fotoğraflar çeşitli boyutlardadır, lütfen referans için cetvele dikkat ediniz. Fotoğrafların bir kısmı geçen zamana bağlı olarak renklerini kaybetmiş, uçuklaşmıştır. Maslak Kasrı, İstinye, Bostancı fotoğraflarda görüntülenmiş yerler arasındadır.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Birinci Dünya Savaşı Türkiye - Efemera/Tarihi Belge/Fotoğraf-Birinci Dünya Savaşı'nda görev yapmış bir İngiliz subayın, birliğine ait fotoğraflar, Türkiye'de çeşitli yerlerde çekmiş olduğu fotoğraflar, İngiliz Ordusu'nun İstanbul işgali sırasında kullanmış olduğu çeşitli izin belgeleri, makbuzlar, subayın sonrasında sivil hayatta silah edinmek/bulundurmak üzere almış olduğu evraklar, vermiş olduğu dilekçeler, tegraflar vs'den oluşan son derece ilgi çekici bir efemera/belge lotu. Fotoğraflar çeşitli boyutlardadır, lütfen referans için cetvele dikkat ediniz. Fotoğrafların bir kısmı geçen zamana bağlı olarak renklerini kaybetmiş, uçuklaşmıştır. Maslak Kasrı, İstinye, Bostancı fotoğraflarda görüntülenmiş yerler arasındadır.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:126 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Spider Man-Örümcek Adam No:126 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:123 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Spider Man-Örümcek Adam No:123 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:121 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Spider Man-Örümcek Adam No:121 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:120 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Spider Man-Örümcek Adam No:120 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:117 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Spider Man-Örümcek Adam No:117 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:115 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Spider Man-Örümcek Adam No:115 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:118 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Spider Man-Örümcek Adam No:118 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:114 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Spider Man-Örümcek Adam No:114 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:113 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Spider Man-Örümcek Adam No:113 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:112 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Spider Man-Örümcek Adam No:112 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:110 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Spider Man-Örümcek Adam No:110 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:109 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Spider Man-Örümcek Adam No:109 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:309 Yıl:1979-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Spider Man-Örümcek Adam No:309 Yıl:1979-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:107 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Spider Man-Örümcek Adam No:107 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:147 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Spider Man-Örümcek Adam No:147 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:148 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Spider Man-Örümcek Adam No:148 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Spider Man-Örümcek Adam No:293 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Spider Man-Örümcek Adam No:293 Yıl:1975-İyi durumda. İngiltere baskısı.

  TLSold
 • Rus Yapımı Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal gövde üzeri beyaz renk.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Rus Yapımı Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal gövde üzeri beyaz renk.

  TLSold
 • Nippon Mechanical Calculator-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Nippon Mechanical Calculator-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Anahtar Seti - Deri Kılıfında-Minyatür "A Nutloose" Anahtar Seti. Orijinal Deri Kılıfında

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Anahtar Seti - Deri Kılıfında-Minyatür "A Nutloose" Anahtar Seti. Orijinal Deri Kılıfında

  TLSold
 • Bakalit Kasalı Askeri Sahra Telefonu-Askeri amaçlı orijinal bakalıt çantasında askeri amaçlı taşınabillir/sahra telefonu. Aksesuarları yerinde.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Bakalit Kasalı Askeri Sahra Telefonu-Askeri amaçlı orijinal bakalıt çantasında askeri amaçlı taşınabillir/sahra telefonu. Aksesuarları yerinde.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • İngiliz Avery emaye kaplama, metal gövdeli, göstergeli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  İngiliz Avery emaye kaplama, metal gövdeli, göstergeli hassas terazi -Mükemmel durumda. Küçük çekmecesinde ağırlıkları ile birlikte.

  TLSold
 • Orijinal Deri Çantasında Vintage Pens Ampermetre-Çok iyi durumda ve orijinal çantasıyla. Ferranti Clip on Ampermeter. Cihaz test edilmemiştir. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Orijinal Deri Çantasında Vintage Pens Ampermetre-Çok iyi durumda ve orijinal çantasıyla. Ferranti Clip on Ampermeter. Cihaz test edilmemiştir. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Farrow&Co. Tedavi Amaçlı Elektroşok Cihazı-Orijinal ahşap kutusunda, amper göstergesi ile sıradığı bir örnek. Aksesuarları tam, mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Bu cihazlar 1860'lardan 1920'lere kadar büyük ilgi görmüş, kol çevrildiğinde verdikleri küçük elektrik şokları sayesinde bir takım rahatsızlıkları tedavi ettiklerine inanılmıştır. Varsayılan bu etki çok da gerçekçi olmadığından, zamanla kuıllanımdan silinmişlerdir. Takriben 1910.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Farrow&Co. Tedavi Amaçlı Elektroşok Cihazı-Orijinal ahşap kutusunda, amper göstergesi ile sıradığı bir örnek. Aksesuarları tam, mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Bu cihazlar 1860'lardan 1920'lere kadar büyük ilgi görmüş, kol çevrildiğinde verdikleri küçük elektrik şokları sayesinde bir takım rahatsızlıkları tedavi ettiklerine inanılmıştır. Varsayılan bu etki çok da gerçekçi olmadığından, zamanla kuıllanımdan silinmişlerdir. Takriben 1910.

  TLSold
 • Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  TLSold
 • Ahşap Çerçeve İçinde Çizim Seti -Çok iyi durumda, iyi hazırlanmış bir dekoratif parça. Çerçeve içinde kullanılan çiziö seti pirinç ve çelikten antika bir settir. Takriben1900'ler.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Ahşap Çerçeve İçinde Çizim Seti -Çok iyi durumda, iyi hazırlanmış bir dekoratif parça. Çerçeve içinde kullanılan çiziö seti pirinç ve çelikten antika bir settir. Takriben1900'ler.

  TLSold
 • İngiliz Salter Büyük Boy Posta Terazisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  İngiliz Salter Büyük Boy Posta Terazisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ransomes Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir. Bu parçanın kargosu söz konusu değildir, mağazadan teslim edilecektir.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Ransomes Dökme Demir Mekanik Çim Biçme Makinesi-Tamamen mekanik olarak çalışan, itildikçe bıçaklarını çevirerek kesim yapan çim biçme makinesi. Büyük ve ağır bir parçadır. Yaşı ve dış mekana maruz bırakılan bir obje olması nedeniyle tüm yüzeyleri oldukça yıpranmış durumdadır, işler vaziyettedir, tabii ki artık gerçek amacı için kullanılması mümkün değildir. Bu parçanın kargosu söz konusu değildir, mağazadan teslim edilecektir.

  TLSold
 • Emaye Kaplı Gazla Çalışan Ütü ve Altlık-Mükemmel durumda.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Emaye Kaplı Gazla Çalışan Ütü ve Altlık-Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Husqvarna No:5 Sıcak Demir Ütüsü -Arka taraftaki kapakla açılan haznesine ağır ve sıcak bir demir külçe konıularak ısınır, gerektiğinde soğuyan külçe yenisiyle değiştirilerek çalışmaya devam edilir. İsveç yapımı.1900'ler.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Husqvarna No:5 Sıcak Demir Ütüsü -Arka taraftaki kapakla açılan haznesine ağır ve sıcak bir demir külçe konıularak ısınır, gerektiğinde soğuyan külçe yenisiyle değiştirilerek çalışmaya devam edilir. İsveç yapımı.1900'ler.

  TLSold
 • CH Crane Wolwerhapton Bacalı Ütü -Kömürle çalışan, bacalı dökme demir İngiliz yapımı ütü.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  CH Crane Wolwerhapton Bacalı Ütü -Kömürle çalışan, bacalı dökme demir İngiliz yapımı ütü.

  TLSold
 • İngiliz Fairbanks 165-16 Manav Tartısı -Sıradışı tasarımlı bu tartı orijinal ağırlık seri ile birliktedir. Yaşı itibariyle üzerindeki boya tamamen gitmiş, demir yüzey kararmıştr. Bunun dışında, eksiksiz, tam ve çalışır durumdadır. Kanada yapımıdır.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  İngiliz Fairbanks 165-16 Manav Tartısı -Sıradışı tasarımlı bu tartı orijinal ağırlık seri ile birliktedir. Yaşı itibariyle üzerindeki boya tamamen gitmiş, demir yüzey kararmıştr. Bunun dışında, eksiksiz, tam ve çalışır durumdadır. Kanada yapımıdır.

  TLSold
 • Dökme Demir Üzeri Emaye "The Chilly" Gaz Ocağı -İngiliz yapımı antika az ocağı. Dökme demir üzeri zümrüt yeşili emaye kaplama ayakları ile zarif ve nadiir bir örnek. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Dökme Demir Üzeri Emaye "The Chilly" Gaz Ocağı -İngiliz yapımı antika az ocağı. Dökme demir üzeri zümrüt yeşili emaye kaplama ayakları ile zarif ve nadiir bir örnek. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  TLSold
 • Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Reflecta AF1800 35mm Dia Projeksiyon Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Reflecta AF1800 35mm Dia Projeksiyon Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Original Odhner İsveç yapımı mekanik hesap makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Original Odhner İsveç yapımı mekanik hesap makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektromekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Hamann-E Elektromekanik Hesap Makinası-Takriben 1953-Çok iyi durumda tertemiz elektromekanik hesap makinesi. Çalşıması test edilmemiştir, güç kablosu üzerinde değildir.

  TLSold
 • Brunsviga Vintage Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Brunsviga Vintage Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Politeknik Cetvel Seti -Mukavva malzemeden, orijinal kutusunda.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Politeknik Cetvel Seti -Mukavva malzemeden, orijinal kutusunda.

  TLSold
 • Orijinal kutusunda Rotring Micronorm Kalem Seti -Mükemmel durumda, yeni veya yeni gibi.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Orijinal kutusunda Rotring Micronorm Kalem Seti -Mükemmel durumda, yeni veya yeni gibi.

  TLSold
 • Olympus 35-70 Autofocus Objektif-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Olympus 35-70 Autofocus Objektif-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Pathescope 9.5 Film - Gunning for Cassidy-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Pathescope 9.5 Film - Gunning for Cassidy-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  TLSold
 • Pathescope 9.5 Film - James & the Brown Hand-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Pathescope 9.5 Film - James & the Brown Hand-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  TLSold
 • Pathescope 9.5 Film - Rowing Around-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Pathescope 9.5 Film - Rowing Around-Orijinal kutusunda 9.5 Sinema Filmi.

  TLSold
 • Oyuncak Periskop ve Kutusu-Orijinal kutusunda oyuncak periskop. Fonksiyoneldir.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Oyuncak Periskop ve Kutusu-Orijinal kutusunda oyuncak periskop. Fonksiyoneldir.

  TLSold
 • Roller Organ ve Organette tipi mizik kutuları için melodi silindiri. 2 adet-İyi durumda. Biri No309, diğerinin numarası silinmiş.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Roller Organ ve Organette tipi mizik kutuları için melodi silindiri. 2 adet-İyi durumda. Biri No309, diğerinin numarası silinmiş.

  TLSold
 • Minyatür Puzzle Bulmaca 
ve Kutusu

-Orijinal Karton Kutusunda

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Minyatür Puzzle Bulmaca ve Kutusu -Orijinal Karton Kutusunda

  TLSold
 • AW Kitchen Vintage Elma Soyma Aparatı -İngiliz üretimi mekanik elma soyma aparatı. Masaya sabitlenerek kullanılır. İyi durumda ve çalışır vaziette fakat yüzeyinde yer yer kararma ve oksitlenme var.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  AW Kitchen Vintage Elma Soyma Aparatı -İngiliz üretimi mekanik elma soyma aparatı. Masaya sabitlenerek kullanılır. İyi durumda ve çalışır vaziette fakat yüzeyinde yer yer kararma ve oksitlenme var.

  TLSold
 • Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  TLSold
 • Çocuk dikiş makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Çocuk dikiş makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • The Indcol Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları-Antika büyülü fener/projeksiyon aletleri için hazırlanmışi tek bir hikayeyi anlatan 12 cam slayt. Hikaye adı: Dogs&Monks of St Bernard. StBernard manastırısında keşişler tarafından yetiştirilen ve dağda kurtarma amaçlı kullanılan ünlü St Bernard köpeklerinin hikayesi. Tam ve çok iyi durumda, orijinal kutusunda. Takriben 1890.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  The Indcol Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları-Antika büyülü fener/projeksiyon aletleri için hazırlanmışi tek bir hikayeyi anlatan 12 cam slayt. Hikaye adı: Dogs&Monks of St Bernard. StBernard manastırısında keşişler tarafından yetiştirilen ve dağda kurtarma amaçlı kullanılan ünlü St Bernard köpeklerinin hikayesi. Tam ve çok iyi durumda, orijinal kutusunda. Takriben 1890.

  TLSold
 • The Indcol Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları-Antika büyülü fener/projeksiyon aletleri için hazırlanmışi tek bir hikayeyi anlatan 12 cam slayt. Hikaye adı: The House That Jack Built. Tam ve çok iyi durumda, orijinal kutusunda. Takriben 1890.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  The Indcol Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları-Antika büyülü fener/projeksiyon aletleri için hazırlanmışi tek bir hikayeyi anlatan 12 cam slayt. Hikaye adı: The House That Jack Built. Tam ve çok iyi durumda, orijinal kutusunda. Takriben 1890.

  TLSold
 • Foreign Marka Harita Ölçer/Opsiometre ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda çalışır vaziyette. Opisometre, harita üzerinde doğrusal/kuş uçuşu olmayan mesafelerin, yolların vs ölçülmesine yarayan bir alettir. Tekerlekli ucu harita üzerinde ölçülmek istenen mesafe üzerinde yürütülür ve kadrandan ilgili mesafe okunur.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Foreign Marka Harita Ölçer/Opsiometre ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda çalışır vaziyette. Opisometre, harita üzerinde doğrusal/kuş uçuşu olmayan mesafelerin, yolların vs ölçülmesine yarayan bir alettir. Tekerlekli ucu harita üzerinde ölçülmek istenen mesafe üzerinde yürütülür ve kadrandan ilgili mesafe okunur.

  TLSold
 • Kodak Instamatic 28 Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Kodak Instamatic 28 Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Küçük, basit pusula-İyi durumda.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Küçük, basit pusula-İyi durumda.

  TLSold
 • Orijinal Kılıfında İngiliz Studs Marka Pusula-Mükemmel durumda.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Orijinal Kılıfında İngiliz Studs Marka Pusula-Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Ekco Bakalit Radyo -Göründüğü haliyle, çalışması test edilmedi. Genel olarak iyi durumda, ön ızgara içindeki kumaşta yıpranma.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Ekco Bakalit Radyo -Göründüğü haliyle, çalışması test edilmedi. Genel olarak iyi durumda, ön ızgara içindeki kumaşta yıpranma.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kasasında Singer Dikiş Makinesi -Zarif ahşap işçiliği ile çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Orijinal Ahşap Kasasında Singer Dikiş Makinesi -Zarif ahşap işçiliği ile çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, öercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, öercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Orijinal Deri Çantasında Fowler's Universal Dairesel Mekanik Hesap Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri çantası içinde kullanma kılavuzu ile birlikte. Takriben 1920.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Orijinal Deri Çantasında Fowler's Universal Dairesel Mekanik Hesap Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri çantası içinde kullanma kılavuzu ile birlikte. Takriben 1920.

  TLSold
 • Askeri Pusula -İyi durumda.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Askeri Pusula -İyi durumda.

  TLSold
 • Pirinç Muhafazasında Silva System Aynalı Pusula -İyi durumda.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Pirinç Muhafazasında Silva System Aynalı Pusula -İyi durumda.

  TLSold
 • Plastik kadranlı harita ölçer-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Plastik kadranlı harita ölçer-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Lastik basınç ölçüm aleti -İyi durumda.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Lastik basınç ölçüm aleti -İyi durumda.

  TLSold
 • İngiliz Salter Seyahat Tartısı -Kusursuz durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  İngiliz Salter Seyahat Tartısı -Kusursuz durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Lifford Ahşap Papyon/Kravat Ütüleme Aparatı "Tie Press"-Sıcak ütülemenin sakıncalı olduğu ipek gibi hassas kumaşlardan yapılma papyon ve kravatları ütülemek, düzeltmek için kullanılırdı. Takriben 1930.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Lifford Ahşap Papyon/Kravat Ütüleme Aparatı "Tie Press"-Sıcak ütülemenin sakıncalı olduğu ipek gibi hassas kumaşlardan yapılma papyon ve kravatları ütülemek, düzeltmek için kullanılırdı. Takriben 1930.

  TLSold
 • Orijinal Deri Kılıfında Katlanır Metal Bardak-İyi durumda.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Orijinal Deri Kılıfında Katlanır Metal Bardak-İyi durumda.

  TLSold
 • Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  TLSold
 • Symphonion Müzik Kutusu için 21cm Melodi Diskleri - 4 adet-Toplam 4 adet Symphonion melodi diski. No53 March out on Fanst, Hunters' Chorus, No219 Regnava nel Silenzio, Christmas Hymn (Silent Night)

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Symphonion Müzik Kutusu için 21cm Melodi Diskleri - 4 adet-Toplam 4 adet Symphonion melodi diski. No53 March out on Fanst, Hunters' Chorus, No219 Regnava nel Silenzio, Christmas Hymn (Silent Night)

  TLSold
 • Symphonion Müzik Kutusu için 21cm Melodi Diskleri - 3 adet-Toplam 3 adet Symphonion melodi diski.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Symphonion Müzik Kutusu için 21cm Melodi Diskleri - 3 adet-Toplam 3 adet Symphonion melodi diski.

  TLSold
 • Hammond No:12 Antika Daktilo -Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Klavye üzerinde bulunması gereken marka logolu plaka eksiktiktir. Daktilonun bakıma ihtiyacı vardır, yaşına göre iyi durumdadır. Seri no: 124492. Takriben 1908.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Hammond No:12 Antika Daktilo -Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Klavye üzerinde bulunması gereken marka logolu plaka eksiktiktir. Daktilonun bakıma ihtiyacı vardır, yaşına göre iyi durumdadır. Seri no: 124492. Takriben 1908.

  TLSold
 • Amerikan Oliver No. 9 Daktilo -Daktilo koleksiyonerlerinin yakından tanıdığı bu enteresan tasarımlı daktilo, iki yanda uzun kulaklar gibi yerleştirilmiş harf bloklarının görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Tuşlara basıldığında alışılmış yatay tip daktilolardan farklı olarak, harfler bu kulelerden yanal olarak çıkarak kağıda basmaktadır. Seri numarası: 694946. Bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1915.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Amerikan Oliver No. 9 Daktilo -Daktilo koleksiyonerlerinin yakından tanıdığı bu enteresan tasarımlı daktilo, iki yanda uzun kulaklar gibi yerleştirilmiş harf bloklarının görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Tuşlara basıldığında alışılmış yatay tip daktilolardan farklı olarak, harfler bu kulelerden yanal olarak çıkarak kağıda basmaktadır. Seri numarası: 694946. Bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1915.

  TLSold
 • Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Ahşap kaidesi üzerinde temiz durumda fakat eksikleri var. Ahşap kapağı yanında değildir, harf tekerleği ve 4 harfin tepeleri eksiktir. Takriben 1907.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Amerikan Blickensderfer No:7 Tekerlekli Daktilo -Ahşap kaidesi üzerinde temiz durumda fakat eksikleri var. Ahşap kapağı yanında değildir, harf tekerleği ve 4 harfin tepeleri eksiktir. Takriben 1907.

  TLSold
 • Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  TLSold
 • Adler No.7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Adler No.7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  TLSold
 • Çeşitli ahşap cetvel.-Genel olarak iyi durumda.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Çeşitli ahşap cetvel.-Genel olarak iyi durumda.

  TLSold
 • Atmos - Jaeger Le Coultre Pirinç Masa Saati-Seri no: 116503. Takriben 1960. Jaeger Le Coultre'un efsanevi klasik tasarımı Atmos saat, elle kurmaya ihtiyaç durmadan, hava sıcaklığındaki değişimle kendisini kurabilen bir tasarıma sahiptir. 15-30 dereceler arasında sıcaklıktaki her 1 santigrad derecelik değişim, bu saati iki gün çalışacak kadar kurmaya yeterlidir. Bu çalışma biçimini mümkün kılabilmek için Atmos neredeyse hiç sürtünme yratmayacak şekilde tasarlanmıştır ve Atmos saatler bakım sırasında yağlanmaz. Bu örnek çok iyi ve çalışır durumdadır, pirinç gövde ve kadranda geçen zamana bağlı bir miktar solma/kararma farkedilebilir, resimlede görüldüğü gibidir. 23x18x14cm

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Atmos - Jaeger Le Coultre Pirinç Masa Saati-Seri no: 116503. Takriben 1960. Jaeger Le Coultre'un efsanevi klasik tasarımı Atmos saat, elle kurmaya ihtiyaç durmadan, hava sıcaklığındaki değişimle kendisini kurabilen bir tasarıma sahiptir. 15-30 dereceler arasında sıcaklıktaki her 1 santigrad derecelik değişim, bu saati iki gün çalışacak kadar kurmaya yeterlidir. Bu çalışma biçimini mümkün kılabilmek için Atmos neredeyse hiç sürtünme yratmayacak şekilde tasarlanmıştır ve Atmos saatler bakım sırasında yağlanmaz. Bu örnek çok iyi ve çalışır durumdadır, pirinç gövde ve kadranda geçen zamana bağlı bir miktar solma/kararma farkedilebilir, resimlede görüldüğü gibidir. 23x18x14cm

  TLSold
 • Smith's Pirinç Masa Saati -Görsel olarak mükemmel durumda. Mekanizması yerinde fakat çalışmıyor, anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Smith's Pirinç Masa Saati -Görsel olarak mükemmel durumda. Mekanizması yerinde fakat çalışmıyor, anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Seiko Solar Alarm Chronograph Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, Seiko Solar. Güneş enerjisi ilepilini şarj eder, özel solar pil yeni değiştirilmiştir.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Seiko Solar Alarm Chronograph Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, Seiko Solar. Güneş enerjisi ilepilini şarj eder, özel solar pil yeni değiştirilmiştir.

  TLSold
 • Seiko Sportsmatic Otomatik Kol Saati -Cam üzerinde tek belirgin derin çizik dışında çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Seiko Sportsmatic Otomatik Kol Saati -Cam üzerinde tek belirgin derin çizik dışında çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Roma Rakamı Kadranlı 
Fusee Cep Saati 
-İyi durumda, çalışır vaziyette. Fusee mekanizma. Arka kapakta genel yüzey yıpranması. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Roma Rakamı Kadranlı Fusee Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Fusee mekanizma. Arka kapakta genel yüzey yıpranması. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Edwad Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa kaplama, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Edwad Prior 3 Kasalı Cep Saati Takriben 1849-No:65118, Çap55mm, 122gr, gümüş 3 kasalı, dış kasası bağa kaplama, hallmark damgası 1849'dan, mekanizma mükemmel durumda ve çalışıyor, emaye Osmanlı kadran mükemmel durumda, akrep yelkovan orijinal, cam orijinal, saat 12 ile 1 hizasında camda çizikli bir bölge, çatlak yok, yıpranma şeklinde, bağa kabuk çok iyi durumda, gümüş süslemelerden tek tük düşenler olmuş. Herşeyiyle müthiş bir Prior örneği.

  TLSold
 • Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Saniye Kadranlı Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Saniye Kadranlı Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Haywod Bangor 1911 Çift Kasalı Gümüş Fusee Büyük Boy Cep Saati -Çok iyi durumda çalıır vaziyette. Fusee mekanizmalı, hallmark gümüş damgaları üzerinde, orijinal zinciri yanında.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Haywod Bangor 1911 Çift Kasalı Gümüş Fusee Büyük Boy Cep Saati -Çok iyi durumda çalıır vaziyette. Fusee mekanizmalı, hallmark gümüş damgaları üzerinde, orijinal zinciri yanında.

  TLSold
 • British Watch Co.Ltd. İşlemeli Gümüş Cep Saati -Çok iyi durumda çalıır vaziyette. Fusee mekanizmalı, hallmark gümüş damgaları üzerinde.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  British Watch Co.Ltd. İşlemeli Gümüş Cep Saati -Çok iyi durumda çalıır vaziyette. Fusee mekanizmalı, hallmark gümüş damgaları üzerinde.

  TLSold
 • Casio Telememo 50 Dijital Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Casio Telememo 50 Dijital Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Seiko Automatic Tarih/Gün Kol Saati Orijinal Kutusu ve Evrakları ile -İyi durumda, çalışır vaziyette. Çelik kasa ve kayışta genel kullanım ve zaman yıpranması, cam üzerinde çok sayıda belli belirsiz çizik.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Seiko Automatic Tarih/Gün Kol Saati Orijinal Kutusu ve Evrakları ile -İyi durumda, çalışır vaziyette. Çelik kasa ve kayışta genel kullanım ve zaman yıpranması, cam üzerinde çok sayıda belli belirsiz çizik.

  TLSold
 • Casio AE100W Kol Saati-Cam üzerinde genel yıpranma ve çizikler. Çalışır vaziyette.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Casio AE100W Kol Saati-Cam üzerinde genel yıpranma ve çizikler. Çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Edison gem fonograf-İyi durumda, çalışır vaziyette

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Edison gem fonograf-İyi durumda, çalışır vaziyette

  TLSold
 • Intona Çinko Diskli Organertte-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Intona Çinko Diskli Organertte-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Philips Plakçalar-Test edilmedi. Dahili hoparlörü yoktur.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Philips Plakçalar-Test edilmedi. Dahili hoparlörü yoktur.

  TLSold
 • Tam salon ahşap mobilyası içinde gramofon-Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük noktasal ezik dışında mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. 113 x 56 x 56 cm. Takriben 1900.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Tam salon ahşap mobilyası içinde gramofon-Tam salon gramofon. İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük noktasal ezik dışında mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. 113 x 56 x 56 cm. Takriben 1900.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Silindirli, Çok Melodili Müzik Kutusu -Gül ağacından, kapağı marküteri işlemeli. İçeride ikinci bir cam kapak ile. 6293 no'ya sahip İsviçre yapımı mekanizma mükemmel durumda, çalışır vaziyette. 10 ayrı melodiyi sırasıyla çalar, silindir boyu 24cm. Ahşap yüzeylerde yer yer hafif vernik yıpranması ile birlikte mükemmel durumda. Ölçüler: 54x23x15cm. Takriben 1885. Linkteki videoda çalarken izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=Hy57gIScwlU

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Ahşap Kasasında Silindirli, Çok Melodili Müzik Kutusu -Gül ağacından, kapağı marküteri işlemeli. İçeride ikinci bir cam kapak ile. 6293 no'ya sahip İsviçre yapımı mekanizma mükemmel durumda, çalışır vaziyette. 10 ayrı melodiyi sırasıyla çalar, silindir boyu 24cm. Ahşap yüzeylerde yer yer hafif vernik yıpranması ile birlikte mükemmel durumda. Ölçüler: 54x23x15cm. Takriben 1885. Linkteki videoda çalarken izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=Hy57gIScwlU

  TLSold
 • Meşe kasasında büyük gövdeli Pathe Orpheus gramofon -Sıradışı tasarımı ve alışlmışın biraz üzerindeki büyüklüğüyle çok yi durumda ve çalışır vaziyette gramofon. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Meşe kasasında büyük gövdeli Pathe Orpheus gramofon -Sıradışı tasarımı ve alışlmışın biraz üzerindeki büyüklüğüyle çok yi durumda ve çalışır vaziyette gramofon. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Alman Yapımı Ahşap ve Plastik Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Alman Yapımı Ahşap ve Plastik Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960

  TLSold
 • Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Puck/Lyra Silindir Fonograf-Sıradışı lir şekilli gövdesiyle oldukça sadece bir tasarıma sahip bu fongraf takriben 1900'lerde üretilmiştir. Bu örneğin hunisi ve diyaframı eksiktir. Genel olarak iyi durumdadır, mekanizması çalışmaktadır. Eksiksiz bir örneğinin çalışması linkteki videoda izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=MXNpXukmb8c&list=PLLQ4KP5D99zNuJhZBMKZ_hANT2S_rj9XM&index=1&t=4s

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Puck/Lyra Silindir Fonograf-Sıradışı lir şekilli gövdesiyle oldukça sadece bir tasarıma sahip bu fongraf takriben 1900'lerde üretilmiştir. Bu örneğin hunisi ve diyaframı eksiktir. Genel olarak iyi durumdadır, mekanizması çalışmaktadır. Eksiksiz bir örneğinin çalışması linkteki videoda izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=MXNpXukmb8c&list=PLLQ4KP5D99zNuJhZBMKZ_hANT2S_rj9XM&index=1&t=4s

  TLSold
 • İngiliz Otomatik "Seraphone", Maxfield&Sons London Kağıt Rulolu Organette (Laterna)-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette, yanında 2 adet nota rulosu ile birlikte. Takriben 1890. Çalarken çekilmiş videosu linktedir: https://www.youtube.com/shorts/b8w0CUps3dg

  Lot No: 145

  Lot: 145

  İngiliz Otomatik "Seraphone", Maxfield&Sons London Kağıt Rulolu Organette (Laterna)-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette, yanında 2 adet nota rulosu ile birlikte. Takriben 1890. Çalarken çekilmiş videosu linktedir: https://www.youtube.com/shorts/b8w0CUps3dg

  TLSold
 • Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Edison "Bell" Standard Fonograf Meşe Kasası içinde Hunisi ve 10 adet Silindir ile Birlikte-Çok iyi ve bakımlı durumda, orijinal kapağı ve hunisi ile birlikte, çalışır vaziyette.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Edison "Bell" Standard Fonograf Meşe Kasası içinde Hunisi ve 10 adet Silindir ile Birlikte-Çok iyi ve bakımlı durumda, orijinal kapağı ve hunisi ile birlikte, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Maun ve pirinç W.Watson&Son Yarım Plaka Körüklü Fotoğraf Makinesi -"Tailboard" tipi, yani körük kısmı geriye doğru açılan tiptir. İyi durumda, ipli ahşap deklanşör çalışır vaziyettedir. Arka kısım camlı kapak parçası eksiktir. Takriben 1890.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Maun ve pirinç W.Watson&Son Yarım Plaka Körüklü Fotoğraf Makinesi -"Tailboard" tipi, yani körük kısmı geriye doğru açılan tiptir. İyi durumda, ipli ahşap deklanşör çalışır vaziyettedir. Arka kısım camlı kapak parçası eksiktir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  TLSold
 • Argus Argoflex 75 TLR Fotoğraf Makinesi -Bakalit gövdeli TLR. Orijinal çatası ile birlikte, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Argus Argoflex 75 TLR Fotoğraf Makinesi -Bakalit gövdeli TLR. Orijinal çatası ile birlikte, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Coronet Katlanır Fotoğraf Makinesi -6x9cm Film kullanır, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  İngiliz Coronet Katlanır Fotoğraf Makinesi -6x9cm Film kullanır, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Eastman Kodak Vest Pocket Menteşeli Körüklü Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kılıfı-Orijinal deri kılıfı ile birlikte, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Eastman Kodak Vest Pocket Menteşeli Körüklü Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kılıfı-Orijinal deri kılıfı ile birlikte, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Eastman Kodak No:2 Folding Pocket Brownie-Katlanır, yatay tip körüklü fotoğraf makinesi . Genel olarak iyi durumda. Körük hasarsız, deklanşör yaprakları sıkışmış vaziyette. Takriben 1920

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Eastman Kodak No:2 Folding Pocket Brownie-Katlanır, yatay tip körüklü fotoğraf makinesi . Genel olarak iyi durumda. Körük hasarsız, deklanşör yaprakları sıkışmış vaziyette. Takriben 1920

  TLSold
 • Polaroid Land Camera No100-Mekanik olarak kusuru görünmüyor, görsel olarak mükemmel durumda, fonksiyonu test edilmedi.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Polaroid Land Camera No100-Mekanik olarak kusuru görünmüyor, görsel olarak mükemmel durumda, fonksiyonu test edilmedi.

  TLSold
 • Alman Orionwerk Rio Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Hannover'de 1893 yılında üretime başlamış olan Orionwerk'den Rio körüklü katlanır fotoğraf makinesi. Ahşap ve metal kasa üzeri yapay deri kaplama. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. 12x9 cm plaka alır. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Alman Orionwerk Rio Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Hannover'de 1893 yılında üretime başlamış olan Orionwerk'den Rio körüklü katlanır fotoğraf makinesi. Ahşap ve metal kasa üzeri yapay deri kaplama. Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. 12x9 cm plaka alır. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Agfa Karat Objektifi Körüklü Fotoğraf Makinesi -Alman Agfa tarafından 1930-50 arası üretilmiş olan bu makine, 12 lk film kartuşları ile çalışmaktadır. İiyi durumda ve çalışır vaziyette. İçinde bir adet boş kartuş ile birlikte.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Agfa Karat Objektifi Körüklü Fotoğraf Makinesi -Alman Agfa tarafından 1930-50 arası üretilmiş olan bu makine, 12 lk film kartuşları ile çalışmaktadır. İiyi durumda ve çalışır vaziyette. İçinde bir adet boş kartuş ile birlikte.

  TLSold
 • Japon Konishiroku Baby Pearl Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı-Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette, Hexar lens ve Rox deklanşör ile. 3x4 format, 127 tip film rulosu ile çalışır. 1934-50 arası.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Japon Konishiroku Baby Pearl Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı-Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette, Hexar lens ve Rox deklanşör ile. 3x4 format, 127 tip film rulosu ile çalışır. 1934-50 arası.

  TLSold
 • Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak -Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette. körük açılma kollarından bir tanesi gevşek, bakşa kusur görünmüyor. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Eastman Kodak Pocket Automatic No:1A Folding Kodak -Çok iyi durumda, tertemiz ve çalışır vaziyette. körük açılma kollarından bir tanesi gevşek, bakşa kusur görünmüyor. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Lot-Fotoğraf Pozlama Rehberleri - Diyagramları -Çeşitli markalara ait çok sayıda fotoğraf pozlama referens diyagram ve kılavızları

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Lot-Fotoğraf Pozlama Rehberleri - Diyagramları -Çeşitli markalara ait çok sayıda fotoğraf pozlama referens diyagram ve kılavızları

  TLSold
 • Zeiss Ikon Vintage Flaş Ünitesi -Çok iyi durumda fakat test edilmedi. Bağlantı kablosu mevcut fakat ciddi ölçüde yıpranmış durumdadır, fotoğraflarda göstrerilmemiştir.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Zeiss Ikon Vintage Flaş Ünitesi -Çok iyi durumda fakat test edilmedi. Bağlantı kablosu mevcut fakat ciddi ölçüde yıpranmış durumdadır, fotoğraflarda göstrerilmemiştir.

  TLSold
 • Vintage Stylopnhone Müzikal Oyuncak -Gövdesinde bulunan özel işaret çubuğu ile notalara dokunarak çalınan, döneminin popüler bir elektronik bir müzik aleti/oyuncağıdır. Elektronik müziğin temel cihazlarından synthesizer'ların eğlenceli ve basit ve taşınabilir bir örneğidir. İlk kez 1967'de üretilmiş bu ikonik cihazın üretim ve satışı bugün hala devam etmetedir. Takriben 1970.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Vintage Stylopnhone Müzikal Oyuncak -Gövdesinde bulunan özel işaret çubuğu ile notalara dokunarak çalınan, döneminin popüler bir elektronik bir müzik aleti/oyuncağıdır. Elektronik müziğin temel cihazlarından synthesizer'ların eğlenceli ve basit ve taşınabilir bir örneğidir. İlk kez 1967'de üretilmiş bu ikonik cihazın üretim ve satışı bugün hala devam etmetedir. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Japon Hit Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Original Deri Kılıfı -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 16mm film ile çalışır.

  TLSold
 • Pathescope 9.5 Sinema Filmi - "Pirates"-Orijinal metal kutusunda.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Pathescope 9.5 Sinema Filmi - "Pirates"-Orijinal metal kutusunda.

  TLSold
 • Pathescope 9.5 Sinema Filmi - Çeşitli Başlıklar-Orijinal metal kutusunda Pathescope 9.5mm film makarası. Tek makarada birden fazla başlık. "The Navy in Action", "Raf Flying Boats", "Crystal Palace Fire" vs.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Pathescope 9.5 Sinema Filmi - Çeşitli Başlıklar-Orijinal metal kutusunda Pathescope 9.5mm film makarası. Tek makarada birden fazla başlık. "The Navy in Action", "Raf Flying Boats", "Crystal Palace Fire" vs.

  TLSold
 • Pathescope 9.5mm 2 Makaralık Sesli Sinema Filmi -Orijinal metal kutusunda Pathescope 9.5mm sesli film makarası. Accross Europe w Jack Hylton.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Pathescope 9.5mm 2 Makaralık Sesli Sinema Filmi -Orijinal metal kutusunda Pathescope 9.5mm sesli film makarası. Accross Europe w Jack Hylton.

  TLSold
 • Alman Glunz Model 40 Körüklü Fotoğraf Makinesi ve 1 adet plaka tutucu -Ibsor DRP Deklanşörlü Metal Gövdeli Körüklü Katlanır Fotoğraf MAkinesi. Deklanşör biraz zayıf olmakla birlikte iyi durumda ve çalışır vaziyette. 3 adet plaka tutucu ile birlikte.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Alman Glunz Model 40 Körüklü Fotoğraf Makinesi ve 1 adet plaka tutucu -Ibsor DRP Deklanşörlü Metal Gövdeli Körüklü Katlanır Fotoğraf MAkinesi. Deklanşör biraz zayıf olmakla birlikte iyi durumda ve çalışır vaziyette. 3 adet plaka tutucu ile birlikte.

  TLSold
 • Kodak No.3 A Folding Pocket Kodak model B-5-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Kodak No.3 A Folding Pocket Kodak model B-5-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • EHO Altiflex TLR Fotoğraf Makinesi -1892'de kurulup, 1960'lara kadar çeşitli isimlerle üretim yapan Alman EHO'dan Pronto II deklanşörlü Victar mercekli Altiflex TLR fotoğraf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziette. Ön yüzdeki dekoratif metal çerçevede ve iç metal aksamda hafif oksitlenme. Ön yüzde küçük merceğin tepesinde bulunması gereken model plakası mevcut değil. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  EHO Altiflex TLR Fotoğraf Makinesi -1892'de kurulup, 1960'lara kadar çeşitli isimlerle üretim yapan Alman EHO'dan Pronto II deklanşörlü Victar mercekli Altiflex TLR fotoğraf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziette. Ön yüzdeki dekoratif metal çerçevede ve iç metal aksamda hafif oksitlenme. Ön yüzde küçük merceğin tepesinde bulunması gereken model plakası mevcut değil. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Kodak No:1 Autographic Junior Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Kodak tarafından 1914-27 arasından 800bin adetten fazla üretilmiş bu körüklü fotoğraf makinesi, birçok farklı mercek ve deklanşör kombinasyonu ile satılmıştır. Bu örnek çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Kodak No:1 Autographic Junior Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Kodak tarafından 1914-27 arasından 800bin adetten fazla üretilmiş bu körüklü fotoğraf makinesi, birçok farklı mercek ve deklanşör kombinasyonu ile satılmıştır. Bu örnek çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Kodak No:3A Folding Pocket Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -No:3A Folding Pocket Kodak Combination Back Modeli. Bu model hem 122 makara film ile hem de plaka ile çalışır. Kodak tarafından 1903-1915 arasında yüzbinlerce üretilerek Kodak'ın en başarılı modellerinden biri olmuştur. Bu örnek çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Kodak No:3A Folding Pocket Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -No:3A Folding Pocket Kodak Combination Back Modeli. Bu model hem 122 makara film ile hem de plaka ile çalışır. Kodak tarafından 1903-1915 arasında yüzbinlerce üretilerek Kodak'ın en başarılı modellerinden biri olmuştur. Bu örnek çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Falcon Miniature USA Fotoğraf Makinesi -Amerincan MFG Utily Co. üretimi Falcon Miniature pratik amaçlı fotoğaf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Genel yıpranma izleri ve metal kısımlarda kararam/oksitlenme. Takriben 1960.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Falcon Miniature USA Fotoğraf Makinesi -Amerincan MFG Utily Co. üretimi Falcon Miniature pratik amaçlı fotoğaf makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette. Genel yıpranma izleri ve metal kısımlarda kararam/oksitlenme. Takriben 1960.

  TLSold
 • V.P. Twin England Bakalit Mini Fotoğraf Makinesi-Bloomed "Bolco" Lens Bakalit Pratik Fotoğraf Makinesi. Çok iyi ve çalışır durumda. Takriben 1930.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  V.P. Twin England Bakalit Mini Fotoğraf Makinesi-Bloomed "Bolco" Lens Bakalit Pratik Fotoğraf Makinesi. Çok iyi ve çalışır durumda. Takriben 1930.

  TLSold
 • Ensign Selfix 16-20 Katlanır Fotoğraf Makinesi -Houghton tarafından üretilmiş bu Ensign fotoğraf makinesi 6x4.5 film kullanır . Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Ensign Selfix 16-20 Katlanır Fotoğraf Makinesi -Houghton tarafından üretilmiş bu Ensign fotoğraf makinesi 6x4.5 film kullanır . Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Baby Ikonta 520/18 Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda çalışır vaziyette. 3x4 format 127 film kullanır. Derval deklanşör, Novar Anastigmat Lens. Takriben 1935.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Zeiss Ikon Baby Ikonta 520/18 Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda çalışır vaziyette. 3x4 format 127 film kullanır. Derval deklanşör, Novar Anastigmat Lens. Takriben 1935.

  TLSold
 • Japon Kiku 16 Model2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Japon fotoğraf makinesi üreticisi Morita Shokai'den orijinal deri kılıfında çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Kiku 16. Deri kılıfın birleşme yeri kopuktur, ayrı iki parça halindedir Makine kusursuz durumdadır. Küçük boyutlarına rağmen ince detayları, normal boy kameraya yakın kullanım hissi ve yapım kalitesi ile harika bir subminyatür/casus fotoğraf makinesi. Takriben 1957.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Japon Kiku 16 Model2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Japon fotoğraf makinesi üreticisi Morita Shokai'den orijinal deri kılıfında çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Kiku 16. Deri kılıfın birleşme yeri kopuktur, ayrı iki parça halindedir Makine kusursuz durumdadır. Küçük boyutlarına rağmen ince detayları, normal boy kameraya yakın kullanım hissi ve yapım kalitesi ile harika bir subminyatür/casus fotoğraf makinesi. Takriben 1957.

  TLSold
 • Katlanır Ahşap Tripod ve Orijinal Çantası -Meşe veya benzeri ağaçtan, mükemmel durumda, 3 kademeli, vidalı başlıklı tripod. Açık hali 150cm'in üzerinde. Orijinal bez çantası ile birlikte.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Katlanır Ahşap Tripod ve Orijinal Çantası -Meşe veya benzeri ağaçtan, mükemmel durumda, 3 kademeli, vidalı başlıklı tripod. Açık hali 150cm'in üzerinde. Orijinal bez çantası ile birlikte.

  TLSold
 • Metal Tripod-İyi durumda.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Metal Tripod-İyi durumda.

  TLSold
 • Metal Tripod - Katlanır Ayaklı-İyi durumda.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Metal Tripod - Katlanır Ayaklı-İyi durumda.

  TLSold
 • Metal Tripod - Teleskopik Ayaklı -Vidalı Başlık, teleskopik ayak. İyi durumda.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Metal Tripod - Teleskopik Ayaklı -Vidalı Başlık, teleskopik ayak. İyi durumda.

  TLSold
 • Antika Fotoğraf Makinesi Tripodu-Eski tip 3 ayrı katlamalı ayaktan oluşan tripod. İyi durumda, verniği kararmış vaziyette.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Antika Fotoğraf Makinesi Tripodu-Eski tip 3 ayrı katlamalı ayaktan oluşan tripod. İyi durumda, verniği kararmış vaziyette.

  TLSold
 • Bolex Paillard Tripod ve Orijinal Çantası -Aluminyum malzemeden sıradışı tasarımlı bir tripod. Mükemmel durumda, orijinal çantası ile birlikte.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Bolex Paillard Tripod ve Orijinal Çantası -Aluminyum malzemeden sıradışı tasarımlı bir tripod. Mükemmel durumda, orijinal çantası ile birlikte.

  TLSold
 • Fotoğrafçılık Bröşür/Kitapçık Lot-Çeşitli markalara ait kullanma kılavuzu bröşür vs. Tamamı fotoğrafta görülmektedir.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Fotoğrafçılık Bröşür/Kitapçık Lot-Çeşitli markalara ait kullanma kılavuzu bröşür vs. Tamamı fotoğrafta görülmektedir.

  TLSold
 • Johnson Universal Ayarlanabilir Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Johnson Universal Ayarlanabilir Banyo Tankı -Kimyasal Fotoğraf Banyo işlemleri için kullanılan tank. Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Meopta Fotoğraf Rötuş Merceği -Mükemmel durumda.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Orijinal Kutusunda Meopta Fotoğraf Rötuş Merceği -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Orijinal kutusunda Fotoğraf Baskı Aksesuarı-İngiliz Johnson Fotoğraf Baskı Aksesuarı - Plastic Printing Frame

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Orijinal kutusunda Fotoğraf Baskı Aksesuarı-İngiliz Johnson Fotoğraf Baskı Aksesuarı - Plastic Printing Frame

  TLSold
 • Kodak Cam Film Plakaları -Orijinal Kutusunda Kullanılmamış 8.2x8.2 Ham Fotoğraf Plakası .

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Kodak Cam Film Plakaları -Orijinal Kutusunda Kullanılmamış 8.2x8.2 Ham Fotoğraf Plakası .

  TLSold
 • Kodak No:2 Fotoğraf Giyotini -No:2 Kodak Trimming Board Ahşap tabanlı fotoğraf laboratuar giyotini. Çok iyi ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Kodak No:2 Fotoğraf Giyotini -No:2 Kodak Trimming Board Ahşap tabanlı fotoğraf laboratuar giyotini. Çok iyi ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ilford Pack Flat Katlanır Işıklandırma Seti -Fotoğraf çekini için pratik ve taşınabilir, katlanır soft box seti. Metal plakalar huni şekline getirildikten sonra bir ampul duyu ile sabitlenir ve sonrasında ayağa tutturulur. Duy sete dahil değildir. Orijinal kutusu ve kullanma kılavuzu ile tam ve mükemmel durumda.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Ilford Pack Flat Katlanır Işıklandırma Seti -Fotoğraf çekini için pratik ve taşınabilir, katlanır soft box seti. Metal plakalar huni şekline getirildikten sonra bir ampul duyu ile sabitlenir ve sonrasında ayağa tutturulur. Duy sete dahil değildir. Orijinal kutusu ve kullanma kılavuzu ile tam ve mükemmel durumda.

  TLSold
 • Ensign Popular Splicer Film Kesme Ekleme Aparatı -Ahşap kaide üstünde film kesme birleştirme aparatı, laboratuar ekipmanı. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Ensign Popular Splicer Film Kesme Ekleme Aparatı -Ahşap kaide üstünde film kesme birleştirme aparatı, laboratuar ekipmanı. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Kutusu içinde Pozlama Kılavuzu-Metal malzemeden, orijinal kutusu içinde. Genel yıpranma ve kararma mevcut.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Orijinal Kutusu içinde Pozlama Kılavuzu-Metal malzemeden, orijinal kutusu içinde. Genel yıpranma ve kararma mevcut.

  TLSold
 • Orijinal Kutusu içinde Casio EV-500 Cep Televizyonu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, kullanma kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Orijinal Kutusu içinde Casio EV-500 Cep Televizyonu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, kullanma kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Orijinal Kutusu içinde Kodak Laboratuar Termometresi-Metal gövde üzerinde kararma/oksitlenme ile birlikte, iyi durumda, çalıır vaziyette. Sıcaklık birimi Fahrenheit olarak işaretlenmiş.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Orijinal Kutusu içinde Kodak Laboratuar Termometresi-Metal gövde üzerinde kararma/oksitlenme ile birlikte, iyi durumda, çalıır vaziyette. Sıcaklık birimi Fahrenheit olarak işaretlenmiş.

  TLSold
 • Minolta P Rokkor Mini 35 Projeksiyon Cihazı -Dia projeksiyon cihazı. Çok iyi durumda. Çalışması test edilmedi.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Minolta P Rokkor Mini 35 Projeksiyon Cihazı -Dia projeksiyon cihazı. Çok iyi durumda. Çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Eastman Kodak Baskı Çerçevesi -Ahşap malzemeden fotoğraf baskı çerçevesi. Fotoğrafların etrafına çeşitli süslemeler yapmak için kullanılan şablonların sabit durmasını sağlamak için kullanılır.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Eastman Kodak Baskı Çerçevesi -Ahşap malzemeden fotoğraf baskı çerçevesi. Fotoğrafların etrafına çeşitli süslemeler yapmak için kullanılan şablonların sabit durmasını sağlamak için kullanılır.

  TLSold
 • Polaroid Automatic 103 Land Camera-Anında baskı yapan fotoğraf makinelerinin üreticisi Polaroid'den No103 Land Camera katlanır fotoğraf makinesi ve orijinl kılıfı. Mükemmel durumda. Film ile test edilmedi, deklanşör mekanik olarak sornsuz görünüyor.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Polaroid Automatic 103 Land Camera-Anında baskı yapan fotoğraf makinelerinin üreticisi Polaroid'den No103 Land Camera katlanır fotoğraf makinesi ve orijinl kılıfı. Mükemmel durumda. Film ile test edilmedi, deklanşör mekanik olarak sornsuz görünüyor.

  TLSold
 • Ross London Körüklü Profesyonel Fotoğraf Makinesi Set-Mükemmel durumda Ross London körüklü reflex 6inç plaka fotopgraf makinesi, orijinal deri çantası, plaka tutucuları, açılmamış iki kutu Kodak plaka filmi basım sırasında fotoğrafa çerçeve yapmaya yarayan baskı maske setleri ile birlikte. Deklanşör çalışıyor, dış yüzeyler tertemiz, çanta çok iyi durumda. Takriben 1930.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Ross London Körüklü Profesyonel Fotoğraf Makinesi Set-Mükemmel durumda Ross London körüklü reflex 6inç plaka fotopgraf makinesi, orijinal deri çantası, plaka tutucuları, açılmamış iki kutu Kodak plaka filmi basım sırasında fotoğrafa çerçeve yapmaya yarayan baskı maske setleri ile birlikte. Deklanşör çalışıyor, dış yüzeyler tertemiz, çanta çok iyi durumda. Takriben 1930.

  TLSold
 • Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • İngiliz Coronet 3-D Stereo Fotoğraf Makinesi-127 makara fim ile kullanılan İngiliz yapımı Coronet Stereo Footğraf Makinesi. Çok iyi durumda çalışır vaziyette

  Lot No: 201

  Lot: 201

  İngiliz Coronet 3-D Stereo Fotoğraf Makinesi-127 makara fim ile kullanılan İngiliz yapımı Coronet Stereo Footğraf Makinesi. Çok iyi durumda çalışır vaziyette

  TLSold
 • Jules Richard Verascope Stereo Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Çantası -Orijinal deri çantasında, çok iyi durumda ve çalışır vaziyette harika bir stereo fotoğraf makinesi. Aynı zamanda düşen plakalı kartuşuyla tek seferde birden fazla film plakası yükleme imkanı da veren modeldir. Plaka kartuşunda film sayacı olması bu tür makineler için az rastlanan özelliklerden biridir. Üzerinde Verascope markasının dışında, The City Sale&Exchange adıyla İngiltere'deki yetkili satıcısının da logosu kazınmıştır. 47x107mm plaka kullanır. Takriben 1910.Stereo fotoğraf makineleri, yanyana ve birbirinin aynı iki adet objektifleri sayesinde tek bir film tabakası üzerine, çok küçük bir açı farkıyla iki kere kaydederler, bu sayede insan gözünün 3 boyutlu olarak algılayacaı görüntüler elde edilir. Jules Richard markası bu alanın öncülerindendir. 45x107mm film plakası kullanır.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Jules Richard Verascope Stereo Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Çantası -Orijinal deri çantasında, çok iyi durumda ve çalışır vaziyette harika bir stereo fotoğraf makinesi. Aynı zamanda düşen plakalı kartuşuyla tek seferde birden fazla film plakası yükleme imkanı da veren modeldir. Plaka kartuşunda film sayacı olması bu tür makineler için az rastlanan özelliklerden biridir. Üzerinde Verascope markasının dışında, The City Sale&Exchange adıyla İngiltere'deki yetkili satıcısının da logosu kazınmıştır. 47x107mm plaka kullanır. Takriben 1910.Stereo fotoğraf makineleri, yanyana ve birbirinin aynı iki adet objektifleri sayesinde tek bir film tabakası üzerine, çok küçük bir açı farkıyla iki kere kaydederler, bu sayede insan gözünün 3 boyutlu olarak algılayacaı görüntüler elde edilir. Jules Richard markası bu alanın öncülerindendir. 45x107mm film plakası kullanır.

  TLSold
 • Lorelo Stereo Pan Focus Fotoğraf Makinesi -Plastik gövde, çift mercek stereo fotoğraf makinesi. 35 mm film üzerine 3 boyutlu fotoğraf çeker. Pilli, pil yerinde oksitlenme var, pille denendi, çalışmıyor. Görsel olarak durumu iyi. Takriben 90'lar.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Lorelo Stereo Pan Focus Fotoğraf Makinesi -Plastik gövde, çift mercek stereo fotoğraf makinesi. 35 mm film üzerine 3 boyutlu fotoğraf çeker. Pilli, pil yerinde oksitlenme var, pille denendi, çalışmıyor. Görsel olarak durumu iyi. Takriben 90'lar.

  TLSold
 • Coronet Stereo 3D Fotoğraf Makinesi-İyi durumda fakat deklanşör butonu eksik.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Coronet Stereo 3D Fotoğraf Makinesi-İyi durumda fakat deklanşör butonu eksik.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Contaflex II SLR Fotoğraf Makinesi ve Steritar 812 Stereo Çekim Aparatı -Pozometresi kullanılmadığı zaman korunması için inip kalkan bir kapağa sahiptir. Üzerindeki srereo çekim aparatı ile 3 boyutlu fotoğraflar çekilebildiği gibi, aparat istendiği zaman çıkarılarak normal br SLR (Reflex) fotoğraf makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Zeiss Ikon Contaflex II SLR Fotoğraf Makinesi ve Steritar 812 Stereo Çekim Aparatı -Pozometresi kullanılmadığı zaman korunması için inip kalkan bir kapağa sahiptir. Üzerindeki srereo çekim aparatı ile 3 boyutlu fotoğraflar çekilebildiği gibi, aparat istendiği zaman çıkarılarak normal br SLR (Reflex) fotoğraf makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Iloca Rapid Stereograms Stereo (3 Boyutlu) Fotoğraf Makinesi-3 boyutlu fotoğraf çekmek için stereo fotoğraf makinesi. Vero deklanşör, Steinhill Cassar Lens. Mükemmel durumda, orijinal kılıfında, çalışır vaziyette.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Iloca Rapid Stereograms Stereo (3 Boyutlu) Fotoğraf Makinesi-3 boyutlu fotoğraf çekmek için stereo fotoğraf makinesi. Vero deklanşör, Steinhill Cassar Lens. Mükemmel durumda, orijinal kılıfında, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Fotoğraf Plaka Tutucu - 2 adet-12.3x10.2cm ahşap çerçeveli fotoğraf plakası tutucu 2 adet.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Fotoğraf Plaka Tutucu - 2 adet-12.3x10.2cm ahşap çerçeveli fotoğraf plakası tutucu 2 adet.

  TLSold
 • VP Twin Minyatür Bakalit Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  VP Twin Minyatür Bakalit Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Ensign Midget 33 Körüklü Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette minyatür fotopraf makinesi ve orijinal kutusu, kullanma kılavuzu, deri kılıfı. Takriben 1920

  Lot No: 209

  Lot: 209

  İngiliz Ensign Midget 33 Körüklü Katlanır Minyatür Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette minyatür fotopraf makinesi ve orijinal kutusu, kullanma kılavuzu, deri kılıfı. Takriben 1920

  TLSold
 • Ensign Midget55 Körüklü Katlanır Minyatğr Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İngiliz Houghton Butcher'dan zarif ve detalı bir minyatğr fotoğraf makinesi. Katlandğında nerdeyse bir karvizit boyutundaki bu fotoğraf makinesi mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Takriben 1920

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Ensign Midget55 Körüklü Katlanır Minyatğr Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İngiliz Houghton Butcher'dan zarif ve detalı bir minyatğr fotoğraf makinesi. Katlandğında nerdeyse bir karvizit boyutundaki bu fotoğraf makinesi mükemmel durumda ve çalışır vaziyettedir. Takriben 1920

  TLSold
 • Alman ICA Dresden Victrix Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, cep tipi katlanır fotoğraf makinesi. 6*4.5cm plaka kullanır. 1912-25 arasında ICA tarafındna üretilen bu kolay taşınabilen arif fotoğraf makinesi, 1926-31 yılları arasında ise Zeiss Ikon tarafından üretlimiştir. Bu örnek takriben 1920'dendir.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Alman ICA Dresden Victrix Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, cep tipi katlanır fotoğraf makinesi. 6*4.5cm plaka kullanır. 1912-25 arasında ICA tarafındna üretilen bu kolay taşınabilen arif fotoğraf makinesi, 1926-31 yılları arasında ise Zeiss Ikon tarafından üretlimiştir. Bu örnek takriben 1920'dendir.

  TLSold
 • Alman ICA BEBE Körüklü Katlanır Yataksız Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Alman ICA firması tarafında 1906'dan itibaren çeşitli varyasyonları üretllmiş olan bu fotoğraf makinesi 6x4.5cm plaka ile çalışmaktadır. Bu örnek, yanında bir adet orijinal plaka ile birliktedir. Takriben 1910.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Alman ICA BEBE Körüklü Katlanır Yataksız Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Alman ICA firması tarafında 1906'dan itibaren çeşitli varyasyonları üretllmiş olan bu fotoğraf makinesi 6x4.5cm plaka ile çalışmaktadır. Bu örnek, yanında bir adet orijinal plaka ile birliktedir. Takriben 1910.

  TLSold
 • Voigtlander Vitoret 110EG Minyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Voigtlander Vitoret 110EG Minyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Churchill USA Minyatür Bakalit Fotoğraf Makinesi -Monarch Manufacturing Co. tarafından 1940'larda üretilmiş bakalit kasalı fotoğraf makinesi. No127 veya A8 film ile çalışır. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Churchill USA Minyatür Bakalit Fotoğraf Makinesi -Monarch Manufacturing Co. tarafından 1940'larda üretilmiş bakalit kasalı fotoğraf makinesi. No127 veya A8 film ile çalışır. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Yashica Atoron Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. 9.5mm film kullanır. Küçük boyutlarına rağmen detaylı diyafram ve zamanlama ayarlarına ve pozometreye sahip hoş bir tasarım. Geniişlik yaklaşık 10cm. Takriben 1960.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Yashica Atoron Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. 9.5mm film kullanır. Küçük boyutlarına rağmen detaylı diyafram ve zamanlama ayarlarına ve pozometreye sahip hoş bir tasarım. Geniişlik yaklaşık 10cm. Takriben 1960.

  TLSold
 • Minolta16 Rokkor Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Minolta16 Rokkor Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Bera 2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Kutusu ve kullanma kılauzu yanında. İçinde orijinal fim kaseti ile birlikte. Takriben 1960.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Orijinal Kutusunda Bera 2 Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Kutusu ve kullanma kılauzu yanında. İçinde orijinal fim kaseti ile birlikte. Takriben 1960.

  TLSold
 • Casio WQV-3 Color Data Kameralı Kol Saati-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kamerasıyla çekilmiş fotolar ekte görülebilir.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Casio WQV-3 Color Data Kameralı Kol Saati-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kamerasıyla çekilmiş fotolar ekte görülebilir.

  TLSold
 • Fransız Damaria Lapiere Jumelle Kartuşlu Stereo Fotoğraf Makinesi -Top madeni alaşımı metal gövde, kartuşlu plaka mekanizması, mükemmel durumda, çalışır vaziyette stereo fotoğraf makinesi. Kartışlu plaka fotoğraf makineleri birden fazla film plakasını arka tarafta silah şarjörü benzeri kutunun içinde tutarlar. Her çekim sonrası bu kartuş sağ sol yapıldığında kullanılan film alta düşer, yerine yenisi gelir Takriben 1910

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Fransız Damaria Lapiere Jumelle Kartuşlu Stereo Fotoğraf Makinesi -Top madeni alaşımı metal gövde, kartuşlu plaka mekanizması, mükemmel durumda, çalışır vaziyette stereo fotoğraf makinesi. Kartışlu plaka fotoğraf makineleri birden fazla film plakasını arka tarafta silah şarjörü benzeri kutunun içinde tutarlar. Her çekim sonrası bu kartuş sağ sol yapıldığında kullanılan film alta düşer, yerine yenisi gelir Takriben 1910

  TLSold
 • Alman Ernemann Liliput Körüklü Yataksız Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette cep tipi körüklü fotoğrag makinesi. 6x45cm plaka. 1914-26 yıllarında üretilmiş olan bu mini katlanır fotoğraf makineleri, bugün için bile oldukça pratik ve küçük boyutlardadır. Takriebn 1920.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Alman Ernemann Liliput Körüklü Yataksız Katlanır Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette cep tipi körüklü fotoğrag makinesi. 6x45cm plaka. 1914-26 yıllarında üretilmiş olan bu mini katlanır fotoğraf makineleri, bugün için bile oldukça pratik ve küçük boyutlardadır. Takriebn 1920.

  TLSold
 • Cine Kodak 8 Model 60 Kamera-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Cine Kodak 8 Model 60 Kamera-Orijinal Kutusunda çok iyi durumda çaışır vaziyette.

  TLSold
 • Carpentier Jumelle Stereo Fotoğraf Makinesi-Metal gövde. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Carpentier Jumelle Stereo Fotoğraf Makinesi-Metal gövde. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Minolta Rokkor 16QT Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orihinal deri çantası içinde. Takriben 1970.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Minolta Rokkor 16QT Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orihinal deri çantası içinde. Takriben 1970.

  TLSold
 • Plus-O-Matic-31 Orijinal Kutusunda Pozometre-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Plus-O-Matic-31 Orijinal Kutusunda Pozometre-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Magnifex Agrandizör-İyi durumda ve eksiksiz.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Magnifex Agrandizör-İyi durumda ve eksiksiz.

  TLSold
 • Açılmamış Kodak Makara Sinema Filmi -Muhtemelen 8mm. Orijinal teneke kutusunda, açılmamış. Durumu bilinmiyor fakat kullanılır durumda olması muhtemel değildir.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Açılmamış Kodak Makara Sinema Filmi -Muhtemelen 8mm. Orijinal teneke kutusunda, açılmamış. Durumu bilinmiyor fakat kullanılır durumda olması muhtemel değildir.

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 5 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11.5x8.5cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 5 adet, ön arka yüz numaralı set. 1 ve 2 numaralrın olduğu parça eksik.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 5 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11.5x8.5cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 5 adet, ön arka yüz numaralı set. 1 ve 2 numaralrın olduğu parça eksik.

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 3 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 12x9 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 3 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 12x9 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 2 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11.5x8.5 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 2 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11.5x8.5 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 1 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11x8.5 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 1 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11x8.5 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir. 3 adet

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 1 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 13.5x8.2 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 1 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 13.5x8.2 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir.

  TLSold
 • Fotoğraf Plakası Tutucu - 2 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11x8.2 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Fotoğraf Plakası Tutucu - 2 adet-Körüklü fotoğraf makineleri için 11x8.2 cm fotoğraf plakası tutucu. Ölçüler plaka yüzeyi ölçüleridir.

  TLSold