Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,800 TL Starting Bid: 1,800 TL Estimated: TL Losing Winning

Addo Multo 103 Mekanik Hesap Makinesi

İsveçli küçük ölçekli bir üretici olan Addo tarafından 1950'lerde üretilmiştir. Addo firması 1966'da Facit-Odhner tarafından satın alınmıştır. İyi durumda ve temiz. Genel incelemede çalışır vaziyette. Tüm işlemler için ayrı ayrı test edilmedi. Tabandaki köşe lastikleri düşmüştür, metal tabanı üzerine oturmaktadır.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Addo Multo 103 Mekanik Hesap Makinesi-İsveçli küçük ölçekli bir üretici olan Addo tarafından 1950'lerde üretilmiştir. Addo firması 1966'da Facit-Odhner tarafından satın alınmıştır. İyi durumda ve temiz. Genel incelemede çalışır vaziyette. Tüm işlemler için ayrı ayrı test edilmedi. Tabandaki köşe lastikleri düşmüştür, metal tabanı üzerine oturmaktadır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Addo Multo 103 Mekanik Hesap Makinesi-İsveçli küçük ölçekli bir üretici olan Addo tarafından 1950'lerde üretilmiştir. Addo firması 1966'da Facit-Odhner tarafından satın alınmıştır. İyi durumda ve temiz. Genel incelemede çalışır vaziyette. Tüm işlemler için ayrı ayrı test edilmedi. Tabandaki köşe lastikleri düşmüştür, metal tabanı üzerine oturmaktadır.

  TLSold
 • İngiliz Teodolit, Orijinal Ahşap Kutusu ve Hilger&Watts Tripod-Jeodezi/Harita mühendislik gereci, teodolit. Üzerinde damga: W.F.S. B 877 ve askeri kullanıma dair kod ve işaretler. Takriben 1940. Yüksek kalitede malzemeden yapılmış, Küçük yıpranma izleri dışında mükemmel durumda. Yanında ağır yüklere uygun Hilger&Watts büyük boy tripod ile Birlikte. Tripodun sabitleme vidası büyük tiptir, yaygın olan fotoğraf makinesi tipi vida değildir. Teodolitin alt kısmındaki tripod sabitleme yuvası geniş ağızlıdır, bu haliyle adaptör bir parça olmadan tripoda sabitlenememektedir.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  İngiliz Teodolit, Orijinal Ahşap Kutusu ve Hilger&Watts Tripod-Jeodezi/Harita mühendislik gereci, teodolit. Üzerinde damga: W.F.S. B 877 ve askeri kullanıma dair kod ve işaretler. Takriben 1940. Yüksek kalitede malzemeden yapılmış, Küçük yıpranma izleri dışında mükemmel durumda. Yanında ağır yüklere uygun Hilger&Watts büyük boy tripod ile Birlikte. Tripodun sabitleme vidası büyük tiptir, yaygın olan fotoğraf makinesi tipi vida değildir. Teodolitin alt kısmındaki tripod sabitleme yuvası geniş ağızlıdır, bu haliyle adaptör bir parça olmadan tripoda sabitlenememektedir.

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Pirinç Güvercin Saati -Orijinal ahşap kasasında, pirinç aksamlı, ön penceresi kare camlı güvercin saati. Ön camında Toulet Imperial ibaresi. Çok iyi durumda, fakat çalışmamaktadır. Tamiri denenmemiştir. Takriben 1900.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Ahşap Kasalı Pirinç Güvercin Saati -Orijinal ahşap kasasında, pirinç aksamlı, ön penceresi kare camlı güvercin saati. Ön camında Toulet Imperial ibaresi. Çok iyi durumda, fakat çalışmamaktadır. Tamiri denenmemiştir. Takriben 1900.

  TLSold
 • Smith's Interval Timer - Aralık Zamanlayıcısı/Saati-İki farklı zaman aralığını ardışık olarak ölçümlemeye yarayan saat tipidir. Örneğin, 40 dakika çalışma, 4 dakika dinlenme, gibi. Çalışır vaziyette değildir.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Smith's Interval Timer - Aralık Zamanlayıcısı/Saati-İki farklı zaman aralığını ardışık olarak ölçümlemeye yarayan saat tipidir. Örneğin, 40 dakika çalışma, 4 dakika dinlenme, gibi. Çalışır vaziyette değildir.

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Pirinç Güvercin Saati 	-Orijinal ahşap kasasında, pirinç aksamlı, ön penceresi yuvarlak camlı güvercin saati. On camında Toulet Imperial ibaresi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Ahşap Kasalı Pirinç Güvercin Saati -Orijinal ahşap kasasında, pirinç aksamlı, ön penceresi yuvarlak camlı güvercin saati. On camında Toulet Imperial ibaresi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900.

  TLSold
 • Junghans Marka Seyahat Çalar Saati -Yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Junghans Marka Seyahat Çalar Saati -Yaşına uygun yıpranma ile birlikte iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Schatz Sekiz Gün Saati -"8 Day" Sekiz Gün Mekanizmalı Kubbeli Masa Saati. Yıldönümü saati olarak da bilinen 400 Gün saatlerinin yaratıcısı Schatz'dan. Genel yıpranma ile birlikte yi durumda, çalışır vaziyette. Plastik kubbeli, kubbenin alt kısmında yaklaşık 1cmlik zedelenme mevcut, kubbe yerleştirilirken bu kısım arka tarafa denk getirilirse farkedilmesi zor. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Alman Schatz Sekiz Gün Saati -"8 Day" Sekiz Gün Mekanizmalı Kubbeli Masa Saati. Yıldönümü saati olarak da bilinen 400 Gün saatlerinin yaratıcısı Schatz'dan. Genel yıpranma ile birlikte yi durumda, çalışır vaziyette. Plastik kubbeli, kubbenin alt kısmında yaklaşık 1cmlik zedelenme mevcut, kubbe yerleştirilirken bu kısım arka tarafa denk getirilirse farkedilmesi zor. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Mercer Komparatör (Dial Gauge) ve Orijinal Kutusu -Makine parçalarının, tezgahların ve çeşitli yüzeylerdeki farklılıkların ölçümlenmesinde kullanılan komparatör aleti. İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve kitapçık ile birlikte .

  Lot No: 8

  Lot: 8

  İngiliz Mercer Komparatör (Dial Gauge) ve Orijinal Kutusu -Makine parçalarının, tezgahların ve çeşitli yüzeylerdeki farklılıkların ölçümlenmesinde kullanılan komparatör aleti. İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve kitapçık ile birlikte .

  TLSold
 • Ranger Marka Mühendis Pusulası ve Orijinal Kutusu -Orijinal kutusunda Ranger marka mühendis pusulası. Kullanma kılavuzu içinde. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Ranger Marka Mühendis Pusulası ve Orijinal Kutusu -Orijinal kutusunda Ranger marka mühendis pusulası. Kullanma kılavuzu içinde. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İsviçre Yapımı Loga Dairesel Hesap Cetveli ve Orijinal Kılıfı -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  İsviçre Yapımı Loga Dairesel Hesap Cetveli ve Orijinal Kılıfı -İyi durumda ve çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  TLSold
 • İngiliz Sheffield Şerit Metre-Birimi inç'tir. Deri kılıfında İngiliz Sheffield Bez Şeritli Şerit Metre. İyi durumda.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  İngiliz Sheffield Şerit Metre-Birimi inç'tir. Deri kılıfında İngiliz Sheffield Bez Şeritli Şerit Metre. İyi durumda.

  TLSold
 • S. Mordan&Co Ahşap Kaideli Pirinç Posta Terazisi ve Ağırlıkları -Çok sayıda pirinç ağırlık ile birlikte. Taban ölçüleri 33x18cm. Çok iyidurumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890..

  Lot No: 12

  Lot: 12

  S. Mordan&Co Ahşap Kaideli Pirinç Posta Terazisi ve Ağırlıkları -Çok sayıda pirinç ağırlık ile birlikte. Taban ölçüleri 33x18cm. Çok iyidurumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890..

  TLSold
 • İngiliz Dökme Demir Manav Terazisi ve Ağırlıkları-Dökme demir terazi ve ağırlıkları el boyaması çiçek desenleri ile bezeli. İyi durumda ve çalışıyor fakat terazi kollarından birisi kırılıp tamir görmüştür, işlevsel kullanımı mümkün değildir. Tamirli bölge fotoğraflarda gösterilmitştir. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  İngiliz Dökme Demir Manav Terazisi ve Ağırlıkları-Dökme demir terazi ve ağırlıkları el boyaması çiçek desenleri ile bezeli. İyi durumda ve çalışıyor fakat terazi kollarından birisi kırılıp tamir görmüştür, işlevsel kullanımı mümkün değildir. Tamirli bölge fotoğraflarda gösterilmitştir. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Ahşap kaideli pirinç terazi ve orijinal ağırlıkları -Mükemmel durumda.

  TLSold
 • Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Bartlett Bristol Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Çok iyi durumda, eksiksiz. İngiliz Bartlett firması üretimi. Takriben 1900ler.

  TLSold
 • Arnold Ahşap Kaideli Pirinç Terazi ve Orijinal Ağırlıkları -Arnold Precision Scales İngiliz hassas terazi ve ağırlıkları. Mükemmel durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Arnold Ahşap Kaideli Pirinç Terazi ve Orijinal Ağırlıkları -Arnold Precision Scales İngiliz hassas terazi ve ağırlıkları. Mükemmel durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Ahşap kaideli, pirinç terazi -Aksesuar çekmecesi içinde ağırlık seti ile birlikte. İyi durumda. Ahşap yüzeyde yaşına uygun vernik yıpranması, pirinç aksamlarda hafif kararma. Takriben 1890.

  TLSold
 • Minyatür/Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Taşıma Çantası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Minyatür/Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Taşıma Çantası -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Dökme Demir Havagazı Ocağı -Dökme demir, üzeri zarif kabartma desenlerle süslü havagazı ocağı. Mükemmel durumda, olasılıkla hiç kullanımamış. Çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Antika Dökme Demir Havagazı Ocağı -Dökme demir, üzeri zarif kabartma desenlerle süslü havagazı ocağı. Mükemmel durumda, olasılıkla hiç kullanımamış. Çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Siddons Marka Ahşap Saplı Demir Külçeli Ütü -Özel olarak bu ütü için üretilmiş ısı külçesi ocakta ısıtıldıktan sonra ütünün içine koyularak kullanılır. Takriben 1880'ler.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Siddons Marka Ahşap Saplı Demir Külçeli Ütü -Özel olarak bu ütü için üretilmiş ısı külçesi ocakta ısıtıldıktan sonra ütünün içine koyularak kullanılır. Takriben 1880'ler.

  TLSold
 • Meta Marka Yakıtlı Tip Seyahat Ütüsü-Bu tip ütüler hazneye koyulan ve yavaş yavaş yanarak ısı sağlayan katı yakıtlarla çalışır. Bu örnek çok iyi durumdadır. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Meta Marka Yakıtlı Tip Seyahat Ütüsü-Bu tip ütüler hazneye koyulan ve yavaş yavaş yanarak ısı sağlayan katı yakıtlarla çalışır. Bu örnek çok iyi durumdadır. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Ahşap Saplı Yaka/Kol Ütüsü-İyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Ahşap Saplı Yaka/Kol Ütüsü-İyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Porselen Saplı Elektrikli Seyahat Ütüsü -İyi durumda, çalışması test edilmedi. Aktif olarak kullanımı önerilmez. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Porselen Saplı Elektrikli Seyahat Ütüsü -İyi durumda, çalışması test edilmedi. Aktif olarak kullanımı önerilmez. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • British Boudoir Marka Seyahat Ütüsü ve Orijinal Kutusu -Orijinal kutusunda, yakıtı ile birlikte British Bloudoir Marka Seyahat Ütüsü. Orta kısımdaki yakıt haznesi yana çekilerek doldurulur ve ateşlendikten sonra yerine itilir. Mükemmel durumda. Aktif kullanımı önerilmez. Takrinben 1930'lar.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  British Boudoir Marka Seyahat Ütüsü ve Orijinal Kutusu -Orijinal kutusunda, yakıtı ile birlikte British Bloudoir Marka Seyahat Ütüsü. Orta kısımdaki yakıt haznesi yana çekilerek doldurulur ve ateşlendikten sonra yerine itilir. Mükemmel durumda. Aktif kullanımı önerilmez. Takrinben 1930'lar.

  TLSold
 • Kendrick Mrs Potts No.1 Sapı Çıkarılabiilir Demir Ütü

-Çok iyi durumda.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Kendrick Mrs Potts No.1 Sapı Çıkarılabiilir Demir Ütü -Çok iyi durumda.

  TLSold
 • İngiliz Fuluse Marka Katı Yakıtlı Seyahat Ütüsü-Ütü ters olarak standın üstüne yerleştirilir, standın yakıt haznesindeki yakıt ateşlenir ve ütü ısınarak kullanıma hazır hale gelir. Orijinal kutusunda, kullanım kılavuzu ile birlikte çok iyi durumda. AKtif kullanımı önerilmez. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  İngiliz Fuluse Marka Katı Yakıtlı Seyahat Ütüsü-Ütü ters olarak standın üstüne yerleştirilir, standın yakıt haznesindeki yakıt ateşlenir ve ütü ısınarak kullanıma hazır hale gelir. Orijinal kutusunda, kullanım kılavuzu ile birlikte çok iyi durumda. AKtif kullanımı önerilmez. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Acme Esther Burner P69 Kömür Ütüsü-Sıradışı tasarımlı, tahliye pencereli kömür ütüsü ve standı. Çok iyi durumda.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Acme Esther Burner P69 Kömür Ütüsü-Sıradışı tasarımlı, tahliye pencereli kömür ütüsü ve standı. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • "British" Kömür Ütüsü Standı-Dökme demir, iyi durumda.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  "British" Kömür Ütüsü Standı-Dökme demir, iyi durumda.

  TLSold
 • Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Dökme demir ütü ve ütü ocağı set-Özel olarak ütünün ısıtılması için üretilmiştir ve gazyağı ile çalışır. Ütü ocağın tepesinde ısınana kadar bekletilierek kullanılır. Yaşı itibariyle yüzeyi oldukça paslı bir görünümde olmakla birlikte ocak iyi ve eksiksiz durumda ve orijinal ütüsü ile birliktedir.

  TLSold
 • Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Easiwork London No:9 Düdüklü Tencere-Çok iyi durumda ve eksiksiz sıradışı vintage aluminyum gövdeli düdüklü tencere. Güncel kulanım için değildir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Stanley Mekanik El Matkabı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Stanley Mekanik El Matkabı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ahşap Saplı Antika El Matkabı-Mekanik matkap, iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Ahşap Saplı Antika El Matkabı-Mekanik matkap, iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • ETC Marka Mekanik El Matkabı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ETC Marka Mekanik El Matkabı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • "Body Sculpture" Dökme Demir Egzersiz Ayakkabıları-Ağırlıkla vücut şekiilendirmek için tasarlanmış ağrılık ayakkabıları. Enteresan bir koleksiyon objesi. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  "Body Sculpture" Dökme Demir Egzersiz Ayakkabıları-Ağırlıkla vücut şekiilendirmek için tasarlanmış ağrılık ayakkabıları. Enteresan bir koleksiyon objesi. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda.

  TLSold
 • Venner Time Switch Zaman Ayarlı Şalter-Kozmetik olarak iyi durumda. Çalışması test edilmedi, fonksiyonel amaçla kullanımı önerilmez.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Venner Time Switch Zaman Ayarlı Şalter-Kozmetik olarak iyi durumda. Çalışması test edilmedi, fonksiyonel amaçla kullanımı önerilmez.

  TLSold
 • Zilli, Davullu, Kastanyetli Müzik Kutusu-Orijinal ahşap kutusunda, kapağı marküteri işlemeli, zilli, davullu, kastanyetli, 8 melodili müthiş bir müzik kutusu. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap kasa ve kapağın bakıma ve yeniden verniklenmeye ihtiyacı vardır. Kapakta arka tarafa doğru boydan boya ince bir çatlak mevcuttur. Melodi tarağının 3 dişi kırık vaziyettedir. Çalışır vaziyette bir videosunu linkten izleyebilirsiniz: 

https://youtube.com/shorts/IhXfwOFaJZQ?feature=share

Ölçüler: 51x29x18cm. Silindir uzunluğu: 28cm. Krank kolundaki seri numarası: 32955. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Zilli, Davullu, Kastanyetli Müzik Kutusu-Orijinal ahşap kutusunda, kapağı marküteri işlemeli, zilli, davullu, kastanyetli, 8 melodili müthiş bir müzik kutusu. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap kasa ve kapağın bakıma ve yeniden verniklenmeye ihtiyacı vardır. Kapakta arka tarafa doğru boydan boya ince bir çatlak mevcuttur. Melodi tarağının 3 dişi kırık vaziyettedir. Çalışır vaziyette bir videosunu linkten izleyebilirsiniz: https://youtube.com/shorts/IhXfwOFaJZQ?feature=share Ölçüler: 51x29x18cm. Silindir uzunluğu: 28cm. Krank kolundaki seri numarası: 32955. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Edison Gem Fonograf ve Silindirler-Orijinal Ahşap Kutusunda, hunisi ilşe birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında 5 adet müzik silindiri ile birlikte.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Edison Gem Fonograf ve Silindirler-Orijinal Ahşap Kutusunda, hunisi ilşe birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında 5 adet müzik silindiri ile birlikte.

  TLSold
 • Columbia Çanta Gramofon - Model No:2112-Sıradışı rengi ve tasarımı ile çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Columbia gramofon. Takriben 1915.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Columbia Çanta Gramofon - Model No:2112-Sıradışı rengi ve tasarımı ile çok iyi durumda ve çalışır vaziyette bir Columbia gramofon. Takriben 1915.

  TLSold
 • Academy Çanta Gramofon -Farklı tasarımıyla çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Academy Çanta Gramofon -Farklı tasarımıyla çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Lockheed Heavy Duty Hidrolik Yağ Tenekesi -Boş halde, yıpranma ve yer yer pas izleri işe birlikte baskılı yüzeyler temiz durumda.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Lockheed Heavy Duty Hidrolik Yağ Tenekesi -Boş halde, yıpranma ve yer yer pas izleri işe birlikte baskılı yüzeyler temiz durumda.

  TLSold
 • İngiliz Roberts R707 Pilli Radyo -Kozmetik olarak iyi durumda, çalışması test edilmedi. Altında orijinal döner standı ile birlikte.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  İngiliz Roberts R707 Pilli Radyo -Kozmetik olarak iyi durumda, çalışması test edilmedi. Altında orijinal döner standı ile birlikte.

  TLSold
 • Kodak Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Daha az rastlanan kırmızı renkli kaplaması ile iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Kodak Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Daha az rastlanan kırmızı renkli kaplaması ile iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Daha az rastlanan gri renkli kaplaması ile iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Kodak Brownie Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Daha az rastlanan gri renkli kaplaması ile iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Askeri Amaçlı i Hava Gözlem Kamerası (RAF)-İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri (RAF) tarafından kullanılmış hava gözetim kamerası. Type G45. Çalışması test edilmemiştir.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Askeri Amaçlı i Hava Gözlem Kamerası (RAF)-İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri (RAF) tarafından kullanılmış hava gözetim kamerası. Type G45. Çalışması test edilmemiştir.

  TLSold
 • Kaiser Fototechnik Laboratuar Zamanlayıcısı-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Kaiser Fototechnik Laboratuar Zamanlayıcısı-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Coronet Box Camera - Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Orijinal Kutusunda Coronet Box Camera - Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Boots 4000TL Viewer - Dia Göstericisi-Orijinal kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Boots 4000TL Viewer - Dia Göstericisi-Orijinal kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Cadior Flex Pozometere-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Orijinal Kutusunda Cadior Flex Pozometere-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Vintage Bilora Monopod-İyi durumda, metal gövdeli Bilora monopod.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Vintage Bilora Monopod-İyi durumda, metal gövdeli Bilora monopod.

  TLSold
 • Polaroid 1000S Fotoğraf Makinesi Orijinal Çantasında-Kozmetik olarak iyi durumd, çalışması test edilmedi.Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Polaroid 1000S Fotoğraf Makinesi Orijinal Çantasında-Kozmetik olarak iyi durumd, çalışması test edilmedi.Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Contessa Nettel 10x15 Kartpostal Tipi Körüklü, Ekstra Uzatmalı Fotoğraf Makinesi -Carl Zeiss Jena Tessar Lens ve ekstra uzunluk ayarlı sıradışı körük tasarımı ile. Körüklerin zikzak ayaklarına dikkat ediniz. Perde deklanşörlü, perdeler iyi durumda, fakat kayış bağlantısı yerinden çıkmış, deklanşör çalışmıyor. Diğer tüm ayarlar çalışır vaziyette, kozmetik olarak temiz bir örnek. Arka haznesi özel olarka hem kartuş hem makara film için uygun kullanım sağlar.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Contessa Nettel 10x15 Kartpostal Tipi Körüklü, Ekstra Uzatmalı Fotoğraf Makinesi -Carl Zeiss Jena Tessar Lens ve ekstra uzunluk ayarlı sıradışı körük tasarımı ile. Körüklerin zikzak ayaklarına dikkat ediniz. Perde deklanşörlü, perdeler iyi durumda, fakat kayış bağlantısı yerinden çıkmış, deklanşör çalışmıyor. Diğer tüm ayarlar çalışır vaziyette, kozmetik olarak temiz bir örnek. Arka haznesi özel olarka hem kartuş hem makara film için uygun kullanım sağlar.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Boots Supasplice Film Kesici -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Orijinal Kutusunda Boots Supasplice Film Kesici -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kullanım kılavuzu ile birlikte.

  TLSold
 • Jules Richard Le Glyphoscope Stereo Fotoğraf Makinesi -Bakalit gövde, metal ön yüz, deklanşör çalışmııyor. Kozmetik olarak iyi durumda.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Jules Richard Le Glyphoscope Stereo Fotoğraf Makinesi -Bakalit gövde, metal ön yüz, deklanşör çalışmııyor. Kozmetik olarak iyi durumda.

  TLSold
 • Sunset Unittic Model 31 Pozometre ve Orijinal Kutusu -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Sunset Unittic Model 31 Pozometre ve Orijinal Kutusu -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Mycro Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri çantasında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Nadir bulunan orijinal filmleri ve film kutusu ile birlikte. Kutuda 2si kullanılmış, birisi kullanımış görünen 3 adet fim makarası vardır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Mycro Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri çantasında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Nadir bulunan orijinal filmleri ve film kutusu ile birlikte. Kutuda 2si kullanılmış, birisi kullanımış görünen 3 adet fim makarası vardır.

  TLSold
 • Agfa Rondinax Film Banyo Kiti Orijinal Kutusunda-İyi durumda. Orijinal broşürü ile birlikte.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Agfa Rondinax Film Banyo Kiti Orijinal Kutusunda-İyi durumda. Orijinal broşürü ile birlikte.

  TLSold
 • Meopta Flexaret Automat VII TLR Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Çantası-Mükemmel durumda vfe çalışır vaziyette.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Meopta Flexaret Automat VII TLR Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Çantası-Mükemmel durumda vfe çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Adler No. 7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Adler No. 7 Daktilo-Frankfurt, Almanya yapımı mekanik daktilo. Takriben 1907. Yaşına göre iyi durumda. Bakım görmesi gerekir.

  TLSold
 • Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Alman AEG Mignon Model 3 İndex Tipi Daktilo - Orijinal Metal Çantasında-Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (AEG). Çok iyi durumda çalışır vaziyette, harika bir örnek. Bu daktilolar tek parça bir harf basma kafası ile tüm harfleri basarlar. Ayrıca, alışılmış tuşlu klavyelerden farklı olarak bu daktilolar, tepeden sarkan bir iğnenin yatay bir tablo üzerindeki harfleri işaret etmesi ve hepsi için aynı tuşa basılmasıyla harfi basarlar. Bu örneğin harf seçim fonksiyonu sorunsuzdur, fakat kağıt silindiri çok istikrarlı değildir, bakıma ihtiyacı vardır. Takriben 1910.

  TLSold
 • Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Antika Körüklü Kamera - Emil Wünsche - "Sirene"-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Körükler bakımlı ve deliksiz. Taşıma kayışı yerinde değil. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  TLSold
 • David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotoğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  David White Stereo Realist 1041 Fotoğraf Makinesi -35 mm film ile çalışan stereo fotoğraf makinesi. Stereo fotoğraf makineleri birbirine çok yakın iki mercek üzerinden aynı görüntüyü çok küçük bir açı farkıyla iki kere fotoğraflarlar. Bu tür fotoğraflar uygun merceklerle bakıldığında 3 boyutlu görüntü verir. Bu örnek iyi durumda çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Intona Çinko Diskli Organet-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Intona Çinko Diskli Organet-Phoenix Musikwerke, Leipzig. 8 ¾ inç çinko diskleri çalar. İyi durumda, çalışır vaziyette, tek diski ile birlikte. Süsleme resimlerinde silikleşme, ahşap kasanın sağ ön tarafında ezilme veya parça kopması. Resimlerde gösterilmiştir. Takriben 1890.

  TLSold
 • Jaeger-LeCoultre Atmos Saat-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Jaeger-LeCoultre Atmos Saat-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli)-Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli) ve Orijinal Taşıma Çantası. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Orijinal aydınlatma lambası, tüm aksesuarları ve bilgi broşürü ile birlikte.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli)-Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli) ve Orijinal Taşıma Çantası. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Orijinal aydınlatma lambası, tüm aksesuarları ve bilgi broşürü ile birlikte.

  TLSold
 • Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Maelzel Ahşap Metronom-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Maharaja Flute, Ramsingh and Brothers, Bombay (Mumbai), Hindistan Yapımı Masaüstü Manuel Körüklü Org/Klavye-Çok iyi ve bakımlı durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, mercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Orijinal Ahşap Kutusunda Gözlükçü Mercek Seti -Çok iyi durumda, mercek deneme gözlüğü, çok sayıda merceği ve bir çift kesilmiş gözlük camı ile birlikte. kutu anahtarı mevcuttur. Merceklerde eksikler vardır. Akşap kutunun kapağında vernikte hefif lekeli bir bölüm vardır. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Stafsine İngiliz Meşe Kasa Mesai İşleme Saati-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Orijinal Taşıma Çantasında Corona Katlanır Daktilo. Takriben 1917.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 10 Temmuz 1917 tarihinde patentlenmiş modeldir. Çantasına koyarken ikiye katlanır, çok az yer kaplar. Çanta iyi durumda fakat zamana bağlı yıpranmaya maruz kalmış. Çanta ölçüleri 12x25x28cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Orijinal Taşıma Çantasında Corona Katlanır Daktilo. Takriben 1917.-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. 10 Temmuz 1917 tarihinde patentlenmiş modeldir. Çantasına koyarken ikiye katlanır, çok az yer kaplar. Çanta iyi durumda fakat zamana bağlı yıpranmaya maruz kalmış. Çanta ölçüleri 12x25x28cm.

  TLSold
 • Symphonion Müzik Kutusu için Melodi Diskleri-4 adet Symphonion melodi diski. No53 March out on Fanst, Hunters' Chorus, No219 Regnava nel Silenzio, Christmas Hymn (Silent Night)

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Symphonion Müzik Kutusu için Melodi Diskleri-4 adet Symphonion melodi diski. No53 March out on Fanst, Hunters' Chorus, No219 Regnava nel Silenzio, Christmas Hymn (Silent Night)

  TLSold
 • Ahşap Mobilyası İçinde Thorens Tam Salon Gramofon-İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Ahşap Mobilyası İçinde Thorens Tam Salon Gramofon-İsviçre yapımı Thorens makine, meşe kasa, mat vernik. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Sağ tarafta kurma kolundan dolayı küçük bir noktasal ezilme var. 113 x 56 x 56 cm.

  TLSold
 • Bronz Gemi Pervanesi-Üç kanatlı bronz gemi pervanesi. Yaklaşık 45cm çap

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Bronz Gemi Pervanesi-Üç kanatlı bronz gemi pervanesi. Yaklaşık 45cm çap

  TLSold
 • Birinci Dünya Savaşı Türkiye - Efemera/Tarihi Belge/Fotoğraf-Birinci Dünya Savaşı'nda görev yapmış bir İngiliz subayın, birliğine ait fotoğraflar, Türkiye'de çeşitli yerlerde çekmiş olduğu fotoğraflar, İngiliz Ordusu'nun İstanbul işgali sırasında kullanmış olduğu çeşitli izin belgeleri, makbuzlar, subayın sonrasında sivil hayatta silah edinmek/bulundurmak üzere almış olduğu evraklar, vermiş olduğu dilekçeler, tegraflar vs'den oluşan son derece ilgi çekici bir efemera/belge lotu. Fotoğraflar çeşitli boyutlardadır, lütfen referans için cetvele dikkat ediniz. Fotoğrafların bir kısmı geçen zamana bağlı olarak renklerini kaybetmiş, uçuklaşmıştır. Maslak Kasrı, İstinye, Bostancı fotoğraflarda görüntülenmiş yerler arasındadır.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Birinci Dünya Savaşı Türkiye - Efemera/Tarihi Belge/Fotoğraf-Birinci Dünya Savaşı'nda görev yapmış bir İngiliz subayın, birliğine ait fotoğraflar, Türkiye'de çeşitli yerlerde çekmiş olduğu fotoğraflar, İngiliz Ordusu'nun İstanbul işgali sırasında kullanmış olduğu çeşitli izin belgeleri, makbuzlar, subayın sonrasında sivil hayatta silah edinmek/bulundurmak üzere almış olduğu evraklar, vermiş olduğu dilekçeler, tegraflar vs'den oluşan son derece ilgi çekici bir efemera/belge lotu. Fotoğraflar çeşitli boyutlardadır, lütfen referans için cetvele dikkat ediniz. Fotoğrafların bir kısmı geçen zamana bağlı olarak renklerini kaybetmiş, uçuklaşmıştır. Maslak Kasrı, İstinye, Bostancı fotoğraflarda görüntülenmiş yerler arasındadır.

  TLSold
 • James Bond Kitap - The James Bond Girls - Graham Rye-Çok iyi durumda.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  James Bond Kitap - The James Bond Girls - Graham Rye-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - The Essential Bond-Çok iyi durumda.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  James Bond Kitap - The Essential Bond-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - The James Bond Girls - Graham Rye-Çok iyi durumda.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  James Bond Kitap - The James Bond Girls - Graham Rye-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - The Secret World of 007-Çok iyi durumda.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  James Bond Kitap - The Secret World of 007-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - Kiss Kiss bang Bang - Unofficial James Bond-Çok iyi durumda.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  James Bond Kitap - Kiss Kiss bang Bang - Unofficial James Bond-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - The James Bond Encyclopedia-Çok iyi durumda.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  James Bond Kitap - The James Bond Encyclopedia-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - James Bond Movie Posters-Çok iyi durumda.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  James Bond Kitap - James Bond Movie Posters-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - James Bond The Legacy-Çok iyi durumda.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  James Bond Kitap - James Bond The Legacy-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • James Bond Kitap - Bond Girls Are Forever-Çok iyi durumda.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  James Bond Kitap - Bond Girls Are Forever-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Otomotiv - Retro Atölye Reklam Tabelası-Metal Levha üzerine boyama. Çok iyi durumda.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Otomotiv - Retro Atölye Reklam Tabelası-Metal Levha üzerine boyama. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • BP Book of Land Speed Records-Dünya Yerde Hız Rekorları Kitabı - BP

  Lot No: 85

  Lot: 85

  BP Book of Land Speed Records-Dünya Yerde Hız Rekorları Kitabı - BP

  TLSold
 • Vintage Çocuk Kitabı - Pinnochio - Pinokyo-Çok iyi durumda.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Vintage Çocuk Kitabı - Pinnochio - Pinokyo-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Antika Seyahat Rehberi Londra - Ward&Lock - London-Çok iyi durumda.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Antika Seyahat Rehberi Londra - Ward&Lock - London-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Antika Kitap - Peter Pan - 1930-İyi durumda.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Antika Kitap - Peter Pan - 1930-İyi durumda.

  TLSold
 • Alice Harikalar Diyarında - Antika Kitap -İyi durumda. 24 adet gravür ile birlikte.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Alice Harikalar Diyarında - Antika Kitap -İyi durumda. 24 adet gravür ile birlikte.

  TLSold
 • Mercator - Hondius 
Natoliae Sive Asia Minor [1606 or later]-"Mercator (G.) - Hondius (H.) Natoliae Sive Asia Minor, nd. [1606 or later], hand-coloured map,

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Mercator - Hondius Natoliae Sive Asia Minor [1606 or later]-"Mercator (G.) - Hondius (H.) Natoliae Sive Asia Minor, nd. [1606 or later], hand-coloured map,

  TLSold
 • D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-Fransız Kartograf Jean Baptiste D'anville'in 12 haritasından oluşan bu büyük boy atlas 1821 İngiltere basımıdır. İç kapakta listesi yeralan 12 haritadan 2 ve 3 numaralı haritalar dışında hepsi yerinde ve iyi durumdadır. Boyutlar 55x40cm.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  D'Anville, Jean Baptiste, Atlas of Ancient Geography-Fransız Kartograf Jean Baptiste D'anville'in 12 haritasından oluşan bu büyük boy atlas 1821 İngiltere basımıdır. İç kapakta listesi yeralan 12 haritadan 2 ve 3 numaralı haritalar dışında hepsi yerinde ve iyi durumdadır. Boyutlar 55x40cm.

  TLSold
 • Red Kit Orijinal Matbaa Çizimleri-İki tam hikaye.-Red Kit Orijinal Matbaa Öncesi Çizimler. Yurtdışından hak sahibi basımevi tarafından boş konuşma balonlarıyla göndeirlip, burada Türkçeleştirilerek basımevine giden asetatlar olması muhtemel. Satınalma referansı mevcuttur, alıcıyla bilgisi paylaşılacaktır. Çok sayıda sayfa, iki tam hikaye.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Red Kit Orijinal Matbaa Çizimleri-İki tam hikaye.-Red Kit Orijinal Matbaa Öncesi Çizimler. Yurtdışından hak sahibi basımevi tarafından boş konuşma balonlarıyla göndeirlip, burada Türkçeleştirilerek basımevine giden asetatlar olması muhtemel. Satınalma referansı mevcuttur, alıcıyla bilgisi paylaşılacaktır. Çok sayıda sayfa, iki tam hikaye.

  TLSold
 • Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695)-Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695) Orijinal Antika Harita - Mercator'un orijinal haritasının bir edisyonu. İlk basım 1578'de yapılmıştır, 1695den başlayarak da farkjlı basımları mevcuttur.  Nice example of Mercator's map of Asia, Minor and Cyprus, from Mercator's edition of Ptolemy's Geographia, first published in 1578 and republished in Amsterdam beginning in 1695.

Includes a Sea Monster, cartouche and a detailed treatment of the region.

Gerard Mercator published his edition of Ptolemy’s maps as what he intended as a companion to his Atlas of the Modern World. Beginning with the 1695 edition, the plates were re-worked, substituting a new cartouche within the map, containing a second title.

Condition Description

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695)-Mercator - Turkey&Asia Minor (1578-1695) Orijinal Antika Harita - Mercator'un orijinal haritasının bir edisyonu. İlk basım 1578'de yapılmıştır, 1695den başlayarak da farkjlı basımları mevcuttur. Nice example of Mercator's map of Asia, Minor and Cyprus, from Mercator's edition of Ptolemy's Geographia, first published in 1578 and republished in Amsterdam beginning in 1695. Includes a Sea Monster, cartouche and a detailed treatment of the region. Gerard Mercator published his edition of Ptolemy’s maps as what he intended as a companion to his Atlas of the Modern World. Beginning with the 1695 edition, the plates were re-worked, substituting a new cartouche within the map, containing a second title. Condition Description

  TLSold
 • Kanadalı Tonka Oyuncak Yeşil Volkswagen Beetle-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Kanadalı Tonka Oyuncak Yeşil Volkswagen Beetle-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda.

  TLSold
 • Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  TLSold
 • JNF Gigant Teneke Spor Araba -Çok iyi durumda. Ön camda hafif deformasyon.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  JNF Gigant Teneke Spor Araba -Çok iyi durumda. Ön camda hafif deformasyon.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Teneke Oyuncak Spor Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Japon Modern Toys Teneke Oyuncak Spor Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Fransız Solido Dökme Demir Model Araba Volkswagen Beetle-1:17 Ölçek. Çok iyi durumda.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Fransız Solido Dökme Demir Model Araba Volkswagen Beetle-1:17 Ölçek. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Batı Alman GAMA oyuncak Mercedes Pilli Teneke Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası. Üzerinde polis figürü sürücüsü ile birlikte.Çarpınca geri dönüp farklı yöne gitme özelliği ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Batı Alman GAMA oyuncak Mercedes Pilli Teneke Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası. Üzerinde polis figürü sürücüsü ile birlikte.Çarpınca geri dönüp farklı yöne gitme özelliği ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Triang Minic Kitty and Butterfly Kurmalı oyuncak-İngiliz Triang'dan, çok iyi durumda, çalışır vaiyette, orijinal kutusunda. Anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Triang Minic Kitty and Butterfly Kurmalı oyuncak-İngiliz Triang'dan, çok iyi durumda, çalışır vaiyette, orijinal kutusunda. Anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • ATC Asahi Toy Co Mercedes Benz 230 SL Pilli Teneke Oyuncak Araba-Motor kaputu şeffaf, çalışırken pervanei döner, ışıkları yanar fakat ne yazık ki bu örnek çalışır durumda değildir. Üst kısım kozmetik olarak iyi sayılabilecek durumdadır fakat alt kısımda paslanma vardır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  ATC Asahi Toy Co Mercedes Benz 230 SL Pilli Teneke Oyuncak Araba-Motor kaputu şeffaf, çalışırken pervanei döner, ışıkları yanar fakat ne yazık ki bu örnek çalışır durumda değildir. Üst kısım kozmetik olarak iyi sayılabilecek durumdadır fakat alt kısımda paslanma vardır.

  TLSold
 • Days Gone by Lledo Kodak Film Giydirmeli Kamyon -Dökme demir İngiliz Lledo Kodak kamyonu, mükemmel durumda.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Days Gone by Lledo Kodak Film Giydirmeli Kamyon -Dökme demir İngiliz Lledo Kodak kamyonu, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Kodak Logolu Dökme Demir Kamyon Days Gone by Lledo-Dökme demir İngiliz Lledo Kodak kamyonu, mükemmel durumda.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Kodak Logolu Dökme Demir Kamyon Days Gone by Lledo-Dökme demir İngiliz Lledo Kodak kamyonu, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Japon Usagiya Toys Fire Engine İtfaite Arabası ve Orijinal Kutusu-Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak İtfaiye Arabası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, kutu genel olarak yıpranmış fakat eksiksiz.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Japon Usagiya Toys Fire Engine İtfaite Arabası ve Orijinal Kutusu-Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak İtfaiye Arabası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, kutu genel olarak yıpranmış fakat eksiksiz.

  TLSold
 • Flip Over Clown Buggy Oyuncak Araba ve Kutusu-İyi durumda plastik oyuncak araba.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Flip Over Clown Buggy Oyuncak Araba ve Kutusu-İyi durumda plastik oyuncak araba.

  TLSold
 • Alman Gama Toys 400 Opel Kapitan Pilli Teneke Araba -Görsel olarak iyi durumda olmakla birlilkte boyada yer yer yıpranmalar, akseuarlarda eksikler ve alt kısımda bir miktar paslanma var. Çalışmıyor.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Alman Gama Toys 400 Opel Kapitan Pilli Teneke Araba -Görsel olarak iyi durumda olmakla birlilkte boyada yer yer yıpranmalar, akseuarlarda eksikler ve alt kısımda bir miktar paslanma var. Çalışmıyor.

  TLSold
 • Japon Asahi 7343 Pilli Teneke Damperli Kamyon-Kozmetik olarak iyi durumda, sol ön tekerlekte hafif eğrilik var. Bu oyuncak esasen pillidir ve pilleri kendisine bağlı bir kumanda ünitesi üzerindedir. Bu örnekte kablo kopmuş, kumanda ünitesi eksiktir.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Japon Asahi 7343 Pilli Teneke Damperli Kamyon-Kozmetik olarak iyi durumda, sol ön tekerlekte hafif eğrilik var. Bu oyuncak esasen pillidir ve pilleri kendisine bağlı bir kumanda ünitesi üzerindedir. Bu örnekte kablo kopmuş, kumanda ünitesi eksiktir.

  TLSold
 • Japon Horikawa Rotate-o-Matic Pilli Teneke Robot-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Robot çalıştırıldığında önce yürür, sonra durur, üst kısmı kendi etrafında birkaç kez 360 derece döner, göğüs kısmı açılır, içeriden silahları çıkar, patlama sesleri çıkarır, kapakları geri kapatır ve yoluna devam eder. Çalışırken çekilmiş videosunu linkten izleyebilirsiniz: 

https://youtube.com/shorts/BBuevx_lVO8?feature=share

Takriben 1960'lar.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Japon Horikawa Rotate-o-Matic Pilli Teneke Robot-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Robot çalıştırıldığında önce yürür, sonra durur, üst kısmı kendi etrafında birkaç kez 360 derece döner, göğüs kısmı açılır, içeriden silahları çıkar, patlama sesleri çıkarır, kapakları geri kapatır ve yoluna devam eder. Çalışırken çekilmiş videosunu linkten izleyebilirsiniz: https://youtube.com/shorts/BBuevx_lVO8?feature=share Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon SH Horikawa Rotate-o-Matic Pilli Teneke Robot ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda, orijinal kutusunda fakat çalışmamaktadır. Çalışan örnekte robot önce yürür, sonra durur, üst kısmı kendi etrafında birkaç kez 360 derece döner, göğüs kısmı açılır, içeriden silahları çıkar, patlama sesleri çıkarır, kapakları geri kapatır ve yoluna devam eder. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Japon SH Horikawa Rotate-o-Matic Pilli Teneke Robot ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda, orijinal kutusunda fakat çalışmamaktadır. Çalışan örnekte robot önce yürür, sonra durur, üst kısmı kendi etrafında birkaç kez 360 derece döner, göğüs kısmı açılır, içeriden silahları çıkar, patlama sesleri çıkarır, kapakları geri kapatır ve yoluna devam eder. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon SH Horikawa Piston Robot ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, orijinal kutusunda fakat çalışmamaktadır. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Japon SH Horikawa Piston Robot ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, orijinal kutusunda fakat çalışmamaktadır. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Horikawa Excavator Robot ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, orijinal kutusunda, fakat çalışmamaktadır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Japon Horikawa Excavator Robot ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, orijinal kutusunda, fakat çalışmamaktadır.

  TLSold
 • GrandStand Astro Wars Pilli Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  GrandStand Astro Wars Pilli Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980.

  TLSold
 • Japon İchiko Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası-"Polizei" litograflı. Çok iyi durumda fakat kaputun sağ ön tarafında üstte olması gereken lamba eksiktir, yeri fotoğraflarda görülebilir. Bu oyuncağın hareketi sürtmeli mekanizmadır, araç giderken arka bagaj üstünde bulunan gösterge hareket etmektedir, pil ise bu örnekte eksik olan lambayı döndürür ve ses çıkarır. Bu özellik bu örnekte çalışmamakta, sürterek gitme ve gösterge özellikleri ise çalışmaktadır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Japon İchiko Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası-"Polizei" litograflı. Çok iyi durumda fakat kaputun sağ ön tarafında üstte olması gereken lamba eksiktir, yeri fotoğraflarda görülebilir. Bu oyuncağın hareketi sürtmeli mekanizmadır, araç giderken arka bagaj üstünde bulunan gösterge hareket etmektedir, pil ise bu örnekte eksik olan lambayı döndürür ve ses çıkarır. Bu özellik bu örnekte çalışmamakta, sürterek gitme ve gösterge özellikleri ise çalışmaktadır.

  TLSold
 • Hong Kong Yapımı Teneke Oyuncak - Lufthansa Douglas DC-10-Teneke/plastik karışık gövde. 36 cm uzunluk. Orijinal kutusunda, çok iyi durumda. Pil takılıp çalıştırıldığında ışıklar yanıp motorda hafif bir hareket olmakta fakat düzgün çalışmamaktadır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Hong Kong Yapımı Teneke Oyuncak - Lufthansa Douglas DC-10-Teneke/plastik karışık gövde. 36 cm uzunluk. Orijinal kutusunda, çok iyi durumda. Pil takılıp çalıştırıldığında ışıklar yanıp motorda hafif bir hareket olmakta fakat düzgün çalışmamaktadır.

  TLSold
 • Çocuk Masa Oyunu - Küp Bulmaca-Orijinal kutusunda ve tam, genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Çocuk Masa Oyunu - Küp Bulmaca-Orijinal kutusunda ve tam, genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Çocuk Oyunu - YapBoz - Jigsaw Puzzle-Orijinal Kutusunda ve tam. Genel yıpranma ile birlite iyi durumda.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Çocuk Oyunu - YapBoz - Jigsaw Puzzle-Orijinal Kutusunda ve tam. Genel yıpranma ile birlite iyi durumda.

  TLSold
 • Sürtmeli Teneke Model Uçak - Jet Airliner-İyi durumda ve çalışır vaziyette. Saklama kolaylığı çin ikiye ayrılabilir şekilde tasarlanmıştır. Ön camdan içeride pilot görünmektedir falat cam zamanla matlaşmıştır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Sürtmeli Teneke Model Uçak - Jet Airliner-İyi durumda ve çalışır vaziyette. Saklama kolaylığı çin ikiye ayrılabilir şekilde tasarlanmıştır. Ön camdan içeride pilot görünmektedir falat cam zamanla matlaşmıştır.

  TLSold
 • Alman Arnold Teneke Kurmalı Mini Gezi Teknesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Alman Arnold Teneke Kurmalı Mini Gezi Teknesi -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  TLSold
 • World of Stobart Koleksiyoncu Serisi Dökme Demir Model Araç-Stobart Air Javelin Fire Tender itfaiye aracı, orijinal kutusunda mükemmel durumda.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  World of Stobart Koleksiyoncu Serisi Dökme Demir Model Araç-Stobart Air Javelin Fire Tender itfaiye aracı, orijinal kutusunda mükemmel durumda.

  TLSold
 • 1:64 Ölçek Dökme Demir Model İtfaiye Aracı -1995 FPTGP Renault G230, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  1:64 Ölçek Dökme Demir Model İtfaiye Aracı -1995 FPTGP Renault G230, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -Dennis itfaiye aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -Dennis itfaiye aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • 1:50 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -1962 Opel Blitz, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  1:50 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -1962 Opel Blitz, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Model 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -NFS itfaiye Aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Oxford Model 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -NFS itfaiye Aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Model 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -London Fire Brigade, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Oxford Model 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -London Fire Brigade, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Fire Brigade Models 1:50 Dökme Demir İtfaiye Aracı -Fire & Rescue, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Fire Brigade Models 1:50 Dökme Demir İtfaiye Aracı -Fire & Rescue, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Del Prado 1:50 Ölçek İtfaiye Aracı -1980 Magirus Deutz, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Del Prado 1:50 Ölçek İtfaiye Aracı -1980 Magirus Deutz, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models Road Show Limitd Edition Model Araç -Coop Ticari Minibüs, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Oxford Models Road Show Limitd Edition Model Araç -Coop Ticari Minibüs, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaitye Aracı -London Fire Brigade, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir İtfaitye Aracı -London Fire Brigade, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • High Speed Models 1:64 Dökme Demir VW Beetle-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  High Speed Models 1:64 Dökme Demir VW Beetle-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • 1:57 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -1953 Pumper International, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  1:57 Ölçek Dökme Demir İtfaiye Aracı -1953 Pumper International, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -British Railways hizmet aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -British Railways hizmet aracı, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir Posta Aracı -Royal Mail Minibüs, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Oxford Models 1:76 Ölçek Dökme Demir Posta Aracı -Royal Mail Minibüs, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Oxford Military Models 1:76 Ölçek Askeri Araç -Orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Jaguar MK2, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Jaguar MK2, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Jaguar E, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Jaguar E, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Southdown Anglia Van, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Southdown Anglia Van, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Road Show Model Araç -Bedford Askeri Jeneratör Kamyonu, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Oxford Road Show Model Araç -Bedford Askeri Jeneratör Kamyonu, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-British Railways, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-British Railways, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Bedford Askeri Ambulans, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Bedford Askeri Ambulans, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Facchino's Dondurma Arabası, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Facchino's Dondurma Arabası, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Coop Süt Arabası, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Coop Süt Arabası, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Paralanian J2, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Paralanian J2, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Morris Minor Southdown, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Oxford Models 1:76 Railway Scale Model Araç -Morris Minor Southdown, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Austin Taxi, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Austin Taxi, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Ford Zephyr Taxi, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Oxford 1:76 Ölçek Model Araç-Ford Zephyr Taxi, orijinal kutusunda, mükemmel durumda.

  TLSold
 • Açılmamış Orijinal Kutusunda Harry Potter View Master-Harry Potter 3D Görselli Oyuncak. Mükemmel durumda, açılmamış kutuda.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Açılmamış Orijinal Kutusunda Harry Potter View Master-Harry Potter 3D Görselli Oyuncak. Mükemmel durumda, açılmamış kutuda.

  TLSold
 • Triang Minic Demir Üzeri Plastik Kurmalı Yarış Arabası -Genel yıpranma, plastik gövdenin sol üst tarafında küçük bir çatlak. Çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Triang Minic Demir Üzeri Plastik Kurmalı Yarış Arabası -Genel yıpranma, plastik gövdenin sol üst tarafında küçük bir çatlak. Çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir.

  TLSold
 • 1:43 Tim Dyke, Mercedes-Benz W154 1938 German Grand Prix-Ünlü model araç yapımcısı Tim Dyke'dan, orijinal kutusunda, çok iyi durumda dökme demir model. Perspeks zemin üzerinde.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  1:43 Tim Dyke, Mercedes-Benz W154 1938 German Grand Prix-Ünlü model araç yapımcısı Tim Dyke'dan, orijinal kutusunda, çok iyi durumda dökme demir model. Perspeks zemin üzerinde.

  TLSold
 • Schuco Examico 4001 Kurmalı Araba-Hafif yıpranmış durumda ve direksiyonu yerinden çıkmış durumda.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Schuco Examico 4001 Kurmalı Araba-Hafif yıpranmış durumda ve direksiyonu yerinden çıkmış durumda.

  TLSold
 • Batı Alman GAMA oyuncak Mercedes Pilli Teneke Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası. Üzerinde polis figürü sürücüsü ile birlikte.Çarpınca geri dönüp farklı yöne gitme özelliği ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette fakat polis figürünün şapkası eksik.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Batı Alman GAMA oyuncak Mercedes Pilli Teneke Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası. Üzerinde polis figürü sürücüsü ile birlikte.Çarpınca geri dönüp farklı yöne gitme özelliği ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette fakat polis figürünün şapkası eksik.

  TLSold
 • Alman Huki 541 Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Uçak-İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Alman Huki 541 Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Uçak-İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Gerçek Vintage Dinky Toys Meccano Double Decker Otobüs-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Gerçek Vintage Dinky Toys Meccano Double Decker Otobüs-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  TLSold
 • Gerçek Vintage Dinky Toys Meccano Otobüs-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Gerçek Vintage Dinky Toys Meccano Otobüs-Yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  TLSold
 • İngiliz Progress Gyroscope Top Oyuncak -Orijinal kutusunda, iyi durumda.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  İngiliz Progress Gyroscope Top Oyuncak -Orijinal kutusunda, iyi durumda.

  TLSold
 • Mamod Steam Tractor Buharlı Model Tren ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Mamod oyuncak modelleri minyatür birer buhar makinesidir. Yakıt ve suyu doldurulup yakıldığında bir süre sonra haznedeki buhar basıncı modeli hareket ettirir.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Mamod Steam Tractor Buharlı Model Tren ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Mamod oyuncak modelleri minyatür birer buhar makinesidir. Yakıt ve suyu doldurulup yakıldığında bir süre sonra haznedeki buhar basıncı modeli hareket ettirir.

  TLSold
 • Yoshiya KO Volkswagen Beetle Pilli Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak iyi durumda ve çalışıyor fakat normalde arkada bulunması gereken ve motoru çalışıyor gibi gösteren şeffaf kapak ve motor aksamı eksiktir.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Yoshiya KO Volkswagen Beetle Pilli Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak iyi durumda ve çalışıyor fakat normalde arkada bulunması gereken ve motoru çalışıyor gibi gösteren şeffaf kapak ve motor aksamı eksiktir.

  TLSold
 • Japon Bandai Uzaktan Kumandalı Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası -Police Patrol Wyllis. İyi durumda, pil haznesi temiz fakat çalışmıyor. Sürücü arkasında bulunması gereken döner lamba veya benzeri akseuarı da eksiktir.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Japon Bandai Uzaktan Kumandalı Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası -Police Patrol Wyllis. İyi durumda, pil haznesi temiz fakat çalışmıyor. Sürücü arkasında bulunması gereken döner lamba veya benzeri akseuarı da eksiktir.

  TLSold
 • Kore Yapımı Teneke Oyuncak Ambulans ve Kutusu-Orijinal kutusunda, sürtmeli mekanizmalı, iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Kore Yapımı Teneke Oyuncak Ambulans ve Kutusu-Orijinal kutusunda, sürtmeli mekanizmalı, iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Studio No:1050 Mercedes Grand Prix Kurmalı Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve aksesuarları ile.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Schuco Studio No:1050 Mercedes Grand Prix Kurmalı Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ve aksesuarları ile.

  TLSold
 • Hong Kong Yapımı Busy Bee Radar Hunter Kurmalı Robot-Orijinal kutusunda, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Hong Kong Yapımı Busy Bee Radar Hunter Kurmalı Robot-Orijinal kutusunda, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Bandai MErcedes Benz 230 Pilli Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak iyi durumda, bagajı açılabiliyor, fakat çalışmıyor. Yüksek ihtimalle sorunu pil haznesine bağlı kablonun yerinden çıkmış olması. Resimlerde kablo arka tekerleğin yanından sarkmış olarak görülmektedir.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Japon Bandai MErcedes Benz 230 Pilli Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak iyi durumda, bagajı açılabiliyor, fakat çalışmıyor. Yüksek ihtimalle sorunu pil haznesine bağlı kablonun yerinden çıkmış olması. Resimlerde kablo arka tekerleğin yanından sarkmış olarak görülmektedir.

  TLSold
 • MS Toys Almanya Buharlı Gemi "Pacific" Pilli ve Kurmalı Teneke Oyuncak-Çok iyi durumda, orijinal kutusunda, çalışır vaziyette. Kurmalı mekanizma geminin pervanesini hareket ettiyor, pil ise ışıkları yakıyor.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  MS Toys Almanya Buharlı Gemi "Pacific" Pilli ve Kurmalı Teneke Oyuncak-Çok iyi durumda, orijinal kutusunda, çalışır vaziyette. Kurmalı mekanizma geminin pervanesini hareket ettiyor, pil ise ışıkları yakıyor.

  TLSold
 • Schuco 1070 Grand Prix Racer Kurmalı Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda, çalışır vaziyette, aksesuarları ve kitapçıkları ile birlikte.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Schuco 1070 Grand Prix Racer Kurmalı Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, mükemmel durumda, çalışır vaziyette, aksesuarları ve kitapçıkları ile birlikte.

  TLSold
 • Hint Yapımı Dodge Teneke Oyuncak Araba -Sindhwani Brothers adlı bugün de faaliyet gösteren oyuncak mağazası tarafından satışa çıkarılmıştır. İyi durumda, orijinal kutusunda.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Hint Yapımı Dodge Teneke Oyuncak Araba -Sindhwani Brothers adlı bugün de faaliyet gösteren oyuncak mağazası tarafından satışa çıkarılmıştır. İyi durumda, orijinal kutusunda.

  TLSold
 • Japon Bandai Ferrari Pilli Teneke Oyuncak Araba-2 ileri bir geri vitesi vardır. Genel olarak iyi fakat hafif yıpranmış durumda. Ön cam çerçevesi eğilmiş ve camı yerinde değildir. Pil haznesi temizdir, pil yerleştirildiğinde ışıklar hafifçe yanmakta fakat araç çalışmamaktadır.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Japon Bandai Ferrari Pilli Teneke Oyuncak Araba-2 ileri bir geri vitesi vardır. Genel olarak iyi fakat hafif yıpranmış durumda. Ön cam çerçevesi eğilmiş ve camı yerinde değildir. Pil haznesi temizdir, pil yerleştirildiğinde ışıklar hafifçe yanmakta fakat araç çalışmamaktadır.

  TLSold
 • Japon Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba-Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Japon Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba-Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Japon Ichiko Sürtmeli Teneke Cadillac 1963 Convertible Oyuncak Araba-Gösterge bölümünde temsili bir hız göstergesi vardır, araç hareket ederken bu gösterge de çalışmaktadır. Genel olrak çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Ayrıca hareket ederken yüksek bir motor sesi de çıkarmaktadır. Ön camda ince bir çatlak vardır.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Japon Ichiko Sürtmeli Teneke Cadillac 1963 Convertible Oyuncak Araba-Gösterge bölümünde temsili bir hız göstergesi vardır, araç hareket ederken bu gösterge de çalışmaktadır. Genel olrak çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Ayrıca hareket ederken yüksek bir motor sesi de çıkarmaktadır. Ön camda ince bir çatlak vardır.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  İngiliz Corgi MG-TF Dökme Demir Model Araba-İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • İngiliz Dinky MG Midget Dökme Demir Model Araba-Gerçek vintage Dinky'dir, sonraki yıllar üretimi değildir. Sürücüsü içinde oturmaktadır. Yaşıyla uygun olarak yıpranmış durumdadır. Ön camı eksiktir.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  İngiliz Dinky MG Midget Dökme Demir Model Araba-Gerçek vintage Dinky'dir, sonraki yıllar üretimi değildir. Sürücüsü içinde oturmaktadır. Yaşıyla uygun olarak yıpranmış durumdadır. Ön camı eksiktir.

  TLSold
 • Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Vintage Japon Pilli Teneke Oyuncak Araba MG Midget-Görsel olarak iyi durumda, çalışmıyor. Arka bagajın üstünde bulunması gereken stepne lastik eksik.

  TLSold
 • İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Yürütme fomksiyonunu gerçekleştiren tekerleğin lastiği kurumuş durumdadır. Scalex oyuncaklarda çok nadir olmakla birlikte, orijinal kutusu içindedir.

  TLSold
 • İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çalışır vaziyette fakat zayıftır. Genel olarak yaşına uygun yıpranmış durumdadır.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  İngiliz Scalex MG TF Metal Oyuncak Araba -Yürüme mekanizması sürtmelidir, çalışır vaziyette fakat zayıftır. Genel olarak yaşına uygun yıpranmış durumdadır.

  TLSold
 • Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  TLSold
 • Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Japon Bandai - Gunfighter Elektronik Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Japon CGL Frogger Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1980

  TLSold
 • Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Japon Nomura Pilli Teneke Oyuncak Araba-Nomura "Old Fashioned" Pilli Teneke Araba. Çalışmıyor, tekerlekleri gevşek. Çalışan örneklerde bu oyuncak araba çeşitli yönlerde giderken, koltuk altındaki mekanizma sayesinde bir yandan da şoförü yerinde zıplamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Japon Nomura Pilli Teneke Oyuncak Araba-Nomura "Old Fashioned" Pilli Teneke Araba. Çalışmıyor, tekerlekleri gevşek. Çalışan örneklerde bu oyuncak araba çeşitli yönlerde giderken, koltuk altındaki mekanizma sayesinde bir yandan da şoförü yerinde zıplamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Nintento Oil Panic Game Watch-Ekranda Kararmalı Bölge-Nintento Multi Screen Game Watch "Oil Panic" - Çok temiz ve çalışır durumda. Kapaktaki metal yüzeyde kullanımdan kaynaklı hafif sürtünme izleri. Ekran üzerinde pil yokken de görülen ufak bir kararma bölgesi var.1980'ler.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Nintento Oil Panic Game Watch-Ekranda Kararmalı Bölge-Nintento Multi Screen Game Watch "Oil Panic" - Çok temiz ve çalışır durumda. Kapaktaki metal yüzeyde kullanımdan kaynaklı hafif sürtünme izleri. Ekran üzerinde pil yokken de görülen ufak bir kararma bölgesi var.1980'ler.

  TLSold
 • Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası. Tüm mekanik ve elektronik aksamı yerinde fakat çalışmıyor. Müzayede tarihinden önce nedeni tespit edilir veya kusur giderilirse burada güncellenecektir.. Çalıştığında bu oyuncak önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahiil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Schuco Radiant 5600 BOAC (Havayolu Şirketi) Airliner Uçak -Orijinal erken dönem Schuco Radiant. Sonradan 80'lerde yeniden üretilen replika seriden değildir. Pille çalışan 4 adet pervaneli motor, teneke gövde. Çok iyi durumda nadir bir koleksiyon parçası. Tüm mekanik ve elektronik aksamı yerinde fakat çalışmıyor. Müzayede tarihinden önce nedeni tespit edilir veya kusur giderilirse burada güncellenecektir.. Çalıştığında bu oyuncak önce sırasıyla dört pervenesini çalışırır ve sonra yürümeye başlar. Kite dahiil olan küçük bir direksiyon ve tel vasıtasıyla uçağın yürümesi uzaktan yönlendirilebilir. Bu küçük direksiyon bu parçada eksiktir. Takriben 1960.

  TLSold