Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 3,000 TL Starting Bid: 3,000 TL Estimated: TL Losing Winning

"His Master's Voice" No:103 Gramofon

HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:103 Gramofon. Maun Kasa. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Ahşap vernik üzerinde özelikle ön taban çıtası çevresinde yer yer küçük çizikler var, genel görünüş temiz ve parlak. 41x46x33cm

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • "His Master's Voice" No:103 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:103 Gramofon. Maun Kasa. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Ahşap vernik üzerinde özelikle ön taban çıtası çevresinde yer yer küçük çizikler var, genel görünüş temiz ve parlak. 41x46x33cm

  Lot No: 1

  Lot: 1

  "His Master's Voice" No:103 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:103 Gramofon. Maun Kasa. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Ahşap vernik üzerinde özelikle ön taban çıtası çevresinde yer yer küçük çizikler var, genel görünüş temiz ve parlak. 41x46x33cm

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Symphonion Diskli Müzik Kutusu -Symphonion Kurmalı Diskli Müzik Kutusu - Değiştirilebilir diski ile çok sayıda melodi çalabilen müzik kutusu. Bu örnek yalnız 1 adet diski ile satılmaktadır. Mekanizma çok iyi ve çalışır durumda. Ahşap kasa sağlam ve iyi durumda fakat geçmişte oldukça yıpranmış ve parazitlere maruz kalmış. Sonrasında restore edilip elden geçirilmiş olması muhtemel. Takriben 1890'lar

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Ahşap Kutusunda Symphonion Diskli Müzik Kutusu -Symphonion Kurmalı Diskli Müzik Kutusu - Değiştirilebilir diski ile çok sayıda melodi çalabilen müzik kutusu. Bu örnek yalnız 1 adet diski ile satılmaktadır. Mekanizma çok iyi ve çalışır durumda. Ahşap kasa sağlam ve iyi durumda fakat geçmişte oldukça yıpranmış ve parazitlere maruz kalmış. Sonrasında restore edilip elden geçirilmiş olması muhtemel. Takriben 1890'lar

  TLSold
 • Silindirli ve Zilli Ahşap Müzik Kutusu-Antika Ahşap Kurmalı Silindirli Mekanik Müzik kutusu - 8 ayrı melodi çalar, istenirse devreden çıkarılabilen 6 adet zili vardır. 70 dişli melodi başlığı, 6 dişli zil başlığı vardır. Bir diş ve 6 diş ucu eksiktir. Durdurma kolu kısa kalıyor, bu yüzden elle durdumak veya müzik bitene kadar beklemek gerekiyor. Kalan fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Tertemiz, bakımdan geçmiş kasası göz alıcı durumdadır. Genişliği 55cm'dir. Silindir genişliği 28cm'dir. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Silindirli ve Zilli Ahşap Müzik Kutusu-Antika Ahşap Kurmalı Silindirli Mekanik Müzik kutusu - 8 ayrı melodi çalar, istenirse devreden çıkarılabilen 6 adet zili vardır. 70 dişli melodi başlığı, 6 dişli zil başlığı vardır. Bir diş ve 6 diş ucu eksiktir. Durdurma kolu kısa kalıyor, bu yüzden elle durdumak veya müzik bitene kadar beklemek gerekiyor. Kalan fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Tertemiz, bakımdan geçmiş kasası göz alıcı durumdadır. Genişliği 55cm'dir. Silindir genişliği 28cm'dir. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Ericsson Ahşap Çantalı Manyetolu Telefon-Ericsson Ahşap Çantalı Taşınabilir Manyetolu Telefon
Takriben 1915-1930 arası. Örneklerinin Birinci Dünya Savaşı döneminde askeri amaçlı olarak kullanılmış olması muhtemel. Üç mıknatıslı generator, 200 ohmluk manyetik zil. Zarih ahşap kasası içinde mükemmel durumda. 31x17x21cm. Manyeto kolu ahşap kasanın kapağında sabitlenmiştir, kullanılacağı zaman yerinden çıkarılarak ön yüzdeki yuvasına oturtulur ve çevrilir. Çevrildiğinde halen çok güçlü bir zil sesi çıkarmaktadır. Ahizesinin kabolsundan tüm kumanda düğmelerine kadar herşeyi yerli yerinde çok iyi korunmuş mükemmel bir parça.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Ericsson Ahşap Çantalı Manyetolu Telefon-Ericsson Ahşap Çantalı Taşınabilir Manyetolu Telefon Takriben 1915-1930 arası. Örneklerinin Birinci Dünya Savaşı döneminde askeri amaçlı olarak kullanılmış olması muhtemel. Üç mıknatıslı generator, 200 ohmluk manyetik zil. Zarih ahşap kasası içinde mükemmel durumda. 31x17x21cm. Manyeto kolu ahşap kasanın kapağında sabitlenmiştir, kullanılacağı zaman yerinden çıkarılarak ön yüzdeki yuvasına oturtulur ve çevrilir. Çevrildiğinde halen çok güçlü bir zil sesi çıkarmaktadır. Ahizesinin kabolsundan tüm kumanda düğmelerine kadar herşeyi yerli yerinde çok iyi korunmuş mükemmel bir parça.

  TLSold
 • "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  TLSold
 • Türkiye Haritası (Hondius, Amsterdam,1600'ler)-Türkiye Haritası: Mercator'un oriinalinden Hondius'un çizimi. Takriben 1639, Amsterdam, elle renklendirilmiş orijinal baskı. Zarif ahşap çerçevesi içinde.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Türkiye Haritası (Hondius, Amsterdam,1600'ler)-Türkiye Haritası: Mercator'un oriinalinden Hondius'un çizimi. Takriben 1639, Amsterdam, elle renklendirilmiş orijinal baskı. Zarif ahşap çerçevesi içinde.

  TLSold
 • Dollonds of London Dev Teleskop ve Tripod Ayağı -Dollonds of London Dev Teleskop ve Orijinal Ahşap Tripod Ayağı. Görsel olarak çok iyi durumda, fakat gözlem için görüntü vermesi beklenmemeli, mercekayarları problemli, doğru bir ayar yapmak pek mümkün değil. Görsel olarak hem tripod hem teleskop çok iyi durumda.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Dollonds of London Dev Teleskop ve Tripod Ayağı -Dollonds of London Dev Teleskop ve Orijinal Ahşap Tripod Ayağı. Görsel olarak çok iyi durumda, fakat gözlem için görüntü vermesi beklenmemeli, mercekayarları problemli, doğru bir ayar yapmak pek mümkün değil. Görsel olarak hem tripod hem teleskop çok iyi durumda.

  TLSold
 • Türkiye Haritası: "Turcici Imperii Imago" (Hollanda, 1600'ler)-Türkiye Haritası: "Turcici Imperii Imago" (Turkish Empire). Takriben 1640, Hollanda. Elle renklendirilmiş orijnal baskı, yer yer çok hafif kararmaya rağmen çok iyi durumda ve çerçeveli. 364mm x 488mm

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Türkiye Haritası: "Turcici Imperii Imago" (Hollanda, 1600'ler)-Türkiye Haritası: "Turcici Imperii Imago" (Turkish Empire). Takriben 1640, Hollanda. Elle renklendirilmiş orijnal baskı, yer yer çok hafif kararmaya rağmen çok iyi durumda ve çerçeveli. 364mm x 488mm

  TLSold
 • Yoshiya High Wheel Kurmalı Robot -Japon Yoshiya KO Trade Mark "High Wheel" Kurmalı Teneke Robot Oyuncak. Nadir Model, Çok iyi ve Çalışır Durumda.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Yoshiya High Wheel Kurmalı Robot -Japon Yoshiya KO Trade Mark "High Wheel" Kurmalı Teneke Robot Oyuncak. Nadir Model, Çok iyi ve Çalışır Durumda.

  TLSold
 • Lancaster Instantograph Körüklü Fotoğraf Makinesi -Antika Körüklü Fotoğraf Makinesi - Orijinal Lancaster&Son Instantograph Pirinç ve Ahşap Kırmızı Körüklü Fotoğraf Makinesi - Kapalı ölcüleri 21x21 cm. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Lancaster Instantograph Körüklü Fotoğraf Makinesi -Antika Körüklü Fotoğraf Makinesi - Orijinal Lancaster&Son Instantograph Pirinç ve Ahşap Kırmızı Körüklü Fotoğraf Makinesi - Kapalı ölcüleri 21x21 cm. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Nintendo Pinball game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Pinball" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Nintendo Pinball game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Pinball" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  TLSold
 • Nintendo Zelda game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Zelda" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Nintendo Zelda game watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Zelda" - Çift ekranlı game watch. Çok temiz ve çalışır durumda. 1980'ler.

  TLSold
 • Silindirli Ahşap Kasalı Mekanik "Cithare" Müzik Kutusu-Kurmalı Silindirli Ahşap Kasalı Mekanik "Cithare" Müzik Kutusu - 10 ayrı melodi çalar, melodiler değiştirme kolu ile değiştirelebilir. 39 dişli melodi tarağı vardır, tüm dişler yerindedir. Ahşap kasa genişliği 50cm, silindir genişliği 19cm'dir. Kasa çok iyi ve bakımlı, mekanizma tam ve işler durumdadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Çalma videosu hazır olduğunda eklenecektir. . Takriben 1890'lar.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Silindirli Ahşap Kasalı Mekanik "Cithare" Müzik Kutusu-Kurmalı Silindirli Ahşap Kasalı Mekanik "Cithare" Müzik Kutusu - 10 ayrı melodi çalar, melodiler değiştirme kolu ile değiştirelebilir. 39 dişli melodi tarağı vardır, tüm dişler yerindedir. Ahşap kasa genişliği 50cm, silindir genişliği 19cm'dir. Kasa çok iyi ve bakımlı, mekanizma tam ve işler durumdadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Çalma videosu hazır olduğunda eklenecektir. . Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Nintento Oil Panic Game Watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Oil Panic" - Çok temiz ve çalışır durumda. Kapaktaki metal yüzeyde kullanımdan kaynaklı hafif sürtünme izleri. Ekran üzerinde pil yokken de görülen ufak bir kararma bölgesi var.1980'ler.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Nintento Oil Panic Game Watch-Nintento Multi Screen Game Watch "Oil Panic" - Çok temiz ve çalışır durumda. Kapaktaki metal yüzeyde kullanımdan kaynaklı hafif sürtünme izleri. Ekran üzerinde pil yokken de görülen ufak bir kararma bölgesi var.1980'ler.

  TLSold
 • Nintendo Mario Bros game watch-Konsol Oyunu - Nintendo Mario Bros Katlanır, Çift Ekranlı Taşınailir Konsol Oyunu- Game Watch - Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Nintendo Mario Bros game watch-Konsol Oyunu - Nintendo Mario Bros Katlanır, Çift Ekranlı Taşınailir Konsol Oyunu- Game Watch - Mükemmel durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  TLSold
 • Bickerton Katlanır Bisiklet -Bickerton Katlanır Bisiklet. 1971'de Harry Bickerton tarafından tasarlanıp üretilmiş, aluminyum gövdesi ve hafifliği ile ünlü bu bisiklet, tasarımı ve katlanır bisikletlere özel üretilmiş menteşe ve beneri özel parçalarıyla bugün gittikçe yaygınlaşan katlanır bisikletlerin öncüsü olmuştur. Bu örnek gayet temiz, iyi durumda ve eksiksizdir. Hafif bakım ve ayarların ardından kullanıma hazırdır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Bickerton Katlanır Bisiklet -Bickerton Katlanır Bisiklet. 1971'de Harry Bickerton tarafından tasarlanıp üretilmiş, aluminyum gövdesi ve hafifliği ile ünlü bu bisiklet, tasarımı ve katlanır bisikletlere özel üretilmiş menteşe ve beneri özel parçalarıyla bugün gittikçe yaygınlaşan katlanır bisikletlerin öncüsü olmuştur. Bu örnek gayet temiz, iyi durumda ve eksiksizdir. Hafif bakım ve ayarların ardından kullanıma hazırdır.

  TLSold
 • Raleigh Magnum Yarış Bisikleti -Vintage Raleigh Magnum Yarış Bisikleti. 1980'ler. Yaşına göre iyi durumda, genel bakım, temizlik ve tamirleri yapılmış.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Raleigh Magnum Yarış Bisikleti -Vintage Raleigh Magnum Yarış Bisikleti. 1980'ler. Yaşına göre iyi durumda, genel bakım, temizlik ve tamirleri yapılmış.

  TLSold
 • Zıp Zıp Ayakkabı Satellite Jump Shoes -Zıp Zıp Ayakkabı Satellite Jump Shoes.1960'lar.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Zıp Zıp Ayakkabı Satellite Jump Shoes -Zıp Zıp Ayakkabı Satellite Jump Shoes.1960'lar.

  TLSold
 • Japon Yonezawa Highway Talking Police Car-Japon Yonezawa Highway Talking Police Car ve Kutusu Sürtme Motorlu Teneke Oyuncak Araba. Orijinal Kutusu ile birlikte çok iyi durumda. Bu oyuncak ittirildiğinde yola kendi devam eden "friction drive" mekanizmaya sahiptir, mekanizma çalışmaktadır, yürürken siren sesi çıkarmaktadır. Ayrıca pil ile çalışan bir anons ve ışık yakma özelliği de vardır fakat bu örnekte çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Japon Yonezawa Highway Talking Police Car-Japon Yonezawa Highway Talking Police Car ve Kutusu Sürtme Motorlu Teneke Oyuncak Araba. Orijinal Kutusu ile birlikte çok iyi durumda. Bu oyuncak ittirildiğinde yola kendi devam eden "friction drive" mekanizmaya sahiptir, mekanizma çalışmaktadır, yürürken siren sesi çıkarmaktadır. Ayrıca pil ile çalışan bir anons ve ışık yakma özelliği de vardır fakat bu örnekte çalışmamaktadır. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina-Viktorya dönemi Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina (akordeonun erken versiyonu) Genel olarak yaşına göre iyi durumda. Sedef basma tuşlarından bazıları tamir görmüş, ahşap yüzeylerde eskime izleri, hafif çizikler. Körük iyi durumda. Ses çıkarır/çalışır vaziyette. Takriben 1860lar.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina-Viktorya dönemi Busson, Paris Fransız Yapımı Flutina/Concertina (akordeonun erken versiyonu) Genel olarak yaşına göre iyi durumda. Sedef basma tuşlarından bazıları tamir görmüş, ahşap yüzeylerde eskime izleri, hafif çizikler. Körük iyi durumda. Ses çıkarır/çalışır vaziyette. Takriben 1860lar.

  TLSold
 • Columbia No:109 Çanta Gramofon-Columbia No:109 Çanta Gramofon (Taş plak çalar). Kapalı boyutlrar 37x28x16cm. Çok iyi ve çalışır durumda. Yeek iğne haznesi ve hız ayar düğesi mevcut. Taşıma kayışı yerinde değil.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Columbia No:109 Çanta Gramofon-Columbia No:109 Çanta Gramofon (Taş plak çalar). Kapalı boyutlrar 37x28x16cm. Çok iyi ve çalışır durumda. Yeek iğne haznesi ve hız ayar düğesi mevcut. Taşıma kayışı yerinde değil.

  TLSold
 • Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli)-Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli) ve Rijinal Taşıma Çantası. Çok iyi ve temiz ve çalışır durumda. Orijinal aydınlatma lambası, tüm ksesuarları ve bilgi broşürü ile birlikte.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli)-Jones Dikiş Makinesi (Elektrikli) ve Rijinal Taşıma Çantası. Çok iyi ve temiz ve çalışır durumda. Orijinal aydınlatma lambası, tüm ksesuarları ve bilgi broşürü ile birlikte.

  TLSold
 • Decca 'Junior' Çanta Gramofon-Decca 'Junior' Çanta Gramofon. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Dış kaplamada kenar ve köşelerde yer yer hafif yıpranma izleri. Kapalı halde 27x20x24cm. Kornası üst kapağın içine dönük vaziyette, küçük ama güçlü bir gramofon

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Decca 'Junior' Çanta Gramofon-Decca 'Junior' Çanta Gramofon. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette. Dış kaplamada kenar ve köşelerde yer yer hafif yıpranma izleri. Kapalı halde 27x20x24cm. Kornası üst kapağın içine dönük vaziyette, küçük ama güçlü bir gramofon

  TLSold
 • Bausch and Lomb 'Golf Montauk' Unicom Kamera ve Tripod-Ahşap Kasalı Gennert-Golf Montauk Deri Körüklü Katlanır Kamera ve Ahşap Tripod - Maun üzerine deri kaplama. Ahşap ve pirinç kısımlar son derece iyi durumda,, deride yaşla gelen yıpranmalar mevcut, körük çok iyi durumda. Bausch&Lomb Unicum çift bıçaklı, pistonlu deklanşör ve yönü ayarlanabilen ahşa kasalı vizörü ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Bausch and Lomb 'Golf Montauk' Unicom Kamera ve Tripod-Ahşap Kasalı Gennert-Golf Montauk Deri Körüklü Katlanır Kamera ve Ahşap Tripod - Maun üzerine deri kaplama. Ahşap ve pirinç kısımlar son derece iyi durumda,, deride yaşla gelen yıpranmalar mevcut, körük çok iyi durumda. Bausch&Lomb Unicum çift bıçaklı, pistonlu deklanşör ve yönü ayarlanabilen ahşa kasalı vizörü ile birlikte. Takriben 1890'lar.

  TLSold
 • Orijinal Çantasında Erika Daktilo-Orijinal Çantasında Erika Daktilo. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1950ler.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Orijinal Çantasında Erika Daktilo-Orijinal Çantasında Erika Daktilo. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1950ler.

  TLSold
 • Cetvelli Çizim Seti-Orijinal ahşap kasası içinde çizim seti ve cetvel. Çok iyi ve temiz durumda.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Cetvelli Çizim Seti-Orijinal ahşap kasası içinde çizim seti ve cetvel. Çok iyi ve temiz durumda.

  TLSold
 • Edelweiss Zither ve Orijinal Kutusu.-Edelweiss Zither ve Orijinal Kutusu. İyi durumda fakat eksik telleri var. Takriben 1900'ler

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Edelweiss Zither ve Orijinal Kutusu.-Edelweiss Zither ve Orijinal Kutusu. İyi durumda fakat eksik telleri var. Takriben 1900'ler

  TLSold
 • Firefox Konsol Oyunu-Firefox Konsol Oyunu Orijinal Kutusunda çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Firefox Konsol Oyunu-Firefox Konsol Oyunu Orijinal Kutusunda çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Eastman Kodak Pocket Automatic Rochester No:1A-Eastman kodak pocket automaic rochester deklanöşör platforu ahşap kırmızı körüklü no1a pocket folding

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Eastman Kodak Pocket Automatic Rochester No:1A-Eastman kodak pocket automaic rochester deklanöşör platforu ahşap kırmızı körüklü no1a pocket folding

  TLSold
 • Japon Masudaya (Modern Toys) "Neptune" Tug Boat-Japon Masudaya (Modern Toys) "Neptune" Tug Boat Pilli Teneke Römorkör Gemi. Takriben 1960'lar. İyi durumda, yan ve üst akseuarları ile pi kağaı eksik, çalışmıyor. Bu oyuncak çalıştığında ışıkları yanar, motor sesi çıkarır, çeşitli yönlere hareket eder ve kabin kısmı yukarı aşağı salımım hareketi yapar.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Japon Masudaya (Modern Toys) "Neptune" Tug Boat-Japon Masudaya (Modern Toys) "Neptune" Tug Boat Pilli Teneke Römorkör Gemi. Takriben 1960'lar. İyi durumda, yan ve üst akseuarları ile pi kağaı eksik, çalışmıyor. Bu oyuncak çalıştığında ışıkları yanar, motor sesi çıkarır, çeşitli yönlere hareket eder ve kabin kısmı yukarı aşağı salımım hareketi yapar.

  TLSold
 • Lilliput Çocuk Daktilosu-Lilliput Çocuk Daktilosu ve Orijinal Çantası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Lilliput Çocuk Daktilosu-Lilliput Çocuk Daktilosu ve Orijinal Çantası. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • BRC Çizim Seti -Orijinal Kutusunda BRC Büyk Lacivert Çizim Seti

  Lot No: 33

  Lot: 33

  BRC Çizim Seti -Orijinal Kutusunda BRC Büyk Lacivert Çizim Seti

  TLSold
 • Hassas Tartı ve Ağırlıklar-Ahşap Kaideli Pirinç Aksam ve Tepsili Day&Millward Hassas Tartı ve Ağırlıklar. Kaidesinde aksesuar çekmecesi. Merkesi sökülebilir, vidalı. Kaide verniği yıpranmış ve üst yüzeyi lekeli. Metal aksam sorunsuz ve iyi durumda. 35*17*50cm

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Hassas Tartı ve Ağırlıklar-Ahşap Kaideli Pirinç Aksam ve Tepsili Day&Millward Hassas Tartı ve Ağırlıklar. Kaidesinde aksesuar çekmecesi. Merkesi sökülebilir, vidalı. Kaide verniği yıpranmış ve üst yüzeyi lekeli. Metal aksam sorunsuz ve iyi durumda. 35*17*50cm

  TLSold
 • Japon Bandai Volkwagen Beetle -Japon Bandai Volkwagen Beetle Pilli Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba. Genel yıpranma belirtileri, uzaktan kumanda kablosu yerinde ama dış kaplaması kötü durumda. Pille denendi, ön farlar çalışıyor fakat araç hareket etmiyor.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Japon Bandai Volkwagen Beetle -Japon Bandai Volkwagen Beetle Pilli Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba. Genel yıpranma belirtileri, uzaktan kumanda kablosu yerinde ama dış kaplaması kötü durumda. Pille denendi, ön farlar çalışıyor fakat araç hareket etmiyor.

  TLSold
 • Hunalex Paris Dürbün-Sıradışı Kelebek Gövdeli Hunalex Paris Askeri Dürbün ve orijinal çantası

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Hunalex Paris Dürbün-Sıradışı Kelebek Gövdeli Hunalex Paris Askeri Dürbün ve orijinal çantası

  TLSold
 • Kodak No:4 Cartridge Katlanır Fotoğraf Makinesi. -Kodak No:4 Cartridge Yatay Katlanır Fotoğraf Makinesi. Ön kapak menteşeleri ve deri kapaması kopuk durumda fakat tam ve çalışır durumda. Kaplaada yer yer yıpranma ve kopmalar var. Su terazilerinden biri bozuk. Gövde alt arka kısımda biz ezik var, makara sarma kulpu kayıp

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kodak No:4 Cartridge Katlanır Fotoğraf Makinesi. -Kodak No:4 Cartridge Yatay Katlanır Fotoğraf Makinesi. Ön kapak menteşeleri ve deri kapaması kopuk durumda fakat tam ve çalışır durumda. Kaplaada yer yer yıpranma ve kopmalar var. Su terazilerinden biri bozuk. Gövde alt arka kısımda biz ezik var, makara sarma kulpu kayıp

  TLSold
 • HMV "His Master's Voice" Çanta Gramofon - HMV "His Master's Voice" Çanta Gramofon. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  HMV "His Master's Voice" Çanta Gramofon - HMV "His Master's Voice" Çanta Gramofon. Çok iyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Avery Hassas Eczacı Terazisi. -Ahşap kaideli, çekmeceli Avery hassas eczacı terazisi. Çelik gövde. Kefelerden biri cam diğeri metal. Çekmecede bir abilgi broşürü ve küçük ağırlıklar var. Takriben 1960lar.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Avery Hassas Eczacı Terazisi. -Ahşap kaideli, çekmeceli Avery hassas eczacı terazisi. Çelik gövde. Kefelerden biri cam diğeri metal. Çekmecede bir abilgi broşürü ve küçük ağırlıklar var. Takriben 1960lar.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Compur Körüklü Fotoğraf Makinesi-Zeiss Ikon Kompur Dikey Folding Körüklü Tel Vizörlü. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Zeiss Ikon Compur Körüklü Fotoğraf Makinesi-Zeiss Ikon Kompur Dikey Folding Körüklü Tel Vizörlü. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • J.Hall Opticians Bizote Camlı Pirinç Barograf-J.Hall Opticians meşe kaide ve muhafazalı, bizote camlı pirinç barograf. Takribi 1895. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır. Bir aneroid barometre ve bi saat mekanizmasına bağlı olarak dönen bir tamburdan oluşurlar.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  J.Hall Opticians Bizote Camlı Pirinç Barograf-J.Hall Opticians meşe kaide ve muhafazalı, bizote camlı pirinç barograf. Takribi 1895. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır. Bir aneroid barometre ve bi saat mekanizmasına bağlı olarak dönen bir tamburdan oluşurlar.

  TLSold
 • Bambino Çocuk Daktilosu ve Orijinal Çantası-Bambino çocuk daktilosu ve Orijinal Çantası. Çok temiz ve çalışır durumda.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Bambino Çocuk Daktilosu ve Orijinal Çantası-Bambino çocuk daktilosu ve Orijinal Çantası. Çok temiz ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Opera dürbünü -Opera dürbünü. Takriben 1880'ler.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Opera dürbünü -Opera dürbünü. Takriben 1880'ler.

  TLSold
 • No 3-A Pocket Kodak Körüklü Fotoğraf Makinesi-No 3-A Folding Pocket Kodak Model B-2 Kırmızı Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi

  Lot No: 44

  Lot: 44

  No 3-A Pocket Kodak Körüklü Fotoğraf Makinesi-No 3-A Folding Pocket Kodak Model B-2 Kırmızı Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi

  TLSold
 • Manuel Sarmalı Metal Projeksiyon Makinesi-Metal Antika Tinplate Oynar Mekanizmalı Magic Lantern (film) Metal siyah çevirme kollu, oynaer eksenli projeksiyon mum aydınlatmalı, film makarası oynatabiliecek şekilde tasarlanmış.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Manuel Sarmalı Metal Projeksiyon Makinesi-Metal Antika Tinplate Oynar Mekanizmalı Magic Lantern (film) Metal siyah çevirme kollu, oynaer eksenli projeksiyon mum aydınlatmalı, film makarası oynatabiliecek şekilde tasarlanmış.

  TLSold
 • Ernemann Heag Fotoğraf Makinesi-Ernemann Heag Cronos C Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi - Körük uzunluğu normalden fazladır, kamera tabanının dışına doğru uzatabilmek için ikinci bir ray uzantısı vardır. Körükler iyi durumda, deklanşör çalışıyor. Takriben 1930.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Ernemann Heag Fotoğraf Makinesi-Ernemann Heag Cronos C Körüklü Katlanır Fotoğraf Makinesi - Körük uzunluğu normalden fazladır, kamera tabanının dışına doğru uzatabilmek için ikinci bir ray uzantısı vardır. Körükler iyi durumda, deklanşör çalışıyor. Takriben 1930.

  TLSold
 • Kodak No:3 Autographic Fotoğraf Makinesi-Vintage Kodak No:3 Autographic Katlanır Fotoğraf Makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Kodak No:3 Autographic Fotoğraf Makinesi-Vintage Kodak No:3 Autographic Katlanır Fotoğraf Makinesi. İyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba-Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba. İyi ve çalılır durumda. Ön ızgara ve tekerleklerde metal kararması, geri kalan tüm yüzeyler tertemiz. Mercedes arması kopmuş, ön cam yerinde değil.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba-Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba. İyi ve çalılır durumda. Ön ızgara ve tekerleklerde metal kararması, geri kalan tüm yüzeyler tertemiz. Mercedes arması kopmuş, ön cam yerinde değil.

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Duvar Telefonu (Belçika) -Orijnal Ahşap Kasalı Duvar Telefonu (Belçika) - Temiz ve iyi durumda, iç aksamı orijinal ve yerinde. İşlevsel değil dekoratiftir. Takriben 1910

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Ahşap Kasalı Duvar Telefonu (Belçika) -Orijnal Ahşap Kasalı Duvar Telefonu (Belçika) - Temiz ve iyi durumda, iç aksamı orijinal ve yerinde. İşlevsel değil dekoratiftir. Takriben 1910

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Symphonion No:10 Diskli Müzik Kutusu-Symphonion no:10 c1900, 18cm diskli Müzik Kutusu. 41 dişli ses tarağının bir dişi eksik. Kapak üzerinde gül motifi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Ahşap Kasalı Symphonion No:10 Diskli Müzik Kutusu-Symphonion no:10 c1900, 18cm diskli Müzik Kutusu. 41 dişli ses tarağının bir dişi eksik. Kapak üzerinde gül motifi. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Vintage Elektrikli Kahve Makinesi -Basınçlı/buharlı Elektrikli Minyatür Kahve/espresso makinesi. Çok temiz ve çalışır durudmda.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Vintage Elektrikli Kahve Makinesi -Basınçlı/buharlı Elektrikli Minyatür Kahve/espresso makinesi. Çok temiz ve çalışır durudmda.

  TLSold
 • Dürbün ve Çantası-Orijinal deri çantasında dürbün

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Dürbün ve Çantası-Orijinal deri çantasında dürbün

  TLSold
 • Magneto Elektrik Şok Makinesi-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Magneto Elektrik Şok Makinesi-Antika Tıbbi Cihaz - Davis & Kidder's Patent"Magneto-Electric Machine". Orijinal kutusunda elle çevirmeli manyetik/elektrik ile tedavi cihazı. Bu cihazın ilk örnekleri 1850'lerde üretilmeye başlanmıştır. O dönemde küçük elektrik/manyetik şoklar uygulamanın çeşitli sinirsel hastalıklar, ağrı vb rahatsızlıkların tedavisine iyi geldiğine inanılıyordu. Bu cihaz ve benzerleri, uzmanlar, doktorlar gibi kişiler tarafından kullanıldığı gibi sıradan tüketici tarafndan da satınalınıp evlerde kullanılabiliyordu. Bu örnek çok iyi ve tüm parçaları tam, mekanik olarak çalışır durumdadır. Fakat manyetik/elektrik üretimi yapmamaktadır, bu amaçla kullanılması da tavsiye edilmez. Takriben 1890lar.

  TLSold
 • Berning Robot II - Otomatik Sarmalı Mekanik Fotoraf Makinesi -Berning Robot II Kurmalı Otomatik Sarmalı Fotoğraf Makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Berning Robot II - Otomatik Sarmalı Mekanik Fotoraf Makinesi -Berning Robot II Kurmalı Otomatik Sarmalı Fotoğraf Makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Madenci Emniyet Lambası-Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Madenci Emniyet Lambası-Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Strida Katlanır Bisiklet-Sıradışı tasarımlı Vintage Strida Katlanır Bisiklet. Takriben 1990'lar.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Strida Katlanır Bisiklet-Sıradışı tasarımlı Vintage Strida Katlanır Bisiklet. Takriben 1990'lar.

  TLSold
 • Vulcan Çocuk Dikiş Makinesi -Vintage - Vulcan "Countess" Çocuk Dikiş Makinesi. Oriijinal kutusunda, borşür ve diğer aksesuarları ile birlikte, çalışır vaziyette ve çok iyi durumda. Vulcan Countess, Vulcan markasının ürettiği son elle çevirmeli dikiş makinesidir ve en iyi modeli olarak kabul edilir. Takriben 1950'ler.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Vulcan Çocuk Dikiş Makinesi -Vintage - Vulcan "Countess" Çocuk Dikiş Makinesi. Oriijinal kutusunda, borşür ve diğer aksesuarları ile birlikte, çalışır vaziyette ve çok iyi durumda. Vulcan Countess, Vulcan markasının ürettiği son elle çevirmeli dikiş makinesidir ve en iyi modeli olarak kabul edilir. Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Bronz gemi pervanesi -Üç kanatlı bronz gemi pervanesi. Yaklaşık 45cm çap

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Bronz gemi pervanesi -Üç kanatlı bronz gemi pervanesi. Yaklaşık 45cm çap

  TLSold
 • Beswik Eşek ve Sıpası-İngiliz Beswick eşek anne ve sıpası Yaklaşık ölçüler 10*13cm

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Beswik Eşek ve Sıpası-İngiliz Beswick eşek anne ve sıpası Yaklaşık ölçüler 10*13cm

  TLSold
 • Ahşap Kutusunda Pusula-Orijinal ahşap kutusunda "medium landing compass" pusula

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Ahşap Kutusunda Pusula-Orijinal ahşap kutusunda "medium landing compass" pusula

  TLSold
 • Askeri Sahra Telefonu-Askeri amaçlı orijinal bakalıt çantasında askeri amaçlı taşınabillir/sahra telefonu. Aksesuarları yerinde.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Askeri Sahra Telefonu-Askeri amaçlı orijinal bakalıt çantasında askeri amaçlı taşınabillir/sahra telefonu. Aksesuarları yerinde.

  TLSold
 • Ahşap Yazı Kutusu -Ahşap Yazı Kutusu. Çok temiz ve iyi durumda. Ahşap kaplamada alt kısımda küçük bir eksik var.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Ahşap Yazı Kutusu -Ahşap Yazı Kutusu. Çok temiz ve iyi durumda. Ahşap kaplamada alt kısımda küçük bir eksik var.

  TLSold
 • Ahşap Duvar Telefonu No121 MK234.-Ahşap Duvar Telefonu No121 MK234. İç aksamı yerinde ve çok iyi durumda. Takriben 1920

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Ahşap Duvar Telefonu No121 MK234.-Ahşap Duvar Telefonu No121 MK234. İç aksamı yerinde ve çok iyi durumda. Takriben 1920

  TLSold
 • Gimballı ve Pirinç Muhafazalı Gemi Pusulası-Gimballı ve Pirinç Muhafazalı Gemi Pusulası

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Gimballı ve Pirinç Muhafazalı Gemi Pusulası-Gimballı ve Pirinç Muhafazalı Gemi Pusulası

  TLSold
 • Çift Makaralı Büyülü Fener - Projeksiyon -Mekanik Çift Makaralı Manuel Çevirmeli Büyülü Fener - JF Damgalı - Projeksiyon. İyi ve çalışır durumda, mercekleri yerinde, makaraları çalışıyor. Mum veya yağ lambası aydınlatmalı. Takriben 1920'ler.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Çift Makaralı Büyülü Fener - Projeksiyon -Mekanik Çift Makaralı Manuel Çevirmeli Büyülü Fener - JF Damgalı - Projeksiyon. İyi ve çalışır durumda, mercekleri yerinde, makaraları çalışıyor. Mum veya yağ lambası aydınlatmalı. Takriben 1920'ler.

  TLSold
 • Wilcox&Gibbs Dikiş Makinesi-Ahşap Kaideli Wilcox&Gibbs Dikiş Makinesi. Takriben 1890'lar. Yaşıyla uygun yıpranmış gövde ve aksam. Üretici plakaları ve süslemeleri halen yerli yerinde. Sıradışı manuel mekanizması çalışır durumda. Parçalarda eksik görünmüyor. 30x23x26cm

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Wilcox&Gibbs Dikiş Makinesi-Ahşap Kaideli Wilcox&Gibbs Dikiş Makinesi. Takriben 1890'lar. Yaşıyla uygun yıpranmış gövde ve aksam. Üretici plakaları ve süslemeleri halen yerli yerinde. Sıradışı manuel mekanizması çalışır durumda. Parçalarda eksik görünmüyor. 30x23x26cm

  TLSold
 • Elektrik Ölçü Aleti Potansiyometre -Elektrik Ölçü Aleti Potansiyometre "Croydon Precision Intruments 
Thermocouple Potentiomete". Çok temiz ve iyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmedi, dekoratiftir.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Elektrik Ölçü Aleti Potansiyometre -Elektrik Ölçü Aleti Potansiyometre "Croydon Precision Intruments Thermocouple Potentiomete". Çok temiz ve iyi durumda. Fonksiyonel olarak test edilmedi, dekoratiftir.

  TLSold
 • Güvercin Yarış Saati-Ahşap Kutusunda Toulet 10 Gözlü Güvercin Yarış Saati

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Güvercin Yarış Saati-Ahşap Kutusunda Toulet 10 Gözlü Güvercin Yarış Saati

  TLSold
 • Stunt Plane Kırmızı Plastik Pilli Uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Stunt Plane Kırmızı Plastik Pilli Uçak-"Stunt Plane" Kırmızı Model Uçak - Pilli, özel manevralı, çok iyi ve çalışır durumda, orijinal kutusunda. (Çalışmaya başladığında biraz ilerler, kuyruğunu indirip kaldırır, devam eder.)

  TLSold
 • Gimballı Yeşil Gemi Pusulası -Gimballı Yeşil Gemi Pusulası. Çap 19 cm, yükseklik 15cm . Takriben 1950'ler.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Gimballı Yeşil Gemi Pusulası -Gimballı Yeşil Gemi Pusulası. Çap 19 cm, yükseklik 15cm . Takriben 1950'ler.

  TLSold
 • Pirinç Richard Freres Barograph -Richard Freres-Paris pirinç, bizote camlı Fransız yapımı barograf. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Takriben 1895. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Pirinç Richard Freres Barograph -Richard Freres-Paris pirinç, bizote camlı Fransız yapımı barograf. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Takriben 1895. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  TLSold
 • Orijinal Çantasında Piknik Seti-Brexton Piknik Çantası'nda kullanılmamış, piknik seti. Takriben 1960'lar. Tüm parçaları yerinde, bir tabağı kırık.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Orijinal Çantasında Piknik Seti-Brexton Piknik Çantası'nda kullanılmamış, piknik seti. Takriben 1960'lar. Tüm parçaları yerinde, bir tabağı kırık.

  TLSold
 • Uzun Ahşap Ericsson Duvar Telefonu-Orijnal Ahşap Kasalı Ericsson Duvar Telefonu - Temiz ve iyi durumda, iç aksamı orijinal ve yerinde. İşlevsel değil dekoratiftir. Duvara bakan ölçüler 60x17cm. Takriben 1930

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Uzun Ahşap Ericsson Duvar Telefonu-Orijnal Ahşap Kasalı Ericsson Duvar Telefonu - Temiz ve iyi durumda, iç aksamı orijinal ve yerinde. İşlevsel değil dekoratiftir. Duvara bakan ölçüler 60x17cm. Takriben 1930

  TLSold
 • Ahşap Gövdeli Stereoviewer-Takriben 1890'lar. İyi durumda stereoviewer, 3 boyutlu fotoğraf izleme aparatı ve yanında 3 boyutlu Alman "Graf" zeplinine ait fotoğraflar.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Ahşap Gövdeli Stereoviewer-Takriben 1890'lar. İyi durumda stereoviewer, 3 boyutlu fotoğraf izleme aparatı ve yanında 3 boyutlu Alman "Graf" zeplinine ait fotoğraflar.

  TLSold
 • Prominent Teddy Katlanır Minyatür Gramofon -Prominent Teddy Katlanır Minyatür Gramofon. Çalışır durumda ve temiz. Ahşap kornada hafif takılma yerindne dolayı yıpranma var.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Prominent Teddy Katlanır Minyatür Gramofon -Prominent Teddy Katlanır Minyatür Gramofon. Çalışır durumda ve temiz. Ahşap kornada hafif takılma yerindne dolayı yıpranma var.

  TLSold
 • Tam Salon Gramofon-Meşe Kasalı Tam Salon Gramofon. 113x56x56 cm. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Thorens İsviçre Çift Zemberekli Kurmalı Motor Alt kısımda 3 kısımlı plak dolabı. Takriben 1900'ler.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Tam Salon Gramofon-Meşe Kasalı Tam Salon Gramofon. 113x56x56 cm. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda. Thorens İsviçre Çift Zemberekli Kurmalı Motor Alt kısımda 3 kısımlı plak dolabı. Takriben 1900'ler.

  TLSold
 • Vitrinli Baird and Tatlock Eczacı Tartı Seti-Ahşap Kasalı Cam Vitrinli Baird and Tatlock Eczacı Tartı Seti.47x24x42cm. Original prinç ağırlık seti ile birlikte. Ahşap kasada iç kısım tabanda hafif lekeler, dışta en tepede hafif çizikler ve izler. Ön camdaki kademeli ayar mekanizması sayesinde tüm panel çıkarılmadan, yarm açılarak da ölçüm yapılabilmesine imkan verir.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Vitrinli Baird and Tatlock Eczacı Tartı Seti-Ahşap Kasalı Cam Vitrinli Baird and Tatlock Eczacı Tartı Seti.47x24x42cm. Original prinç ağırlık seti ile birlikte. Ahşap kasada iç kısım tabanda hafif lekeler, dışta en tepede hafif çizikler ve izler. Ön camdaki kademeli ayar mekanizması sayesinde tüm panel çıkarılmadan, yarm açılarak da ölçüm yapılabilmesine imkan verir.

  TLSold
 • Royal Doulton Gri Beyaz Çay Takımı -Royal Doulton Mavi Gri Çay seti mükemmel durumda ve tam.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Royal Doulton Gri Beyaz Çay Takımı -Royal Doulton Mavi Gri Çay seti mükemmel durumda ve tam.

  TLSold
 • Sekonic 8inç Projeksiyon Makinesi -Sekonic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Sekonic 8inç Projeksiyon Makinesi -Sekonic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  TLSold
 • Dökme Demir Ahşap Kaideli Ticari Tartı -Ahşap kaideli ticari amaçlı siyah büyük hassas terazi

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Dökme Demir Ahşap Kaideli Ticari Tartı -Ahşap kaideli ticari amaçlı siyah büyük hassas terazi

  TLSold
 • Triang Metal Çocuk Scooter-Triang Metal Çocuk Scooter. Takriben 1960'lar.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Triang Metal Çocuk Scooter-Triang Metal Çocuk Scooter. Takriben 1960'lar.

  TLSold
 • Çift Yüzlü Sıradışı Mağaza Tartısı-Ticari Tartı/Dükkan Tartısı - Tayland Yapımı. Müşterinin ve satıcının aynı anda tartımı görebilmesi için ikiz kadran - İyi ve çalışır durumda - Yükseklik 37cm. Takriben 1980'ler.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Çift Yüzlü Sıradışı Mağaza Tartısı-Ticari Tartı/Dükkan Tartısı - Tayland Yapımı. Müşterinin ve satıcının aynı anda tartımı görebilmesi için ikiz kadran - İyi ve çalışır durumda - Yükseklik 37cm. Takriben 1980'ler.

  TLSold
 • Bakalit Siyah Telefon-Vintage Bakalit Siyah Telefon.Alt kısmında küçük bir telefon rehberi çekmecesi var. Çalışması test edilmedi.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Bakalit Siyah Telefon-Vintage Bakalit Siyah Telefon.Alt kısmında küçük bir telefon rehberi çekmecesi var. Çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Schuco Ford Kurmalı Metal Oyuncak Araba-Schuco Old Timer Ford Coupe Model No:1227 Kurmalı Metal Oyuncak Araba

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Schuco Ford Kurmalı Metal Oyuncak Araba-Schuco Old Timer Ford Coupe Model No:1227 Kurmalı Metal Oyuncak Araba

  TLSold
 • Zeiss Ikon Miroflex Reflex Camera 9*12-Zeiss Ikon Miroflex Rflex Camera 9*12formar. Deklanşör Çalışmıyor.Takriben 1930'lar.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Zeiss Ikon Miroflex Reflex Camera 9*12-Zeiss Ikon Miroflex Rflex Camera 9*12formar. Deklanşör Çalışmıyor.Takriben 1930'lar.

  TLSold
 • Manuel Projeksiyon Makinesi-Açık yeşi renk, manuel çevirme kollu projeksiyon/film makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Manuel Projeksiyon Makinesi-Açık yeşi renk, manuel çevirme kollu projeksiyon/film makinesi. Çok iyi, temiz ve çalışır durumda.

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Voltmetre-Orijinal ahşap kasasında voltmetre. Temiz ve iyi durumda.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Ahşap Kasalı Voltmetre-Orijinal ahşap kasasında voltmetre. Temiz ve iyi durumda.

  TLSold
 • Aluminyum Meyve Sıkacağı-Sıradışı Tasarımlı Aluminyum Gövdeli Meyve Sıkacağı

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Aluminyum Meyve Sıkacağı-Sıradışı Tasarımlı Aluminyum Gövdeli Meyve Sıkacağı

  TLSold
 • Opera Dürbünü-Metal Katlanır Opera Dürbünü ve Orijinal Kutusu

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Opera Dürbünü-Metal Katlanır Opera Dürbünü ve Orijinal Kutusu

  TLSold
 • Kodak No:1a Pocket Kodak Katlanır Fotoğraf Makinesi-Vintage Kodak No:1A Pocket Kodak Vertical Folding Camera

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Kodak No:1a Pocket Kodak Katlanır Fotoğraf Makinesi-Vintage Kodak No:1A Pocket Kodak Vertical Folding Camera

  TLSold
 • Salter Cep Tipi Mektup Tartısı-Salter Cep Tİpi Mektup Tartısı. Bu tartılar cepte taşınabilir vaziyette olup, mektup gönderirken kullanılması gereken pul bedelini hesaplamak için kullanılırdı.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Salter Cep Tipi Mektup Tartısı-Salter Cep Tİpi Mektup Tartısı. Bu tartılar cepte taşınabilir vaziyette olup, mektup gönderirken kullanılması gereken pul bedelini hesaplamak için kullanılırdı.

  TLSold
 • Corgi Classics Scammel Scarab Kamyon-Corgi Classics Scammel Scarab Railfreight Kamyon ve Original Kutusu. 1:43 Ölçek, mükemmel ve yeni durumda.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Corgi Classics Scammel Scarab Kamyon-Corgi Classics Scammel Scarab Railfreight Kamyon ve Original Kutusu. 1:43 Ölçek, mükemmel ve yeni durumda.

  TLSold
 • Orijnal Kutusunda Corgi Mercedes-Benz 300SL -Orijnal Kutusunda Corgi Mercedes-Benz 300SL Open Roadster Araba – Kutu No: 303 – Kutuda eksik var, araba boyası yıpranmış durumda, ön camda küçük bir kırık – Takriben 1960

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Orijnal Kutusunda Corgi Mercedes-Benz 300SL -Orijnal Kutusunda Corgi Mercedes-Benz 300SL Open Roadster Araba – Kutu No: 303 – Kutuda eksik var, araba boyası yıpranmış durumda, ön camda küçük bir kırık – Takriben 1960

  TLSold
 • İngiliz Szeiler Seramik Köpek -İngiliz Szeiler Seramik Köpek. Çok iyi ve kusursuz durumda. Yaklaşık 9cm yükseklik.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  İngiliz Szeiler Seramik Köpek -İngiliz Szeiler Seramik Köpek. Çok iyi ve kusursuz durumda. Yaklaşık 9cm yükseklik.

  TLSold
 • Chestermann Şerit Metre -Deri Kaplama Chestermann Şerit Metre

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Chestermann Şerit Metre -Deri Kaplama Chestermann Şerit Metre

  TLSold
 • Selanik Kartpostal Seti -Selanik Kartpostal Seti. Yaklaşık 12 Kartpostal ile tam ve iyi durumda.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Selanik Kartpostal Seti -Selanik Kartpostal Seti. Yaklaşık 12 Kartpostal ile tam ve iyi durumda.

  TLSold
 • Oyuncak Saksafon-Oyuncak Saksafon

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Oyuncak Saksafon-Oyuncak Saksafon

  TLSold
 • Greek Priests House Yeniköy(Fisher&Son) Çerçeveli Gravür-Greek Priests House Yeniköy(Fisher&Son) Çerçeveli Gravür (Yaklaşık 20x30)

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Greek Priests House Yeniköy(Fisher&Son) Çerçeveli Gravür-Greek Priests House Yeniköy(Fisher&Son) Çerçeveli Gravür (Yaklaşık 20x30)

  TLSold
 • Entrance to the Bosphorus (1845) - Çerçeveli Gravür-Entrance to the Bosphorus (1845) - Çerçeveli Gravür. (Yaklaşık 20x30)

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Entrance to the Bosphorus (1845) - Çerçeveli Gravür-Entrance to the Bosphorus (1845) - Çerçeveli Gravür. (Yaklaşık 20x30)

  TLSold
 • Tek küçük ahşap kürek-Tek küçük ahşap kürek

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Tek küçük ahşap kürek-Tek küçük ahşap kürek

  TLSold
 • Antika El Matkabı-Antika El Matkabı

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Antika El Matkabı-Antika El Matkabı

  TLSold
 • Watkins Bee Meter - Kimyasal Pozometre-Watkins Bee Meter - Exposure Meter - Kimyasal Pozometre

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Watkins Bee Meter - Kimyasal Pozometre-Watkins Bee Meter - Exposure Meter - Kimyasal Pozometre

  TLSold
 • Pirinç Richard Freres Barograph -Richard Freres-Paris pirinç, bizote camlı Fransız yapımı barograf. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Takriben 1895. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Pirinç Richard Freres Barograph -Richard Freres-Paris pirinç, bizote camlı Fransız yapımı barograf. Temiz, bakımlı ve çalışır durumdadır. Takriben 1895. Barograflar, hava basıncı değerlerini kesintisiz olarak kaydetmeye yarayan mekanik cihazlardır.

  TLSold
 • Çerçeveli İstanbul Gravür - Stillness of the night - fisher&son London & Paris 1845. -Çerçeveli Gravür - Stillness of the night - fisher&son London & Paris 1845. Yaklaşık 30x20cm

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Çerçeveli İstanbul Gravür - Stillness of the night - fisher&son London & Paris 1845. -Çerçeveli Gravür - Stillness of the night - fisher&son London & Paris 1845. Yaklaşık 30x20cm

  TLSold
 • Çerçeveli İstanbul Gravür - Fountain near the bab-a humaoun-1845. -Fountain near the bab-a humaoun-1845. Çerçeveli Gravür. Yaklaşık 30x20cm

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Çerçeveli İstanbul Gravür - Fountain near the bab-a humaoun-1845. -Fountain near the bab-a humaoun-1845. Çerçeveli Gravür. Yaklaşık 30x20cm

  TLSold
 • Çerçeveli İstanbul Gravür - State Prison of "the Seven Towers" -State Prison of "the Seven Towers" Çerçeveli Gravür. Yaklaşık 30x20cm

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Çerçeveli İstanbul Gravür - State Prison of "the Seven Towers" -State Prison of "the Seven Towers" Çerçeveli Gravür. Yaklaşık 30x20cm

  TLSold
 • Çerçeveli İstanbul Gravür - Entrance to the Black sea (from the Giant's grave)-Entrance to the Black sea (from the Giant's grave)

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Çerçeveli İstanbul Gravür - Entrance to the Black sea (from the Giant's grave)-Entrance to the Black sea (from the Giant's grave)

  TLSold
 • Çerçeveli İstanbul Gravür - Sultana in her State Arrhuba-Sultana in her State Arrhuba

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Çerçeveli İstanbul Gravür - Sultana in her State Arrhuba-Sultana in her State Arrhuba

  TLSold
 • Çerçeveli Kızkulesi Afiş Büyük Boy-Kızkulesi Afiş Çerçeveli -

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Çerçeveli Kızkulesi Afiş Büyük Boy-Kızkulesi Afiş Çerçeveli -

  TLSold
 • Çerçeveli Escher Poster - Yaklaşık 100x60cm-Çerçeveli Escher Poster - Yaklaşık 100x60cm

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Çerçeveli Escher Poster - Yaklaşık 100x60cm-Çerçeveli Escher Poster - Yaklaşık 100x60cm

  TLSold
 • Mirexal Kadın Kol saati - İyi ve çalışır vaziyette-Mirexal Kadın Kol saati - İyi ve çalışır vaziyette

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Mirexal Kadın Kol saati - İyi ve çalışır vaziyette-Mirexal Kadın Kol saati - İyi ve çalışır vaziyette

  TLSold
 • Shooting Stick -Shooting Stick

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Shooting Stick -Shooting Stick

  TLSold
 • Goerz DRP Mini Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi -Goerz DRP Mini Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Goerz DRP Mini Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi -Goerz DRP Mini Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi

  TLSold
 • 3D Viewer Fotoğraf Seyir Aleti Orijinal Kutusunda-3d viewer vintage bakalit, karton kutusunda

  Lot No: 114

  Lot: 114

  3D Viewer Fotoğraf Seyir Aleti Orijinal Kutusunda-3d viewer vintage bakalit, karton kutusunda

  TLSold
 • Antika Araba Lambası -Atlı Araba Lambası (Elektrik lambasına dönştürülmüş, duvara asılabiliyor. Yan camında çatlak var, fotolarda gösterilmiştir.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Antika Araba Lambası -Atlı Araba Lambası (Elektrik lambasına dönştürülmüş, duvara asılabiliyor. Yan camında çatlak var, fotolarda gösterilmiştir.

  TLSold
 • Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet-Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet. Yaklaşık ölçüler 50x40cm

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet-Patent Evrak Seti Çerçeveli 3 adet. Yaklaşık ölçüler 50x40cm

  TLSold
 • Orijinal Kodak Film Tankı-Orijinal Kodak Film Tankı - Ahşap, Kodak logolu

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Orijinal Kodak Film Tankı-Orijinal Kodak Film Tankı - Ahşap, Kodak logolu

  TLSold
 • ICA Dresden Yatay Katlanır Körüklü Tel Vizörlü Fotoğraf Makinesi -ICa dresden yatay folding tel vizörlü

  Lot No: 118

  Lot: 118

  ICA Dresden Yatay Katlanır Körüklü Tel Vizörlü Fotoğraf Makinesi -ICa dresden yatay folding tel vizörlü

  TLSold
 • Vintage El Matkabı Büyük Boy Yeşil-Vintage El Matkabı Büyük Boy Yeşil

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Vintage El Matkabı Büyük Boy Yeşil-Vintage El Matkabı Büyük Boy Yeşil

  TLSold
 • Corgi Polis arabası ve orijinal kutusu. mükemmel durumda.-Corgi Polis arabası ve orijinal kutusu

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Corgi Polis arabası ve orijinal kutusu. mükemmel durumda.-Corgi Polis arabası ve orijinal kutusu

  TLSold
 • 1879, Turkey in Europe Harita -1879, Turkey in Europe Harita

  Lot No: 121

  Lot: 121

  1879, Turkey in Europe Harita -1879, Turkey in Europe Harita

  TLSold
 • Refmetar Kol Kronometresi. Çalışmıyor. Kadrandaiki küçük çentik var. -Refmetar Kol Kronometresi

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Refmetar Kol Kronometresi. Çalışmıyor. Kadrandaiki küçük çentik var. -Refmetar Kol Kronometresi

  TLSold
 • Çerçeveli Gravür -Plan of Istanbul & Suburbs. 1856 -Çerçeveli Gravür -Plan of Istanbul & Suburbs. 1856

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Çerçeveli Gravür -Plan of Istanbul & Suburbs. 1856 -Çerçeveli Gravür -Plan of Istanbul & Suburbs. 1856

  TLSold
 • Corgi Bedford Articulated Truck Kırmızı - Orijinal Kutusunda-Corgi Bedford Articulated Truck Kırmızı - Orijinal Kutusunda

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Corgi Bedford Articulated Truck Kırmızı - Orijinal Kutusunda-Corgi Bedford Articulated Truck Kırmızı - Orijinal Kutusunda

  TLSold
 • Metal Gövde Harris Posta/Tekstil Tartısı -Metal Gövde Harris Posta/Tekstil Tartısı. Yaklaşık 35cm yükseklik

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Metal Gövde Harris Posta/Tekstil Tartısı -Metal Gövde Harris Posta/Tekstil Tartısı. Yaklaşık 35cm yükseklik

  TLSold
 • Kauçuk Sertlik Ölçüm Aleti-Kauçuk Sertlik Ölçüm Aleti

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Kauçuk Sertlik Ölçüm Aleti-Kauçuk Sertlik Ölçüm Aleti

  TLSold
 • Pirinç aksamlı cep tartısı ve ağırlıkları-Orijinal taşıma kabında pirinç aksamlı cep tartısı ve ağırlıkları. Kusursuz ve eksiksiz durumda. 20*13*2cm

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Pirinç aksamlı cep tartısı ve ağırlıkları-Orijinal taşıma kabında pirinç aksamlı cep tartısı ve ağırlıkları. Kusursuz ve eksiksiz durumda. 20*13*2cm

  TLSold
 • Evershed's Ohmetre Ahşap Kasa-Evershed's Ohmetre Ahşap Kasa Elektrik Ölçü Aleti

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Evershed's Ohmetre Ahşap Kasa-Evershed's Ohmetre Ahşap Kasa Elektrik Ölçü Aleti

  TLSold
 • Primus 630 Pürmüz-Primus 630 Pürmüz

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Primus 630 Pürmüz-Primus 630 Pürmüz

  TLSold
 • Primus 631 Pürmüz-Primus 631 Pürmüz

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Primus 631 Pürmüz-Primus 631 Pürmüz

  TLSold
 • Elliott Bros Basit El Klinometresi-Elliott Bros Basit El Klinometresi

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Elliott Bros Basit El Klinometresi-Elliott Bros Basit El Klinometresi

  TLSold
 • Sykes Higrometre ve Ahşap Kutusu -Sykes Higrometre ve Ahşap Kutusu. Ahşap Pergel ve Higrometre Kadife Kaplı Ahşap Kutu İçinde. Genel olarak iyi durumda, fakat ahşap kutusunun bir menteşesi pergel üzerinde de mürekkep lekeleri var.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Sykes Higrometre ve Ahşap Kutusu -Sykes Higrometre ve Ahşap Kutusu. Ahşap Pergel ve Higrometre Kadife Kaplı Ahşap Kutu İçinde. Genel olarak iyi durumda, fakat ahşap kutusunun bir menteşesi pergel üzerinde de mürekkep lekeleri var.

  TLSold
 • Elektrik Ölçü Aleti-Elektrik Ölçü Aleti

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Elektrik Ölçü Aleti-Elektrik Ölçü Aleti

  TLSold
 • Kodak Escort 8 mm Film Kamerası-Kodak Escort 8 mm Film Kamerası

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Kodak Escort 8 mm Film Kamerası-Kodak Escort 8 mm Film Kamerası

  TLSold
 • Zeiss iİkon İkonta Derval Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi -Zeiss iİkon İkonta Derval Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Zeiss iİkon İkonta Derval Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi -Zeiss iİkon İkonta Derval Minyatür Katlanır Fotoğraf Makinesi

  TLSold
 • Silindirli ve Zilli Ahşap Müzik Kutusu-Antika Ahşap Kurmalı Silindirli Mekanik Müzik kutusu - 8 ayrı melodi çalar, istenirse devreden çıkarılabilen 6 adet zili vardır. 70 dişli melodi başlığı, 6 dişli zil başlığı vardır. Bir diş ve 6 diş ucu eksiktir. Durdurma kolu kısa kalıyor, bu yüzden elle durdumak veya müzik bitene kadar beklemek gerekiyor. Kalan fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Tertemiz, bakımdan geçmiş kasası göz alıcı durumdadır. Genişliği 55cm'dir. Silindir genişliği 28cm'dir. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Silindirli ve Zilli Ahşap Müzik Kutusu-Antika Ahşap Kurmalı Silindirli Mekanik Müzik kutusu - 8 ayrı melodi çalar, istenirse devreden çıkarılabilen 6 adet zili vardır. 70 dişli melodi başlığı, 6 dişli zil başlığı vardır. Bir diş ve 6 diş ucu eksiktir. Durdurma kolu kısa kalıyor, bu yüzden elle durdumak veya müzik bitene kadar beklemek gerekiyor. Kalan fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Sesi artırma/kısma kolu vardır. Tertemiz, bakımdan geçmiş kasası göz alıcı durumdadır. Genişliği 55cm'dir. Silindir genişliği 28cm'dir. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba-Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba. İyi ve çalılır durumda. Ön ızgara ve tekerleklerde metal kararması, geri kalan tüm yüzeyler tertemiz. Mercedes arması kopmuş, ön cam yerinde değil.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba-Japon Ichimura MB250SE Mercedes Kurmalı Araba. İyi ve çalılır durumda. Ön ızgara ve tekerleklerde metal kararması, geri kalan tüm yüzeyler tertemiz. Mercedes arması kopmuş, ön cam yerinde değil.

  TLSold
 • Uzun gövdeli antika dürbün. -Uzun gövdeli antika dürbün. Fransız Savaş Bakanlığı Damgalı

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Uzun gövdeli antika dürbün. -Uzun gövdeli antika dürbün. Fransız Savaş Bakanlığı Damgalı

  TLSold
 • Madenci Emniyet Lambası-Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Madenci Emniyet Lambası-Pirinç Thomas&Williams Madenci Emniyet Lambası (Safety Lamp) - Bu lambalar madenlerde kullanılmak üzere, madende birikmiş metan vb gazları ateşleme riskini en az indirecek şekilde tasarlanmışlardır. İlk örnekleri 1815 yılında kullanılmaya başlanmıştır. İyi ve temiz durumda, fitili yenilenmiş. Takriben 1970'ler.

  TLSold
 • Vintage Ensign Folding Klito Dikey Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi-Vintage Ensign Folding Klito Dikey Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi. Metal Gövde Deri Kaplama. Koilos Shutter çalışıyor. Taşıma askısı kopuk

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Vintage Ensign Folding Klito Dikey Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi-Vintage Ensign Folding Klito Dikey Katlanır Körüklü Fotoğraf Makinesi. Metal Gövde Deri Kaplama. Koilos Shutter çalışıyor. Taşıma askısı kopuk

  TLSold
 • Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. -Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. Takriben 1950'ler. Üzerinde orijinal süslemeleri kısmen duruyor. Yaşına göre iyi durumda. Metal kısımlarda yer yer paslanma izleri. Yaklaşık boyutlar, 62x71x10cm

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. -Vintage Ahşap Çocuk Scooter'ı. Takriben 1950'ler. Üzerinde orijinal süslemeleri kısmen duruyor. Yaşına göre iyi durumda. Metal kısımlarda yer yer paslanma izleri. Yaklaşık boyutlar, 62x71x10cm

  TLSold
 • Döner Tabanlı Hacker Herald Transistörlü Portatif Kırmızı Radyo-Döner Tabanlı Hacker Herald Transistörlü Portatif Kırmızı Radyo. 5x35x30cm. Devreleri temiz ve iyi durumda. Pil ile denenmedi. İki adet eveready pp 9.9 V pil ile çalışıyor. Döner tabanı üzerinde 360 derece dönebiliyor, taşıma kayışı kopuk.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Döner Tabanlı Hacker Herald Transistörlü Portatif Kırmızı Radyo-Döner Tabanlı Hacker Herald Transistörlü Portatif Kırmızı Radyo. 5x35x30cm. Devreleri temiz ve iyi durumda. Pil ile denenmedi. İki adet eveready pp 9.9 V pil ile çalışıyor. Döner tabanı üzerinde 360 derece dönebiliyor, taşıma kayışı kopuk.

  TLSold
 • Vintage Masa Futbol Oyunu-Vintage Masa Futbol Oyunu - İyi durumda fakat futbolculardan bir kısmı eksik

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Vintage Masa Futbol Oyunu-Vintage Masa Futbol Oyunu - İyi durumda fakat futbolculardan bir kısmı eksik

  TLSold
 • Vintage Kodak Brownie Turret Movie Camera. Çalışır Vaziyette-Vintage Kodak Brownie Turret Film Kamerası

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Vintage Kodak Brownie Turret Movie Camera. Çalışır Vaziyette-Vintage Kodak Brownie Turret Film Kamerası

  TLSold
 • Kodak Zoom 8 Reflex Movie Camera ve Orijinal Kutusu. Çalışır Vaziyette -Kodak Zoom 8 Reflex Movie Camera ve Orijinal Kutusu. Çalışır Vaziyette

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Kodak Zoom 8 Reflex Movie Camera ve Orijinal Kutusu. Çalışır Vaziyette -Kodak Zoom 8 Reflex Movie Camera ve Orijinal Kutusu. Çalışır Vaziyette

  TLSold
 • Goerz Dikey Katlanır Metal Gövde Körüklü Fotopraf Makinesi-Goerz Dikey Katlanır Metal Gövde Körüklü Fotopraf Makinesi. İyi duruumda ve çalışıyor.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Goerz Dikey Katlanır Metal Gövde Körüklü Fotopraf Makinesi-Goerz Dikey Katlanır Metal Gövde Körüklü Fotopraf Makinesi. İyi duruumda ve çalışıyor.

  TLSold
 • Çocuklar için Büyülü Fener (Projeksiyon) - Elektrikli-Çocuklar için Büyülü Fener (Projeksiyon) - Elektrikli aydinlatma, teneke gövde, süslemeli ayaklı çocuk magic lantern

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Çocuklar için Büyülü Fener (Projeksiyon) - Elektrikli-Çocuklar için Büyülü Fener (Projeksiyon) - Elektrikli aydinlatma, teneke gövde, süslemeli ayaklı çocuk magic lantern

  TLSold
 • Short&Mason London 1908 Askeri Klinometre/Eğimölçer-Short&Mason London 1908 Askeri Klinometre/Eğimölçer

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Short&Mason London 1908 Askeri Klinometre/Eğimölçer-Short&Mason London 1908 Askeri Klinometre/Eğimölçer

  TLSold
 • Turkey in Asia Çerçeveli Harita -Turkey in Asia Çerçeveli Harita

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Turkey in Asia Çerçeveli Harita -Turkey in Asia Çerçeveli Harita

  TLSold
 • Houghton Ensignette No1 Aluminyum Gövde-Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. Aluminyum gövde ve Rapid Rectilinar Mercek. Gövde iyi durumda, fonksiyonlar çalışıyor fakat körük ön taraftan yerinden kopmuş, kolay bir tamir değil.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Houghton Ensignette No1 Aluminyum Gövde-Houghton Ensignette No1 Katlanır Cep Fotoğraf Makinesi. Aluminyum gövde ve Rapid Rectilinar Mercek. Gövde iyi durumda, fonksiyonlar çalışıyor fakat körük ön taraftan yerinden kopmuş, kolay bir tamir değil.

  TLSold
 • Kodascope 8 Eight 45 Cine Projector -Kodascope 8 Eight 45 Cine Projector

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Kodascope 8 Eight 45 Cine Projector -Kodascope 8 Eight 45 Cine Projector

  TLSold
 • Cine Kodak Model B Movie Camera - Film Kamerası ve Çantası -Cine Kodak Model B Movie Camera - Film Kamerası - Aluminyum gövde,siyah deri kaplama. -Çalışır durumda. Yaşına uygun yıpranma ve oksitlenme izleri. Takriben 1925. Çantası mevcut

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Cine Kodak Model B Movie Camera - Film Kamerası ve Çantası -Cine Kodak Model B Movie Camera - Film Kamerası - Aluminyum gövde,siyah deri kaplama. -Çalışır durumda. Yaşına uygun yıpranma ve oksitlenme izleri. Takriben 1925. Çantası mevcut

  TLSold
 • Ericsson Ahşap Çantalı Manyetolu Telefon-Ericsson Ahşap Çantalı Taşınabilir Manyetolu Telefon
Takriben 1915-1930 arası. Örneklerinin Birinci Dünya Savaşı döneminde askeri amaçlı olarak kullanılmış olması muhtemel. Üç mıknatıslı generator, 200 ohmluk manyetik zil. Zarih ahşap kasası içinde mükemmel durumda. 31x17x21cm. Manyeto kolu ahşap kasanın kapağında sabitlenmiştir, kullanılacağı zaman yerinden çıkarılarak ön yüzdeki yuvasına oturtulur ve çevrilir. Çevrildiğinde halen çok güçlü bir zil sesi çıkarmaktadır. Ahizesinin kabolsundan tüm kumanda düğmelerine kadar herşeyi yerli yerinde çok iyi korunmuş mükemmel bir parça.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Ericsson Ahşap Çantalı Manyetolu Telefon-Ericsson Ahşap Çantalı Taşınabilir Manyetolu Telefon Takriben 1915-1930 arası. Örneklerinin Birinci Dünya Savaşı döneminde askeri amaçlı olarak kullanılmış olması muhtemel. Üç mıknatıslı generator, 200 ohmluk manyetik zil. Zarih ahşap kasası içinde mükemmel durumda. 31x17x21cm. Manyeto kolu ahşap kasanın kapağında sabitlenmiştir, kullanılacağı zaman yerinden çıkarılarak ön yüzdeki yuvasına oturtulur ve çevrilir. Çevrildiğinde halen çok güçlü bir zil sesi çıkarmaktadır. Ahizesinin kabolsundan tüm kumanda düğmelerine kadar herşeyi yerli yerinde çok iyi korunmuş mükemmel bir parça.

  TLSold
 • Kodascope Eight Model 80 Cine Projector ve Orijinal Taşıma Çantası. Takriben 1940-Kodascope Eight Model 80 Cine Projector ve Orijinal Taşıma Çantası Temiz durumda. Elektrik beslemeli. Çalışması denenmedi. Takriben 1940.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Kodascope Eight Model 80 Cine Projector ve Orijinal Taşıma Çantası. Takriben 1940-Kodascope Eight Model 80 Cine Projector ve Orijinal Taşıma Çantası Temiz durumda. Elektrik beslemeli. Çalışması denenmedi. Takriben 1940.

  TLSold
 • Vintage Sadar Film Projeksiyon Makinesi -Vintage Sadar Film Projeksiyon Makinesi (5mm/9mm film için) Görsel olarak çok iyi ve temiz durumda, çalışması test edilmedi.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Vintage Sadar Film Projeksiyon Makinesi -Vintage Sadar Film Projeksiyon Makinesi (5mm/9mm film için) Görsel olarak çok iyi ve temiz durumda, çalışması test edilmedi.

  TLSold
 • Nirona Çocuk Gramofonu-Antika Nirona Çocuk Gramofonu. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çizikve kararmaya maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. Çalışır vaziyette. Bayonet kurma kolu. Kurma kolu adapte edilecek. Takriben 1920ler.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Nirona Çocuk Gramofonu-Antika Nirona Çocuk Gramofonu. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çizikve kararmaya maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. Çalışır vaziyette. Bayonet kurma kolu. Kurma kolu adapte edilecek. Takriben 1920ler.

  TLSold
 • Çocuk Gramofonu (isimsiz)-Antika Çocuk Gramofonu. Excellent Soundbox ile birlikte. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çiziklere maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. İşlerliği test edilmemiştir, test edildiğinde bilgisi eklenecektir. Takriben 1920ler.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Çocuk Gramofonu (isimsiz)-Antika Çocuk Gramofonu. Excellent Soundbox ile birlikte. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çiziklere maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. İşlerliği test edilmemiştir, test edildiğinde bilgisi eklenecektir. Takriben 1920ler.

  TLSold
 • Gümüş Cep Saati - Çalışmıyor-Gümüş Üzeri Altın Kaplama Cep Saati - İyi durumda fakat çalışmıyor.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Gümüş Cep Saati - Çalışmıyor-Gümüş Üzeri Altın Kaplama Cep Saati - İyi durumda fakat çalışmıyor.

  TLSold
 • Vintage Swiss Reuge Müzikal Anahtarlık -Vintage Reuge Müzikal Anahtarlık

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Vintage Swiss Reuge Müzikal Anahtarlık -Vintage Reuge Müzikal Anahtarlık

  TLSold
 • William Agar Antika Gümüş Cep Saati -William Agar Antika Gümüş Cep Saati

  Lot No: 160

  Lot: 160

  William Agar Antika Gümüş Cep Saati -William Agar Antika Gümüş Cep Saati

  TLSold
 • Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi -Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi -Taşınabilir Singer Film Projeksiyon Makinesi

  TLSold
 • 9ct altın kurmalı kadın kol saati-1920'ler-9ct altın kadın kol saati - 1920'ler, kurmalı. Kadranında genel homojen kararma, çalışır vaziyette ve iyi durumda.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  9ct altın kurmalı kadın kol saati-1920'ler-9ct altın kadın kol saati - 1920'ler, kurmalı. Kadranında genel homojen kararma, çalışır vaziyette ve iyi durumda.

  TLSold
 • Siyah Beyaz Helenistik figürlü Nirona Çocuk Gramofonu -Siyah Beyaz Helenistik figürlü Nirona Çocuk Gramofonu. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çiziklere maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. Çalışır vaziyette. Takriben 1920ler.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Siyah Beyaz Helenistik figürlü Nirona Çocuk Gramofonu -Siyah Beyaz Helenistik figürlü Nirona Çocuk Gramofonu. Yaşı ve kullanım amacı itibariyle yüzeyi yıpranma ve çiziklere maruz kalmıştır, fotoğraflarda açıkça görülmektedir. Çalışır vaziyette. Takriben 1920ler.

  TLSold
 • Orijinal Dev Boy Bingo Makinesi (1960)-Orijinal Bingo Makinesi (1960). Yaklaşık ölçüler 100x100x80cm

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Orijinal Dev Boy Bingo Makinesi (1960)-Orijinal Bingo Makinesi (1960). Yaklaşık ölçüler 100x100x80cm

  TLSold
 • Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi -Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi -Seconic 8inç Çift Makaralı Film Projeksiyon Makinesi

  TLSold
 • Mamod Steam Roller - Buharlı Traktör -Mamod Steam Roller - Buharlı Traktör - Bu oyuncak yakıt ve su haznesine sahip gerçek bir buhar makinesidir. Suyu doldurulup yakıtı ateşlendikten sonra kapalı haznedeki su ısınmaya bağlar, su kaynama noktasına geldiğinde araç hareket etmeye başlar. Bu örnek çok iyi, tam ve temiz durumdadır. Çalışması test edilmedi. Takriben 1960lar.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Mamod Steam Roller - Buharlı Traktör -Mamod Steam Roller - Buharlı Traktör - Bu oyuncak yakıt ve su haznesine sahip gerçek bir buhar makinesidir. Suyu doldurulup yakıtı ateşlendikten sonra kapalı haznedeki su ısınmaya bağlar, su kaynama noktasına geldiğinde araç hareket etmeye başlar. Bu örnek çok iyi, tam ve temiz durumdadır. Çalışması test edilmedi. Takriben 1960lar.

  TLSold
 • El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm-El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm. Oldukça iyi ve temiz durumda. Aksesuarlarda ve halatlarda ufak tefek bakım ve tamir isteyen yerler mevcut.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm-El Yapımı Ahşap Büyük Boy Gemi Maketi - Genişlik Yaklaşık 80cm. Oldukça iyi ve temiz durumda. Aksesuarlarda ve halatlarda ufak tefek bakım ve tamir isteyen yerler mevcut.

  TLSold
 • RGD RP233 Katlanır Tablalı Çanta Pikap Set.-Vintage RGD RP233 Katlanır Tablalı Taşınabilir Çanta Pikap ve Hoparlör Set. Görsel olarak çok iyi ve temiz durumda. Plakçalar çalışır vaziyette, ses çıkışı çok düşük, bunun giderilmesi gerekiyor. Sağ hoparlör ayrılabiliyor. Duvara asılmaya uygun tasarım.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  RGD RP233 Katlanır Tablalı Çanta Pikap Set.-Vintage RGD RP233 Katlanır Tablalı Taşınabilir Çanta Pikap ve Hoparlör Set. Görsel olarak çok iyi ve temiz durumda. Plakçalar çalışır vaziyette, ses çıkışı çok düşük, bunun giderilmesi gerekiyor. Sağ hoparlör ayrılabiliyor. Duvara asılmaya uygun tasarım.

  TLSold
 • Schutz Marke Polyphone Fortuna Disc Music Box -Schutz Marke Polyphone Fortuna Disc Music Box

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Schutz Marke Polyphone Fortuna Disc Music Box -Schutz Marke Polyphone Fortuna Disc Music Box

  TLSold
 • Antika Silindir Müzik Kutusu. (Kapaksız) 1870'ler. -Antika Silindir Müzik Kutusu. 1870'ler. Mekanizma çalışır durumda, ahşap kasanın bakıma ihtiyacı vari kapak eksik. Silindir boyu 33cm ile benzerlerine göre az rastlanır büyüklükte. Kasa ölçüleri, 62.5cmx22.5cmx14cm

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Antika Silindir Müzik Kutusu. (Kapaksız) 1870'ler. -Antika Silindir Müzik Kutusu. 1870'ler. Mekanizma çalışır durumda, ahşap kasanın bakıma ihtiyacı vari kapak eksik. Silindir boyu 33cm ile benzerlerine göre az rastlanır büyüklükte. Kasa ölçüleri, 62.5cmx22.5cmx14cm

  TLSold
 • Kahverengi minyatür vazo-Kahverengi minyatür vazo

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Kahverengi minyatür vazo-Kahverengi minyatür vazo

  TLSold
 • Yeşil Açık Yeşil Renkler Silindirik Seramik Vazo 12cm -Yeşil Açık Yeşil Renkler Silindirik Vazo 12cm

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Yeşil Açık Yeşil Renkler Silindirik Seramik Vazo 12cm -Yeşil Açık Yeşil Renkler Silindirik Vazo 12cm

  TLSold
 • Su Yeşilli Minyatür Seramik Sürahi -Su Yeşilli Minyatür Sürahi

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Su Yeşilli Minyatür Seramik Sürahi -Su Yeşilli Minyatür Sürahi

  TLSold
 • Kahve Yeşil Minyatür Seramik Çanak -Kahve Yeşil Minyatür Seramik Çanak

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Kahve Yeşil Minyatür Seramik Çanak -Kahve Yeşil Minyatür Seramik Çanak

  TLSold
 • Su yeşili ve yeşil, tombul gövdeli minyatör seraik vazo-Su yeşili ve yeşil, tombul gövdeli minyatör seraik vazo

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Su yeşili ve yeşil, tombul gövdeli minyatör seraik vazo-Su yeşili ve yeşil, tombul gövdeli minyatör seraik vazo

  TLSold
 • Yeşil ebrulu minyatür vazo -Yeşil ebrulu minyatür vazo

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Yeşil ebrulu minyatür vazo -Yeşil ebrulu minyatür vazo

  TLSold
 • Yeşil açık yeşil minyatür vazo -Yeşil açık yeşil minyatür vazo

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Yeşil açık yeşil minyatür vazo -Yeşil açık yeşil minyatür vazo

  TLSold
 • Bush Radyo Krem Rengi -Krem rengi vintage radyo

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Bush Radyo Krem Rengi -Krem rengi vintage radyo

  TLSold
 • Model Araba - Yüksek Hız Serisi-Model Araba - Yüksek Hız Serisi

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Model Araba - Yüksek Hız Serisi-Model Araba - Yüksek Hız Serisi

  TLSold
 • Szeiler İngiliz Seramik Köpek Biblo -Szeiler İngiliz Seramik Köpek Biblo

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Szeiler İngiliz Seramik Köpek Biblo -Szeiler İngiliz Seramik Köpek Biblo

  TLSold
 • Wade İngiliz Seramik Köpek Biblo-Wade İngiliz Seramik Köpek Biblo

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Wade İngiliz Seramik Köpek Biblo-Wade İngiliz Seramik Köpek Biblo

  TLSold
 • Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model-Albatros Alman Savaş Uçağı - Ölçekli Ahşap Model Kanat açıklığı 112cm. Gövde ahşap, kanatlar kağıt, elle boyama, genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iyi korunmuş bir model uçak, çekici bir dekorasyon objesi.

  TLSold
 • Taş Plak Lotu -Taş Plak Lotu

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Taş Plak Lotu -Taş Plak Lotu

  TLSold
 • 3 Parça Pewter Çay Seti -3 Parça Pewter Çay Seti. İngilizlerin ünlü ve geleneksel "pewter" alaşımından gövdeler ve ahşap kulplar ile.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  3 Parça Pewter Çay Seti -3 Parça Pewter Çay Seti. İngilizlerin ünlü ve geleneksel "pewter" alaşımından gövdeler ve ahşap kulplar ile.

  TLSold
 • National Band Çocuk Gramofonu-National Band Çocuk Gramofonu

  Lot No: 185

  Lot: 185

  National Band Çocuk Gramofonu-National Band Çocuk Gramofonu

  TLSold
 • Ahşap Kasalı Voltmere-Ahşap Kasalı Voltmere

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Ahşap Kasalı Voltmere-Ahşap Kasalı Voltmere

  TLSold
 • Tables & Memoranda Minyatür Tamirci El Kitabı -Tables & Memoranda Minyatür Tamirci El Kitabı

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Tables & Memoranda Minyatür Tamirci El Kitabı -Tables & Memoranda Minyatür Tamirci El Kitabı

  TLSold
 • Negretti Zambra Weather Forecaster-Negretti & Zambra Pocket Weather Forecaster Orijinal Kutusunda, mükemmel durumda. Bu küçük alet, gözlemlenen barometre değerleri ve hava parametrelerinin dairesel bir skala üzerinde seçilmesi ile yakın zamanlı hava tahmini yapmaya yarar. Cepte taşınmak üzere yapılmıştır.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Negretti Zambra Weather Forecaster-Negretti & Zambra Pocket Weather Forecaster Orijinal Kutusunda, mükemmel durumda. Bu küçük alet, gözlemlenen barometre değerleri ve hava parametrelerinin dairesel bir skala üzerinde seçilmesi ile yakın zamanlı hava tahmini yapmaya yarar. Cepte taşınmak üzere yapılmıştır.

  TLSold
 • Araba Lastik Basınç Ölçme Aleti - Basınçölçer - 1920'ler-Araba Lastik Basınç Ölçme Aleti - Basınçölçer - 1920'ler

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Araba Lastik Basınç Ölçme Aleti - Basınçölçer - 1920'ler-Araba Lastik Basınç Ölçme Aleti - Basınçölçer - 1920'ler

  TLSold
 • Kalem Tipi Otomobil Lastik Basınç Ölçme Aleti. 1940'lar-Kalem Tipi Otomobil Lastik Basınç Ölçme Aleti. 1940'lar

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Kalem Tipi Otomobil Lastik Basınç Ölçme Aleti. 1940'lar-Kalem Tipi Otomobil Lastik Basınç Ölçme Aleti. 1940'lar

  TLSold
 • Ruj Tipi Çok Amaçlı Kit - Tamir Seti - Tirbüşon, cımbız, bıçak, tornavida-Ruj Tipi Çok Amaçlı Kit - Tamir Seti - Tirbüşon, cımbız, bıçak, tornavida

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Ruj Tipi Çok Amaçlı Kit - Tamir Seti - Tirbüşon, cımbız, bıçak, tornavida-Ruj Tipi Çok Amaçlı Kit - Tamir Seti - Tirbüşon, cımbız, bıçak, tornavida

  TLSold
 • Minyatür Alman Ahşap Duvar Saati. Yükseklik yakaşık 10cm-Minyatür Alman Guguklu Görünümlü Duvar Saati - Çalışır vaziyette. Tam guguklu saat değildir, kuş sadece görseldir.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Minyatür Alman Ahşap Duvar Saati. Yükseklik yakaşık 10cm-Minyatür Alman Guguklu Görünümlü Duvar Saati - Çalışır vaziyette. Tam guguklu saat değildir, kuş sadece görseldir.

  TLSold
 • Lledo Eddie stobart days gone serisi kamyon -Lledo Eddie stobart days gone serisi kamyon

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Lledo Eddie stobart days gone serisi kamyon -Lledo Eddie stobart days gone serisi kamyon

  TLSold
 • Minyatür Hassas El Tartısı, 1960lar-Minyatür Hassas El Tartısı, 1960lar

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Minyatür Hassas El Tartısı, 1960lar-Minyatür Hassas El Tartısı, 1960lar

  TLSold
 • Katalan Geleneksel Şarap Şişesi -Catalan Geleneksel Şarap Şişesi

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Katalan Geleneksel Şarap Şişesi -Catalan Geleneksel Şarap Şişesi

  TLSold
 • Kırmızı Gövdeli Soda Dispenser-Kırmızı Gövdeli Soda Dispenser

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Kırmızı Gövdeli Soda Dispenser-Kırmızı Gövdeli Soda Dispenser

  TLSold
 • Wedgwood Sergi Tabakları -Wedgwood Sergi Tabakları

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Wedgwood Sergi Tabakları -Wedgwood Sergi Tabakları

  TLSold
 • Maelzel Metronom Açık Kahve Renk-Maelzel Metronom Açık Kahve Renk. Kapak sabitleme halkası yerinde değil, kapak gevşek duruyor.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Maelzel Metronom Açık Kahve Renk-Maelzel Metronom Açık Kahve Renk. Kapak sabitleme halkası yerinde değil, kapak gevşek duruyor.

  TLSold
 • "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  "His Master's Voice" No:109 Gramofon-HMV - "His Master's Voice" Sahibinin Sesi No:109 Gramofon. Meşe Kasa. 41x46x33cm. Genel olarak çok iyi ve çalışır durumda. Vernik canlılığını biraz kaybetmiş, yenilenmesi düşünülebilir ama bu haliyle de bakımsız değil. Üst kapaktaki ağaç kaplamada çok ince 2-3 cmlik bir kopuk kısım var.

  TLSold
 • W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.-W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.-W J Harris & Co, no. 889 910 Manuel Antika Dikiş Makinesi, Orijinal Ahşap Saklama Kasası ve Broşürleri ile. Takriben 1870'ler.

  TLSold
 • System Maelzel German Maun Metronom - Çalışır Vaziyette-System Maelzel German Maun Metronom - Çalışır Vaziyette

  Lot No: 201

  Lot: 201

  System Maelzel German Maun Metronom - Çalışır Vaziyette-System Maelzel German Maun Metronom - Çalışır Vaziyette

  TLSold
 • "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  "Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası-"Air Ministry" damgalı, 5A-2335 numaralı Tetikli Mors Haberleşme Lambası. Ampulünün değiştirilmesi gerekiyor.

  TLSold
 • Schuco Oldtimer Renault 6LV 1911 Voiturette Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Schuco Oldtimer Renault 6LV 1911 Voiturette Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Schuco Oldtimer Renault 6LV 1911 Voiturette Kurmalı Teneke Oyuncak Araba -Schuco Oldtimer Renault 6LV 1911 Voiturette Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  TLSold
 • Schuco Oldtimer Opel Doktor Wagen-Schuco Oldtimer Opel Doktor Wagen Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Schuco Oldtimer Opel Doktor Wagen-Schuco Oldtimer Opel Doktor Wagen Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  TLSold
 • Schuco Oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Turuncu -Schuco Oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Turuncu Renk Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Schuco Oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Turuncu -Schuco Oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Turuncu Renk Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Orijinal kutusunda, yeni ve kullanılmamış.

  TLSold
 • Schuco oldtimer Mercedes Simplex anno 1902-Schuco oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Kutusuz, yeni ve kullanılmamış.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Schuco oldtimer Mercedes Simplex anno 1902-Schuco oldtimer Mercedes Simplex anno 1902 Kurmalı Tenek Oyuncak Araba - Kutusuz, yeni ve kullanılmamış.

  TLSold
 • Schuco Moto-Drill 1006 Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet.-Schuco Moto-Drill 1006 Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet. Takriben 1955, "Made in US Zone". Yaşına göre temiz ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Schuco Moto-Drill 1006 Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet.-Schuco Moto-Drill 1006 Kurmalı Teneke Oyuncak Motosiklet. Takriben 1955, "Made in US Zone". Yaşına göre temiz ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Philip Niedermeier Sürtmeli Teneke Oyuncak Motosiklet.-Philip Niedermeier Sürtmeli Teneke Oyuncak Motosiklet. Takriben 1970'ler. Gövde iyi durumda, renkler biraz solgun. Zemine sürtülerek hareketlendirilen modeldir.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Philip Niedermeier Sürtmeli Teneke Oyuncak Motosiklet.-Philip Niedermeier Sürtmeli Teneke Oyuncak Motosiklet. Takriben 1970'ler. Gövde iyi durumda, renkler biraz solgun. Zemine sürtülerek hareketlendirilen modeldir.

  TLSold
 • Ihagee ICA Dresden Maximar 207-Ihagee ICA Dresden Maximar 207iç camı çatlak Extra Rapid Aplanat Deklanşör çalışıyor

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Ihagee ICA Dresden Maximar 207-Ihagee ICA Dresden Maximar 207iç camı çatlak Extra Rapid Aplanat Deklanşör çalışıyor

  TLSold
 • Kodak Zoom 8 (8mm) Mekanik Otomatik Film Kamerası-Kodak Zoom 8 (8mm) Mekanik Otomatik Film Kamerası

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Kodak Zoom 8 (8mm) Mekanik Otomatik Film Kamerası-Kodak Zoom 8 (8mm) Mekanik Otomatik Film Kamerası

  TLSold
 • Vollenda Nagel-Werk (DRP DRGM) Stuttgat Körüklü Katlanır Cep Boyu Fotoğraf Makinesi. Schneider Kreuznach Objektif Kodak AG Gauthier Shutter -Vollenda Nagel-Werk (DRP DRGM) Stuttgat Körüklü Katlanır Cep Boyu Fotoğraf Makinesi. Schneider Kreuznach Objektif Kodak AG Gauthier Shutter

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Vollenda Nagel-Werk (DRP DRGM) Stuttgat Körüklü Katlanır Cep Boyu Fotoğraf Makinesi. Schneider Kreuznach Objektif Kodak AG Gauthier Shutter -Vollenda Nagel-Werk (DRP DRGM) Stuttgat Körüklü Katlanır Cep Boyu Fotoğraf Makinesi. Schneider Kreuznach Objektif Kodak AG Gauthier Shutter

  TLSold
 • Refmetar Kol Kronometresi-Refmetar Kol Kronometresi. Muhtemel topçu gereci, takriben 1910'lar. Çalışmıyor. Kadrandaiki küçük çentik var.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Refmetar Kol Kronometresi-Refmetar Kol Kronometresi. Muhtemel topçu gereci, takriben 1910'lar. Çalışmıyor. Kadrandaiki küçük çentik var.

  TLSold
 • Photax dia gösterici - Orijinal Kutusunda-Photax dia gösterici - Orijinal Kutusunda

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Photax dia gösterici - Orijinal Kutusunda-Photax dia gösterici - Orijinal Kutusunda

  TLSold
 • Çan tipi 3lü ağırlık seti-Çan tipi 3lü ağırlık seti

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Çan tipi 3lü ağırlık seti-Çan tipi 3lü ağırlık seti

  TLSold
 • Ahşap kutusunda askılı cep tartısı-Ahşap kutusunda askılı cep tartısı

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Ahşap kutusunda askılı cep tartısı-Ahşap kutusunda askılı cep tartısı

  TLSold
 • 3 tekerlekli kırmızı çocuk bisikleti -3 tekerlekli kırmızı çocuk bisikleti

  Lot No: 216

  Lot: 216

  3 tekerlekli kırmızı çocuk bisikleti -3 tekerlekli kırmızı çocuk bisikleti

  TLSold
 • Katlanır Siyah Posta Tartısı -Katlanır Siyah Posta Tartısı

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Katlanır Siyah Posta Tartısı -Katlanır Siyah Posta Tartısı

  TLSold
 • Franklin Mint Jaguar Model Araba -Yeşil Franklin Mint Jaguar Ölçekli Model araba - Kutusyla saklanmış, hiç kullanılmamış. Kutusu düz beyazdır, logolu, baskılı değildir, dış kılıfı yoktur.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Franklin Mint Jaguar Model Araba -Yeşil Franklin Mint Jaguar Ölçekli Model araba - Kutusyla saklanmış, hiç kullanılmamış. Kutusu düz beyazdır, logolu, baskılı değildir, dış kılıfı yoktur.

  TLSold
 • Müzik Nota Sehpası/Standı-Müzik Nota Sehpası/Standı

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Müzik Nota Sehpası/Standı-Müzik Nota Sehpası/Standı

  TLSold
 • Orijinal Ahşap Kutusunda Ağırlık Seti -Orijinal Ahşap Kutusunda Ağırlık Seti

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Orijinal Ahşap Kutusunda Ağırlık Seti -Orijinal Ahşap Kutusunda Ağırlık Seti

  TLSold
 • Alice Harikalar Diyarında 8mm film-Alice Harikalar Diyarında 8mm film

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Alice Harikalar Diyarında 8mm film-Alice Harikalar Diyarında 8mm film

  TLSold
 • Asterix 8mm film-Asterix 8mm film

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Asterix 8mm film-Asterix 8mm film

  TLSold
 • Zeiss Ikon Baby Box Tengor Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Zeiss Ikon Baby Box Tengor. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1930.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Zeiss Ikon Baby Box Tengor Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Zeiss Ikon Baby Box Tengor. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.Takriben 1930.

  TLSold
 • Zeiss Ikon Baby Box Tengor Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Zeiss Ikon Baby Box Tengor Düz Siyah. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Zeiss Ikon Baby Box Tengor Kutu Tipi Fotoğraf Makinesi -Zeiss Ikon Baby Box Tengor Düz Siyah. Çok iyi durumda, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Kodak Baby Brownie Art Deco Kutu Tipi Bakalit Fotoğraf Makinesi.-Kutu Tipi Bakalit Fotoğraf Makinesi. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Kodak Baby Brownie Art Deco Kutu Tipi Bakalit Fotoğraf Makinesi.-Kutu Tipi Bakalit Fotoğraf Makinesi. İyi durumda ve çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Chaplin - Clown 8mm Film-Chaplin - Clown 8mm Film

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Chaplin - Clown 8mm Film-Chaplin - Clown 8mm Film

  TLSold
 • Kahverengi Deri Kaplı Opera Dürbünü-Kahverengi Deri Kaplı Opera Dürbünü

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Kahverengi Deri Kaplı Opera Dürbünü-Kahverengi Deri Kaplı Opera Dürbünü

  TLSold
 • Lorel Hardi 8mm Film -Loral Hardi 8mm Film

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Lorel Hardi 8mm Film -Loral Hardi 8mm Film

  TLSold
 • Magic Lantern - "The Indcol" El Yapımı Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Üç Küçük Ayı - Toplam 12 slayt.-Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Üç Küçük Ayı - Toplam 12 slayt.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Magic Lantern - "The Indcol" El Yapımı Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Üç Küçük Ayı - Toplam 12 slayt.-Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Üç Küçük Ayı - Toplam 12 slayt.

  TLSold
 • Magic Lantern - "The Indcol" El Yapımı Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Kırmızı Başlıklı Kız - Toplam 12 slayt.-Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Kırmızı Başlıklı Kız - Toplam 12 slayt.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Magic Lantern - "The Indcol" El Yapımı Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Kırmızı Başlıklı Kız - Toplam 12 slayt.-Magic Lantern - Büyülü Fener Slaytları - Tam Hikaye: Kırmızı Başlıklı Kız - Toplam 12 slayt.

  TLSold
 • Mickey Mouse 8mm Film -Mickey Mouse 8mm Film

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Mickey Mouse 8mm Film -Mickey Mouse 8mm Film

  TLSold
 • Pamuk Prenses 8mm Film-Pamuk Prenses 8mm Film

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Pamuk Prenses 8mm Film-Pamuk Prenses 8mm Film

  TLSold
 • Leitz Weltzlar Tripod-Leitz Weltzlar Tripod

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Leitz Weltzlar Tripod-Leitz Weltzlar Tripod

  TLSold