Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 28,500 TL Starting Bid: 28,500 TL Estimated: TL Losing Winning

İmzalı Orijinal Ara Güler Fotoğrafı

1958 yılında Ara Güler tarafından çekilip, Osmanlı Bankası'na özel edisyon olarak 1987 ylılında basılan "Kalafat Yeri" fotoğrafı. Galata, İstanbul. Orijinal çerçevesinde, hem fotoğraf hem de paspartu üzerinde imza ve Osmanlı Bankası damga. Çerçeve arkasında Osmanlı Bankası etiketiyle fotoğrafın künyesi. 20x16cm. bu fotoğrafın bir diğer baskısı şu anda yeniden açılan İstanbul Modern'de sergilenmektedir.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • İmzalı Orijinal Ara Güler Fotoğrafı -1958 yılında Ara Güler tarafından çekilip, Osmanlı Bankası'na özel edisyon olarak 1987 ylılında basılan "Kalafat Yeri" fotoğrafı. Galata, İstanbul. Orijinal çerçevesinde, hem fotoğraf hem de paspartu üzerinde imza ve Osmanlı Bankası damga. Çerçeve arkasında Osmanlı Bankası etiketiyle fotoğrafın künyesi. 20x16cm. bu fotoğrafın bir diğer baskısı şu anda yeniden açılan İstanbul Modern'de sergilenmektedir.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  İmzalı Orijinal Ara Güler Fotoğrafı -1958 yılında Ara Güler tarafından çekilip, Osmanlı Bankası'na özel edisyon olarak 1987 ylılında basılan "Kalafat Yeri" fotoğrafı. Galata, İstanbul. Orijinal çerçevesinde, hem fotoğraf hem de paspartu üzerinde imza ve Osmanlı Bankası damga. Çerçeve arkasında Osmanlı Bankası etiketiyle fotoğrafın künyesi. 20x16cm. bu fotoğrafın bir diğer baskısı şu anda yeniden açılan İstanbul Modern'de sergilenmektedir.

  TLSold
 • Antika Kitap - İmzalı - Stories of South Pole Adventure -Sir Ranulph Fiennes-Ünlü İngiliz kaşif Ranulph Fiennes'ın Güney Kutup Macerası - Takriben 1910

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Antika Kitap - İmzalı - Stories of South Pole Adventure -Sir Ranulph Fiennes-Ünlü İngiliz kaşif Ranulph Fiennes'ın Güney Kutup Macerası - Takriben 1910

  TLSold
 • Winnie the Pooh İlk Amerika Baskısı Antika Kitap -Çok iyi durumda. 1926.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Winnie the Pooh İlk Amerika Baskısı Antika Kitap -Çok iyi durumda. 1926.

  TLSold
 • Ian Fleming - You Only Live Twice - James Bond Serisi İlk Baskı Kitap -Londra, 1964. 188x121mm. İlk iç sayfada hafif renklenme/kararma, genel olarak kitap ve kılıf iyi durumda. Basım yılı 1964.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Ian Fleming - You Only Live Twice - James Bond Serisi İlk Baskı Kitap -Londra, 1964. 188x121mm. İlk iç sayfada hafif renklenme/kararma, genel olarak kitap ve kılıf iyi durumda. Basım yılı 1964.

  TLSold
 • Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Karton Kapak-Bloomsbury 2000 İlk baskı kitap, mükemmel ve okunmamış haliyle.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Karton Kapak-Bloomsbury 2000 İlk baskı kitap, mükemmel ve okunmamış haliyle.

  TLSold
 • Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Ciltli -İlk Baskı Ted Smart, ciltli gömlekli. Mükemmel ve okunmamış haliyle.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Ciltli -İlk Baskı Ted Smart, ciltli gömlekli. Mükemmel ve okunmamış haliyle.

  TLSold
 • Alice Harikalar Diyarında - Antika Kitap -İyi durumda. 24 adet gravür ile birlikte.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Alice Harikalar Diyarında - Antika Kitap -İyi durumda. 24 adet gravür ile birlikte.

  TLSold
 • At sırtında Anadolu - Burnaby - Antika Kitap - 2 Cilt - 1877-On Horseback Through Asia Minor - Burnaby - Londra, 2 cilt: Cilt1, 1 portre, 1 katlanmış harita, C2 2 katlanmış harita, orijinal desenli bez cildinde çok iyi durumda. 1877.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  At sırtında Anadolu - Burnaby - Antika Kitap - 2 Cilt - 1877-On Horseback Through Asia Minor - Burnaby - Londra, 2 cilt: Cilt1, 1 portre, 1 katlanmış harita, C2 2 katlanmış harita, orijinal desenli bez cildinde çok iyi durumda. 1877.

  TLSold
 • From Constantinople to the Home of Omar Khayyam Antika Kitap -İstanbul'dan Ömer hayyam'ın Yurduna - Gravür ve haritalarla çok iyi durumda, 1911

  Lot No: 9

  Lot: 9

  From Constantinople to the Home of Omar Khayyam Antika Kitap -İstanbul'dan Ömer hayyam'ın Yurduna - Gravür ve haritalarla çok iyi durumda, 1911

  TLSold
 • Middle East.- Anet (Claude) Through Persia in a Motor-Car - Antika Kitap - İlk Baskı -Otomobil ile İran - Jackson (A. V. Williams) - Çok iyi durumda - 1907

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Middle East.- Anet (Claude) Through Persia in a Motor-Car - Antika Kitap - İlk Baskı -Otomobil ile İran - Jackson (A. V. Williams) - Çok iyi durumda - 1907

  TLSold
 • Antika Kitap - At Sırtında Cappadocia - İlk Amerikan Basımı-Boston, 1884, Barrows J.O., çift sayfaya harita, çeşitli illustrasyonlar. Çeşitli hafif lekelenme ve hafif yüzey yıpranması ile birlikte iyi durumda.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Antika Kitap - At Sırtında Cappadocia - İlk Amerikan Basımı-Boston, 1884, Barrows J.O., çift sayfaya harita, çeşitli illustrasyonlar. Çeşitli hafif lekelenme ve hafif yüzey yıpranması ile birlikte iyi durumda.

  TLSold
 • James Dallaway - Türkei - Reise nach Constantinopel - Antika Kitap-Almanca Antika Kitap - 2 bakır plaka harita, 4 illüstrasyon. İzmir'den görüntüler, Ege ve Truva bölgesinden haritalar. Ön iç kapakta kütüphane etiketi. Sayfalarda hafif lekelenme. Berlin,1801.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  James Dallaway - Türkei - Reise nach Constantinopel - Antika Kitap-Almanca Antika Kitap - 2 bakır plaka harita, 4 illüstrasyon. İzmir'den görüntüler, Ege ve Truva bölgesinden haritalar. Ön iç kapakta kütüphane etiketi. Sayfalarda hafif lekelenme. Berlin,1801.

  TLSold
 • Antika Biyoloji Kitabı -Çok sayıda illustrasyon ile. Cilt yenilenmiş, sayfaları tam ve iyi durumda. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Antika Biyoloji Kitabı -Çok sayıda illustrasyon ile. Cilt yenilenmiş, sayfaları tam ve iyi durumda. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Antika Kitap - Sürücü Eğitimi -İyi durumda, mintatür boyutlarda.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Antika Kitap - Sürücü Eğitimi -İyi durumda, mintatür boyutlarda.

  TLSold
 • Teknolojik Gelişmeleri Anlatan Çizimlerle Süslenmiş Antika Baskı Kitap-İyi durumda. Çek dilinde yazılmış.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Teknolojik Gelişmeleri Anlatan Çizimlerle Süslenmiş Antika Baskı Kitap-İyi durumda. Çek dilinde yazılmış.

  TLSold
 • Osmanlı Kadranlı Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Osmanlı Kadranlı Gümüş Cep Saati -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Jaeger-LeCoultre Atmos Saat-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Jaeger-LeCoultre Atmos Saat-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Casio Telememo 50 Dijital Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Casio Telememo 50 Dijital Kol Saati -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Seiko Sportsmatic Otomatik Kol Saati -Cam üzerinde tek belirgin derin çizik dışında çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Seiko Sportsmatic Otomatik Kol Saati -Cam üzerinde tek belirgin derin çizik dışında çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Osmanlı Kadranlı Arnolda Cep Saati -Çalışır vaziyette. Kasası ciddi şekilde pas ve korozyon görmüş. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Osmanlı Kadranlı Arnolda Cep Saati -Çalışır vaziyette. Kasası ciddi şekilde pas ve korozyon görmüş. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Taşınabilir Minyatür Europa Alarmlı Masa Saati -Gövdesi etrafında iki koruma kanadı ile açılıp kapanabilen taşınabilir kurmalı, alarmlı masa saati. Art deco esintili tasarım, pirinç aksam, bizote ön cam. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Taşınabilir Minyatür Europa Alarmlı Masa Saati -Gövdesi etrafında iki koruma kanadı ile açılıp kapanabilen taşınabilir kurmalı, alarmlı masa saati. Art deco esintili tasarım, pirinç aksam, bizote ön cam. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Osmanlı Kadran Gümüş Demiryolu Cep Saati -Demiryolu temalı, lokomotif amblemli mavi beyaz Osmanlı kadran, gümüş kasa, camı eksik, çalışmıyor.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Osmanlı Kadran Gümüş Demiryolu Cep Saati -Demiryolu temalı, lokomotif amblemli mavi beyaz Osmanlı kadran, gümüş kasa, camı eksik, çalışmıyor.

  TLSold
 • Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Cary-Gould Tipi Minyatür Mikroskop Seti -Taşıma kutusunun üzerine vidalanarak kullanılan bu portatif minyatür mikroskop ve türevleri, ilk tasarımı yapan Charles Gould ve üretimi yapan firma Cary'ye ithafen bu isimle anılır. Takriben 1820'lerde ürtilmeye başlaış ve ufak tefek farklarla birçok versiyonu üretilmiştir. Bu setin slaytları, bir adet merceği vb aksesuarları eksiktir. Mikroskop gövdesi ve parçaları tam ve işler vaziyettedir. Üzerinde üretici damgası veya plakası yoktur. Bu mikroskopların ünlü doğabilimci Charles Darwin tarafından kullanılmış bir örneği 2021 yılında 598bin sterlin fiyata satılmıştır.

  TLSold
 • Remington Standard No2 Antika Daktilo -Seri numarası 91171. Aşağıdan yukarı basmalı Amerikan yapımı daktilo. Görsel olarak iyi görünümlü fakat bakıma ihtiyacı var. 3 tuşu eksik, yürütüme mekanizması tam görünmesine rağmen çalışmıyor. Tarihteki ilk ticari başarıya ulaşmış daktilonun üreticisi Sholes & Glidden'ın devamıdır. Takriben 1890.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Remington Standard No2 Antika Daktilo -Seri numarası 91171. Aşağıdan yukarı basmalı Amerikan yapımı daktilo. Görsel olarak iyi görünümlü fakat bakıma ihtiyacı var. 3 tuşu eksik, yürütüme mekanizması tam görünmesine rağmen çalışmıyor. Tarihteki ilk ticari başarıya ulaşmış daktilonun üreticisi Sholes & Glidden'ın devamıdır. Takriben 1890.

  TLSold
 • Underwood Standard No.5 Antika Daktilo -Dört sıra tuşlu, önden basmalı, 84 karakter, genel olarak bakımsız, fakat eksik görünmüyor, tuşlar sıkışıyor. Seri no: no. 2496342. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Underwood Standard No.5 Antika Daktilo -Dört sıra tuşlu, önden basmalı, 84 karakter, genel olarak bakımsız, fakat eksik görünmüyor, tuşlar sıkışıyor. Seri no: no. 2496342. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Smith Premier No.2 Antika Daktilo ve Orijinal Çantası-Seri no: 113175. Aşağıdan yukarı basmalı popüler Amerikan yapımı daktilonun ikinci versiyonudur. İyi durumda, tuş takımı tam ve çalışır durumdadır. Takriben 1895.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Smith Premier No.2 Antika Daktilo ve Orijinal Çantası-Seri no: 113175. Aşağıdan yukarı basmalı popüler Amerikan yapımı daktilonun ikinci versiyonudur. İyi durumda, tuş takımı tam ve çalışır durumdadır. Takriben 1895.

  TLSold
 • Oliver No.9 Antika Daktilo 
-Seri numarası 776641. Eksikleri var ve çalışmıyor. Takriben 1919.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Oliver No.9 Antika Daktilo -Seri numarası 776641. Eksikleri var ve çalışmıyor. Takriben 1919.

  TLSold
 • Addometer Vintage Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Reliable Typewriter & Adding Machine Company of Chicago tarafından 1950'lerde üretilmiş Addmeter, 8 çarklı, stylus ile kullanılan bir mekanik toplama çıkarma makinesidir. Bu örnek orijinal saklama kılıfında, iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Addometer Vintage Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Reliable Typewriter & Adding Machine Company of Chicago tarafından 1950'lerde üretilmiş Addmeter, 8 çarklı, stylus ile kullanılan bir mekanik toplama çıkarma makinesidir. Bu örnek orijinal saklama kılıfında, iyi durumda ve çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Antika Silindir Müzik Kutusu -43*20*13cm boyutlarında. Kapağında inek ve buzağı görselli bir marküteri mevcut. Silindir uzunluğu yaklaşık 15cm. Ses tarağının üzerinde iki dişin ucu kırık, fotoğraflarda görülebilir. Ahşap yüzeylerde genel hafif yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Ahşap Kasasında Antika Silindir Müzik Kutusu -43*20*13cm boyutlarında. Kapağında inek ve buzağı görselli bir marküteri mevcut. Silindir uzunluğu yaklaşık 15cm. Ses tarağının üzerinde iki dişin ucu kırık, fotoğraflarda görülebilir. Ahşap yüzeylerde genel hafif yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  TLSold
 • Antika Fowler Dairesel Hesap Cetveli ve Orijinal Deri Kılıfı-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Antika Fowler Dairesel Hesap Cetveli ve Orijinal Deri Kılıfı-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika Otis King Silindirik Hesap Cetveli ve Orijinal Kutusu-Bir İngiliz elektrik mühendisi olan Otis King tarafından tasarlanmış bu silindirik hesap cetveli ilk olarka 1922'de Carbic Ltd firması tarafından üretilmeye başlanmıştır. Bu örnek orijinal saklama kabında, iyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Antika Otis King Silindirik Hesap Cetveli ve Orijinal Kutusu-Bir İngiliz elektrik mühendisi olan Otis King tarafından tasarlanmış bu silindirik hesap cetveli ilk olarka 1922'de Carbic Ltd firması tarafından üretilmeye başlanmıştır. Bu örnek orijinal saklama kabında, iyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Produx Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Produx Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Vintage Addimulto Mekanik hesap Makinesi -Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Vintage Addimulto Mekanik hesap Makinesi -Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Antika Postane Barometresi ve Orijinal Kutusu -Orijinal Kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Çapı yaklaşık 16cm. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Antika Postane Barometresi ve Orijinal Kutusu -Orijinal Kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Çapı yaklaşık 16cm. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika Fuller's Silindirik Hespa Cetveli -Bilimsel araç gereç koleksiyoncularının yakından tanıdığı Fuller sillindirik/spiral hesap cetvelinin daha makbul olan ahşap gövdeli versiyonu. İyi durumda, işler vaziyette. Dış gövde üzerinde zedelenmiş iki küçük bölge mevcut, fotoğraflarda görülebilir.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Antika Fuller's Silindirik Hespa Cetveli -Bilimsel araç gereç koleksiyoncularının yakından tanıdığı Fuller sillindirik/spiral hesap cetvelinin daha makbul olan ahşap gövdeli versiyonu. İyi durumda, işler vaziyette. Dış gövde üzerinde zedelenmiş iki küçük bölge mevcut, fotoğraflarda görülebilir.

  TLSold
 • Alman Resulta A9 S Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 15*11*9.5 ölçüler. Seri numarası 381196. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Alman Resulta A9 S Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 15*11*9.5 ölçüler. Seri numarası 381196. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal ahşap kutusunda antika çizim seti. -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, eksiksiz. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Orijinal ahşap kutusunda antika çizim seti. -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, eksiksiz. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Metal Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Seri numarası 507479. Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Orijinal Metal Saklama Kabında Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Seri numarası 507479. Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  TLSold
 • Pirinç Aksamlı Kuyumcu Terazisi ve Orijinal Ahşap Kutusu -Çok iyi durumda, aksesuarları ile birlikte orijinal kutusunda. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Pirinç Aksamlı Kuyumcu Terazisi ve Orijinal Ahşap Kutusu -Çok iyi durumda, aksesuarları ile birlikte orijinal kutusunda. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Ağırlıkları üüzerinde, zarif, küçük boyutlu bir terazi.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Ahşap Kaideli Pirinç Terazi -Ağırlıkları üüzerinde, zarif, küçük boyutlu bir terazi.

  TLSold
 • Antika Hassas Terazi -Geniş ahşap tablası üzerinde, oldukça yüksek ve geniş kol uzunluklu hassas terazi. Direği dökme demir, metal aksam pirinç. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. orijinal ağırlık seti ile birlikte. Sette eksik ağırlıklar var. Taban ölçüleri 66*29cm, yükseklik 50cm. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Antika Hassas Terazi -Geniş ahşap tablası üzerinde, oldukça yüksek ve geniş kol uzunluklu hassas terazi. Direği dökme demir, metal aksam pirinç. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. orijinal ağırlık seti ile birlikte. Sette eksik ağırlıklar var. Taban ölçüleri 66*29cm, yükseklik 50cm. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Crystar Japon Subminyatür Fotoğraf Makinesi -17.5mm şerit film kullanır, 14x14mm fotoğraf çeker. Orijinal deri kılıfı ile iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Crystar Japon Subminyatür Fotoğraf Makinesi -17.5mm şerit film kullanır, 14x14mm fotoğraf çeker. Orijinal deri kılıfı ile iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Toyoca Japon Subminyatür Fotoğraf Makinesi -17.5mm şerit film kullanır, 14x14mm fotoğraf çeker. Orijinal deri kılıfı ile iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Toyoca Japon Subminyatür Fotoğraf Makinesi -17.5mm şerit film kullanır, 14x14mm fotoğraf çeker. Orijinal deri kılıfı ile iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Elju Lumiere Type3 Minyatür Fotoğraf Makinesi -33mm şerit film kullanır, 35x23mm fotoğraf çeker. Objektifi gövde içine girer, çıkar, odak uzaklığı değişken. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deklanşör çalışıyor fakat arada takılma yapıyor. Takriben 1940.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Elju Lumiere Type3 Minyatür Fotoğraf Makinesi -33mm şerit film kullanır, 35x23mm fotoğraf çeker. Objektifi gövde içine girer, çıkar, odak uzaklığı değişken. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deklanşör çalışıyor fakat arada takılma yapıyor. Takriben 1940.

  TLSold
 • Thornton Pickard Universal Körüklü Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Thornton Pickard Universal Körüklü Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • J. Lizars - Challenge Körüklü Ahşap Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  J. Lizars - Challenge Körüklü Ahşap Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatör fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatör fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Japon Steky Model III Subminayatür Kamera ve Objektif Set-Az bulunur orijinal ahşap kutusu, 1:3.5 f=26mm and 1:5.6 f=40mm objektifleri le, orijnal deri kılıfları ile birlikte. 16mm film ile çalışır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Orijinal Kutusunda Japon Steky Model III Subminayatür Kamera ve Objektif Set-Az bulunur orijinal ahşap kutusu, 1:3.5 f=26mm and 1:5.6 f=40mm objektifleri le, orijnal deri kılıfları ile birlikte. 16mm film ile çalışır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Primus Fotoğraf Rötüş Kiti -Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Amatör Fotoğraf Rötuş Kiti, Kodak Rötuş Malzemeleri, Orijinal Broşürler vs. Her zaman rastlanmayacak bir koleksiyon parçası. Çok iyi durumda. Takriben 1920.

  TLSold
 • Zorki Fotoğraf Makinesi -Rus yapımı bir Leica türevi fotoğraf makinesi.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Zorki Fotoğraf Makinesi -Rus yapımı bir Leica türevi fotoğraf makinesi.

  TLSold
 • Leica M3 Minox Dijital Fotoğraf Makinesi-Letonyalı subminyatür fotoğraf makinesi üreticisi Minox tarafından Leica onuruna üretilmiş bu subminyatür makine, Leica M3 modelinin küçültülmüş bir replikasıdır. 2.2 MP çözünürlüğü vardır. Üzerindeki ayar düğmelerinin çoğu hareketlidir fakat işlev görmez. bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Leica M3 Minox Dijital Fotoğraf Makinesi-Letonyalı subminyatür fotoğraf makinesi üreticisi Minox tarafından Leica onuruna üretilmiş bu subminyatür makine, Leica M3 modelinin küçültülmüş bir replikasıdır. 2.2 MP çözünürlüğü vardır. Üzerindeki ayar düğmelerinin çoğu hareketlidir fakat işlev görmez. bu örnek çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Coronet Midget Subminyatğr Camera -Bakalit gövdeli, 16mm subminyatür fotoğraf makines. Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumd çalışır vaziyette. İlk olarak 1934 yılında üretilen bu fotoğraf makineleri

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Coronet Midget Subminyatğr Camera -Bakalit gövdeli, 16mm subminyatür fotoğraf makines. Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumd çalışır vaziyette. İlk olarak 1934 yılında üretilen bu fotoğraf makineleri

  TLSold
 • Japon Asahi Musen Steky III Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Stekinar Anastigmat 1:3:5 F=25 objektif ile. 16mm film kullanır. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Japon Asahi Musen Steky III Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Stekinar Anastigmat 1:3:5 F=25 objektif ile. 16mm film kullanır. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • İngiliz Soho Pilot Bakalit Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  İngiliz Soho Pilot Bakalit Fotoğraf Makinesi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Super Nettel, -na

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Zeiss Ikon Super Nettel, -na

  TLSold
 • Triumphone Antika Portatif Minyatür Gramofon -Elde taşınacak boyutlarda, sıradışı tasarımlı minyatür gramofon. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri taşıma kayışı/kulp kopuk vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Triumphone Antika Portatif Minyatür Gramofon -Elde taşınacak boyutlarda, sıradışı tasarımlı minyatür gramofon. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deri taşıma kayışı/kulp kopuk vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kasasında Pathe Fonograf-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap vernik üzerinde tek tük küçük çizik. Takriben 1890.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Orijinal Ahşap Kasasında Pathe Fonograf-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Ahşap vernik üzerinde tek tük küçük çizik. Takriben 1890.

  TLSold
 • Mikiphone Taşınabilir minyatür gramofon-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sadece huni parçası eksiktir.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Mikiphone Taşınabilir minyatür gramofon-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sadece huni parçası eksiktir.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda İsviçre Yapımı Silindirli Müzik Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Başlat durdur kolu ayar istemektedir, bu sebeple, çalıştırmak için mekanizmanın yan tarafındaki durdurma çubuğu elle hareket etitirilmedir.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Ahşap Kutusunda İsviçre Yapımı Silindirli Müzik Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Başlat durdur kolu ayar istemektedir, bu sebeple, çalıştırmak için mekanizmanın yan tarafındaki durdurma çubuğu elle hareket etitirilmedir.

  TLSold
 • Pirinç Kaide ve Kafes içinde İsviçre Yapımı Kurmalı Şakıyan Kuşlar Otomaton -Kurulup çalıştırıldığında kafesteki kuşlar gerçeğe yakın sesleriyle şakır, kafa, kuyruk ve ağızlarını oynatır. 27 cm yükseklik. Genel yaş izleri ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1880.

Videosunu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/shorts/ZUInH-vnmvg

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Pirinç Kaide ve Kafes içinde İsviçre Yapımı Kurmalı Şakıyan Kuşlar Otomaton -Kurulup çalıştırıldığında kafesteki kuşlar gerçeğe yakın sesleriyle şakır, kafa, kuyruk ve ağızlarını oynatır. 27 cm yükseklik. Genel yaş izleri ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1880. Videosunu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/shorts/ZUInH-vnmvg

  TLSold
 • İngiliz Sutcliffe Kurmalı Oyuncak Gemi -Kurmalı teneke oyuncak gemi. İyi durumda, tek tük pas izleri, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  İngiliz Sutcliffe Kurmalı Oyuncak Gemi -Kurmalı teneke oyuncak gemi. İyi durumda, tek tük pas izleri, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Sutcliffe Kurmalı Denizaltı-Teneke kurmalı oyuncak, yüzer denizaltı. Üzerinde yaygın pas lekeleri, gövdede delik kısım, çalışmıyor. Takriben 1960'ler.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  İngiliz Sutcliffe Kurmalı Denizaltı-Teneke kurmalı oyuncak, yüzer denizaltı. Üzerinde yaygın pas lekeleri, gövdede delik kısım, çalışmıyor. Takriben 1960'ler.

  TLSold
 • Vintage Oyuncak Dükkan Kasası-İyi durumda, düğmeleri işlevsel, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Vintage Oyuncak Dükkan Kasası-İyi durumda, düğmeleri işlevsel, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba-Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Japon Sürtmeli Teneke Oyuncak Araba-Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Alman Schuco Akustico 2002 Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette bir Schuco. Bu modelde ik adet kurma kolu ve zemberek vardır. Bir zemberek aracın gidişini sağlarken, diğeri de direksiyon üstünde bulunan kornayı çalıştırmaktadır. Korna butonuna basıldığnda mekanik bir zil devreye girer ve ses çıkarır. Ayrıca aracın durma/kalkması bir el freni aracılığıyla idare edilmekte ve tekerlekler de direksiyon çevrildiğinde dönebilmektedir.

  TLSold
 • ATC Asahi Toy Co Mercedes Benz 230 SL Pilli Teneke Oyuncak Araba-Motor kaputu şeffaf, çalışırken pervanei döner, ışıkları yanar fakat ne yazık ki bu örnek çalışır durumda değildir. Üst kısım kozmetik olarak iyi sayılabilecek durumdadır fakat alt kısımda paslanma vardır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  ATC Asahi Toy Co Mercedes Benz 230 SL Pilli Teneke Oyuncak Araba-Motor kaputu şeffaf, çalışırken pervanei döner, ışıkları yanar fakat ne yazık ki bu örnek çalışır durumda değildir. Üst kısım kozmetik olarak iyi sayılabilecek durumdadır fakat alt kısımda paslanma vardır.

  TLSold
 • Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  TLSold
 • Alman Brandendurger Bisikletçi ve Orijinal Kutusu -Kurmalı teneke oyuncak. Mükemmel durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Alman Brandendurger Bisikletçi ve Orijinal Kutusu -Kurmalı teneke oyuncak. Mükemmel durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Alman Technofix Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Alman Technofix Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman CKO Kellerman Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Volkswagen Minibüs-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, detaylı çalışılmış bir model. Tavan üzerinde hafif çizikler mevcut.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Alman CKO Kellerman Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Volkswagen Minibüs-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, detaylı çalışılmış bir model. Tavan üzerinde hafif çizikler mevcut.

  TLSold
 • Alman Tippco Toys Batı Almanya Sürtmelli Mekanizma Teneke Askeri Polis Arabası-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Alman Tippco Toys Batı Almanya Sürtmelli Mekanizma Teneke Askeri Polis Arabası-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Teneke Oyuncak Otobüs-Eksikleri var, çalışmıyor.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Japon Teneke Oyuncak Otobüs-Eksikleri var, çalışmıyor.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Masudaya Apollo Z Moon Traveller Pilli Uzay Gemisi ve Orijinal Kutusu-Çalıştığında antenlerini çevirerek yürür, durur, burnunu havaya kaldırır, öndeki kapsül çıkarak ileri uzanır, sonra yerine geri girer ve yoluna devam eder. Oyuncak mükemmel durumda, çalışır vaziyette, kutu yıpranmış durumda.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Japon Modern Toys Masudaya Apollo Z Moon Traveller Pilli Uzay Gemisi ve Orijinal Kutusu-Çalıştığında antenlerini çevirerek yürür, durur, burnunu havaya kaldırır, öndeki kapsül çıkarak ileri uzanır, sonra yerine geri girer ve yoluna devam eder. Oyuncak mükemmel durumda, çalışır vaziyette, kutu yıpranmış durumda.

  TLSold
 • Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Tank ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Tank ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Japon Teneke Sürtmeli Mekanizma Polis Arabası -M1962 plaka,Made in japan yazısı, marka logosu tespit edilemedi. Mülemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Japon Teneke Sürtmeli Mekanizma Polis Arabası -M1962 plaka,Made in japan yazısı, marka logosu tespit edilemedi. Mülemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • MF Coupe 753 Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak Araba -Çin yapımı fakat yüksek detaylı ve kaliteli bir örnek. Genel olarak çok iyi durumda. Tavanda hafif çizikler, sağ ve sol yan çıtaları eksik. Çalışır vaziyette.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  MF Coupe 753 Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak Araba -Çin yapımı fakat yüksek detaylı ve kaliteli bir örnek. Genel olarak çok iyi durumda. Tavanda hafif çizikler, sağ ve sol yan çıtaları eksik. Çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Masudaya YM-3 Kurmalı Robot ve Orijinal Kutusu-Koleksiyoner için üretilmiş, boyasız, kutu içinde boyama talimatı ile birlikte, mükemmel ve yeni durumda Masudaya kurmalı plastik robot. Kutu boyutları 12x7*5.5cm. 1985.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Japon Masudaya YM-3 Kurmalı Robot ve Orijinal Kutusu-Koleksiyoner için üretilmiş, boyasız, kutu içinde boyama talimatı ile birlikte, mükemmel ve yeni durumda Masudaya kurmalı plastik robot. Kutu boyutları 12x7*5.5cm. 1985.

  TLSold
 • Japon Kokyu Shokai Teneke Sürtmeli İtfaiye Aracı ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Zil çalar, düğmeye basıldığında merdivenini kaldırır. Takriben 1970

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Japon Kokyu Shokai Teneke Sürtmeli İtfaiye Aracı ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Zil çalar, düğmeye basıldığında merdivenini kaldırır. Takriben 1970

  TLSold
 • Alman DUX Teneke Plaka Çift Kanatlı Uçak -Kanat açıklığı 43cm, uzunluk 36cm. Yer yer oksitlenme ve kararma. Kanatlarda hafif deformasyon ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Alman DUX Teneke Plaka Çift Kanatlı Uçak -Kanat açıklığı 43cm, uzunluk 36cm. Yer yer oksitlenme ve kararma. Kanatlarda hafif deformasyon ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  TLSold
 • Vintage Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma. Saklama/kutulama kolaylığı için iki bölünebilen gövde. uzunluk 3 kanat açıklığı 24cm. Çin. Takriben 1970.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Vintage Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma. Saklama/kutulama kolaylığı için iki bölünebilen gövde. uzunluk 3 kanat açıklığı 24cm. Çin. Takriben 1970.

  TLSold
 • Vintage Teneke Oyuncak Uçak - Overseas Airlines-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sürtmeli mekanizma. Uçak hareket ederken pervaneleri döner. Çin. Takriben 1970.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Vintage Teneke Oyuncak Uçak - Overseas Airlines-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sürtmeli mekanizma. Uçak hareket ederken pervaneleri döner. Çin. Takriben 1970.

  TLSold
 • Teneke Oyuncak Mercedes-Sürtmeli Mekanizma. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1980.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Teneke Oyuncak Mercedes-Sürtmeli Mekanizma. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1980.

  TLSold
 • Alman Seidel Teneke Oyuncak Sürat Teknesi-US Zone Germany - II.Dünya Savaşı Sonrası. Yakıt haznesine kuru yakıt koyulup yakıldığında hafif bir itme kuvvetiyle suyun üstünde gider. İyi durumda, fakat boya üzerinde bir bölgede rötuş var. Takriben 1950.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Alman Seidel Teneke Oyuncak Sürat Teknesi-US Zone Germany - II.Dünya Savaşı Sonrası. Yakıt haznesine kuru yakıt koyulup yakıldığında hafif bir itme kuvvetiyle suyun üstünde gider. İyi durumda, fakat boya üzerinde bir bölgede rötuş var. Takriben 1950.

  TLSold
 • Alman Huki 204 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Ön tarafta tekerlekleri sağa sola oynatan bir kol vardır. Takriben 1950.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Alman Huki 204 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Ön tarafta tekerlekleri sağa sola oynatan bir kol vardır. Takriben 1950.

  TLSold
 • Alman Huki 504 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İki seviyeli hız ayarı. İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Alman Huki 504 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İki seviyeli hız ayarı. İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  TLSold
 • Alman Huki Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, düz teneke oyuncak. Takriben 1950.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Alman Huki Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, düz teneke oyuncak. Takriben 1950.

  TLSold
 • Piko Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Piko Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Japon Rosko Toys McGregor Pilli Oyuncak -McGregor pilli puro içen, oturup kalkan figür. Çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, iyi durumda, genel yıpranma izleri ile. Figürün üzerindeki pantolonun rengi solmuştur. Çalıştırıldığında oturur, kalkar, gözlerini açıp kapar, purosunu ağzına götürür ve hafifçe duman çıkarır. Takrinben 1960'lar.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Japon Rosko Toys McGregor Pilli Oyuncak -McGregor pilli puro içen, oturup kalkan figür. Çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, iyi durumda, genel yıpranma izleri ile. Figürün üzerindeki pantolonun rengi solmuştur. Çalıştırıldığında oturur, kalkar, gözlerini açıp kapar, purosunu ağzına götürür ve hafifçe duman çıkarır. Takrinben 1960'lar.

  TLSold
 • Schuco Constructions Kurmalı ve Pilli Damperli Kamyon -Kozmetik olarak mükemmel durumda, eksiksiz, korna sesi çıkaran kurmalı mekanizma çalışır vaziyette. Pil ünitesi ve kumandası eksik, motorun çalışması test edilemedi.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Schuco Constructions Kurmalı ve Pilli Damperli Kamyon -Kozmetik olarak mükemmel durumda, eksiksiz, korna sesi çıkaran kurmalı mekanizma çalışır vaziyette. Pil ünitesi ve kumandası eksik, motorun çalışması test edilemedi.

  TLSold
 • Robin Steam Boat Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu-Hint yapımı teneke oyuncak tekne ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Robin Steam Boat Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu-Hint yapımı teneke oyuncak tekne ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Japon Modern Toys Pilli Teneke Oyuncak Tren -Çok iyi durumda, parçaları tam. Çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Japon Bandai Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Ferrari Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Japon Bandai Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Ferrari Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Schuco Ingenico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Boya üzerinde belirgin bir yıpranma veya kusur yok. Arka tekerlek lastikleri yılların etkisiyle deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Alman Schuco Ingenico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Boya üzerinde belirgin bir yıpranma veya kusur yok. Arka tekerlek lastikleri yılların etkisiyle deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  TLSold
 • Citroen Jousta Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Citroen Jousta Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Fire Chef Teneke Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu -Hint yapımı teneke oyuncak araba ve orijimnal kutusu. Çok iyi durumda.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Fire Chef Teneke Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu -Hint yapımı teneke oyuncak araba ve orijimnal kutusu. Çok iyi durumda.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Akustico Orijinal Replika Set -Orijinal Kutusunda, mükkemmel durumda.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Schuco Akustico Orijinal Replika Set -Orijinal Kutusunda, mükkemmel durumda.

  TLSold
 • Japon Teneke Polis Minibüsü -Alman Polis Minibüsü "Polizei". Pilli oyuncak fakat iç mekanizması çıkarılmış. Tepe aksesuarı eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Japon Teneke Polis Minibüsü -Alman Polis Minibüsü "Polizei". Pilli oyuncak fakat iç mekanizması çıkarılmış. Tepe aksesuarı eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Schuco Rollywox 1080 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Görsel olarak iyi durumda, ön farları eksik, çalışmıyor.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Schuco Rollywox 1080 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Görsel olarak iyi durumda, ön farları eksik, çalışmıyor.

  TLSold
 • Japon Modern Toys Masudaya Gemini Uzay Gemisi ve Orijinal Kutusu-Genel olarak eksiksiz fakat yüzyde hafif yıpranma ve arka tarafta belirgin oksitlenme/paslanma. Çalışıyor, ışıkları yanıyor fakat motor boşa dönüyor veya tekerleklere yeteri kadar güç veremiyor. Takrinben 1960'lar.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Japon Modern Toys Masudaya Gemini Uzay Gemisi ve Orijinal Kutusu-Genel olarak eksiksiz fakat yüzyde hafif yıpranma ve arka tarafta belirgin oksitlenme/paslanma. Çalışıyor, ışıkları yanıyor fakat motor boşa dönüyor veya tekerleklere yeteri kadar güç veremiyor. Takrinben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Eşek ve Arabası -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Eşek ve Arabası -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Tipp&Co Kurmalı Teneke Citroen Oyuncak Araba -Savaş öncesi dönem Tipp&Co. Yaklaşık 8.5 cm uzunluk, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Alman Tipp&Co Kurmalı Teneke Citroen Oyuncak Araba -Savaş öncesi dönem Tipp&Co. Yaklaşık 8.5 cm uzunluk, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Amerikan Franklin Mint Yüksek Detaylı 1/12 Ölçek Ford Traktör Model Araç -İleri derece detaylı dökme demir 1953 Ford traktör model araç. Birçok hareketli parça, açılır kapanır motor kapağı, işlevsel direksiyon gibi ince detaylar, yüksek işçilik kalitesi. Mükemmel durumda. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Amerikan Franklin Mint Yüksek Detaylı 1/12 Ölçek Ford Traktör Model Araç -İleri derece detaylı dökme demir 1953 Ford traktör model araç. Birçok hareketli parça, açılır kapanır motor kapağı, işlevsel direksiyon gibi ince detaylar, yüksek işçilik kalitesi. Mükemmel durumda. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Japon Bandai Sürtmeli Teneke Austin Healey Oyuncak Araba -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Japon Bandai Sürtmeli Teneke Austin Healey Oyuncak Araba -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon HTC Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak - UN Birleşmiş Milletler Ambulans Uçağı -Teneke gövde, plastik pervane, kauçuk tekerlekler. Kanat üst kısımlarında ve kuyrukta boya yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ayrıca kanatları tutan çubuklar orijinal halinde boyasız olduğundan, üzerleri oksitlenmiş durumda. Yaklaşık ölçüler 30*24cm. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Japon HTC Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak - UN Birleşmiş Milletler Ambulans Uçağı -Teneke gövde, plastik pervane, kauçuk tekerlekler. Kanat üst kısımlarında ve kuyrukta boya yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ayrıca kanatları tutan çubuklar orijinal halinde boyasız olduğundan, üzerleri oksitlenmiş durumda. Yaklaşık ölçüler 30*24cm. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Antika Kurmalı Oyuncak Gagalayan Kuş -Üzeri peluş türevi kumaş kaplı metal gövdeli kuş, kurulup bırakıldığında yerinde hafif zıplayarak gagalama hareketi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut. Takriben 1920.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Antika Kurmalı Oyuncak Gagalayan Kuş -Üzeri peluş türevi kumaş kaplı metal gövdeli kuş, kurulup bırakıldığında yerinde hafif zıplayarak gagalama hareketi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut. Takriben 1920.

  TLSold
 • Vintage PacMan Midway Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil kapağı muhtemelen 3D printer basımı. Takriben 1980.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Vintage PacMan Midway Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil kapağı muhtemelen 3D printer basımı. Takriben 1980.

  TLSold
 • yaz-na

  Lot No: 113

  Lot: 113

  yaz-na

  TLSold
 • Japon KO Yoshiya High Wheel Robot Kurmalı Teneke Oyuncak -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Yükseklik 26cm. Kutusu ile birliktedir, fakat kutu sonradan basımdır. Takriben 1970.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Japon KO Yoshiya High Wheel Robot Kurmalı Teneke Oyuncak -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Yükseklik 26cm. Kutusu ile birliktedir, fakat kutu sonradan basımdır. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Marusan Denizaltı ve Orijinal Kutusu -Japon kurmalı teneke denizaltı, yüzer oyuncak ve orijinal kutusu. 25cm. Kurma kolu benceri bir kol ile çalışır fakat sürtmeli mekanizmadır. Çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Japon Marusan Denizaltı ve Orijinal Kutusu -Japon kurmalı teneke denizaltı, yüzer oyuncak ve orijinal kutusu. 25cm. Kurma kolu benceri bir kol ile çalışır fakat sürtmeli mekanizmadır. Çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Günthermann Paletli Vinç Teneke Oyuncak-İyi durumda, çalışır vaziyette. 23cm. Tek tarafta palet lastiği eksik, diğer tarafın lastikleri sertleşmiş. Takriben 1970.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Alman Günthermann Paletli Vinç Teneke Oyuncak-İyi durumda, çalışır vaziyette. 23cm. Tek tarafta palet lastiği eksik, diğer tarafın lastikleri sertleşmiş. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Schuco Uzaktan Kumandalı Kurmalı VW Polis Arabası Set-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu, kumanda direksiyonu, kurma anahtarı ve kukaları ile birlikte. Takriben 1970.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Alman Schuco Uzaktan Kumandalı Kurmalı VW Polis Arabası Set-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu, kumanda direksiyonu, kurma anahtarı ve kukaları ile birlikte. Takriben 1970.

  TLSold
 • German Rühl Arap Atlı Araba ve Sürücü Orijinal Kutusunda-Batı Alman Yapımı. Plastik ve metal malzeme, kurmalı oyuncak ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  German Rühl Arap Atlı Araba ve Sürücü Orijinal Kutusunda-Batı Alman Yapımı. Plastik ve metal malzeme, kurmalı oyuncak ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Fransız Joyax Kurmalı İtfaiye Aracı Ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Fransız Joyax Kurmalı İtfaiye Aracı Ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Seidel Adria Telematic Sürat Motoru ve Orijinal Kutusu-Uzunluk 49cm ile oldukça iri bir oyuncak. Orijinal kutusu ile birlikte. Plastik Malzeme. Pervane mekanizması pillidir, çalışır vaziyettedir. Mavi uzun hortumun ucundaki pompa sıkıldıkça dümeni hareket ettiren bir mekanizması vardır. Kablo, pompa ve aksasurları iyi ve tam durumda fakat dümeni hareket ettiremez. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Alman Seidel Adria Telematic Sürat Motoru ve Orijinal Kutusu-Uzunluk 49cm ile oldukça iri bir oyuncak. Orijinal kutusu ile birlikte. Plastik Malzeme. Pervane mekanizması pillidir, çalışır vaziyettedir. Mavi uzun hortumun ucundaki pompa sıkıldıkça dümeni hareket ettiren bir mekanizması vardır. Kablo, pompa ve aksasurları iyi ve tam durumda fakat dümeni hareket ettiremez. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Wonder Acrobat Kurmalı Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Metal ve plstik malzeme. 25cm. Orijinal Kutusu ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Japon Wonder Acrobat Kurmalı Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Metal ve plstik malzeme. 25cm. Orijinal Kutusu ile çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold
 • Alman Tippco Turist Otobüsü -Batı Alman yapımı, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Alman Tippco Turist Otobüsü -Batı Alman yapımı, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold
 • Japon Taiyo Pilli Teneke VW Beetle Araba -25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi tamir görmüştür, metal plaka yerine kablo eklenerek temas sağlanmıştır. Takriben 1970.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Japon Taiyo Pilli Teneke VW Beetle Araba -25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi tamir görmüştür, metal plaka yerine kablo eklenerek temas sağlanmıştır. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Taiyo Pilli Teneke VW Araba Beetle Yol Yardım Arabası-25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Japon Taiyo Pilli Teneke VW Araba Beetle Yol Yardım Arabası-25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Teneke Kurmalı XCAR Oyuncak Araba-15 cm uzunluk, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. t

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Japon Teneke Kurmalı XCAR Oyuncak Araba-15 cm uzunluk, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. t

  TLSold
 • Japon HTC Pilli Teneke Polis Arabası -Kablo kumandalı, kumandası üzerinde sembolik bir ekran ve içinde ışık yanında ortaya çıkan bir görüntü mevcut. Genel oarak yıpranmalarla birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Kumanda kablosu tamir görmüş, değiştirilmiştir. Takriben 1970.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Japon HTC Pilli Teneke Polis Arabası -Kablo kumandalı, kumandası üzerinde sembolik bir ekran ve içinde ışık yanında ortaya çıkan bir görüntü mevcut. Genel oarak yıpranmalarla birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Kumanda kablosu tamir görmüş, değiştirilmiştir. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Oyuncak Mercedes-Mercedes Benz 230 Teneke Oyuncak. Kozmetik olarak çok iyi ve temiz durumda. Normalde çalıştığında manevra yaparak ilerler ve durup motor kapağını açar. Motor kapağı içinde de ayrıca dönen bir pervane vardır. Motoru çalışır ve yürür vaziyette fakat diğer hareketlerini yapamıyor. Takriben 1970.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Japon Bandai Pilli Teneke Oyuncak Mercedes-Mercedes Benz 230 Teneke Oyuncak. Kozmetik olarak çok iyi ve temiz durumda. Normalde çalıştığında manevra yaparak ilerler ve durup motor kapağını açar. Motor kapağı içinde de ayrıca dönen bir pervane vardır. Motoru çalışır ve yürür vaziyette fakat diğer hareketlerini yapamıyor. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat altta pas yüzünden hasar gören yerlerin üzeri tekrar siyah boya ile boyanmış. Pil kapak klipsi eksik. Çalışmıyor. Ön cam plastiğinin kenarında küçük bir kırık. Takriben 1970.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat altta pas yüzünden hasar gören yerlerin üzeri tekrar siyah boya ile boyanmış. Pil kapak klipsi eksik. Çalışmıyor. Ön cam plastiğinin kenarında küçük bir kırık. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Daishin "Polizei" Alman Polis Arabası -Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyucak Araba. İyi durumda, mekanizmasıı hafif takılsa da çalışır vaziyette. Kaput üstünde bulunması gereken yan aynalar eksik. Takriben 1970.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Japon Daishin "Polizei" Alman Polis Arabası -Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyucak Araba. İyi durumda, mekanizmasıı hafif takılsa da çalışır vaziyette. Kaput üstünde bulunması gereken yan aynalar eksik. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Taiyo Chevrolet Corvette-Pilli teneke oyuncak araba. Gövde iyi durumda fakat iç aksam mevcut değil, içi boştur, çalışmaz. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Japon Taiyo Chevrolet Corvette-Pilli teneke oyuncak araba. Gövde iyi durumda fakat iç aksam mevcut değil, içi boştur, çalışmaz. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Masudaya Bob's Farm Traktör-Teneke pilli oyuncak traktör. Tüm gövdede yer yer pas. Sürücüsü eksik. Çalışmıyor. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Japon Masudaya Bob's Farm Traktör-Teneke pilli oyuncak traktör. Tüm gövdede yer yer pas. Sürücüsü eksik. Çalışmıyor. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Teneke Ford Fairlane 1962 Ranch Wagon-Teneke, sürtmeli mekanizma oyuncak araba. Takriben 1960'lar. Kötü durumda, camları eksik, paslı yerlerin üzeri özensizce yeniden boyanmaya çalışılmış. Bagaj kapağı açılabiliyor. Yürütme mekanizması çalışıyor.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Japon Teneke Ford Fairlane 1962 Ranch Wagon-Teneke, sürtmeli mekanizma oyuncak araba. Takriben 1960'lar. Kötü durumda, camları eksik, paslı yerlerin üzeri özensizce yeniden boyanmaya çalışılmış. Bagaj kapağı açılabiliyor. Yürütme mekanizması çalışıyor.

  TLSold
 • Alman Gama Kurmalı Oyuncak Traktör-Motor kapağı, koltuğu ve sürücüsü eksiktir. Çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Alman Gama Kurmalı Oyuncak Traktör-Motor kapağı, koltuğu ve sürücüsü eksiktir. Çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Strenco Füze Fırlatma Aracı -Füzesi, sürücü koltuğu ve direksiyonu eksik. Arka taraftaki kol çevrildiğinde füze rampası havaya kalkar. Aracın ayrıca bir yürüme mekanizması yoktur. Ttakriben 1960'lar.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Alman Strenco Füze Fırlatma Aracı -Füzesi, sürücü koltuğu ve direksiyonu eksik. Arka taraftaki kol çevrildiğinde füze rampası havaya kalkar. Aracın ayrıca bir yürüme mekanizması yoktur. Ttakriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Willy Kablolu Kumandalı Oyuncak Araba-Kablosu kopuk, kumandası yok, sürücünün kafası eksik, araç normalde çalıştığında sapa sola sallanarak ilerler. Takriben 1980.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Japon Yonezawa Willy Kablolu Kumandalı Oyuncak Araba-Kablosu kopuk, kumandası yok, sürücünün kafası eksik, araç normalde çalıştığında sapa sola sallanarak ilerler. Takriben 1980.

  TLSold
 • Japon Ichiko Plymouth Teneke Oyuncak Araba -Sürtmeli mekanizmalı teneke araba. Sol tarafındaki pas izlerini gidermek amacıyla özensizce farklı bir boya sürülmüş, aracın tavanı eksik. Sürtmeli mekanizması çalışıyor. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Japon Ichiko Plymouth Teneke Oyuncak Araba -Sürtmeli mekanizmalı teneke araba. Sol tarafındaki pas izlerini gidermek amacıyla özensizce farklı bir boya sürülmüş, aracın tavanı eksik. Sürtmeli mekanizması çalışıyor. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Italyan Yapımı Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak çok iyi durumda, sade, basit, teneke oyuncak araba. Arkada yuvarlak bir haznesi var, muhtemelen buradaki parça eksik.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Italyan Yapımı Teneke Oyuncak Araba-Genel olarak çok iyi durumda, sade, basit, teneke oyuncak araba. Arkada yuvarlak bir haznesi var, muhtemelen buradaki parça eksik.

  TLSold
 • Fransız Joustra Yapımı Alman Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Araba. Kaput üzerinde kamerası, tepesinde ışığı ve arkada anteni ile. Alt kısımda pil kapağı eksiktir, çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Fransız Joustra Yapımı Alman Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Araba. Kaput üzerinde kamerası, tepesinde ışığı ve arkada anteni ile. Alt kısımda pil kapağı eksiktir, çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Schuco 2095 teneke Oyuncak Araba -Kaputun üzeri Caltex logolu. Ön cam eksik, mekanizma çalışmıyor, kaputun önündeki arma eksik, muhtemelen tamir için içi açılmış ve sonuç alınamamış ve çok düzgün kapatılamamış. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Alman Schuco 2095 teneke Oyuncak Araba -Kaputun üzeri Caltex logolu. Ön cam eksik, mekanizma çalışmıyor, kaputun önündeki arma eksik, muhtemelen tamir için içi açılmış ve sonuç alınamamış ve çok düzgün kapatılamamış. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Huki ADAC Yol Yardım Aracı -Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncsk Araba. Genel yüzey yıpranması mevcut, iyi durumda, çalışır vaziyette. Sağ arka tekerlekte hafif deformasyon. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Alman Huki ADAC Yol Yardım Aracı -Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncsk Araba. Genel yüzey yıpranması mevcut, iyi durumda, çalışır vaziyette. Sağ arka tekerlekte hafif deformasyon. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat ön cam plastiği ve sağ ön alt kısımdaki küçük sis farı eksik. Pili takıldığında farları yanıyor fakat ilerlemiyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat ön cam plastiği ve sağ ön alt kısımdaki küçük sis farı eksik. Pili takıldığında farları yanıyor fakat ilerlemiyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Mercedes Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyeyette. Metal ve plastik malzeme. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Alman Gama Mercedes Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyeyette. Metal ve plastik malzeme. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Huki Mercedes Benz 220SE Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak araba. Metal gövde üzeri oksitlenme ve boyada yıpranmalar mevcut, alt kısımda paslı bölgeler var. Mekanizması çalışır vaziyette fakat zayıf. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Alman Huki Mercedes Benz 220SE Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak araba. Metal gövde üzeri oksitlenme ve boyada yıpranmalar mevcut, alt kısımda paslı bölgeler var. Mekanizması çalışır vaziyette fakat zayıf. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Daiya Teneke Oyuncak Araba-Orijinal hali pilli ve kablo kumandalıdır, kalbosu kopmuştur. Yer yer paslanma mevcuttur.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Japon Daiya Teneke Oyuncak Araba-Orijinal hali pilli ve kablo kumandalıdır, kalbosu kopmuştur. Yer yer paslanma mevcuttur.

  TLSold
 • Alman Gama Toys 400 Opel Kapitan Pilli Teneke Araba -Görsel olarak iyi durumda olmakla birlilkte boyada yer yer yıpranmalar, akseuarlarda eksikler ve alt kısımda bir miktar paslanma var. Çalışmıyor.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Alman Gama Toys 400 Opel Kapitan Pilli Teneke Araba -Görsel olarak iyi durumda olmakla birlilkte boyada yer yer yıpranmalar, akseuarlarda eksikler ve alt kısımda bir miktar paslanma var. Çalışmıyor.

  TLSold
 • Alman Gama MG Roadster Oyuncak Araba-Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. İyi durumda ve çalışıyor, ön camı eksik, direksiyonu kopmuş. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Alman Gama MG Roadster Oyuncak Araba-Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. İyi durumda ve çalışıyor, ön camı eksik, direksiyonu kopmuş. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Jaguar Teneke Oyuncak Araba -Sürtmeli mekanizma, boya üzerinde bol miktarda yıpranma ve pas iyi, alt kısımda pas izleri. Cant kapakları eksik, mekanizma çok zayıf. Sol arka tampon eksik. Takrirben 1970'ler.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Alman Gama Jaguar Teneke Oyuncak Araba -Sürtmeli mekanizma, boya üzerinde bol miktarda yıpranma ve pas iyi, alt kısımda pas izleri. Cant kapakları eksik, mekanizma çok zayıf. Sol arka tampon eksik. Takrirben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Highway Patrol Pilli Araba-Pilli teneke, oyuncak polis arabası. Boya üzerinde hafif gölgeler ve hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında tepedeki dönen ışığını yakarak ilerler. Düz gitme ve manevralı gitme opsiyonu vardır. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Japon Yonezawa Highway Patrol Pilli Araba-Pilli teneke, oyuncak polis arabası. Boya üzerinde hafif gölgeler ve hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında tepedeki dönen ışığını yakarak ilerler. Düz gitme ve manevralı gitme opsiyonu vardır. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Tepesinde polis sireni ise metal ve plastik malzemeden Gama oyuncak Mercedes. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Tepesinde polis sireni ise metal ve plastik malzemeden Gama oyuncak Mercedes. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Metal ve plastik malzeme, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette, sağ ön farı eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Metal ve plastik malzeme, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette, sağ ön farı eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Schuco Mercedes 350 SL Pilli Oyuncak Araba -Plastik aksamlı oyuncak araba. Eksikleri ile birlikte çalışır vaziyette. Arka farlar elsik, sağ ön tampon eksik, arka tampon sol taraf kırık. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Schuco Mercedes 350 SL Pilli Oyuncak Araba -Plastik aksamlı oyuncak araba. Eksikleri ile birlikte çalışır vaziyette. Arka farlar elsik, sağ ön tampon eksik, arka tampon sol taraf kırık. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Alman Schuco Porsche 917 Yarış Arabası -Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Genel olarak iyi durumda. Moturu çalışıyor ve tekerlekleri döndürüyor, fakat zemine koyulduğunda zayıf kalıyor, aracı hareket ettirmiyor. Ön cam ve sağ ön far koruması eksik, plasitk yüzeyde lekeli bir iki bölge var. Takrinben 1980'ler.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Alman Schuco Porsche 917 Yarış Arabası -Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Genel olarak iyi durumda. Moturu çalışıyor ve tekerlekleri döndürüyor, fakat zemine koyulduğunda zayıf kalıyor, aracı hareket ettirmiyor. Ön cam ve sağ ön far koruması eksik, plasitk yüzeyde lekeli bir iki bölge var. Takrinben 1980'ler.

  TLSold
 • Tippco Tourist Teneke Oyuncak Otobüs-Teneke ve plastik aksam, yıpranmış durumda. Sürtmeli mekanizması çalışmıyor, gövdede ezikler var.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Tippco Tourist Teneke Oyuncak Otobüs-Teneke ve plastik aksam, yıpranmış durumda. Sürtmeli mekanizması çalışmıyor, gövdede ezikler var.

  TLSold
 • Hong Kong Yapımı Oyuncak Polis Arabası -Plastik malzeme, pilli oyuncak araba. Alman Porsche polis arabası. İyi durumda, çalışmıyor.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Hong Kong Yapımı Oyuncak Polis Arabası -Plastik malzeme, pilli oyuncak araba. Alman Porsche polis arabası. İyi durumda, çalışmıyor.

  TLSold
 • TM Modern Toys "The Brain" Arazi Aracı-Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Programlanarak belirli bir rıtada gidebilme özell.ği vardır. Kozmetik olarak iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Arka tekerleklerde bulunması gereken yumuşak lastikler eksiktir.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  TM Modern Toys "The Brain" Arazi Aracı-Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Programlanarak belirli bir rıtada gidebilme özell.ği vardır. Kozmetik olarak iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Arka tekerleklerde bulunması gereken yumuşak lastikler eksiktir.

  TLSold
 • Japon Nomura Teneke Pilli Helikopter-Japon TN Toys Nomura Teneke ve plastik malzemeden pilli Alman ADAC yol yardım helikopteri. Eksikleri ile birlikte iyi durumda fakat çalışmıyor. Pervanesi eksik tepe aksesuarı eksik, pil takılıp çalıştırıldığında içeride bir ışık yanıyor fakat hareket yok. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Japon Nomura Teneke Pilli Helikopter-Japon TN Toys Nomura Teneke ve plastik malzemeden pilli Alman ADAC yol yardım helikopteri. Eksikleri ile birlikte iyi durumda fakat çalışmıyor. Pervanesi eksik tepe aksesuarı eksik, pil takılıp çalıştırıldığında içeride bir ışık yanıyor fakat hareket yok. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Teneke Oyuncak Helikopter-TN Toys Nomura Teneke ve plastik aksam, pilli yolcu helikopteri. Pervaneleri eksik, gövdede yer yer pas izleri ile iyi durumda fakat çalışmıyor. Çalıştığında pilot kabininde ışık yanıp söner, yürür, pervenaleri döndürür ve koridordaki hostes figürü ileri geri hareket eder. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Japon Yonezawa Teneke Oyuncak Helikopter-TN Toys Nomura Teneke ve plastik aksam, pilli yolcu helikopteri. Pervaneleri eksik, gövdede yer yer pas izleri ile iyi durumda fakat çalışmıyor. Çalıştığında pilot kabininde ışık yanıp söner, yürür, pervenaleri döndürür ve koridordaki hostes figürü ileri geri hareket eder. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Masudaya Pilli Oyuncak Helikopter-TM Toys Masudaya Teneke Pilli Helikopter. Çok iyi durumda fakat çalışmıyor ve tepe pervanesi eksik. Çalıştığında bir yandan pervaneyi çevirip ilerler, o sırada pilotun da kolu hareket eder. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Japon Masudaya Pilli Oyuncak Helikopter-TM Toys Masudaya Teneke Pilli Helikopter. Çok iyi durumda fakat çalışmıyor ve tepe pervanesi eksik. Çalıştığında bir yandan pervaneyi çevirip ilerler, o sırada pilotun da kolu hareket eder. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Masudaya Teneke Oyuncak Helikopter-TM Toys Masudaya pilli teneke oyuncak helikopter. Pervenasi eksik, çok temiz durumda, çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Japon Masudaya Teneke Oyuncak Helikopter-TM Toys Masudaya pilli teneke oyuncak helikopter. Pervenasi eksik, çok temiz durumda, çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Masudaya Pilli Polis Helikopteri -TM Toys Masudaya Teneke Pilli Oyuncak helşkopter. Pervaneleri eksik. Kozmetik olarak iyi durumda,

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Japon Masudaya Pilli Polis Helikopteri -TM Toys Masudaya Teneke Pilli Oyuncak helşkopter. Pervaneleri eksik. Kozmetik olarak iyi durumda,

  TLSold
 • Schylling Pursuit Teneke Sürat Teknesi -Yakıt haznesine kuru yakıt koyulup yakıldığında hafif bir itme kuvvetiyle suyun üstünde gider. Mükemmel durumda. Takriben 1980.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Schylling Pursuit Teneke Sürat Teknesi -Yakıt haznesine kuru yakıt koyulup yakıldığında hafif bir itme kuvvetiyle suyun üstünde gider. Mükemmel durumda. Takriben 1980.

  TLSold
 • Alman Tucher ve Walther Teneke Oyuncak -Basit bir tasarıma sahip teneke oyuncak Alman yapımı uçak. Mukavva kutusunda, kullanışmamış haliyle. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Alman Tucher ve Walther Teneke Oyuncak -Basit bir tasarıma sahip teneke oyuncak Alman yapımı uçak. Mukavva kutusunda, kullanışmamış haliyle. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • İspanyol Juguetes Roman Pilli Oyuncak Araba-Kozmetik olarak çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  İspanyol Juguetes Roman Pilli Oyuncak Araba-Kozmetik olarak çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Japon Asahi Oyuncak Araba-Teneke ve plastik malzeme pilli oyuncak araba. İç aksamı tamamen çıkarılmış. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Japon Asahi Oyuncak Araba-Teneke ve plastik malzeme pilli oyuncak araba. İç aksamı tamamen çıkarılmış. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • New Bright Hong Kong Porche Oyuncak Araba-Kablo kumandalı pilli plastik malzeme oyuncak araba. İyi durumda, çalışır vaziyette, pil kapağı eksik. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  New Bright Hong Kong Porche Oyuncak Araba-Kablo kumandalı pilli plastik malzeme oyuncak araba. İyi durumda, çalışır vaziyette, pil kapağı eksik. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Alman Schuco 1081 Porsche Oyuncak Araba-Kurmalı teneke ve plastik oyuncak araba. Tepesi ve aksesuarları eksik. Mekanizma kurulunca çalışıyor fakat durdurma kolu vs işlevsiz. Kapılar oturmuyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Alman Schuco 1081 Porsche Oyuncak Araba-Kurmalı teneke ve plastik oyuncak araba. Tepesi ve aksesuarları eksik. Mekanizma kurulunca çalışıyor fakat durdurma kolu vs işlevsiz. Kapılar oturmuyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Schuco 1010 Limousine Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, orijinal Schuco reprodüksiyon kurmalı araba. Mükemmel durumda,çalışır vaziyette. Bu reprodüksiyon modeller, yine Schuco tarafından, fakat asıl modelin çıkış tarihinden çok sonraki yıllarda üretilmiştir. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Schuco 1010 Limousine Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, orijinal Schuco reprodüksiyon kurmalı araba. Mükemmel durumda,çalışır vaziyette. Bu reprodüksiyon modeller, yine Schuco tarafından, fakat asıl modelin çıkış tarihinden çok sonraki yıllarda üretilmiştir. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Schuco Studio Mercedes Grand Prix Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Schuco Studio Mercedes Grand Prix Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Chad Valley Kurmalı Oyuncak Araba-Teneke ve metal malzeme. İyi durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  İngiliz Chad Valley Kurmalı Oyuncak Araba-Teneke ve metal malzeme. İyi durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Yoneya Sürtmeli Mekanizma Teneke Polis Arabası -Üzerinde Highway Patrol yazısı, tepesinde kırmızı beyaz döner lamba figürü. Lamba ışıklı değildir, araba yürütüldüğünde lamba da yavaşça dönmektedir. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Japon Yoneya Sürtmeli Mekanizma Teneke Polis Arabası -Üzerinde Highway Patrol yazısı, tepesinde kırmızı beyaz döner lamba figürü. Lamba ışıklı değildir, araba yürütüldüğünde lamba da yavaşça dönmektedir. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold