Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 2,350 TL Starting Bid: 2,350 TL Estimated: TL Losing Winning

Ahşap Kutusunda İngiliz Stanley Çizim Seti

Tüm aksesuarları ile birlikte. Alt kısımda ikinci bir gizli hazne. Genel zaman yıpranması ile bilrlikte iyi durumda. 27*16*8cm boyutlarında. Üzerinde sahibinin ismine yazılmış metal plakası. Takriben 1890'lar.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Ahşap Kutusunda İngiliz Stanley Çizim Seti -Tüm aksesuarları ile birlikte. Alt kısımda ikinci bir gizli hazne. Genel zaman yıpranması ile bilrlikte iyi durumda. 27*16*8cm boyutlarında. Üzerinde sahibinin ismine yazılmış metal plakası. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Ahşap Kutusunda İngiliz Stanley Çizim Seti -Tüm aksesuarları ile birlikte. Alt kısımda ikinci bir gizli hazne. Genel zaman yıpranması ile bilrlikte iyi durumda. 27*16*8cm boyutlarında. Üzerinde sahibinin ismine yazılmış metal plakası. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Antika Terazi Ağırlık Seti -İyi durumda, eksiksiz.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Antika Terazi Ağırlık Seti -İyi durumda, eksiksiz.

  TLSold
 • Addipresto Adding Machine Mekanik Hesap Makinesi -Plastik gövdeli mekanik hesap makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Addipresto Adding Machine Mekanik Hesap Makinesi -Plastik gövdeli mekanik hesap makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Yürüyüş Batonlu Portatif Tabure -İyi durumda, çalışır vaziyette, takriben 1950'ler.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Yürüyüş Batonlu Portatif Tabure -İyi durumda, çalışır vaziyette, takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda WF Stanley 360 Derece Açıölçer-Mükemmel durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Orijinal Ahşap Kutusunda WF Stanley 360 Derece Açıölçer-Mükemmel durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda İngiliz Stanley Çizim Aleti - Planimetre -Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Orijinal Kutusunda İngiliz Stanley Çizim Aleti - Planimetre -Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Alman Brunsviga Model 13Z Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal gövde üzerinde yer yer kararma. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Alman Brunsviga Model 13Z Mekanik Hesap Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal gövde üzerinde yer yer kararma. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Antika Kum Saati -Pirinç malzemeden. 17cm yükseklik. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Antika Kum Saati -Pirinç malzemeden. 17cm yükseklik. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • İngiliz antika Manav Tartısı -British Weighers and Slicers Ltd. üretimi, demir gövdeli, kırmızı renkli manav tartısı. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ağırlık birimi "pound"dur. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  İngiliz antika Manav Tartısı -British Weighers and Slicers Ltd. üretimi, demir gövdeli, kırmızı renkli manav tartısı. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ağırlık birimi "pound"dur. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Antika Yerçekimi Tartısı ve Ahşap Kutusu -Cisimlerin batmazlığını ölmek için aynı cismi suyun içinde ve havada tartmaya yarayan teknik terazi. Pirinç aksam. Yanında termometresi ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Antika Yerçekimi Tartısı ve Ahşap Kutusu -Cisimlerin batmazlığını ölmek için aynı cismi suyun içinde ve havada tartmaya yarayan teknik terazi. Pirinç aksam. Yanında termometresi ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Antika Salter Mısır Tartısı ve Ahşap Kutusu -Mısır numunelerini tartmak için kullanılan özel mısır tartısı. Pirinç aksam. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Antika Salter Mısır Tartısı ve Ahşap Kutusu -Mısır numunelerini tartmak için kullanılan özel mısır tartısı. Pirinç aksam. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Çocuk Dikiş Makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Çocuk Dikiş Makinesi "Ruth"-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Produx Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Produx Mekanik Hesap Makinesi ve Orijinal Kutusu-Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Vintage Addimulto Mekanik hesap Makinesi -Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Vintage Addimulto Mekanik hesap Makinesi -Orijinal kutusu ve kılıfında, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Antika Fuller's Silindirik Hespa Cetveli -Bilimsel araç gereç koleksiyoncularının yakından tanıdığı Fuller sillindirik/spiral hesap cetvelinin daha makbul olan ahşap gövdeli versiyonu. İyi durumda, işler vaziyette. Dış gövde üzerinde zedelenmiş iki küçük bölge mevcut, fotoğraflarda görülebilir.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Antika Fuller's Silindirik Hespa Cetveli -Bilimsel araç gereç koleksiyoncularının yakından tanıdığı Fuller sillindirik/spiral hesap cetvelinin daha makbul olan ahşap gövdeli versiyonu. İyi durumda, işler vaziyette. Dış gövde üzerinde zedelenmiş iki küçük bölge mevcut, fotoğraflarda görülebilir.

  TLSold
 • Alman Resulta A9 S Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 15*11*9.5 ölçüler. Seri numarası 381196. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Alman Resulta A9 S Mekanik Hesap Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 15*11*9.5 ölçüler. Seri numarası 381196. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Çizim Seti -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, eksiksiz. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Orijinal Ahşap Kutusunda Antika Çizim Seti -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, eksiksiz. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Metal Kutusunda Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Seri numarası 507479. Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Metal Kutusunda Curta Type2 Mekanik Hesap Makinası -Seri numarası 507479. Mekanik Hesap Makinaları içinde efsanevi bir yere sahip Curta'nın harika bir örneği. Tasarımı 1930'lu yıllarda başlamış olan bu makina, tasarımcısı Curt Herzstark'ın, Alman Nazi toplama kamplarında esir olduğu dönemde, Almanların Hitler'e hediye edilmek üzere üstün bir hesap makinası geliştirmesine izin vermesiyle son haline getirilebilmiştir. Seri üretimine ise savaştan sonra tasarımcının serbest kalması ile Lichtenstein'de geçilebilimiştir. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette, orijinal kutusunda

  TLSold
 • Antika Dünya Küresi -Philips marka dünya küresi. Yaklaşık 25cm çapında, çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Antika Dünya Küresi -Philips marka dünya küresi. Yaklaşık 25cm çapında, çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Brunsviga Midget Mekanik Hesap Makinesi ve Ahşap Kutusu -Alman Brunsviga'nın erken dönem modellerinden Midget. İyi durumda, genel olarak işler görünüyor, tam işlevselliği kontrol edilmemiştir. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Brunsviga Midget Mekanik Hesap Makinesi ve Ahşap Kutusu -Alman Brunsviga'nın erken dönem modellerinden Midget. İyi durumda, genel olarak işler görünüyor, tam işlevselliği kontrol edilmemiştir. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika Hughes&Son Sextant ve Ahşap Kutusu-Gözlem sırasında sayıların rahat okunabilmesi için pilli bir aydınlatma mekanizmasına sahip metal gövdeli sekstant. Genel yıpranma ile birlikte çok iyi durumda. Pilli aksamın ampulu eksiktir, çalışması test edilmemiştir. Takriben 1950.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Antika Hughes&Son Sextant ve Ahşap Kutusu-Gözlem sırasında sayıların rahat okunabilmesi için pilli bir aydınlatma mekanizmasına sahip metal gövdeli sekstant. Genel yıpranma ile birlikte çok iyi durumda. Pilli aksamın ampulu eksiktir, çalışması test edilmemiştir. Takriben 1950.

  TLSold
 • Metal Kutusunda "İdeal" Çocuk Dikiş Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal kutunun dış yüzeyi sonradan boyanmış. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Metal Kutusunda "İdeal" Çocuk Dikiş Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Metal kutunun dış yüzeyi sonradan boyanmış. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • İngiliz Bartlett&Sons Terazi -Pirinç aksamlı, ahşap kaideli terazi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  İngiliz Bartlett&Sons Terazi -Pirinç aksamlı, ahşap kaideli terazi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Degrave of London Terazi -Pirinç aksamlı, ahşap kaideli terazi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Degrave of London Terazi -Pirinç aksamlı, ahşap kaideli terazi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Mermer ve Ahşap Kaideli Hassas Terazi -Altında küçük çekmesi ve ağılıkları ile bilirkte, iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Mermer ve Ahşap Kaideli Hassas Terazi -Altında küçük çekmesi ve ağılıkları ile bilirkte, iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Taşınabilir Terazi -Oldukça büyük boyutta, ahşap çantalı terazi ve içiçe geçmeli ağırlık seti. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Orijinal Ahşap Kutusunda Taşınabilir Terazi -Oldukça büyük boyutta, ahşap çantalı terazi ve içiçe geçmeli ağırlık seti. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Mekanik Masaj Aleti ve Orijinal Kutusu -Antika - Dr.Macauras Markalı Mekanik Masaj Aleti. Çeşitli faydalarına ilişkin broşürü ve kullanma kılavızı ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Mekanik Masaj Aleti ve Orijinal Kutusu -Antika - Dr.Macauras Markalı Mekanik Masaj Aleti. Çeşitli faydalarına ilişkin broşürü ve kullanma kılavızı ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • İngiliz Thomas Plant Manav Tartısı -Dökme demir malzeme, pirinç kefesi ile. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  İngiliz Thomas Plant Manav Tartısı -Dökme demir malzeme, pirinç kefesi ile. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Antika - İngiliz Jones Dikiş Makinesi -Yaş izleri ile birlikte iyi durumda, işler vaziyette, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Antika - İngiliz Jones Dikiş Makinesi -Yaş izleri ile birlikte iyi durumda, işler vaziyette, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Antika - İngiliz Jones Dikiş Makinesi -Yaş izleri ile birlikte iyi durumda, işler vaziyette, çevirme kulpu eksik, tekerlek üzerinden çevirliyor, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Antika - İngiliz Jones Dikiş Makinesi -Yaş izleri ile birlikte iyi durumda, işler vaziyette, çevirme kulpu eksik, tekerlek üzerinden çevirliyor, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Antika Yerçekimi Tartısı ve Ahşap Kutusu -Cisimlerin batmazlığını ölmek için aynı cismi suyun içinde ve havada tartmaya yarayan teknik terazi. Pirinç aksam. Yanında termometresi ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Antika Yerçekimi Tartısı ve Ahşap Kutusu -Cisimlerin batmazlığını ölmek için aynı cismi suyun içinde ve havada tartmaya yarayan teknik terazi. Pirinç aksam. Yanında termometresi ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Teodolit -İyi durumda. Tripodu yanında değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Ahşap Kasasında Teodolit -İyi durumda. Tripodu yanında değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Antika - Pirinç Cooke&Throughton Ölçü Terazisi -İyi durumda, eksiksiz. Fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Antika - Pirinç Cooke&Throughton Ölçü Terazisi -İyi durumda, eksiksiz. Fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Antika - Weston Doğru Akım Voltmetresi -Ahşap kaideli, metal kasalı Amerikan Weston voltmetre. Çok iyi durumda, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Antika - Weston Doğru Akım Voltmetresi -Ahşap kaideli, metal kasalı Amerikan Weston voltmetre. Çok iyi durumda, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Mekanik Aksamlı Japon Buz Presi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Mekanik Aksamlı Japon Buz Presi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Aynalı Dükkan Tartısı -Hem müşterinin hem de satıcının ölçüm değerini görebilmesi için ön tarafında bir ayna bulunan dükkan tartısı. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Aynalı Dükkan Tartısı -Hem müşterinin hem de satıcının ölçüm değerini görebilmesi için ön tarafında bir ayna bulunan dükkan tartısı. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Blickensderfer No:5 Daktilo ve Ahşap Çantası -İskelet tipi saha daktilosu. İyi durumda, çalışır vaziyette, eksiksiz. Takriben 1890.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Alman Blickensderfer No:5 Daktilo ve Ahşap Çantası -İskelet tipi saha daktilosu. İyi durumda, çalışır vaziyette, eksiksiz. Takriben 1890.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Pusula Kartı -Kelvin Bottomley & Baird. 25x25cm ölçülerinde. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Ahşap Kutusunda Pusula Kartı -Kelvin Bottomley & Baird. 25x25cm ölçülerinde. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Tiffany&Co Amerikan Pedometre - Adımsayar-Sıradışı tasarımlı, emaye kadranlı 1877 yılı patentli Tiffany&co pedometre. Çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Kadran üzerinde kılcal 3 adet çizik vardır. Arka dekoratif kapağı eksiktir, fakat mekanizma açıkta değildir. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Tiffany&Co Amerikan Pedometre - Adımsayar-Sıradışı tasarımlı, emaye kadranlı 1877 yılı patentli Tiffany&co pedometre. Çok iyi durumda, çalışır vaziyettedir. Kadran üzerinde kılcal 3 adet çizik vardır. Arka dekoratif kapağı eksiktir, fakat mekanizma açıkta değildir. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Pirinç Kasalı Aneroid Cep Barometresi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Pirinç Kasalı Aneroid Cep Barometresi -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • İngiliz Yapımı Pirinç Kasalı Aneroid Barometre-İyi durumda, fakat iğnesi eksik. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  İngiliz Yapımı Pirinç Kasalı Aneroid Barometre-İyi durumda, fakat iğnesi eksik. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Walter Bushnell İngiliz/Hint Pirinç Cep Pedometresi-1915 yılında Hindistan'da kurulmuş olan Walter Bushnell şirketinden pirinç aksamlı cep pedometrsi. Mil göstergeli. İyi durumda ve çalışıyor fakat camı eksiktir. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Walter Bushnell İngiliz/Hint Pirinç Cep Pedometresi-1915 yılında Hindistan'da kurulmuş olan Walter Bushnell şirketinden pirinç aksamlı cep pedometrsi. Mil göstergeli. İyi durumda ve çalışıyor fakat camı eksiktir. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • İngiliz Yapımı Pedometre-Ayar butonu eksik, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  İngiliz Yapımı Pedometre-Ayar butonu eksik, iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Pirinç Aneroid Barometre-İğnesi eksik. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Pirinç Aneroid Barometre-İğnesi eksik. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Alman J. Verhagen Çift Yüzlü Ay Göstergeli ve Takvimli Cep Saati-Osmanlı sarayına da saat tedarik etmiş olan, J.Verhagen (Köln)'den top metali (tunç) kasaya sahip, moon phase göstergeli ve arka yüzünde takvimli çift yüzlü (çift kadranlı) cep saati ve orijinal saklama kabı. Saklama kabında "Kaiserliche Türkische Hoflieferanten" (Osmanlı (Türk) Saray Tedarikçileri) damgası. Metal kasanın arka tarafında aristokrat aileye ait altın arma işlemesi. 53 mm çap. İsviçre yapımı makine, mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Alman J. Verhagen Çift Yüzlü Ay Göstergeli ve Takvimli Cep Saati-Osmanlı sarayına da saat tedarik etmiş olan, J.Verhagen (Köln)'den top metali (tunç) kasaya sahip, moon phase göstergeli ve arka yüzünde takvimli çift yüzlü (çift kadranlı) cep saati ve orijinal saklama kabı. Saklama kabında "Kaiserliche Türkische Hoflieferanten" (Osmanlı (Türk) Saray Tedarikçileri) damgası. Metal kasanın arka tarafında aristokrat aileye ait altın arma işlemesi. 53 mm çap. İsviçre yapımı makine, mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890.

  TLSold
 • Vintage Superman Deri Kayışlı Kol Saati -İsviçre yapımı kurmalı mekanizma, marka logosu yok. İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kayışı üzerinde. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Vintage Superman Deri Kayışlı Kol Saati -İsviçre yapımı kurmalı mekanizma, marka logosu yok. İyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kayışı üzerinde. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Antika Postane Barometresi ve Orijinal Kutusu -Orijinal Kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Çapı yaklaşık 16cm. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Antika Postane Barometresi ve Orijinal Kutusu -Orijinal Kutusunda, iyi durumda, çalışır vaziyette. Çapı yaklaşık 16cm. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Pirinç Aksamlı Congreve Clock - Bilyalı Saat-Saat çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Cam koruma kafesi tamir görmüş, bir camında çatlak var. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Pirinç Aksamlı Congreve Clock - Bilyalı Saat-Saat çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Cam koruma kafesi tamir görmüş, bir camında çatlak var. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Dev Boyutlu Seiko İstasyon Saati-Çok iyi durumda, fakat çalışması test edilmedi. Elektrikli mekanizma. Yaklaşık 70cm çaplı istasyon veya halka açık geniş alan saati.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Dev Boyutlu Seiko İstasyon Saati-Çok iyi durumda, fakat çalışması test edilmedi. Elektrikli mekanizma. Yaklaşık 70cm çaplı istasyon veya halka açık geniş alan saati.

  TLSold
 • Antika - Puratone Çocuk Gramofonu -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette İngiliz Puratone Çocuk Gramofonu

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Antika - Puratone Çocuk Gramofonu -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette İngiliz Puratone Çocuk Gramofonu

  TLSold
 • Antika - Silindirli Müzik Kutusu -Sıradışı boyutlarda, 74cm genişlikte, kapak üzeri süslemeli silindir müzik kutusu. Eksik dişler mevcut, 4 adet. Genel olarak iyi durumda, işler vaziyette. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Antika - Silindirli Müzik Kutusu -Sıradışı boyutlarda, 74cm genişlikte, kapak üzeri süslemeli silindir müzik kutusu. Eksik dişler mevcut, 4 adet. Genel olarak iyi durumda, işler vaziyette. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Antika Decca Çanta Gramofon -Metal yüzeylerde hafif pas izleri, genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Antika Decca Çanta Gramofon -Metal yüzeylerde hafif pas izleri, genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Peter Pan Minyatür Portatif Gramofon -Bordo renkli deri kaplama ahşap taşıma çantası içinde, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 18x12x15cm boyutlarında. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Peter Pan Minyatür Portatif Gramofon -Bordo renkli deri kaplama ahşap taşıma çantası içinde, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 18x12x15cm boyutlarında. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Columbia No:118 Ahşap Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Columbia No:118 Ahşap Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika Decca Junior Taşınabilir Gramofon-Küçük boyutlu Decca çanta gramofon. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Antika Decca Junior Taşınabilir Gramofon-Küçük boyutlu Decca çanta gramofon. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Ariosa 18 Notalı Mekanik Müzik Kutusu-Alman Musikwerke Phonix üretimi, elle çevirmeli körüklü org/laterna. Benzerlerinden farklı olarak metal diskler yerine yine metal fakat ortası boş dairesel şeritler ile çalışır. Tepe ölçüleri yaklaşık 38x34cm. 6 adet delikli melodi çemberi ile birlikte, genel olarak iyi durumda, çalışır vaziyette. ÜSt yüzeyde ufak tefek ahşap çatlakları mevcut. Takriben 1890.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Antika Ariosa 18 Notalı Mekanik Müzik Kutusu-Alman Musikwerke Phonix üretimi, elle çevirmeli körüklü org/laterna. Benzerlerinden farklı olarak metal diskler yerine yine metal fakat ortası boş dairesel şeritler ile çalışır. Tepe ölçüleri yaklaşık 38x34cm. 6 adet delikli melodi çemberi ile birlikte, genel olarak iyi durumda, çalışır vaziyette. ÜSt yüzeyde ufak tefek ahşap çatlakları mevcut. Takriben 1890.

  TLSold
 • Antika - Decca Junior Taşınabilir Gramofon -Küçük boyutlu çanta gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Antika - Decca Junior Taşınabilir Gramofon -Küçük boyutlu çanta gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Antika - Çanta Gramofon -Marka belirsiz. Çalışır vaziyette. Kutu kaplamasında ve tabla çuhasında genel yıpranma. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Antika - Çanta Gramofon -Marka belirsiz. Çalışır vaziyette. Kutu kaplamasında ve tabla çuhasında genel yıpranma. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Alman Symphonion Diskli Müzik Kutusu -17x27x22cm boyutlarda, iyi durumda, çalışır vaziyette. 10 adet melodi diski ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Alman Symphonion Diskli Müzik Kutusu -17x27x22cm boyutlarda, iyi durumda, çalışır vaziyette. 10 adet melodi diski ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Circus Dancing Clown Otomatonlu Müzik Kutusu -Kurmalı mekanizmalı, önünde küçük bir çekmeceye sahip müzik kutusu. Çekmecesi açıldığında müzik çalar, palyaço dansetmeye başlar. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Palyaço ve arka fonun renkleri hafif soluk. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Circus Dancing Clown Otomatonlu Müzik Kutusu -Kurmalı mekanizmalı, önünde küçük bir çekmeceye sahip müzik kutusu. Çekmecesi açıldığında müzik çalar, palyaço dansetmeye başlar. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Palyaço ve arka fonun renkleri hafif soluk. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Alman Pigmyphone - Bing Çocuk Gramofonu ve Plakları-3 adet orijinal plağı ile birlikte çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Alman Pigmyphone - Bing Çocuk Gramofonu ve Plakları-3 adet orijinal plağı ile birlikte çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • The National Band Çanta Gramofon -Gri ve lacivert renklerde, yaşa bağlı olağan yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  The National Band Çanta Gramofon -Gri ve lacivert renklerde, yaşa bağlı olağan yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Bandmaster Konçertina/Akordeon-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Orijinal Kutusunda Bandmaster Konçertina/Akordeon-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika - Polyphon Model 43B Müzik Kutusu ve 20 Adet Disk-Sıradışı boyutlarda, 54x54cm kapak ölçüsü, 40cm çaplı diskleri çalar. Mükemmel durumda, işler vaziyette. Durma kalkmada hafif tereddütlü, detalı bakımdan geçmesi faydalı olacaktır. Tarakta tek diş eksik. Yanında 20 adet diski ile birlikte. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Antika - Polyphon Model 43B Müzik Kutusu ve 20 Adet Disk-Sıradışı boyutlarda, 54x54cm kapak ölçüsü, 40cm çaplı diskleri çalar. Mükemmel durumda, işler vaziyette. Durma kalkmada hafif tereddütlü, detalı bakımdan geçmesi faydalı olacaktır. Tarakta tek diş eksik. Yanında 20 adet diski ile birlikte. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Liberty Minyatür Taşınabilir Gramofon -İngiliz Liberty minyatür gramofon. Thorens İsviçre mekanizma. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Liberty Minyatür Taşınabilir Gramofon -İngiliz Liberty minyatür gramofon. Thorens İsviçre mekanizma. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Nicole Freres Polyphone Müzilk Kutusu ve 35 Adet Disk-Zarif süslemeli ahşap kasasında, mükemmel durumda, çalışır vaziyette. 35 adet melodi diski ile birlikte. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Nicole Freres Polyphone Müzilk Kutusu ve 35 Adet Disk-Zarif süslemeli ahşap kasasında, mükemmel durumda, çalışır vaziyette. 35 adet melodi diski ile birlikte. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Graphophone Type Q Fonograf -American Graphophone Company yapımı fonograf. İyi durumda, çalışır vaziyette. Huni ağzında küçük bir kırık, 1cm kadar. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Graphophone Type Q Fonograf -American Graphophone Company yapımı fonograf. İyi durumda, çalışır vaziyette. Huni ağzında küçük bir kırık, 1cm kadar. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Academy Senior Çanta Gramofon -Sıradışı tasarımlı, Johnson Talking Machine Co. yapımı gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Academy Senior Çanta Gramofon -Sıradışı tasarımlı, Johnson Talking Machine Co. yapımı gramofon. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Sıradışı Tasarımlı Çanta Gramofon -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Sıradışı Tasarımlı Çanta Gramofon -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Edison Standard Fonograf ve Askılı Hunisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler. Yanında 5 adet fonograf silindiri ile birlikte.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Ahşap Kasasında Edison Standard Fonograf ve Askılı Hunisi -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler. Yanında 5 adet fonograf silindiri ile birlikte.

  TLSold
 • Amerikan Garford Masaüstü Gramofon -Garford Manufacturing Co USA üretimi, sıradışı tasarımlı gramofon. Hunisiz bir modeldir, ses odası tablanın hemen altındaki kafesli kısımdadır. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1920'ler.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Amerikan Garford Masaüstü Gramofon -Garford Manufacturing Co USA üretimi, sıradışı tasarımlı gramofon. Hunisiz bir modeldir, ses odası tablanın hemen altındaki kafesli kısımdadır. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • İngiliz Cliftophone Ahşap Kasalı Gramofon-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  İngiliz Cliftophone Ahşap Kasalı Gramofon-İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Decca No33 Kutu Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Göz alıcı huni ve ses odası tasarımı, kapak açıldığında otomatik açılan iğne haznesi. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Decca No33 Kutu Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Göz alıcı huni ve ses odası tasarımı, kapak açıldığında otomatik açılan iğne haznesi. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • HMV Ahşap Gramofon -İngiliz His Master's Voice Gramofon. İyi durumda ve çalışır vaziyette fakat ahşap kapağın tepesi tamir görmüş, tepe plakası kaplamasız ahşap malzeme ile değiştirilmiştir. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  HMV Ahşap Gramofon -İngiliz His Master's Voice Gramofon. İyi durumda ve çalışır vaziyette fakat ahşap kapağın tepesi tamir görmüş, tepe plakası kaplamasız ahşap malzeme ile değiştirilmiştir. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Columbia No202 Çanta Gramofon -Çok iyi durumda, ince detaylara sahip şık bir çanta gramofon. Çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Columbia No202 Çanta Gramofon -Çok iyi durumda, ince detaylara sahip şık bir çanta gramofon. Çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kasasında Minyatür Müzik Kutusu -Mekanizma muhtemel İsviçre yapımı, üzerinde damga yok. Ahşap kasa kapağı bombeli ve resimli, resim yıllara bağlı olarak oldukça silik vaziyette. Genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Ahşap Kasasında Minyatür Müzik Kutusu -Mekanizma muhtemel İsviçre yapımı, üzerinde damga yok. Ahşap kasa kapağı bombeli ve resimli, resim yıllara bağlı olarak oldukça silik vaziyette. Genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Müzik Kutusu -Zembereksiz, elle çevirmeli mekanizmalı müzik kutusu. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Ahşap Kutusunda Müzik Kutusu -Zembereksiz, elle çevirmeli mekanizmalı müzik kutusu. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Polyphon by Brittannia Diskli Dikey Müzik Kutusu ve Çok Sayıda Disk-Sıradışı dikey kapaklı, büyük boy ahşap mizik kutusu. 9inch metal melodi disklerini çalar. 54cm yükseklik. Dış ahşap yüzeylerde genel yıpranma ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında çok sayıda diski ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Polyphon by Brittannia Diskli Dikey Müzik Kutusu ve Çok Sayıda Disk-Sıradışı dikey kapaklı, büyük boy ahşap mizik kutusu. 9inch metal melodi disklerini çalar. 54cm yükseklik. Dış ahşap yüzeylerde genel yıpranma ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Yanında çok sayıda diski ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • İsviçre Yapımı Silindirli Müzik Kutusu -Henry Bendon & Co, İsviçre yapımı, mükemmel durumda, yüksek kalite işçilikle üretilmiş, zilli ve 3 adet zile vuran Çinli müzisyen figürüne sahip heyecan uyandırıcı bir koleksiyon parçası. Zilci figürler sırası geldiğinde gerçekten hareket eder ve zillere vurur. İstenildiğinde bu özellik devre dışı bırakılabilmektedir. Kapağı marküteri işlemeli, makinesi tam bakımlı ve mükemmel durumda. 10 çeşit melodi çalar. 59x29x25cm. Takriben 1865.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  İsviçre Yapımı Silindirli Müzik Kutusu -Henry Bendon & Co, İsviçre yapımı, mükemmel durumda, yüksek kalite işçilikle üretilmiş, zilli ve 3 adet zile vuran Çinli müzisyen figürüne sahip heyecan uyandırıcı bir koleksiyon parçası. Zilci figürler sırası geldiğinde gerçekten hareket eder ve zillere vurur. İstenildiğinde bu özellik devre dışı bırakılabilmektedir. Kapağı marküteri işlemeli, makinesi tam bakımlı ve mükemmel durumda. 10 çeşit melodi çalar. 59x29x25cm. Takriben 1865.

  TLSold
 • Mikiphone Alman Cep Gramofonu-Sevilen koleksiyon parçası Mikiphone, yanında nadir bulunan orijinal ses odası ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Metal yüzeylerde solgunluk. Yaklaşık 15 cm çağı ve büyükçe bir cebe sığabilmesi ile dönemi için bir taarım harikası sayılabilecek gramofon. Takriben 1920.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Mikiphone Alman Cep Gramofonu-Sevilen koleksiyon parçası Mikiphone, yanında nadir bulunan orijinal ses odası ile birlikte, iyi durumda, çalışır vaziyette. Metal yüzeylerde solgunluk. Yaklaşık 15 cm çağı ve büyükçe bir cebe sığabilmesi ile dönemi için bir taarım harikası sayılabilecek gramofon. Takriben 1920.

  TLSold
 • Academy No:7 Hunili Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal hunisi ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Academy No:7 Hunili Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal hunisi ile birlikte. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Decca Çanta Tipi Kreş Gramofonu-Kreşler ve çocuk yuvaları için hazırlanmış, üzeri çizgi karakterler ve resimlerle süslemeli Decca gramofon. Kasa üzerindeki tasarım Dora Roderick adlı sanatçıya aittir. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Decca Çanta Tipi Kreş Gramofonu-Kreşler ve çocuk yuvaları için hazırlanmış, üzeri çizgi karakterler ve resimlerle süslemeli Decca gramofon. Kasa üzerindeki tasarım Dora Roderick adlı sanatçıya aittir. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Bingola Çocuk Gramofonu-Alman oyuncak üreticisi Bing'den basit bir tasarıma sahip, teneke gövdeli, kurmalı mekanizma çocuk gramofonu. Genel yıpranma ile birlkikte iyi durumda, çalışır vaziyette nadir bir örnek. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Bingola Çocuk Gramofonu-Alman oyuncak üreticisi Bing'den basit bir tasarıma sahip, teneke gövdeli, kurmalı mekanizma çocuk gramofonu. Genel yıpranma ile birlkikte iyi durumda, çalışır vaziyette nadir bir örnek. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Pixie Grippa Katlanır Çantalı Çocuk Gramofonu ve 3 Adet Plağı -İngiliz Perophone Ltd tarafından üretilmiş, küçük boy plakları çalan çocuk gramofonu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çanta dış yüzeyinde yeralan resimler silikleşmiş. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Pixie Grippa Katlanır Çantalı Çocuk Gramofonu ve 3 Adet Plağı -İngiliz Perophone Ltd tarafından üretilmiş, küçük boy plakları çalan çocuk gramofonu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çanta dış yüzeyinde yeralan resimler silikleşmiş. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Lissenola Çanta Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Lissenola Çanta Gramofon -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Pirinç Kaide ve Kafes içinde Kurmalı Şakıyan Kuşlar Otomaton -Genel yaş izleri ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1880..

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Pirinç Kaide ve Kafes içinde Kurmalı Şakıyan Kuşlar Otomaton -Genel yaş izleri ile birlikte çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1880..

  TLSold
 • Kutu Tipi Ahşap Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Kutu Tipi Ahşap Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Büyük Boyutlu Büyülü Fener ve Ahşap Kutusu-33x22x34cm ölçülerde, ahşap kasasında projeksiyon makinesi, Magic Lantern. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Büyük Boyutlu Büyülü Fener ve Ahşap Kutusu-33x22x34cm ölçülerde, ahşap kasasında projeksiyon makinesi, Magic Lantern. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ross of London Büyülü Fener Projeksiyon ve Ahşap Kutusu-Oldukça büyük boyutlarda, İngiliz Ross London büyülü fener/projeksiyon makinesi. Bir dönem elektrik aksamı eklenmiş fakat şu an kabloları vs mevcut değildir. Çok iyi durumda, orijinal ahşap kasasında. Öndeki lensi eksik. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Ross of London Büyülü Fener Projeksiyon ve Ahşap Kutusu-Oldukça büyük boyutlarda, İngiliz Ross London büyülü fener/projeksiyon makinesi. Bir dönem elektrik aksamı eklenmiş fakat şu an kabloları vs mevcut değildir. Çok iyi durumda, orijinal ahşap kasasında. Öndeki lensi eksik. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Coronet Midget Kırmızı Renk Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Ünlü koleksiyon parçası Coronet Midget subminyatür/casus fotoğraf makinelerinin, az bulunan kırmızı renkli modeli. Bakalit gövdeli, 16mm film kullanan minyatür art-deco makine. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Coronet Midget Kırmızı Renk Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Ünlü koleksiyon parçası Coronet Midget subminyatür/casus fotoğraf makinelerinin, az bulunan kırmızı renkli modeli. Bakalit gövdeli, 16mm film kullanan minyatür art-deco makine. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Japon Steky Subminyatür Kamera ve Objektif Orijinal Deri Kılıfında-Steky 40mm Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi. Değiştirilebilir ikinci bir objektifi ve orijinal deri kılıfı ile, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Japon Steky Subminyatür Kamera ve Objektif Orijinal Deri Kılıfında-Steky 40mm Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi. Değiştirilebilir ikinci bir objektifi ve orijinal deri kılıfı ile, çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Kiku Subminyatür Kamera-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette Kiku Model2 Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Japon Kiku Subminyatür Kamera-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette Kiku Model2 Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi

  TLSold
 • Japon Mycro Subminyatür Kamera ve Orijinal Deri Kılıfı-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Metal yüzeylerde hafif solma.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Japon Mycro Subminyatür Kamera ve Orijinal Deri Kılıfı-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Metal yüzeylerde hafif solma.

  TLSold
 • Houghton üretimi Ticka Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kutusu -İngiliz Houghtons of London'dan, efsanevi "Ticka" cep saati şeklinde fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Minyatür, casus kamera diyebileceğimiz fotoğraf makinelerinin en eski ve en bilinen örneklerinden, önemli bir koleksiyon parçası. Kutusu eksiklidir, üst kısmı yoktur, broşür ve kullanma kılavuzu içindedir.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Houghton üretimi Ticka Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kutusu -İngiliz Houghtons of London'dan, efsanevi "Ticka" cep saati şeklinde fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Minyatür, casus kamera diyebileceğimiz fotoğraf makinelerinin en eski ve en bilinen örneklerinden, önemli bir koleksiyon parçası. Kutusu eksiklidir, üst kısmı yoktur, broşür ve kullanma kılavuzu içindedir.

  TLSold
 • Alman Mec 16 Subminyatür Kamera ve Orijinal Kabı -Feinwerk Mec16 Casus/subminyatür fotoğraf makinesi.10x14mm fotoğraf çeker, 16mm'lik film kullanır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Alman Mec 16 Subminyatür Kamera ve Orijinal Kabı -Feinwerk Mec16 Casus/subminyatür fotoğraf makinesi.10x14mm fotoğraf çeker, 16mm'lik film kullanır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Dökme Demir Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Muhtemel Alman yapımı dökme demir gövdeli subminyatür fotoğraf makinesi. Marka bilinmiyor. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Dökme Demir Subminyatür Fotoğraf Makinesi -Muhtemel Alman yapımı dökme demir gövdeli subminyatür fotoğraf makinesi. Marka bilinmiyor. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kılıfı -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatür fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çalışır vaziyette fakat gövdesinde deformasyon var. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Kılıfı -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatür fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çalışır vaziyette fakat gövdesinde deformasyon var. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Pentax Auto 110 Reflex Fotoğraf Makinesi -110 film ile çalışan sıradışı bir reflex kamera örneği. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Pentax Auto 110 Reflex Fotoğraf Makinesi -110 film ile çalışan sıradışı bir reflex kamera örneği. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Siyah Öğrenci Mikroskopu ve Ahşap Kutusu -Gövdesinde çatlak var.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Siyah Öğrenci Mikroskopu ve Ahşap Kutusu -Gövdesinde çatlak var.

  TLSold
 • Öğrenci Mikroskopu ve Ahşap Kutusu-Dökme demir üzeri siyah lake boyalı gövde, pirinç aksamlar. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Öğrenci Mikroskopu ve Ahşap Kutusu-Dökme demir üzeri siyah lake boyalı gövde, pirinç aksamlar. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Baker of London Binoküler Mikroskop ve Ahşap Çantası -Pirinç malzemeden. Çeşitli boylarda mercek ve mercek kutuları ile birlikte. Genel hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda. Aksesuarlarda eksikler var. Takriben 1890.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Baker of London Binoküler Mikroskop ve Ahşap Çantası -Pirinç malzemeden. Çeşitli boylarda mercek ve mercek kutuları ile birlikte. Genel hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda. Aksesuarlarda eksikler var. Takriben 1890.

  TLSold
 • Elop Elca Minyatür Fotoğraf Makinesi -Alman üretimi minyatür fotoğraf makines. 24*24 mm resim çeker, 35mm film kullanır. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1945'ler.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Elop Elca Minyatür Fotoğraf Makinesi -Alman üretimi minyatür fotoğraf makines. 24*24 mm resim çeker, 35mm film kullanır. İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1945'ler.

  TLSold
 • Amerikan Lionel Linex Stereo Fotoğraf Makinesi -Amerikan model tren ürticisi Lionel'dan sıradışı bir stereo fotoğraf makinesi. 3 boyutlu resimler çekmek için kullanılır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Amerikan Lionel Linex Stereo Fotoğraf Makinesi -Amerikan model tren ürticisi Lionel'dan sıradışı bir stereo fotoğraf makinesi. 3 boyutlu resimler çekmek için kullanılır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950.

  TLSold
 • Eljy Lumiere Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Eljy Lumiere Minyatür Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Elju Lumiere Type3 Minyatür Fotoğraf Makinesi -33mm şerit film kullanır, 35x23mm fotoğraf çeker. Objektifi gövde içine girer, çıkar, odak uzaklığı değişken. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deklanşör çalışıyor fakat arada takılma yapıyor. Takriben 1940.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Elju Lumiere Type3 Minyatür Fotoğraf Makinesi -33mm şerit film kullanır, 35x23mm fotoğraf çeker. Objektifi gövde içine girer, çıkar, odak uzaklığı değişken. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Deklanşör çalışıyor fakat arada takılma yapıyor. Takriben 1940.

  TLSold
 • J. Lizars - Challenge Körüklü Ahşap Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  J. Lizars - Challenge Körüklü Ahşap Fotoğraf Makinesi -Antika 3x4inch plakalı körüklü fotoğraf makinesi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatör fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Coronet Cameo Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İngiliz Coronet'ten ünlü Midget'in türevi, bakalit kasalı subminyatör fotoğraf makinesi. Midget'e çok benzer olarak ve yanı boyda üretilmiş bu makinede, Midget'dan farklı olarak biraz daha iyi bir arka kapak tasarımı ve vizör vardır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Japon Steky Model III Subminayatür Kamera ve Objektif Set-Az bulunur orijinal ahşap kutusu, 1:3.5 f=26mm and 1:5.6 f=40mm objektifleri le, orijnal deri kılıfları ile birlikte. 16mm film ile çalışır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Orijinal Kutusunda Japon Steky Model III Subminayatür Kamera ve Objektif Set-Az bulunur orijinal ahşap kutusu, 1:3.5 f=26mm and 1:5.6 f=40mm objektifleri le, orijnal deri kılıfları ile birlikte. 16mm film ile çalışır. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Asahi Musen Steky III Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Stekinar Anastigmat 1:3:5 F=25 objektif ile. 16mm film kullanır. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Japon Asahi Musen Steky III Subminyatür/Casus Fotoğraf Makinesi -Orijinal deri kılıfında, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Stekinar Anastigmat 1:3:5 F=25 objektif ile. 16mm film kullanır. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Eastman Kodak Laboratuar Tartısı ve Kutusu -Fotoğraf laboratuar tartısı. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Eastman Kodak Laboratuar Tartısı ve Kutusu -Fotoğraf laboratuar tartısı. Çok iyi durumda. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Kodak Fotoğraf Giyotini -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Kodak Fotoğraf Giyotini -İyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Alman Linhoff Technika 4x5 Fotoğraf Makinesi -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Alman Linhoff Technika 4x5 Fotoğraf Makinesi -Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Pirinç Aksamlı Mikroskop -At nalı ayaklı, pirinç aksamlı mikroskop. İyi durumda, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Pirinç Aksamlı Mikroskop -At nalı ayaklı, pirinç aksamlı mikroskop. İyi durumda, fonksiyonel olarak test edilmedi. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Orijinal Ahşap Kutusunda Minyatür Saha Mikroskopu-Doğa gözlemlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda üretilmiş saha mikroskopu, orijinal kutusu ve aksesuarları. Pirinç aksamlı. Çok iyi durumda. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Myco IIIa Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Myco IIIa Subminyatür Fotoğraf Makinesi -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Antika Pirinç Mikroskop -Alman yapımı at nalı ayaklı pirinç mikroskop ve ahşap kutusu. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Fonksiyonel olarak Test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Ahşap Kutusunda Antika Pirinç Mikroskop -Alman yapımı at nalı ayaklı pirinç mikroskop ve ahşap kutusu. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. Fonksiyonel olarak Test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Alman Yapımı Büyülü Fener ve Resim Slaytları -Kutu üzerindeki desen ve resimler silikleşmiş, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Aydınlatma yağ lambası ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Ahşap Kutusunda Alman Yapımı Büyülü Fener ve Resim Slaytları -Kutu üzerindeki desen ve resimler silikleşmiş, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda. Aydınlatma yağ lambası ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Siluro Nemrod Sualtı Kamerası -İspanyol üretimi bakalit gövdeli sualtı kamerası. Çok iyi durumdadır, çalışması test edilmedi. Takriiben 1950'ler.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Siluro Nemrod Sualtı Kamerası -İspanyol üretimi bakalit gövdeli sualtı kamerası. Çok iyi durumdadır, çalışması test edilmedi. Takriiben 1950'ler.

  TLSold
 • İngiliz Soho Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  İngiliz Soho Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi-İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • İngiliz Thornton Victory Reflex Fotoğraf Makinesi -Ahşap üzeri deri kaplama, siyah renk. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  İngiliz Thornton Victory Reflex Fotoğraf Makinesi -Ahşap üzeri deri kaplama, siyah renk. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Ahşap Çantasında Watson&Sons Binoküler Mikroskop -Metal üzeri siyah lake boya, pirinç aksamlar. 3 farklı mercek aparatı ile birlikte. İyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmemiştir. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Ahşap Çantasında Watson&Sons Binoküler Mikroskop -Metal üzeri siyah lake boya, pirinç aksamlar. 3 farklı mercek aparatı ile birlikte. İyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmemiştir. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Ahşap Çantasında Bausch&Lomb Binoküler Mikroskop -Metal üzeri siyah lake boya, pirinç aksamlar. 3 farklı mercek aparatı ile birlikte. İyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmemiştir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Ahşap Çantasında Bausch&Lomb Binoküler Mikroskop -Metal üzeri siyah lake boya, pirinç aksamlar. 3 farklı mercek aparatı ile birlikte. İyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmemiştir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • İngiliz Optisyen/Gözlükçü Seti -Davidson & Co. Londra. Orijinal ahşap kutusunda, iyi durumda optisyen seti. Takriben 1910'lar.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  İngiliz Optisyen/Gözlükçü Seti -Davidson & Co. Londra. Orijinal ahşap kutusunda, iyi durumda optisyen seti. Takriben 1910'lar.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Super Nettel Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Zeiss Ikon Super Nettel Fotoğraf Makinesi ve Orijinal Deri Kılıfı -İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • MPP Microcord England TLR Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  MPP Microcord England TLR Fotoğraf Makinesi -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Antika Ahşap Gövdeli Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Antika Ahşap Gövdeli Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Antika Metal Gövdeli Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Antika Metal Gövdeli Steroskop ve Fotoğraf Kartları -Özel çekilmiş 3 boyutlu fotoğrafları incelemeye yarayan steroskop aleti. Ahpaş gövdeli, iyi durumda. Fotoğraf tutucu çubuklardan biri eksik, yine de işlevsel. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Harry Potter and the Order of the Phoenix -JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Harry Potter and the Order of the Phoenix -JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Harry Potter and the Goblet of Fire -JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Harry Potter and the Goblet of Fire -JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Harry Potter and the Half Blood Prince-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Harry Potter and the Half Blood Prince-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Harry Potter and the Deathly Hollows-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Harry Potter and the Deathly Hollows-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Harry Potter and the Deathly Hollows-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Harry Potter and the Deathly Hollows-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Harry Potter and the Half Blood Prince-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Harry Potter and the Half Blood Prince-JK Rowling Harry Potter İngilizce İlk Baskı

  TLSold
 • Yoshimoto Nara - Three Drumming Girls Figür Seti -1959 doğumlu Japon sanatçı Yoshimoto Nara'nın 3'lü vinil figürin seti, Davul Çalan Kızlar 1,2,3. Orijinal kutularında, mükemmel durumda.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Yoshimoto Nara - Three Drumming Girls Figür Seti -1959 doğumlu Japon sanatçı Yoshimoto Nara'nın 3'lü vinil figürin seti, Davul Çalan Kızlar 1,2,3. Orijinal kutularında, mükemmel durumda.

  TLSold
 • 7 Adet Antika Harita Fullarton - Türkiye ve Çeşitli Ülkeler-Fullarton - The Royal Illustrated Atlas Of Modern Geopgraphy'den, yaklaşık 30x45cm ölçülerinde 7 harita. Her haritanın etrafında o bölgeye ait ilüstrasyonlar ile. Kenarlarda yıpranma ve genel sararma izleri ile birlikte iyi durumda.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  7 Adet Antika Harita Fullarton - Türkiye ve Çeşitli Ülkeler-Fullarton - The Royal Illustrated Atlas Of Modern Geopgraphy'den, yaklaşık 30x45cm ölçülerinde 7 harita. Her haritanın etrafında o bölgeye ait ilüstrasyonlar ile. Kenarlarda yıpranma ve genel sararma izleri ile birlikte iyi durumda.

  TLSold
 • Charles Fellows - Turkey - Antika Kitap -1838 yılında Anadolu'nun o zamanlar avrupalılar tarafından az bilinen Likya bölgesine yapılmış bir seyahatin güncesi. İlk baskı. İçinde çift sayfa bir harita ve 20 kadar gravür. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. 1839.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Charles Fellows - Turkey - Antika Kitap -1838 yılında Anadolu'nun o zamanlar avrupalılar tarafından az bilinen Likya bölgesine yapılmış bir seyahatin güncesi. İlk baskı. İçinde çift sayfa bir harita ve 20 kadar gravür. Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda. 1839.

  TLSold
 • Hirfanlı Barajı Karakalem Resim Çalışması -1950'lerde inşa edilmiş olan Hirfanlı barajının inşa sürecinde çizilmiş, inşaat çalışmalarına ait bir sahne, karakalem çalışma. 45*50cm Çerçeveli. Eser adı ve tarih var, imza görünmüyor.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Hirfanlı Barajı Karakalem Resim Çalışması -1950'lerde inşa edilmiş olan Hirfanlı barajının inşa sürecinde çizilmiş, inşaat çalışmalarına ait bir sahne, karakalem çalışma. 45*50cm Çerçeveli. Eser adı ve tarih var, imza görünmüyor.

  TLSold
 • Ian Fleming - You Only Live Twice - James Bond Serisi İlk Baskı Kitap -Londra, 1964. 188x121mm. İlk iç sayfada hafif renklenme/kararma, genel olarak kitap ve kılıf iyi durumda. Takriben 1950.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Ian Fleming - You Only Live Twice - James Bond Serisi İlk Baskı Kitap -Londra, 1964. 188x121mm. İlk iç sayfada hafif renklenme/kararma, genel olarak kitap ve kılıf iyi durumda. Takriben 1950.

  TLSold
 • Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Karton Kapak-Bloomsbury 2000 İlk baskı kitap, mükemmel ve okunmamış haliyle.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Karton Kapak-Bloomsbury 2000 İlk baskı kitap, mükemmel ve okunmamış haliyle.

  TLSold
 • Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Ciltli -İlk Baskı Ted Smart, ciltli gömlekli. Mükemmel ve okunmamış haliyle.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Harry Potter - Goblet of Fire İlk Baskı Ciltli -İlk Baskı Ted Smart, ciltli gömlekli. Mükemmel ve okunmamış haliyle.

  TLSold
 • Persia and Turkey in Revolt - Antika Kitap -David Fraser. İlk baskı, içinde "sent by desire of author" - yazarın isteği üzerine gönderilmiştir notu, gravürler, haritalar.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Persia and Turkey in Revolt - Antika Kitap -David Fraser. İlk baskı, içinde "sent by desire of author" - yazarın isteği üzerine gönderilmiştir notu, gravürler, haritalar.

  TLSold
 • Turkey, Russia, the Black Sea, and Circassia - Antika kitap -Captain Spencer 1910. Haritalar, gravürler, ilüstrasyonlar. İyi durumda.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Turkey, Russia, the Black Sea, and Circassia - Antika kitap -Captain Spencer 1910. Haritalar, gravürler, ilüstrasyonlar. İyi durumda.

  TLSold
 • Des Guides Bleus - Turquie-Fransızca Seyahat Rehberi - Türkiye - 1969.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Des Guides Bleus - Turquie-Fransızca Seyahat Rehberi - Türkiye - 1969.

  TLSold
 • Theophile Gautier - Constantinople of Today 1855 - Antika Kitap -İlk baskı. İyi durumda.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Theophile Gautier - Constantinople of Today 1855 - Antika Kitap -İlk baskı. İyi durumda.

  TLSold
 • Constantinople - The Challenge of the Centuries - Victor Murdock - Antika Kitap -İyi durumda. 1926.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Constantinople - The Challenge of the Centuries - Victor Murdock - Antika Kitap -İyi durumda. 1926.

  TLSold
 • Twentysix Years on the Bosphorus - Dorina L.Neave - Antika Kitap -İyi durumda. 1933.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Twentysix Years on the Bosphorus - Dorina L.Neave - Antika Kitap -İyi durumda. 1933.

  TLSold
 • İngiliz Chad Valley Dünya Küresi-Eğitim amaçlı, teneke kaideli dünya küresi. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  İngiliz Chad Valley Dünya Küresi-Eğitim amaçlı, teneke kaideli dünya küresi. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Japon TN Toys Rosko Bartender Pilli Oyuncak ve Orijinal Kutusu-Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Barmenin elindeki bardak eksik. Çalıştırıldığında sapa sola hareket eder, içki doldurur. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Japon TN Toys Rosko Bartender Pilli Oyuncak ve Orijinal Kutusu-Genel yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Barmenin elindeki bardak eksik. Çalıştırıldığında sapa sola hareket eder, içki doldurur. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon KKS (Komoda Shoten) Teneke Oyuncak "Dump Truck"-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette pilli teneke oyuncak iş makinesi Orijinal kutusu ile birlikte, kutu oldukça yıpranmış vaziyettte ve eksikli.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Japon KKS (Komoda Shoten) Teneke Oyuncak "Dump Truck"-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette pilli teneke oyuncak iş makinesi Orijinal kutusu ile birlikte, kutu oldukça yıpranmış vaziyettte ve eksikli.

  TLSold
 • Japon ALPS Pilot Sürat Motoru Pilli Teneke Oyuncak-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi oldukça sıradışı bir tasarıma sahiptir, çalıştırıldığında pervanesi dönmektedir. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Japon ALPS Pilot Sürat Motoru Pilli Teneke Oyuncak-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi oldukça sıradışı bir tasarıma sahiptir, çalıştırıldığında pervanesi dönmektedir. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Batı Alman Arnold Teneke Kurmalı Buharlı Gemi -Uzunluk 32 cm, teneke gövde. Çok iyi durumda, mekanizması çalışır vaziyette fakat pervane arada takılıyor, ayar ihtiyacı var. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Batı Alman Arnold Teneke Kurmalı Buharlı Gemi -Uzunluk 32 cm, teneke gövde. Çok iyi durumda, mekanizması çalışır vaziyette fakat pervane arada takılıyor, ayar ihtiyacı var. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • CGL Galaxy Twinwader Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  CGL Galaxy Twinwader Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Amerikan Entex Astro Invader Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette çift kişilik konsol oyunu.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Amerikan Entex Astro Invader Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette çift kişilik konsol oyunu.

  TLSold
 • Palitoy Electronic Striker Futbol Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette çift kişilik konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Palitoy Electronic Striker Futbol Konsol Oyunu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette çift kişilik konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  TLSold
 • Japon Bambino"Space Laser Fight" Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, çift kişilik konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Japon Bambino"Space Laser Fight" Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, çift kişilik konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  TLSold
 • CGL Galaxy Invader Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  CGL Galaxy Invader Konsol Oyunu ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette konsol oyunu ve orijinal kutusu.

  TLSold
 • Replika Asakusa Thunder Robot Pilli Teneke Oyuncak ve Oriijnal Kutusu -Çin HaHa Toys tarafından 60'ların nadir teneke robot oyuncaklarından Asakusa Thunder Robot'un bir replikası. Yeniye yakın, kusursuz durumda fakat pil takıldığında ışıkları yanıyor, hareket etmiyor. Orijinal kutusunda.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Replika Asakusa Thunder Robot Pilli Teneke Oyuncak ve Oriijnal Kutusu -Çin HaHa Toys tarafından 60'ların nadir teneke robot oyuncaklarından Asakusa Thunder Robot'un bir replikası. Yeniye yakın, kusursuz durumda fakat pil takıldığında ışıkları yanıyor, hareket etmiyor. Orijinal kutusunda.

  TLSold
 • Saturn Giant Walking Robot Pilli Plastik Robot ve Orijinal Kutusu -Çin yapımı replika. Orijinali Japon Kamco tarafından üretilmiş popüler koleksiyon objesi Satürn robotun bir replikası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştığında hareket eder, silah sesleri çıkarır ve gövdesindeki ekrandan çeşitli görüntüler akar. Ayrıca kafasının üzerindeki roketler de tek tek düğmelerine basılarak atılabilmektedir. Orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Saturn Giant Walking Robot Pilli Plastik Robot ve Orijinal Kutusu -Çin yapımı replika. Orijinali Japon Kamco tarafından üretilmiş popüler koleksiyon objesi Satürn robotun bir replikası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştığında hareket eder, silah sesleri çıkarır ve gövdesindeki ekrandan çeşitli görüntüler akar. Ayrıca kafasının üzerindeki roketler de tek tek düğmelerine basılarak atılabilmektedir. Orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Japon Horikawa Gear Robot Pilli Teneke Oyuncak Robot-Orijinal Horikawa Gear Robot. Çalıştırıldığında göğsündeki dişliler hareket etmeye başlar ve ışıklar yanar. Ayrıca yavaşça yürüme hareketi yapar. Çok iyi durumda, biraz aksak olmakla birlikte çalışır vaziyette. Takriben 1963.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Japon Horikawa Gear Robot Pilli Teneke Oyuncak Robot-Orijinal Horikawa Gear Robot. Çalıştırıldığında göğsündeki dişliler hareket etmeye başlar ve ışıklar yanar. Ayrıca yavaşça yürüme hareketi yapar. Çok iyi durumda, biraz aksak olmakla birlikte çalışır vaziyette. Takriben 1963.

  TLSold
 • Japon Horikawa Attacking Martian Robot Pilli Teneke Oyuncak-Orijinal Horikawa pilli teneke robot. Çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Japon Horikawa Attacking Martian Robot Pilli Teneke Oyuncak-Orijinal Horikawa pilli teneke robot. Çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman CKO Traktör ve Römork -Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak kepçe traktör ve römorku. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Direksiyonun sağ tarafındaki kol çekildiğinde kepçe havaya kalkar.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Alman CKO Traktör ve Römork -Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak kepçe traktör ve römorku. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Direksiyonun sağ tarafındaki kol çekildiğinde kepçe havaya kalkar.

  TLSold
 • Japon Bandai BMW Isetta Teneke Oyuncak Araba-Ön tamponda solma ile birlikte genel olarak çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Japon Bandai BMW Isetta Teneke Oyuncak Araba-Ön tamponda solma ile birlikte genel olarak çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Lehmann Kurmalı Teneke Palyaço ve Katır Arabası-Lehman No425 Balky Mule kurmalı teneke oyuncak. Palyaço ve Katır Arabası. Zamana bağlı yıpranma izleri ile birlikte çok iyi durumda. Zemberek sıkışmış vaziyette fakat yerinde. Elle yürütüldüğünde normalde yapması gereken hareketi yapıyor, araç ilerledikçe palyaço hafifçe salınarak ileri geri ve yukarı aşağı hareket ediyor. Katırın üzeri keçe kaplı, palyaçonun kıyafeti kumaştan. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Alman Lehmann Kurmalı Teneke Palyaço ve Katır Arabası-Lehman No425 Balky Mule kurmalı teneke oyuncak. Palyaço ve Katır Arabası. Zamana bağlı yıpranma izleri ile birlikte çok iyi durumda. Zemberek sıkışmış vaziyette fakat yerinde. Elle yürütüldüğünde normalde yapması gereken hareketi yapıyor, araç ilerledikçe palyaço hafifçe salınarak ileri geri ve yukarı aşağı hareket ediyor. Katırın üzeri keçe kaplı, palyaçonun kıyafeti kumaştan. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Alman Schuco Submarino 3007 Yüzer Teneke Denizaltı ve Orijinal Kutusu-Su geçirmez gövdesi sayesinde suda yüzer kurmalı, teneke ve plastik denizaltı. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kutusu hafif yuıpranmış, kapak kanatları tek tarafta eksiktir.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Alman Schuco Submarino 3007 Yüzer Teneke Denizaltı ve Orijinal Kutusu-Su geçirmez gövdesi sayesinde suda yüzer kurmalı, teneke ve plastik denizaltı. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kutusu hafif yuıpranmış, kapak kanatları tek tarafta eksiktir.

  TLSold
 • Japon Masudaya TM Toys Pilli Teneke Uzay Gemisi -Masudaya pilli teneke, uzay gemisi devriye aracı "Highway Patrol". Çalıştırıldığında yön değiştirerek hareket eder, tepesindeki anteri ve pervanesini çevirir. Genel yüzey yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Japon Masudaya TM Toys Pilli Teneke Uzay Gemisi -Masudaya pilli teneke, uzay gemisi devriye aracı "Highway Patrol". Çalıştırıldığında yön değiştirerek hareket eder, tepesindeki anteri ve pervanesini çevirir. Genel yüzey yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Masudaya Moon Rocket Pilli Teneke Uzay Gemisi -Görsel olarak iyi durumda, fakat çalışmıyor. Tepedeki aksesuarı eksiktir. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Japon Masudaya Moon Rocket Pilli Teneke Uzay Gemisi -Görsel olarak iyi durumda, fakat çalışmıyor. Tepedeki aksesuarı eksiktir. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Itfaiye Aracı ve Arkasında Pompa Römorku-Teneke kurmalı itfaiye aracı ve römorku. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Manivelayı çevirinde merdiveni inip kalkar, kurulunca yürür.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Alman Gama Itfaiye Aracı ve Arkasında Pompa Römorku-Teneke kurmalı itfaiye aracı ve römorku. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Manivelayı çevirinde merdiveni inip kalkar, kurulunca yürür.

  TLSold
 • Alman Schuco Müncher Kindl Kurmalı Danseden Kız Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı danseden kız fügürü. Kurulduğunda elindeki bardağı yukarı aşağı oynatarak içer gibi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Alman Schuco Müncher Kindl Kurmalı Danseden Kız Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı danseden kız fügürü. Kurulduğunda elindeki bardağı yukarı aşağı oynatarak içer gibi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Schuco Trachtenjunge mit Geige Kurmalı Keman Çalan Çocuk Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı keman çalan çocuk fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Alman Schuco Trachtenjunge mit Geige Kurmalı Keman Çalan Çocuk Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı keman çalan çocuk fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Schuco Kurmalı Keman Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, keman çalan asker figürü. İyi durumda, fakat çalışmıyor, mekanizma boşta. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Alman Schuco Kurmalı Keman Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, keman çalan asker figürü. İyi durumda, fakat çalışmıyor, mekanizma boşta. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Schuco Davul Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, davul çalan asker fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette fakat hafif tutukluk yapıyor. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Alman Schuco Davul Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, davul çalan asker fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette fakat hafif tutukluk yapıyor. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Japon Alps "Indian Joe" Oyuncak Figür ve Orijinal Kutusu -Pilli teneke oyuncak kızılderili figürü. Çalıştırıldığında önündeki davulu çalar. Kutusu ile birlikte çok iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Japon Alps "Indian Joe" Oyuncak Figür ve Orijinal Kutusu -Pilli teneke oyuncak kızılderili figürü. Çalıştırıldığında önündeki davulu çalar. Kutusu ile birlikte çok iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Ichiko Teneke Oyuncak Polis Arabası -Alman polis arabası, "Polizei" baskılı, pilli ve sürtmeli mekanizma teneke polis arabası. Pil sadece ışıklı kısımların aydınlanması içindir, çalışmamaktadır. Sürtmeli mekanizma çalışır vaziyette. Araç yürüdüğünde araka bagaj kapağı üzerindeki kilometre saat hareket eder. Çok iyi durumda. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Japon Ichiko Teneke Oyuncak Polis Arabası -Alman polis arabası, "Polizei" baskılı, pilli ve sürtmeli mekanizma teneke polis arabası. Pil sadece ışıklı kısımların aydınlanması içindir, çalışmamaktadır. Sürtmeli mekanizma çalışır vaziyette. Araç yürüdüğünde araka bagaj kapağı üzerindeki kilometre saat hareket eder. Çok iyi durumda. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Metal Aksamlı Çocuk Scooter-Bordo renkli yüzeyde genel yıpranma. Çalışır vaziyette. Takriban 1950'ler.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Metal Aksamlı Çocuk Scooter-Bordo renkli yüzeyde genel yıpranma. Çalışır vaziyette. Takriban 1950'ler.

  TLSold
 • Tonka beton Mikser Aracı -Metal ve plastik aksamlı İngiliz yapımı Tonka oyuncak araç. İyi durumda fakat yer yer pas izleri. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Tonka beton Mikser Aracı -Metal ve plastik aksamlı İngiliz yapımı Tonka oyuncak araç. İyi durumda fakat yer yer pas izleri. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Vintage Tom&Jerry Pinball Oyunu -İyi durumda, çalışıs vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Vintage Tom&Jerry Pinball Oyunu -İyi durumda, çalışıs vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Kings of Speed Pinball ve Orjinal Kutusu-İyi durumda, çalışır vaziyette vintage pinball oyunu ve orijinal kutusu. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Kings of Speed Pinball ve Orjinal Kutusu-İyi durumda, çalışır vaziyette vintage pinball oyunu ve orijinal kutusu. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Vintage Bagatelle Oyunu ve Orijinal Kutusu -Pinball benzeri, fakat pinball'dan farklı olarak ön yüzü açık masa oyunu. İyi durumda fakat toplar eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Vintage Bagatelle Oyunu ve Orijinal Kutusu -Pinball benzeri, fakat pinball'dan farklı olarak ön yüzü açık masa oyunu. İyi durumda fakat toplar eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Ahşap Kaideli Pirinç Posta Terazisi -İyi durumda, ağırlıkları eksik. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Ahşap Kaideli Pirinç Posta Terazisi -İyi durumda, ağırlıkları eksik. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Küçük Boy Pirinç Madenci Lambası -Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Küçük Boy Pirinç Madenci Lambası -Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Küçük Boy Pirinç Madenci Lambası -Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Küçük Boy Pirinç Madenci Lambası -Çok iyi durumda, çalışması test edilmedi. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Antika 3 Ayaklı Inklinometre/Eğimölçer-Pirinç ve demir malzemeden, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Antika 3 Ayaklı Inklinometre/Eğimölçer-Pirinç ve demir malzemeden, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Schuco Nr.3 Yarış Arabası Atölye Seti -Kurmalı teneke Schuco yarış arabası ve yarış ekibi figürleri. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı dahil değildir.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Schuco Nr.3 Yarış Arabası Atölye Seti -Kurmalı teneke Schuco yarış arabası ve yarış ekibi figürleri. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı dahil değildir.

  TLSold
 • Doktor Who K9 Uzaktan Kumandalı Köpek Robot-Pilli, uzaktan kumandalı robot oyuncak. Yürür, manevra yapar, düğmelere basıldığında çeşitli anonslar yapar. iyi durumda, çalışır vaziyette. Kulaklarından biri eksik, gövdesindeki kapak gevşek.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Doktor Who K9 Uzaktan Kumandalı Köpek Robot-Pilli, uzaktan kumandalı robot oyuncak. Yürür, manevra yapar, düğmelere basıldığında çeşitli anonslar yapar. iyi durumda, çalışır vaziyette. Kulaklarından biri eksik, gövdesindeki kapak gevşek.

  TLSold
 • Alman CKO Sürtmeli Mekanizma no383 Yarış Arabası -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, teneke oyuncak araba.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Alman CKO Sürtmeli Mekanizma no383 Yarış Arabası -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, teneke oyuncak araba.

  TLSold
 • Japon Nomura Teneke Oyuncak Yarış Motosikleti -Çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Japon Nomura Teneke Oyuncak Yarış Motosikleti -Çok iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Yapımı Buharlı Teneke Oyuncak Gemi -Su haznesi doldurulup altında yer alan mum yakıldığında deliklerinden çıkan buhar sayesinde suda ilerler. Genel yıpranma ve muma bağlı hafif yanık izleriyle birlikte iyi ve tam durumda. Suda denenmedi. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Alman Yapımı Buharlı Teneke Oyuncak Gemi -Su haznesi doldurulup altında yer alan mum yakıldığında deliklerinden çıkan buhar sayesinde suda ilerler. Genel yıpranma ve muma bağlı hafif yanık izleriyle birlikte iyi ve tam durumda. Suda denenmedi. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Teneke Oyuncak Pervaneli Uçak -Yaklaşık 17cm boyutlarında, sürtmeli mekanizma teneke oyuncak uçak. Uçak hareketlendirildiğinde, ilerlerken pervenelerini de çevirir. Çin yapımı, takriben 1980'ler.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Teneke Oyuncak Pervaneli Uçak -Yaklaşık 17cm boyutlarında, sürtmeli mekanizma teneke oyuncak uçak. Uçak hareketlendirildiğinde, ilerlerken pervenelerini de çevirir. Çin yapımı, takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Alman Yapımı Teneke Oyuncak Uçak -Batı Alman üretimi, markasız, küçük boyutlarda, basit bir teneke oyuncak uçak. 11cm uzunluk.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Alman Yapımı Teneke Oyuncak Uçak -Batı Alman üretimi, markasız, küçük boyutlarda, basit bir teneke oyuncak uçak. 11cm uzunluk.

  TLSold
 • Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Tank -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 12cm uzunluk. Çalıştırıldığında top kulesi/taretini çevirir ve ayrıca ön kısımdaki makineli tüfek kısmına çakmak taşı takıldığında kıvılcım çıkarır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Alman Gama Teneke Kurmalı Oyuncak Tank -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 12cm uzunluk. Çalıştırıldığında top kulesi/taretini çevirir ve ayrıca ön kısımdaki makineli tüfek kısmına çakmak taşı takıldığında kıvılcım çıkarır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Cursor Modell No1072 Model Araba-Minyatür boyutlarda, plastik aksamlı Alman yapımı model araba. 9cm uzunluk.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Alman Cursor Modell No1072 Model Araba-Minyatür boyutlarda, plastik aksamlı Alman yapımı model araba. 9cm uzunluk.

  TLSold
 • Japon ALPS Kurmalı Oyuncak Polis Figürü-Japon üretimi plastik gövdeli oyuncak polis. Kurulup bırakıldığında kendi etrafında sallanarak döner, kafasını ooynatır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Japon ALPS Kurmalı Oyuncak Polis Figürü-Japon üretimi plastik gövdeli oyuncak polis. Kurulup bırakıldığında kendi etrafında sallanarak döner, kafasını ooynatır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon ALPS Kurmalı Oyuncak Polis Figürü ve Orijinal Kutusu-Japon üretimi plastik gövdeli oyuncak polis. Kurulup bırakıldığında kendi etrafında sallanarak döner, kafasını ooynatır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Japon ALPS Kurmalı Oyuncak Polis Figürü ve Orijinal Kutusu-Japon üretimi plastik gövdeli oyuncak polis. Kurulup bırakıldığında kendi etrafında sallanarak döner, kafasını ooynatır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • TN Toys Nomura Japon Kurmalı Polis Figürü ve Orijinal Kutusu -Japon Nomura'dan mükemmel durumda, kurmalı teneke polis figürü. Kurulduğunda belli bir süre bir yöne yol vermek için kolunu indirip kaldırdıktan sonra hafifçe dönerek diğer yöne işaret verir. Çok iyi durumda, çalışır vaziyettte. Mekanizma zaman zaman yavaşlıyor. Orijinal kutusunda yıllara bağlı yıpranma. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  TN Toys Nomura Japon Kurmalı Polis Figürü ve Orijinal Kutusu -Japon Nomura'dan mükemmel durumda, kurmalı teneke polis figürü. Kurulduğunda belli bir süre bir yöne yol vermek için kolunu indirip kaldırdıktan sonra hafifçe dönerek diğer yöne işaret verir. Çok iyi durumda, çalışır vaziyettte. Mekanizma zaman zaman yavaşlıyor. Orijinal kutusunda yıllara bağlı yıpranma. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Atomic Robot Man Replika Teneke Oyuncak Robot ve Kutusu -Ünlü Japon Koleksiyon Parçası Atomic Robot Man kurmalı robotun Çin yapımı replikası ve kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Atomic Robot Man Replika Teneke Oyuncak Robot ve Kutusu -Ünlü Japon Koleksiyon Parçası Atomic Robot Man kurmalı robotun Çin yapımı replikası ve kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • TN Toys Rosko Japon Pilli Oyuncak Barmen Figürü ve Kutusu-Charley Weaver Bartender pilli teneke ve plastik oyuncak barmen figürü. Tamire ihtiyacı var, çalışmıyor. Tek kolu gevşek, kıyafetleri tamir için sökülmüş halde. Kutusu genel yıpranma ile birlikte iyi durumda.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  TN Toys Rosko Japon Pilli Oyuncak Barmen Figürü ve Kutusu-Charley Weaver Bartender pilli teneke ve plastik oyuncak barmen figürü. Tamire ihtiyacı var, çalışmıyor. Tek kolu gevşek, kıyafetleri tamir için sökülmüş halde. Kutusu genel yıpranma ile birlikte iyi durumda.

  TLSold
 • Alman Teneke Kurmalı Oyuncak Uçak -Muhtemelen el yapımı, üzeri yazısız ve baskısız kurmalı, teneke oyuncak uçak. Kurulduğunda yürür ve bir süre sonra burnunu havaya kaldırır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Alman Teneke Kurmalı Oyuncak Uçak -Muhtemelen el yapımı, üzeri yazısız ve baskısız kurmalı, teneke oyuncak uçak. Kurulduğunda yürür ve bir süre sonra burnunu havaya kaldırır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Alpina Kurmalı Alarmlı Masa Saati -Çalışıyor fakat hemen duruyor, bakıma ihtiyacı var. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Alman Alpina Kurmalı Alarmlı Masa Saati -Çalışıyor fakat hemen duruyor, bakıma ihtiyacı var. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Japon Asakusa Toys Pilli Teneke Oyuncak Ambulans-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Japon Asakusa Toys Pilli Teneke Oyuncak Ambulans-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Doğu Alman GDR Teneke Oyuncak Uçak-Dogu alman yapımı, sürtmeli mekanizmalı teneke Intercontinental 62-741 oyuncak uçak. 34cm uzunluk, 30cm kanat açıklığı. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Doğu Alman GDR Teneke Oyuncak Uçak-Dogu alman yapımı, sürtmeli mekanizmalı teneke Intercontinental 62-741 oyuncak uçak. 34cm uzunluk, 30cm kanat açıklığı. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma Cessna teneke oyuncak uçak. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Japon Yonezawa Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma Cessna teneke oyuncak uçak. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Daiya Panam Teneke Helikopter ve Orijinal Kutusu -Japon Daiya Pan American Skyway Helicopter. Helikopter görsel olarak çok iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Çalıştığında bir yandan ilerlerken bir yandan pervanelerini çeviren bir oyuncaktır. Kutusu yııpranmış durumdadır.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Japon Daiya Panam Teneke Helikopter ve Orijinal Kutusu -Japon Daiya Pan American Skyway Helicopter. Helikopter görsel olarak çok iyi durumda fakat çalışmamaktadır. Çalıştığında bir yandan ilerlerken bir yandan pervanelerini çeviren bir oyuncaktır. Kutusu yııpranmış durumdadır.

  TLSold
 • Alman HWN Air Transport Service Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak ve Orijinal Kutusu-Alman oyuncak üreticisi Heinrich Wimmer HWN'den çok iyi durumda, teneke gövdeli, plastik aksamlı oyuncak uçak. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Alman HWN Air Transport Service Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak ve Orijinal Kutusu-Alman oyuncak üreticisi Heinrich Wimmer HWN'den çok iyi durumda, teneke gövdeli, plastik aksamlı oyuncak uçak. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Troxi Pilli Teneke Polis Arabası ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında araç ilerlerken, sürücü polis de kafasını sağa sola çevirir. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Alman Gama Troxi Pilli Teneke Polis Arabası ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında araç ilerlerken, sürücü polis de kafasını sağa sola çevirir. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Schuco Davul Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, davul çalan asker fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Alman Schuco Davul Çalan Asker Figürü -Schuco'nun nadir ve sevilen hareketli figürler serisinden, kurmalı, davul çalan asker fügürü. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Japon TN Toys Teneke Pilli Oyuncak Traktör ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kutu üzerinde genel yıpranma. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Japon TN Toys Teneke Pilli Oyuncak Traktör ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Kutu üzerinde genel yıpranma. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Showa Piston Action Bulldozer Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışıver vaziyette, orijinal kutusu il ebirlikte. Bu oyuncak sürtmeş mekanizmaya sahip olup, pil sadece hareket halindeki pistonların daha iyi görünmesi içindir. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Japon Showa Piston Action Bulldozer Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışıver vaziyette, orijinal kutusu il ebirlikte. Bu oyuncak sürtmeş mekanizmaya sahip olup, pil sadece hareket halindeki pistonların daha iyi görünmesi içindir. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Linemar Bulldozer Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal Kutusu ile birlikte, kutu üzerinde yer yer delik ve hasar. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Japon Linemar Bulldozer Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal Kutusu ile birlikte, kutu üzerinde yer yer delik ve hasar. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon TN Toys "The Mighty Bull" Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında ileri geri gider, yürürken motor bölmesi sağa sola yatarak çalışma efekti verir. Alt kısımda ve pil haznesinde sürtünmeye bağlı genel yüzey yıpranması. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Japon TN Toys "The Mighty Bull" Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında ileri geri gider, yürürken motor bölmesi sağa sola yatarak çalışma efekti verir. Alt kısımda ve pil haznesinde sürtünmeye bağlı genel yüzey yıpranması. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Fransız GeGe Citroen DS 19 Kablo Kumandalı Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, fakat çalışması denenmemiştir. Eski tip 4.5 voldluk yassı pille çalışır. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Fransız GeGe Citroen DS 19 Kablo Kumandalı Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, fakat çalışması denenmemiştir. Eski tip 4.5 voldluk yassı pille çalışır. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Bandai Rambler Teneke Oyuncak Ambulans ve Orijinal Kutusu -Sürtmeli mekanizmalı teneke oyuncak ambulans. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Bandai Rambler Teneke Oyuncak Ambulans ve Orijinal Kutusu -Sürtmeli mekanizmalı teneke oyuncak ambulans. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Nomura mystery Police Car Pilli Teneke Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Japon Nomura mystery Police Car Pilli Teneke Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Horikawa Space Capsule Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Görsel olarak iyi durumda fakat çalışmıyor. Pil haznesi yerinden oynamış durumda. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Japon Horikawa Space Capsule Pilli Teneke Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Görsel olarak iyi durumda fakat çalışmıyor. Pil haznesi yerinden oynamış durumda. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • HC Toys Hong Kong Space Robot Pilli Plastik Oyuncak Robot ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  HC Toys Hong Kong Space Robot Pilli Plastik Oyuncak Robot ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, fakat çalışmıyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Super Space Commander Plastil Gövdeli Pilli Robot Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Hong Kong üretimi. Genel olarak iyi durumda. Çalışmasında eksikler var. Işıkları yanıyor, ses efektleri çalışıyor fakat, yürüme, dönme ve silah kapaklarını açma fonksiyonları çalışmıyor. Orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Super Space Commander Plastil Gövdeli Pilli Robot Oyuncak ve Orijinal Kutusu -Hong Kong üretimi. Genel olarak iyi durumda. Çalışmasında eksikler var. Işıkları yanıyor, ses efektleri çalışıyor fakat, yürüme, dönme ve silah kapaklarını açma fonksiyonları çalışmıyor. Orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Alman Marklin Mercedes 300SL Kurmalı Teneke Model Araba ve Orijinal Kutusu -Marklin'den yüksek kalite ve büyük boyutta bir Mercedes 300SL. Kurmalı mekanizma, diferansiyel ve işler vaziyette direksiyon. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, kurma anahtarı ve sertifikası ile birlikte.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Alman Marklin Mercedes 300SL Kurmalı Teneke Model Araba ve Orijinal Kutusu -Marklin'den yüksek kalite ve büyük boyutta bir Mercedes 300SL. Kurmalı mekanizma, diferansiyel ve işler vaziyette direksiyon. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusunda, kurma anahtarı ve sertifikası ile birlikte.

  TLSold
 • Alman Gama Troxi Polis Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Alman Gama Troxi Polis Pilli Teneke Oyuncak Polis Arabası ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Orijinal kutusu ile birlikte. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Alps Highway Patrol Polis Arabası 
-Plastik gövdeli, pilli Japon yapımı polis arabası. Arka bagaj üzerinde 3 adet düğmesi vardır, düğmelerin fonksiyonu test edilmedi fakat araç çalışır vaziyettedir. Pil kapağı eksik fakat görsel olarak çok iyi durumdadır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Japon Alps Highway Patrol Polis Arabası -Plastik gövdeli, pilli Japon yapımı polis arabası. Arka bagaj üzerinde 3 adet düğmesi vardır, düğmelerin fonksiyonu test edilmedi fakat araç çalışır vaziyettedir. Pil kapağı eksik fakat görsel olarak çok iyi durumdadır.

  TLSold
 • Japon Horikawa Super Astronaut Rotate o Matic Pilli Teneke Robot ve Orijinal Kutusu-Genel olarak iyi durumda, çalışır vaziyette, fakat pil kapağının menteşeleri kopuk, yerinde durması için sabitlemek gerekiyor. Pil kapağı ve çevresinde hafif pas izleri. Bu oyuncak çalıştığında astronot önce yürür, sonra durur, göğüs kızmındaki kapak açılır, içeriden silahları çıkar, ateş eder, kapaklar geri kapanır ve yoluna devam eder.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Japon Horikawa Super Astronaut Rotate o Matic Pilli Teneke Robot ve Orijinal Kutusu-Genel olarak iyi durumda, çalışır vaziyette, fakat pil kapağının menteşeleri kopuk, yerinde durması için sabitlemek gerekiyor. Pil kapağı ve çevresinde hafif pas izleri. Bu oyuncak çalıştığında astronot önce yürür, sonra durur, göğüs kızmındaki kapak açılır, içeriden silahları çıkar, ateş eder, kapaklar geri kapanır ve yoluna devam eder.

  TLSold
 • Alman Regina Oyuncak/Çocuk Dİkiş Makinesi -Genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Alman Regina Oyuncak/Çocuk Dİkiş Makinesi -Genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Köhler Atlar, At Arabası ve Sürücü-lki adet kurmalı teneke Köhler at ile eşleştirilmiş dökme demir at arabası ve sürücü. Atlar üzerinde yer yer yıpranma ile birlikte iyi durumda. Biri tam çalışır vaziyette, diğerinde ise mekanizma kurulmakta ve çalışmakta fakat ayaklara hareket verememektedir.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Alman Köhler Atlar, At Arabası ve Sürücü-lki adet kurmalı teneke Köhler at ile eşleştirilmiş dökme demir at arabası ve sürücü. Atlar üzerinde yer yer yıpranma ile birlikte iyi durumda. Biri tam çalışır vaziyette, diğerinde ise mekanizma kurulmakta ve çalışmakta fakat ayaklara hareket verememektedir.

  TLSold
 • Alman Gama Pilli Kablo Kumandalı Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu-Plastik ve metal malzeme. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Alman Gama Pilli Kablo Kumandalı Oyuncak Araba ve Orijinal Kutusu-Plastik ve metal malzeme. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Arnold Simplex 7000 Paletli İş Makinesi Teneke Oyuncak-Alman Arnold'dan mükemmel durumda, çalışır vaziyette pilli teneke oyuncak iş makinesi. Kablo kumandalı. Pil haznesi kumanda üzerindedir. Paletli araçların gerçekteki çalışma prensibine göre çalışır, kumanda kolu üzerindeki baskı teli sıkılıp bırakıldığında paletleri buna göre yönlendirirerek manevra yapar. Telli mekanizma biraz yavaşlamış durumdadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Arnold Simplex 7000 Paletli İş Makinesi Teneke Oyuncak-Alman Arnold'dan mükemmel durumda, çalışır vaziyette pilli teneke oyuncak iş makinesi. Kablo kumandalı. Pil haznesi kumanda üzerindedir. Paletli araçların gerçekteki çalışma prensibine göre çalışır, kumanda kolu üzerindeki baskı teli sıkılıp bırakıldığında paletleri buna göre yönlendirirerek manevra yapar. Telli mekanizma biraz yavaşlamış durumdadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Nomura Sürtmeli Mekanizma Teneke Motosiklet.-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Japon Nomura Sürtmeli Mekanizma Teneke Motosiklet.-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Fransız Joustra Air France Sürtmeli Mekanizma Teneke Uçak -Air France için Joustra tarafından yapılmış sürtmeli mekanizmalı oyuncak uçak. 41cm uzunluk. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Fransız Joustra Air France Sürtmeli Mekanizma Teneke Uçak -Air France için Joustra tarafından yapılmış sürtmeli mekanizmalı oyuncak uçak. 41cm uzunluk. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Electro Submarino 5552 Pilli Teneke Denizaltı -Batı Alman yapımı, 30 uzunluk. Plastik ve teneke malzeme. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Suda denenmedi.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Schuco Electro Submarino 5552 Pilli Teneke Denizaltı -Batı Alman yapımı, 30 uzunluk. Plastik ve teneke malzeme. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Suda denenmedi.

  TLSold
 • Japon Linemar Teneke Oyuncak Coca Cola Kamyonu-Sarı ve beyaz renkler üzerine kırmızı Coca Cola logolu, Japon Linemar pilli dağıtım kamyonu. Kozmetik olarak mükemmel durumda, fakat çalışmıyor. Pil haznesi, hareketli aksamı görünürde çok iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Japon Linemar Teneke Oyuncak Coca Cola Kamyonu-Sarı ve beyaz renkler üzerine kırmızı Coca Cola logolu, Japon Linemar pilli dağıtım kamyonu. Kozmetik olarak mükemmel durumda, fakat çalışmıyor. Pil haznesi, hareketli aksamı görünürde çok iyi durumda ve eksiksiz. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Gama Troxi Teneke Oyuncak Polis Arabası -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Alman Gama Troxi Teneke Oyuncak Polis Arabası -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Teneke Kurmalı Oyuncak Uçak -Batı Alman yapımı kurmalı, teneke oyuncak uçak. Kurulduğunda yürür ve bir süre sonra burnunu havaya kaldırır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Alman Teneke Kurmalı Oyuncak Uçak -Batı Alman yapımı kurmalı, teneke oyuncak uçak. Kurulduğunda yürür ve bir süre sonra burnunu havaya kaldırır. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1940'lar.

  TLSold
 • Alman Tipp&Co Kurmalı Teneke Citroen Oyuncak Araba -Savaş öncesi dönem Tipp&Co. Yaklaşık 8.5 cm uzunluk, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Alman Tipp&Co Kurmalı Teneke Citroen Oyuncak Araba -Savaş öncesi dönem Tipp&Co. Yaklaşık 8.5 cm uzunluk, genel yıpranma izleri ile birlikte iyi durumda çalışır vaziyette. Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Amerikan Franklin Mint Yüksek Detaylı 1/12 Ölçek Ford Traktör Model Araç -İleri derece detaylı dökme demir 1953 Ford traktör model araç. Birçok hareketli parça, açılır kapanır motor kapağı, işlevsel direksiyon gibi ince detaylar, yüksek işçilik kalitesi. Mükemmel durumda. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Amerikan Franklin Mint Yüksek Detaylı 1/12 Ölçek Ford Traktör Model Araç -İleri derece detaylı dökme demir 1953 Ford traktör model araç. Birçok hareketli parça, açılır kapanır motor kapağı, işlevsel direksiyon gibi ince detaylar, yüksek işçilik kalitesi. Mükemmel durumda. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Japon Bandai Sürtmeli Teneke Austin Healey Oyuncak Araba -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Japon Bandai Sürtmeli Teneke Austin Healey Oyuncak Araba -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon HTC Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak - UN Birleşmiş Milletler Ambulans Uçağı -Teneke gövde, plastik pervane, kauçuk tekerlekler. Kanat üst kısımlarında ve kuyrukta boya yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ayrıca kanatları tutan çubuklar orijinal halinde boyasız olduğundan, üzerleri oksitlenmiş durumda. Yaklaşık ölçüler 30*24cm. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Japon HTC Teneke Sürtmeli Oyuncak Uçak - UN Birleşmiş Milletler Ambulans Uçağı -Teneke gövde, plastik pervane, kauçuk tekerlekler. Kanat üst kısımlarında ve kuyrukta boya yıpranması ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Ayrıca kanatları tutan çubuklar orijinal halinde boyasız olduğundan, üzerleri oksitlenmiş durumda. Yaklaşık ölçüler 30*24cm. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Antika Kurmalı Oyuncak Gagalayan Kuş -Üzeri peluş türevi kumaş kaplı metal gövdeli kuş, kurulup bırakıldığında yerinde hafif zıplayarak gagalama hareketi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut. Takriben 1920.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Antika Kurmalı Oyuncak Gagalayan Kuş -Üzeri peluş türevi kumaş kaplı metal gövdeli kuş, kurulup bırakıldığında yerinde hafif zıplayarak gagalama hareketi yapar. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, anahtarı mevcut. Takriben 1920.

  TLSold
 • Vintage PacMan Midway Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil kapağı muhtemelen 3D printer basımı. Takriben 1980.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Vintage PacMan Midway Konsol Oyunu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil kapağı muhtemelen 3D printer basımı. Takriben 1980.

  TLSold
 • Japon Teneke Sürtmeli Oyuncak Mercedes-İyi durumda, çalışır vaziyette fakat ön farlar eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Japon Teneke Sürtmeli Oyuncak Mercedes-İyi durumda, çalışır vaziyette fakat ön farlar eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon KO Yoshiya High Wheel Robot Kurmalı Teneke Oyuncak -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Yükseklik 26cm. Kutusu ile birliktedir, fakat kutu sonradan basımdır. Takriben 1970.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Japon KO Yoshiya High Wheel Robot Kurmalı Teneke Oyuncak -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Yükseklik 26cm. Kutusu ile birliktedir, fakat kutu sonradan basımdır. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Günthermann Paletli Vinç -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 23cm. Palet lastikleri sertleşmiş. Takriben 1970.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Alman Günthermann Paletli Vinç -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. 23cm. Palet lastikleri sertleşmiş. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Schuco Uzaktan Kumandalı Kurmalı VW Polis Arabası Set-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu, kumanda direksiyonu, kurma anahtarı ve kukaları ile birlikte. Takriben 1970.

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Alman Schuco Uzaktan Kumandalı Kurmalı VW Polis Arabası Set-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Orijinal kutusu, kumanda direksiyonu, kurma anahtarı ve kukaları ile birlikte. Takriben 1970.

  TLSold
 • German Rühl Arap Atlı Araba ve Sürücü Orijinal Kutusunda-Batı Alman Yapımı. Plastik ve metal malzeme, kurmalı oyuncak ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 241

  Lot: 241

  German Rühl Arap Atlı Araba ve Sürücü Orijinal Kutusunda-Batı Alman Yapımı. Plastik ve metal malzeme, kurmalı oyuncak ve orijinal kutusu. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Fransız Joyax Kurmalı İtfaiye Aracı Ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Fransız Joyax Kurmalı İtfaiye Aracı Ve Orijinal Kutusu -Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Seidel Adria Telematic Sürat Motoru ve Orijinal Kutusu-Uzunluk 49cm, oldukça iri bir oyuncak. Plastik Malzeme. Pervane mekanizması pillidir, çalışır vaziyettedir. Mavi uzun hortumun ucundaki pompa sıkıldıkça dümeni hareket ettiren bir mekanizması vardır. Kablo, pompa ve aksasurları iyi ve tam durumda fakat dümeni hareket ettiremez. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Alman Seidel Adria Telematic Sürat Motoru ve Orijinal Kutusu-Uzunluk 49cm, oldukça iri bir oyuncak. Plastik Malzeme. Pervane mekanizması pillidir, çalışır vaziyettedir. Mavi uzun hortumun ucundaki pompa sıkıldıkça dümeni hareket ettiren bir mekanizması vardır. Kablo, pompa ve aksasurları iyi ve tam durumda fakat dümeni hareket ettiremez. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Tippco Turist Otobüsü -Batı Alman yapımı, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Alman Tippco Turist Otobüsü -Batı Alman yapımı, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960.

  TLSold
 • Japon Taiyo Pilli Teneke VW Beetle Araba -25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi tamir görmüştür, metal plaka yerine kablo eklenerek temas sağlanmıştır. Takriben 1970.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Japon Taiyo Pilli Teneke VW Beetle Araba -25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Pil haznesi tamir görmüştür, metal plaka yerine kablo eklenerek temas sağlanmıştır. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Taiyo Pilli Teneke VW Araba Beetle Yol Yardım Arabası-25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Japon Taiyo Pilli Teneke VW Araba Beetle Yol Yardım Arabası-25 cm uzunluk. Pilli kablolu uzaktan kumanda. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Teneke Kurmalı XCAR Oyuncak Araba-15 cm uzunluk, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Japon Teneke Kurmalı XCAR Oyuncak Araba-15 cm uzunluk, çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Japon HTC Pilli Teneke Polis Arabası -Kablo kumandalı, kumandası üzerinde sembolik bir ekran ve içinde ışık yanınca ortaya çıkan bir görüntü mevcut. Genel oarak yıpranmalarla birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Kumanda kablosu tamir görmüş, değiştirilmiştir. Takriben 1970.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Japon HTC Pilli Teneke Polis Arabası -Kablo kumandalı, kumandası üzerinde sembolik bir ekran ve içinde ışık yanınca ortaya çıkan bir görüntü mevcut. Genel oarak yıpranmalarla birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Kumanda kablosu tamir görmüş, değiştirilmiştir. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Oyuncak Mercedes-Mercedes Benz 230 Teneke Oyuncak. Kozmetik olarak çok iyi ve temiz durumda, fakat gorünürde bir kablo bağlantısı kopuk ve çalışmıyor. Çalıştığında manevra yaparak ilerler ve durup motor kapağını açar. Motor kapağı içinde de ayrıca dönen bir pervane vardır. Takriben 1970.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Japon Bandai Pilli Teneke Oyuncak Mercedes-Mercedes Benz 230 Teneke Oyuncak. Kozmetik olarak çok iyi ve temiz durumda, fakat gorünürde bir kablo bağlantısı kopuk ve çalışmıyor. Çalıştığında manevra yaparak ilerler ve durup motor kapağını açar. Motor kapağı içinde de ayrıca dönen bir pervane vardır. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat altta pas yüzünden hasar gören yerlerin üzeri tekrar siyah boya ile boyanmış. Pil kapak klipsi eksik. Çalışmıyor. Ön cam plastiğinin kenarında küçük bir kırık. Takriben 1970.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat altta pas yüzünden hasar gören yerlerin üzeri tekrar siyah boya ile boyanmış. Pil kapak klipsi eksik. Çalışmıyor. Ön cam plastiğinin kenarında küçük bir kırık. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Daishin "Polizei" Alman Polis Arabası -Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyucak Araba. İyi durumda, mekanizmasıı hafif takılsa da çalışır vaziyette. Kaput üstünde bulunması gereken yan aynalar eksik. Takriben 1970.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Japon Daishin "Polizei" Alman Polis Arabası -Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyucak Araba. İyi durumda, mekanizmasıı hafif takılsa da çalışır vaziyette. Kaput üstünde bulunması gereken yan aynalar eksik. Takriben 1970.

  TLSold
 • Japon Taiyo Chevrolet Corvette-Pilli teneke oyuncak araba. Gövde iyi durumda fakat iç aksam mevcut değil, içi boştur, çalışmaz. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Japon Taiyo Chevrolet Corvette-Pilli teneke oyuncak araba. Gövde iyi durumda fakat iç aksam mevcut değil, içi boştur, çalışmaz. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Fransız Joustra Yapımı Alman Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Araba. Kaput üzerinde kamerası, tepesinde ışığı ve arkada anteni ile. Alt kısımda pil kapağı eksiktir, çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Fransız Joustra Yapımı Alman Polis Arabası -Pilli Teneke Oyuncak Araba. Kaput üzerinde kamerası, tepesinde ışığı ve arkada anteni ile. Alt kısımda pil kapağı eksiktir, çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Alman Schuco 2095 teneke Oyuncak Araba -Kaputun üzeri Caltex logolu. Ön cam eksik, mekanizma çalışmıyor, kaputun önündeki arma eksik, muhtemelen tamir için içi açılmış ve sonuç alınamamış ve çok düzgün kapatılamamış. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Alman Schuco 2095 teneke Oyuncak Araba -Kaputun üzeri Caltex logolu. Ön cam eksik, mekanizma çalışmıyor, kaputun önündeki arma eksik, muhtemelen tamir için içi açılmış ve sonuç alınamamış ve çok düzgün kapatılamamış. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Huki ADAC Yol Yardım Aracı -Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. Genel yüzey yıpranması mevcut, iyi durumda, çalışır vaziyette. Sağ arka tekerlekte hafif deformasyon. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Alman Huki ADAC Yol Yardım Aracı -Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. Genel yüzey yıpranması mevcut, iyi durumda, çalışır vaziyette. Sağ arka tekerlekte hafif deformasyon. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat ön cam plastiği ve sağ ön alt kısımdaki küçük sis farı eksik. Pili takıldığında farları yanıyor fakat ilerlemiyor. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Japon Bandai Pilli Teneke Ferrari -İleri-geri ve hi-low ayarları var. Kozmetik olarak gövdesi çok iyi durumda fakat ön cam plastiği ve sağ ön alt kısımdaki küçük sis farı eksik. Pili takıldığında farları yanıyor fakat ilerlemiyor. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Mercedes Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyeyette. Metal ve plastik malzeme. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Alman Gama Mercedes Kurmalı Oyuncak Araba -Mükemmel durumda, çalışır vaziyeyette. Metal ve plastik malzeme. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Huki Mercedes Benz 220SE Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak araba. Metal gövde üzeri oksitlenme ve boyada yıpranmalar mevcut, alt kısımda paslı bölgeler var. Mekanizması çalışır vaziyette fakat zayıf. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Alman Huki Mercedes Benz 220SE Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma teneke oyuncak araba. Metal gövde üzeri oksitlenme ve boyada yıpranmalar mevcut, alt kısımda paslı bölgeler var. Mekanizması çalışır vaziyette fakat zayıf. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama MG Roadster Oyuncak Araba-Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. İyi durumda ve çalışıyor, ön camı eksik, direksiyonu kopmuş. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Alman Gama MG Roadster Oyuncak Araba-Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba. İyi durumda ve çalışıyor, ön camı eksik, direksiyonu kopmuş. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Highway Patrol Pilli Araba-Pilli teneke, oyuncak polis arabası. Boya üzerinde hafif gölgeler ve hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında tepedeki dönen ışığını yakarak ilerler. Düz gitme ve manevralı gitme opsiyonu vardır. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Japon Yonezawa Highway Patrol Pilli Araba-Pilli teneke, oyuncak polis arabası. Boya üzerinde hafif gölgeler ve hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette. Çalıştırıldığında tepedeki dönen ışığını yakarak ilerler. Düz gitme ve manevralı gitme opsiyonu vardır. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Tepesinde polis sireni ise metal ve plastik malzemeden Gama oyuncak Mercedes. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Tepesinde polis sireni ise metal ve plastik malzemeden Gama oyuncak Mercedes. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Metal ve plastik malzeme, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette, sağ ön farı eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Alman Gama Pilli Mercedes Oyuncak Araba -Metal ve plastik malzeme, sürtmeli mekanizma, hafif yıpranma ile birlikte iyi durumda, çalışır vaziyette, sağ ön farı eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Alman Schuco Porsche 917 Yarış Arabası -Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Genel olarak iyi durumda. Moturu çalışıyor ve tekerlekleri döndürüyor, fakat zemine koyulduğunda zayıf kalıyor, aracı hareket ettirmiyor. Ön cam ve sağ ön far koruması eksik, plasitk yüzeyde lekeli bir iki bölge var. Takrinben 1980'ler.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Alman Schuco Porsche 917 Yarış Arabası -Plastik aksamlı, pilli oyuncak araba. Genel olarak iyi durumda. Moturu çalışıyor ve tekerlekleri döndürüyor, fakat zemine koyulduğunda zayıf kalıyor, aracı hareket ettirmiyor. Ön cam ve sağ ön far koruması eksik, plasitk yüzeyde lekeli bir iki bölge var. Takrinben 1980'ler.

  TLSold
 • Schuco 1010 Limousine Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, orijinal Schuco reprodüksiyon kurmalı araba. Mükemmel durumda,çalışır vaziyette. Bu reprodüksiyon modeller, yine Schuco tarafından, fakat asıl modelin çıkış tarihinden çok sonraki yıllarda üretilmiştir. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Schuco 1010 Limousine Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Orijinal kutusunda, orijinal Schuco reprodüksiyon kurmalı araba. Mükemmel durumda,çalışır vaziyette. Bu reprodüksiyon modeller, yine Schuco tarafından, fakat asıl modelin çıkış tarihinden çok sonraki yıllarda üretilmiştir. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Schuco Studio Mercedes Grand Prix Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Schuco Studio Mercedes Grand Prix Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • İngiliz Chad Valley Kurmalı Oyuncak Araba-Teneke ve metal malzeme. İyi durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  İngiliz Chad Valley Kurmalı Oyuncak Araba-Teneke ve metal malzeme. İyi durumda, çalışır vaziyette. Kurma anahtarı yoktur. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Japon Yoneya Sürtmeli Mekanizma Teneke Polis Arabası -Üzerinde Highway Patrol yazısı, tepesinde kırmızı beyaz döner lamba figürü. Lamba ışıklı değildir, araba yürütüldüğünde lamba da yavaşça dönmektedir. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Japon Yoneya Sürtmeli Mekanizma Teneke Polis Arabası -Üzerinde Highway Patrol yazısı, tepesinde kırmızı beyaz döner lamba figürü. Lamba ışıklı değildir, araba yürütüldüğünde lamba da yavaşça dönmektedir. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Vintage Oyuncak Dükkan Kasası-İyi durumda, düğmeleri işlevsel, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Vintage Oyuncak Dükkan Kasası-İyi durumda, düğmeleri işlevsel, çalışır vaziyette. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Japon Ichiko Cadillac Convertible -Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Japon Ichiko Cadillac Convertible -Made in Japan damghası mevcut fakat üretici logosu görünürde yoktur. Arka koltuğun üstündeki çıta eksiktir. İyi durumda, çalışır vaziyettedir.

  TLSold
 • Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Japon Taiyo "Polizei" Pilli Teneke Alman Polis Arabası-Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Öndeki Mercedes tepe arması eksiktir. Çalıştığında yürür ve siren çalar, engellere çarptığında yön değiştirir.

  TLSold
 • Alman Brandendurger Bisikletçi ve Orijinal Kutusu -Kurmalı teneke oyuncak. Mükemmel durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Alman Brandendurger Bisikletçi ve Orijinal Kutusu -Kurmalı teneke oyuncak. Mükemmel durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Alman Technofix Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Alman Technofix Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman CKO Kellerman Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Volkswagen Minibüs-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, detaylı çalışılmış bir model. Tavan üzerinde hafif çizikler mevcut.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Alman CKO Kellerman Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Volkswagen Minibüs-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette, detaylı çalışılmış bir model. Tavan üzerinde hafif çizikler mevcut.

  TLSold
 • Japon Teneke Sürtmeli Mekanizma Polis Arabası -M1962 plaka,Made in japan yazısı, marka logosu tespit edilemedi. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Japon Teneke Sürtmeli Mekanizma Polis Arabası -M1962 plaka,Made in japan yazısı, marka logosu tespit edilemedi. Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • MF Coupe 753 Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak Araba -Çin yapımı fakat yüksek detaylı ve kaliteli bir örnek. Genel olarak çok iyi durumda. Tavanda hafif çizikler, sağ ve sol yan çıtaları eksik. Çalışır vaziyette.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  MF Coupe 753 Sürtmeli Mekanizmalı Teneke Oyuncak Araba -Çin yapımı fakat yüksek detaylı ve kaliteli bir örnek. Genel olarak çok iyi durumda. Tavanda hafif çizikler, sağ ve sol yan çıtaları eksik. Çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Kokyu Shokai Teneke Sürtmeli İtfaiye Aracı ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Zil çalar, düğmeye basıldığında merdivenini kaldırır. Takriben 1970

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Japon Kokyu Shokai Teneke Sürtmeli İtfaiye Aracı ve Orijinal Kutusu-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Zil çalar, düğmeye basıldığında merdivenini kaldırır. Takriben 1970

  TLSold
 • Alman DUX Teneke Plaka Çift Kanatlı Uçak -Kanat açıklığı 43cm, uzunluk 36cm. Yer yer oksitlenme ve kararma. Kanatlarda hafif deformasyon ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Alman DUX Teneke Plaka Çift Kanatlı Uçak -Kanat açıklığı 43cm, uzunluk 36cm. Yer yer oksitlenme ve kararma. Kanatlarda hafif deformasyon ile birlikte iyi durumda. Takriben 1950.

  TLSold
 • Vintage Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma. Saklama/kutulama kolaylığı için iki bölünebilen gövde. uzunluk 3 kanat açıklığı 24cm. Çin. Takriben 1970.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Vintage Teneke Oyuncak Uçak -Sürtmeli mekanizma. Saklama/kutulama kolaylığı için iki bölünebilen gövde. uzunluk 3 kanat açıklığı 24cm. Çin. Takriben 1970.

  TLSold
 • Vintage Teneke Oyuncak Uçak - Overseas Airlines-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sürtmeli mekanizma. Uçak hareket ederken pervaneleri döner. Çin. Takriben 1970.

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Vintage Teneke Oyuncak Uçak - Overseas Airlines-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette. Sürtmeli mekanizma. Uçak hareket ederken pervaneleri döner. Çin. Takriben 1970.

  TLSold
 • Alman Huki 204 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Ön tarafta tekerlekleri sağa sola oynatan bir kol vardır. Takriben 1950.

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Alman Huki 204 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı mevcut değildir. Ön tarafta tekerlekleri sağa sola oynatan bir kol vardır. Takriben 1950.

  TLSold
 • Alman Huki 504 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İki seviyeli hız ayarı. İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Alman Huki 504 Teneke Kurmalı Oyuncak Araba-İki seviyeli hız ayarı. İyi durumda, çalışır vaziyette. Anahtarı yanında değildir. Takriben 1950.

  TLSold
 • Doğu Alman Piko Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Doğu Alman Piko Çocuk Dikiş Makinesi ve Orijinal Kutusu-Çok iyi durumda, orijinal kutusu ile birlikte.

  TLSold
 • Citroen Jousta Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Citroen Jousta Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Araba-Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Constructions Kurmalı ve Pilli Damperli Kamyon -Kozmetik olarak mükemmel durumda, eksiksiz, korna sesi çıkaran kurmalı mekanizma çalışır vaziyette. Pil ünitesi ve kumandası eksik, motorun çalışması test edilemedi.

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Schuco Constructions Kurmalı ve Pilli Damperli Kamyon -Kozmetik olarak mükemmel durumda, eksiksiz, korna sesi çıkaran kurmalı mekanizma çalışır vaziyette. Pil ünitesi ve kumandası eksik, motorun çalışması test edilemedi.

  TLSold
 • Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Japon "Yone The Robot Captain No:2121" Kurmalı Teneke Oyuncak Robot-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette, orijinal kutusu ile birlikte. Kutusu yaşından bekleneceği şekilde bir miktar yıpranmış durumdadır. Kutu ve robot üzerindeYOne logosu mevcuttur, fakat robotun üzerinde logonun olduğu yer ezilmiş, tam olarak okunmaz hale gelmiştir.

  TLSold
 • Japon Bandai Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Ferrari Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Japon Bandai Sürtmeli Mekanizma Teneke Oyuncak Ferrari Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Alman Schuco Ingenico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Boya üzerinde belirgin bir yıpranma veya kusur yok. Arka tekerlek lastikleri yılların etkisiyle deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Alman Schuco Ingenico Kurmalı Teneke Oyuncak Araba-Çok iyi durumda, çalışır vaziyette. Boya üzerinde belirgin bir yıpranma veya kusur yok. Arka tekerlek lastikleri yılların etkisiyle deforme olmuş durumda. Anahtarı mevcut değil.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Schuco Varianto Limousine -Mükemmel durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Schuco Akustico Orijinal Replika Set -Orijinal Kutusunda, mükkemmel durumda.

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Schuco Akustico Orijinal Replika Set -Orijinal Kutusunda, mükkemmel durumda.

  TLSold
 • Japon Teneke Polis Minibüsü -Alman Polis Minibüsü "Polizei". Pilli oyuncak fakat iç mekanizması çıkarılmış. Tepe aksesuarı eksik. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Japon Teneke Polis Minibüsü -Alman Polis Minibüsü "Polizei". Pilli oyuncak fakat iç mekanizması çıkarılmış. Tepe aksesuarı eksik. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Schuco Rollywox 1080 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Görsel olarak iyi durumda, ön farları eksik, çalışmıyor.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Schuco Rollywox 1080 Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Görsel olarak iyi durumda, ön farları eksik, çalışmıyor.

  TLSold
 • Alman Arnold Primat Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma, üstü açık araba, sürücü ve yolcusu. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Alman Arnold Primat Teneke Oyuncak Araba-Sürtmeli mekanizma, üstü açık araba, sürücü ve yolcusu. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold